Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119251) Winne


Winne
nagyúr

Én minden nap sokat beszélek sajnos telefonon, de nekem meg gyk egyszer sem volt hiba egyik nap sem, nyugaton élek, nem tudom ez befolyásoló-e.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#119252) palesz53


palesz53
senior tag

Most este vett át a Telenortól a Telekom.
Kaptam egy sms-t, mely szerint 6 hónapig használhatom az 5g-t (Gigaerős net csomag).

Ezt most hogy értsem? Ilyenről nem olvastam eddig. Vagy lemaradtam vhol?

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#119253) szabogabor10 válasza palesz53 (#119252) üzenetére


szabogabor10
veterán

Itt valami rondán félrement, mivel ez a csomag alapból 5G-s. Szerintem hagyd figyelmen kívül, a telekom rendszere rengetegszer megtévesztő.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#119254) Winne válasza szabogabor10 (#119253) üzenetére


Winne
nagyúr

Gondolom ha promóciós jelleggel lett meghirdetve az 5G "tesztelés" / használat, akkor ez mint rendszerüzenet megmaradt, de amikor lejárna sem fog lejárni. Szvsz.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#119255) szabogabor10 válasza Winne (#119254) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem nem jött ilyen SMS, mikor váltottam a gigaerős net+-ra. Azt írták, hogy a korlátlan adatkeretet aktiválták, mely 5G hálón is használható.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#119256) Winne válasza szabogabor10 (#119255) üzenetére


Winne
nagyúr

Azért gondoltam/gondolom, hogy egy megmaradt promóciós üzenet, mert én anno akkor kaptam a 2019-es korlátlan netemmel, mikor elindult a tesztidőszak.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#119258) szabogabor10 válasza #40993792 (#119257) üzenetére


szabogabor10
veterán

Volt, megkaptam én is, de csak a régi csomaghoz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#119259) lugosi válasza BBke (#119231) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi szépen, akkor megnyugodtam, dolgoznak rajta.

(#119261) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kaptam egy értesítést a (One Plus) telefonomra, hogy a szolgáltató ideiglenesen kikapcsolta a mobilinternetet. Számla befizetve. És a munkatársaimnak sem működik a mobilinternet. Telenor-os kollégámnak se megy. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119263) 4Grider válasza .LnB (#119261) üzenetére


4Grider
nagyúr

SMS volt az üzenet, vagy a telefon jelzett így? Ha 3G-re átváltasz, akkor sincs?

(#119264) .LnB válasza 4Grider (#119263) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Telefon értesítés. Nem üzenet. De ilyet csak nekem írt ki. A többieknek egyszerűen csak nem működik semmi, ami mobilnetet kíván.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119265) 4Grider válasza .LnB (#119264) üzenetére


4Grider
nagyúr

Only 3G-n sem?

(#119266) .LnB válasza 4Grider (#119265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy működik. Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119267) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Tegnap óta nálam a következők történtek: Valahogy 11 óra után elszállt minden kapcsolat, se telefon, se mobilnet. Aztán a GSM kapcsolat magára talált de adatkapcsolat továbbra is nista akármit csináltam. Aztán valahogy 16:20 után az aznapi sokadik próbálkozásra újraregisztrálta magát a telefonom a hálózaton és jó volt estig, de akkor már hazamentem, ki Budapestről.
Ma most újra Pöstön jelenleg mutatja, hogy van 4G de ez nem igaz és nem is vagyok elérhető.

(#119268) 4Grider válasza Mooka-Miki (#119267) üzenetére


4Grider
nagyúr

3G only sem?

(#119269) Mooka-Miki válasza 4Grider (#119268) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Sajnos nem (Note 10 pro ha számít).
De a munkahelyi telefonon LG K10 2017 v mi még gsm sincs amikor a csamcsungon legalább az van.

Szerk.: Most jó a 3G only. (Fene sem érti ezt.)

[ Szerkesztve ]

(#119270) szabonagyur válasza Mooka-Miki (#119267) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vidéken 4G hibátlan, most adtam hozzá még a DOMINO DAY 600MB-t :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#119271) garfield545


garfield545
tag

Sziasztok van egy kis gondom A teló rendelés státuszánál az volt írva hogy jóváhagyásra vár. Ez módosult, készletre vár címre. És a Tegnapi napon: Sales Support kezelésre vár tartozással-ra változott. Jött két részletfizetésem, azokat befizetem és még mindig a Sales Support kezelésre vár tartozással úgyan az a státusza. Ellőrendelt telefon. Fell hívtam a telekomot azt mondták hogy minden rendben van de ez nem nyugtatot meg valakinek volt már ilyen problémája ? Időben meg kapta a készüléket?

