Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118501) TheMarci válasza Lacielvtárs (#118500) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem is ugyan ez a hiba, reggel ota, barmilyen eszkozrol.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#118502) Lacielvtárs válasza TheMarci (#118501) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Akkor jó köszönöm neked is a visszajelzést :R
Akkor nem engem tiltottak ki :P

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118503) Ateszpapa válasza Lacielvtárs (#118500) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nálam is megy Chrome alatt. Telefonon és asztali gépen is.

(#118504) Lacielvtárs válasza Ateszpapa (#118503) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah ez felettébb érdekes :W
szép jó reggelt

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118505) Kaba válasza Lacielvtárs (#118504) üzenetére


Kaba
veterán

Még mindig nem tudsz belépni?

(#118506) Tompika777


Tompika777
senior tag

A múlt heti Domino Day-Dominó Most margójára:
A mai napon az egyik számon kikapcsolták a Most-ot, mivel ugyebár lejárt,és a múlt heti ajándék bekapcsolást "természetesen" nem vették figyelembe. A vicces az egészben az, hogy a megerősítő SMS és a megszűnésről szóló SMS egymás után van, és a kettő között a különbség 6nap :DD
Ha lesz időm ma, lehet futok egy kört a 1414-en, hogy ez akkor hogy is van? :C

(#118507) Lacielvtárs válasza Kaba (#118505) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem még mindig nem, most írtam nekik a facebook-on, és kivizsgálják a dolgot, mert nem jelezte még más nekik, legalább is ezt írta az egyik ügyintézőjük :K
kért adatokat, megadtam, most a válaszra várunk.
látták hogy a sütiket töröljem, mentett bejelentkezéseket, mindent megtettem de nem javult a helyzet :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118508) TheMarci válasza Lacielvtárs (#118507) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem sem jó még mindig, viszont ha kiválasztom az otthoni szolgáltatások menüpontot, és onnan lépek be, úgy működik, de az előfizetéseimre úgy sem tudok rámenni.

Do You Dream?

(#118509) Lacielvtárs válasza TheMarci (#118508) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no majd ha lesz válasz, akkor beírom ide nektek, vagy ha netalántán, lesz megoldás, akkor jelzem nektek, neked :K :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118510) Kaba válasza Lacielvtárs (#118509) üzenetére


Kaba
veterán

Chrome is megy safari is megy,próbáld ezekkel is.

(#118511) Ateszpapa válasza Lacielvtárs (#118509) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Még annyi, hogy email cím és jelszóval lépek be.

(#118512) Lacielvtárs válasza Kaba (#118510) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

egyedül a safarit nem próbáltam még, de a többivel sem megy. ami érdekes hogy a mobil app viszont müködik, igaz ott meg a net nem csökken ahogy használom :D

Ateszpapa: azzal is próbálta, SMS kóddal is, meg csináltam facebook belépőt is, de azzal sem megy :(

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118513) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#118512) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

egyébként még annyi hogy nem lehet ennek az oka hogy a hétvégén vásároltam tabletet és a hölgy összevonta az otthoni előfizetéseim és három telekom tel számom egy csoportos hűség kedvezmény csomagba vagy mia a fene a neve :D
igaz utána még működött, egészem hétfő reggelig, de tény hogy változott ezeknek az összevont előfizetéseknek a hűség ideje...
lehet újra kellene regisztrálnom?
igaz kérte az email címem, és azt adtam meg amivel most nem tudok belépni, eszem nincs hozzá :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118514) Kaba válasza Lacielvtárs (#118513) üzenetére


Kaba
veterán

Az jó,hogy összevonta így magentás lettél és kapsz 30% kedvezményt mindenre.Az email címeddel és egy jelszóval regisztráltál már a Telekom nál,hogy be tudj lépni a fiókodba?

[ Szerkesztve ]

(#118515) Lacielvtárs válasza Kaba (#118514) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen így van, regisztráltam, igaz ez még korábbi regisztráció...
akartam is hogy összevonja, ami az érdekes hogy eddig is magentás voltam, csak ha jól értelmezem akkor egy számlára került majdnem az összes előfizetésem, magentán belül.
próbáljak meg újra regisztrálni?
bár előtte törölném a mostanit, mert itt azért a tesómék előfizetései is benne voltak, a lányomé is...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118516) Kaba válasza Lacielvtárs (#118515) üzenetére


Kaba
veterán

Töröld és regisztrálj újra.Először hozz létre egy emailes regisztrációt,a későbbiekben hozzáadhatsz egy telefonos belépőt a fiókodba.

