Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119901) NoMagix


NoMagix
addikt

Üdv mindenkinek!

Ezer éve nem vásároltam szolgáltatótól telefont, még mindig telepakolják szarságokkal csengőhanggal vagy erről leszoktak?
Szoftverben van valami mókolásuk, frissítésben van hátrány hogy Telekomos?
Van egy jó lehetőség vennem új bontatlan Samung A51-es készüléket jó áron mástól!

Köszönöm a válaszokat

(#119902) Fecogame


Fecogame
veterán

Szeretnék azzal kapcsolatban érdeklődni, hogy mennyibe kerülne felmondani a hűségszerződést, amihez meg is találtam ezt az oldalt.

Itt az szerepel, hogy:

Tekintettel arra, hogy minden szerződés egyedi, az előfizetésedet érintő kötbér mértékét számos - a saját előfizetésedre jellemző - tényező befolyásolhatja, ezért a személyre szabott tájékoztatás érdekében javasoljuk, hogy a kötbér pontos összegéről érdeklődj e-mailben, az előfizető saját kezű aláírását tartalmazó szkennelt, vagy lefotózott igény csatolásával.

Erre van valami sablon, hogy ennek mit kell tartalmaznia?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#119903) Kaba válasza NoMagix (#119901) üzenetére


Kaba
veterán

Nincsen benne mókolás.Arra viszont ügyelj,hogy ne legyen hűséges ill.részletfizetéses a telefon.

(#119904) Kaba válasza Fecogame (#119902) üzenetére


Kaba
veterán

Egyszerűbb,ha felhívod a 1414-et,így pontosan megtudod a kötbér mértékét.

(#119905) martonl válasza Fecogame (#119902) üzenetére


martonl
senior tag

Ezt megmondják telefonon is.

(#119906) NoMagix válasza Kaba (#119903) üzenetére


NoMagix
addikt

Szuper, köszönöm szépen! :R
Elvileg ajándék volt, számlája nincs, de van valami papír hozzá!
Bontatlan telekomos zsugorfóliás csomag.

(#119907) MadMancs válasza Kaba (#119903) üzenetére


MadMancs
veterán

Egyösszegű vásárlásos se. Csak listaáron vásárolt védett az esetleges tiltástól.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#119908) Kaba válasza MadMancs (#119907) üzenetére


Kaba
veterán

A hűséges magába foglalja az egyösszegű vásárlást is.

(#119909) 4Grider válasza Kaba (#119908) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hűségesen van készülékkedvezmény. A listaáron nincs.

(#119910) Kaba válasza NoMagix (#119906) üzenetére


Kaba
veterán

Jótállási jegy az legyen és lehetőleg egy listaáras számla is.Amennyiben nem jó ismerős az eladó,és mindenképpen meg akarod venni,akkor még irathatsz vele egy papirt,hogy letiltási garanciát vállal.

(#119911) Kaba válasza 4Grider (#119909) üzenetére


Kaba
veterán

Azért írtam fentebb,hogy ne legyen hűséges.

[ Szerkesztve ]

(#119912) 4Grider válasza Kaba (#119910) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amit vagy bevállal, vagy költheted a telefon árának sokszorosát ügyvédre...

(#119913) Kaba válasza 4Grider (#119912) üzenetére


Kaba
veterán

Ő mindenképpen meg akarja venni,így más lehetősége nem marad.

(#119914) balinlin válasza Kaba (#119910) üzenetére


balinlin
senior tag

Ezen már többször gondolkodtam, hogy mit is ér ha vállal letiltás ellen garanciát. Ha valami miatt nem fizeti a számlát, akkor gondolom neked sem fogja visszaadni a pénzed.
A jogi út meg semmiképp sem gyors az eredmény meg kétséges.

(#119915) Kaba válasza balinlin (#119914) üzenetére


Kaba
veterán

Igen így van.Ezt használják ki a csaló weboldalak és nyereményjátékok is.Az alacsony ár sokakat csábit,viszont mindenkinek saját magának kell döntenie mennyi kockázatot vállal.

(#119916) stefi68


stefi68
addikt

Az ünnepi korlátlan beszélgetés az minden irányban értendő, vagy csak telekomos hálózaton belül, mint a Domino Day-es percek?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#119917) Kaba válasza stefi68 (#119916) üzenetére


Kaba
veterán

Minden irányban.Normáldíjas számok.

[ Szerkesztve ]

(#119918) NoMagix válasza Kaba (#119910) üzenetére


NoMagix
addikt

Oké! Köszönöm a kimerítő választ! :R
Nem barát csak egy hirdetésben találtam a jófogáson!
Akkor lehet hogy kihagyom!

(#119919) csacsi67 válasza NoMagix (#119918) üzenetére


csacsi67
addikt

Föleg a jófógásrol semmit ne ,telefont meg föleg ne.

(#119920) dSERiES


dSERiES
senior tag

Sziasztok!

Volt esetleg valakinek gondja esetleg SMS küldéssel / fogadással tegnap óta?