[ Szerkesztve ]

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#119272) Mooka-Miki válasza szabonagyur (#119270) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Otthon nekem sincs problémám csak itt a fővárosban szórakázik.

(#119273) troland26


troland26
őstag

Van valami biztos hír , hogy esetleg lesz még ps5 készleten idén ? :)

(#119274) Kaba válasza troland26 (#119273) üzenetére


Kaba
veterán

Lesz még belőle az idén,akiknek van előrendelésük azok kapnak majd november 19-től.

[ Szerkesztve ]

(#119275) Kbali válasza garfield545 (#119271) üzenetére


Kbali
nagyúr

A megrendelés teljesítésére szerintem 30 napjuk van. Nem volt benne az infó a visszaigazolásban?

(#119276) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ismimnek egy ilyen keseríti meg az életét, (letiltás után is jönnek a szarok) találkozott már valaki hasonlóval?

The Truth is out there...

(#119277) 4Grider válasza Lackooo84 (#119276) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez egy SMS gateway (SMS továbbító) központi szám. Bárki lehet a küldő, ugyanis ez a szám nem kapcsolódik sim kártyához. Szóval sokan, sok helyről megtalálhatnak ezen keresztül. Még futárszolgálat is használja küldemény kiértesítésre. Szóval sok minden mást nem igazán lehet vele kezdeni, mint hogy letiltod, és örülsz neki, hogy csak ennyi fos jön rajta keresztül.

(#119278) garfield545 válasza Kbali (#119275) üzenetére


garfield545
tag

Utána jártam copy+paste
A nyilvános oldalon jelezz kérdésedre, azt tudjuk válaszolni, hogy a megrendelés akkor írja ki, hogy Sales Support kezelésre vár tartozással , hogyha vagy a mobil oldalon vagy a vezetékes oldalon csúszásban levő számla van. Mivel rendelések leadásakor a felület mindkét oldalt egyszerre vizsgálja. ^Rita

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#119279) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. T-nél készülök iphone 12-t venni. Kérdésem az eSIM kapcsán volna. Érdemes kérni a fizikai SIM helyett? Van bármi előnye vele szemben? Dual SIM-em nincs, és nem is tervezek a későbbiekben sem, szóval ebből a szempontból teljesen mindegy, csak azt nem tudom, van-e valami más előnye?

(#119280) garfield545 válasza Gabesz87 (#119279) üzenetére


garfield545
tag

Ahogy utána jártam csak esimel nem képes üzemelni a telefon. Kell egy fizikai kártya belle. Az androidal szemben

[ Szerkesztve ]

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#119281) Gabesz87 válasza garfield545 (#119280) üzenetére


Gabesz87
addikt

Jaaaaa...na erre nem is gondoltam. Jó tudni. HÁt akkor mindegy. Köszi

(#119282) garfield545 válasza Gabesz87 (#119281) üzenetére


garfield545
tag

Da ha meg kapom kifogom probálni. Hogy mükődik mert lehet hogy nekem is vissza kell váltanom fizikaira

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#119283) btudos válasza garfield545 (#119280) üzenetére


btudos
veterán

Ez nem igaz, megy csak eSIM-mel is, nem kell hozzá fizikai SIM.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#119284) st3v3np3t3r válasza Gabesz87 (#119279) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az iPhone aktiváláshoz mindenképp fizikai sim kell a használatba vételkor, ha aktiváltad az iphone-t, akkor utána kérhetsz esim-et.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#119285) garfield545 válasza st3v3np3t3r (#119284) üzenetére


garfield545
tag

És ha netet használsz akkor is meg érkeznek a hivások ? Mert valahol ezt olvastam. Hogy akkor az esimre nem érkezik meg a hivás de lehet hogy városi legenda

[ Szerkesztve ]

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#119286) StLui


StLui
veterán

Valaki tudna segíteni?
Hordoznám a domino számom Vodához, de telekom elutasította. Megcsináltam, az adtaegyeztetést, ugyanazokat az adatokat adtam meg, és rendben volt, "eltérés oka cégbejegyzés" volt megjelölve, céges a domino kártya. Hogy tudom ezt rendbe rakni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119287) 4Grider válasza StLui (#119286) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az aktuális cégkivonattal és a hozzá tartozó aláírási címpéldánnyal kell az új szerződést megkötnöd.