⊿sff⊿

(#119921) Kaba válasza dSERiES (#119920) üzenetére


Kaba
veterán

Nálam minden rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#119922) NoMagix válasza csacsi67 (#119919) üzenetére


NoMagix
addikt

Oké! Nem veszem meg! :R

(#119923) South Velen válasza m1lan (#118105) üzenetére


South Velen
addikt

Hát nekem ezt azóta sem sikerült javítani....
3 hónapja kint van ez a megtévesztés? :F

Vagy tényleg korlátlan lenne t-n belül? :D
De akkor az olcsóbb csomag jobb?

[ Szerkesztve ]

(#119924) m1lan válasza South Velen (#119923) üzenetére


m1lan
őstag

Nem, most nálam is ezt írja, de pár nappal ezelőtt még biztosan nem volt ott a "korlátlan hálózaton belül" felirat. A promócióváltás után volt egy kis kavarodás, de azt kb. 1 hét alatt rendbe rakták.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#119925) Kaba válasza South Velen (#119923) üzenetére


Kaba
veterán

Kérdezz rá a 1414-en,akkor biztosan tudod.

(#119926) #08176384


#08176384
törölt tag

Telekom hálózat minőség Budaörs, Lakótelep, Önkormányzat környéke. Ezért kell az a bizonyos 5G

(#119927) szemesi69 válasza South Velen (#119923) üzenetére


szemesi69
addikt

Nálam is ezt írja, de ha rámész a részletekre, ott már nem :N

Xiaomi redmi note 12 pro

(#119928) dSERiES válasza Kaba (#119921) üzenetére


dSERiES
senior tag

Köszi szépen, közben rájöttem a hibára :)) lehet csak a mi készülékünk nyűgje , de másnak is volt ez gond (LG V30).
A 'carrier services' (azt hiszem telefonszolgáltatói szolgáltatások) tegnapi frissítése óta nem ment az sms küldés / fogadás. Ennek az eltávolításával minden ok mostmár.
Köszi a hozzászólást még egyszer.

⊿sff⊿

(#119929) mano660 válasza Tamás2310 (#119891) üzenetére


mano660
tag

Szia!
Nálam ugyan az a helyzet.
Magenta 1, bekapcsolt (bekapcsolás után repülő mód) ünnepi korlátlan beszélgetés, és az appban, valamint a Telekom fiókomban is számolja a díjat.

(#119930) stefi68 válasza Kaba (#119917) üzenetére


stefi68
addikt

Köszi! :R

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#119931) kali válasza NoMagix (#119901) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Samsung esetén az esetek 99%-ában eltér a kód, tehát saját szolgáltatós TMH van, nem pedig a nem szolgáltatós XEH, ami befolyásolja a frissítést is, nem azonos időben érkezik, a TMH jellemzően később, illetve néha ki is marad verzió.
Előfordul, hogy a TMH firmware nem tud bizonyos funkciókat, amit én tapasztaltam korábban a Samsung Galaxy Note 9 telefonomnál; TMH esetén nem tudja kijelezni a HD hívást, a XEH igen.
Akad persze fordított helyzet is, ha Telekomos fejlesztésről van szó, a Wi-Fi hívás bekapcsolhatósága korábban jelent meg a TMH firmare verzióban.
Van lehetőség TMH kódos készülékre is feltenni a XEH firmware verziót a védelmi számláló ugrasztása nélkül, de nem minden érték áll át arra.
A TMH firmware tartalmaz(hat) Telekomos alkalmazásokat, jobb esetben választható telepítéssel.

(#119932) Tamás2310 válasza mano660 (#119929) üzenetére


Tamás2310
csendes tag

Ügyfélszolgálatot ma felhívtam és azt mondta az ügyintéző hogy a következő havi számlából le lesz vonva ha minden igaz. De azt mondta hogy kapcsol egy másik ügyintézőt aki biztosra meg tudja mondani ezt nekem, 20 percet vártam a kapcsolásra és utána letettem.

(#119933) gippazoid


gippazoid
senior tag

Tegnap este 22 óra előtt pár perccel bekapcsoltam az adventi 2 napos ingyenes beszélgetés opciót több domino SIM-en is. Az is érdekes volt hogy azonnal azt írta az app hogy 1 napig használható fel de arra gondoltam hogy csak lefelé kerekít hiszen 1 perc elteltével már nincs meg a 48 óra. A meglepetés ma volt mikor az előbb megnéztem és azt írja az app hogy ma éjfélig használható fel a kedvezmény!

Ez akárhogy számolom 26 óra nem 48!

Akkor a havi számlát is elegendő 60%-ban befizetni ennek a szarrágó társaságnak?
Mert sajnos még előfizetés is van náluk.

Attól tartok a fogyvéd leszarja ha panaszt teszek, a tré meg egészen biztosan.

Hol érdemes panaszt tenni?

Gippazoid Novelties Inc.

(#119934) Kaba válasza gippazoid (#119933) üzenetére


Kaba
veterán

Szerintem seholsem tudsz panaszt tenni,de érdeklődhetsz a 1414-en a szabályozás felöl.