(#119288) StLui válasza 4Grider (#119287) üzenetére


StLui
veterán

vodafone nem kéri, tulajdonképpen aláírásit is csak önszorgalomból töltöttem fel. Vodafone-nal meg is van a szerződés és kaptam egy ideiglenes számot

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119289) 4Grider válasza StLui (#119288) üzenetére


4Grider
nagyúr

A vodás szerződésedben szereplő adatoknak tükrözniük kell az aktuális cégkivonatban szereplőket. Ha ez így van, akkor menj be egy Telekom ügyfélszolgálatra és frissítsd a cégadatokat. Ha ezután megtagadják a hordozást, kérj kötbért. Miért olyan fontos egy domino szám? Nincs weboldalatok?

(#119290) StLui válasza 4Grider (#119289) üzenetére


StLui
veterán

weboldalunk, nincs miért kellene az ehhez? Amúgy ez a felleségem 10 éves száma (lehet régebbi, enyém megvan mióta van 30-as T-mobil). Tükrözik az adatokat, minden stimmel, Ezeket a cégadatokat dobta be adategyeztetéskor magától is amikor megadtam az adószámot. (minden számunkat átraktam dominosra mert botrány volt milyen drága az előfizetés, és maradt is, így most megyünk)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119291) StLui válasza StLui (#119290) üzenetére


StLui
veterán

Megoldódott, valamiért a T-nél több év előfizetői, és több év dominózás után, többször beadott cégpapírok ellenére a sosem változott cégjegyzék számunk nem szerepelt a rendszerben. De segítőkész volt az ügyintéző és pikk-pakk helyre rakta :R

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#119292) kali válasza st3v3np3t3r (#119284) üzenetére


kali
legenda

Wi-Fi is jó, nem muszáj fizikai SIM adta mobilinternet.

(#119293) kali válasza garfield545 (#119285) üzenetére


kali
legenda

Legendának elég rossz. :)

[ Szerkesztve ]

(#119294) Winne válasza kali (#119293) üzenetére


Winne
nagyúr

Meg a legenda különben is te vagy, nem? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#119295) st3v3np3t3r válasza kali (#119292) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nekem az i11 vagy sim-mel vagy itunes-szal lett volna hajlandó aktiválódni.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#119296) szabonagyur válasza st3v3np3t3r (#119295) üzenetére


szabonagyur
félisten

Xr-t én is Wifin aktiváltam csak be mert a SIM kártyán nem volt net :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#119297) garfield545 válasza szabonagyur (#119296) üzenetére


garfield545
tag

Köszönöm akkor majd marad a wifi legalább nem kell szaronom amit kapok hozzá simel :)) :)) :))

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#119298) Atikusz


Atikusz
senior tag

Sziasztok!

Egy munkahelyi, feltöltőkártyás telefonszámot szeretnénk átvinni a Telekomhoz, tekintettel arra, hogy csak ott elérhető náluk az esim, valamint multi sim szolgáltatás. Az esetek 90%-ában hívásokat fogadunk, viszont nálunk jól jönne az esim és multisim megoldás, mert két készüléken tudnánk fogadni, illetve indítani hívásokat. Az előfizetésre nem sokat szeretnénk költeni, tekintettel arra, hogy jellemzően csak hívásokat fogadunk. Feltöltőkártyás esim meg sajnos nincsen.

Tudtok valamit a fenti esetre ajánlani, javasolni vagy esetleg valamilyen flottát ajánlani erre a célra ?

(#119299) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Nemrég írattam át a nevemre az eddig szüleim nevén levő otthoni szolgáltatásokat. Így Magentás lettem (van egy mobil előfizetésem is). A kérdésem, hogy a Magentába csak ügyintézőn keresztül tudnám bevonni a két Dominós számomat is vagy van erre valahol online felületen is lehetőség?

(#119300) Kaba válasza tomy86 (#119299) üzenetére


Kaba
veterán

Abban az esetben,ha már Magentás vagy akkor te is hozzá tudod rendelni a dominos számokat.A Telekom fiókba belépve egy új előfizetés hozzáadásával.Amennyiben még nem vagy magentás akkor csak az ügyintéző tudja,összevonni a szolgáltatásokat magentába.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.