(#119935) Tamás2310 válasza gippazoid (#119933) üzenetére


Tamás2310
csendes tag

Nekem is ez volt a feltűnő hogy nem 48 óra 2 nap szerintük :) Bekapcsolás után én is újraindítottam.

(#119936) m1lan válasza Tamás2310 (#119932) üzenetére


m1lan
őstag

Mindig minden számlázódik, majd számlazáráskor fognak jóváíródni az esetleges kedvezmények. A számlaképen is látni fogod, hogy milyen irányba hány percet telefonáltál és az összesen mennyibe került, de alul lesz majd egy mínuszos összegű tétel, ami a korlátlan 2 nap(ok) forgalmát fedezi. :K

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#119937) dptrsk válasza gippazoid (#119933) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem lehet hogy ezt (is) hibásan mutatja az app?
Az adatkeret fordulónap is hibásan jelenik meg.

(#119938) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv. Most jött egy popup a telekom androidos alkalmazásban, hogy Home Gateway elérhető, ha elfogadom a feltételeket.
Mi ez egyáltalán?

-

(#119939) Winne


Winne
nagyúr

Kérdés. Ha olyan helyen vagyok, ahol van 5G, ott teljesen más hálózatra csatlakozok fel a nem 5G-s telefonommal, ugye? Arra gondolok, hogy ahol az 5G-ben bőven van kraft, ott nem lesz ettől gysabb a net a telefonon 4G-n, ugye?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#119940) viktorhu válasza Lackooo84 (#119900) üzenetére


viktorhu
veterán

Azért ez régen egyszerűbb volt, amikor a fogyasztóvédelemnek volt hatásköre beavatkozni az ilyen vitákba. Most egy szavatossági ügyben hat hónappal a vásárlás után már neked kell bizonyítanod, hogy a termék már az átadás pillanatában is hibás volt. Szóval ha azt mondja a gyártó, hogy normális, hogy ennyi használat után már csak x százalékot bír az akku, akkor ha nem jótállás, hanem szavatosság alapján jársz el, bizonyíthatod, hogy gyártási hiba miatt csökkent így a kapacitása mondjuk másfél év után.

(#119941) bociusz válasza Winne (#119939) üzenetére


bociusz
aktív tag

Egyelőre Non-Standalone (NSA) 5G rendszerek üzemelnek Magyarországon, ami felfogható úgy is, mint a meglévő 4G hálózat "kiegészítése". A jelzések, hívások ugyanazon a 4G hálózaton mennek át, az 5G még csak csak sávszélességben egészíti ki a meglévő rendszert, némi terhet tehát levesz.

A valódi, független rendszer a Standalone (SA) 5G bekapcsolásával indul majd, de ilyen egyelőre csak néhány nagy országban üzemel (USA, Kína, stb.).

(#119942) enginev3.0 válasza 7Sony7 (#119938) üzenetére


enginev3.0
félisten

Semmi extra, rá tudsz nézni az otthoni ont-re
Pl Hogy online van-e

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#119943) Superhun


Superhun
addikt

Valaki elmagyarázná, hogy most akkor ez mégis mi a lópikula? Jól látom, hogy a Mobil M-mel 20 perccel kevesebbet lehet lebeszélni más mobilba, mint a Mobil S-sel, ellenben 1700 Ft-tal drágább az M? :F

(#119944) balinlin válasza Superhun (#119943) üzenetére


balinlin
senior tag

tegnap pont volt már erről szó. hibás az oldal, ha a részletekre kattintasz, ott már mást ír...

(#119945) Superhun válasza balinlin (#119944) üzenetére


Superhun
addikt

Fasza, én meg már váltottam 2019-es S-ről az újra, mert mondom k*rva jó üzlet. Ez így akkor mégse annyira jó, mert nekem korlátlan kéne Telekomba, amit tudott a 2019-es S....

(#119946) Superhun válasza Superhun (#119945) üzenetére


Superhun
addikt

Beszéltem a Telekommal, kérvényt kell benyújtani hogy visszaállítsák a régi csomagom, mert alapból nem lehetséges. Csak én érzem úgy, hogy ez kicsit szándékos megtévesztés?

(#119947) Kaba válasza Superhun (#119946) üzenetére


Kaba
veterán

Másfelől meg ott a lehetőség,hogy a régi csomagban maradva nincsen áremelés.

(#119948) balinlin válasza Superhun (#119946) üzenetére


balinlin
senior tag

Azért én itt inkább egy egyszerű hibát gondolok e mögé. Aki jobban megnézi az egymás melletti oszlopokat, az sejtheti, hogy itt valami egyéb gikszer van.
Persze attól még megtévesztő és igazán rendbe tehetnék.

(#119949) mano660 válasza Tamás2310 (#119932) üzenetére


mano660
tag

Facebookon jeleztem, utánanéztek, és megnyugtattak, hogy be van kapcsolva a kedvezményem percre pontosan 48 óra a lejárat, és nem kell kifizetnem az ezen időn belüli hívások díját.

(#119950) Kaba válasza mano660 (#119949) üzenetére


Kaba
veterán

Igen.Így lesz utólag lesz majd levonva.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.