[ Szerkesztve ]

(#118517) Lacielvtárs válasza Kaba (#118516) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az a baj hogy a meglévőbe be lépni sem tudok, nem hogy törölni....
de mondjuk ha újat regisztrálok akkor úgy is le fogja választani a korábbiról az előfizetést.
bár ezért nem akarnék egy külön email csinálni :W
bár attól tartok ez lesz a vége :(

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118518) Kaba válasza Lacielvtárs (#118517) üzenetére


Kaba
veterán

A 1414-et hívtad már,ők biztosan megoldják a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#118519) btudos válasza Lacielvtárs (#118517) üzenetére


btudos
veterán

Miért nem jelented be hibára? Emiatt új e-mailt regisztrálni felesleges, egyértelmű, hogy azóta rossz, mióta az előfizetéseiden módosítottak, oldják meg, hogy így is működjön a fiókod.

Egy előfizetést egyébként több fiókba is fel tudsz csatolni, nem választja le a korábbi fiókról csak azért, mert egy másikhoz is hozzáadtad.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#118520) Lacielvtárs válasza btudos (#118519) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen én is ezt akarom, már jelentettem hibára, u igaz a facebook-on.
vagy hívjam fel őket?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118521) Lacielvtárs válasza Kaba (#118518) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez is igaz lehet bár én szeretem egy helyen tudni a dolgokat, éppen ezért vonakodok több email használatát.
mindenem ezen a jelenlegi gamilon fut, de ha nem marad más akkor megteszem, természetesen :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118522) Kaba válasza Lacielvtárs (#118521) üzenetére


Kaba
veterán

Probléma esetén a 1414-t kell hívni.A facebook és a chat felejtős.

(#118523) Lacielvtárs válasza Kaba (#118522) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no akkor hamarosan fel is hívom őket :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118524) Lacielvtárs válasza Lacielvtárs (#118523) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

megtörtént, felhívtam őket :D
rögzítették hibára.
néhány nap türelmet kértek, és megoldják, azt mondta a hölgy
de ő is próbált belépni és neki sem sikerült.
majd beszámolok mi lett a vége, mindenkinek köszönöm hogy időt szentelt nekem :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118525) 4Grider válasza Lacielvtárs (#118524) üzenetére


4Grider
nagyúr

Rita a válaszai alapján vagy biorobot, vagy valódi robot. Nekem inkább az utóbbinak tűnik.

(#118526) Lacielvtárs válasza 4Grider (#118525) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

még az is lehet hogy robot :D
majd kiderült...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118527) Tompika777 válasza Tompika777 (#118506) üzenetére


Tompika777
senior tag

Domino Day-Dominó Most part2. :D
Felhívtam a 1414-et, és a rendszerben aktív a Most opció.
Tehát aki bekapcsolta a múlt héten, onnantól számolva 30napig aktív a Most szolgáltatás, függetlenül attól, hogy akkor volt e aktiv Most vagy sem.
Ettől függetlenül felvették hibára a dolgot, mivel mondtam, hogy ez a fogyasztók megtévesztése, hiszen az applikációban minden további nélkül be tudnám kapcsolni 190Ft-ért úgy,hogy közben aktív az ingyenesen bekapcsolt, és az app sem jelzi az aktív szolgáltatások között.

(#118528) st3v3np3t3r válasza Lacielvtárs (#118526) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ha elhívná randizni, akkor tuti kiderülne :))

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#118529) Lacielvtárs válasza st3v3np3t3r (#118528) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

;] :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#118530) greggae válasza st3v3np3t3r (#118528) üzenetére


greggae
tag

Az sem veszélytelen. Lásd Valerie.

(#118531) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Helló!

Más sem tud Telekomos vezetékes számokat hívni Telekomos mobilról, vagy csak engem tisztel meg ezzel a Telekom?

Aquila non captat muscas.

(#118532) tomy86 válasza Hegyirabló (#118531) üzenetére


tomy86
addikt

Nem tapasztaltam ilyen hibát, pedig ma többször hívtam Telekomos vezetékes számot.

(#118533) magmakocka válasza MadMancs (#118403) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Körbeteszteltem az egészet, mert ebbe nagyon beleestem. Wireguard + Cloudfare-el megy a torrentezés, gondmentesen megy a letöltés és a feltöltés is.

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118534) Nordik


Nordik
őstag

Múlt hónapban váltottam Mobil S+4GB dijcsomagra de nincs a Telekom fiókban illetve az alkalmazásban se lehetőségem a Zene opciót bekapcsolni. Jelenleg nincs rá szükségem, csak érdekes, hogy miért nem jelenik meg. Vagy másnál se? :U

(#118535) DrBubo77 válasza Nordik (#118534) üzenetére


DrBubo77
addikt

Mert nincs benne már a díjmentes forgalomban, ha jól emlékszem. A "tavalyi" 3 GB díjcsomagban még benne volt, de amikor növelték 4 GB-ra, akkor kivették.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#118536) Nordik válasza DrBubo77 (#118535) üzenetére


Nordik
őstag

Tudom, de megrendelhetnem havi 500Ftert. Viszont nincs erre opció sehol.

(#118537) Kaba válasza Nordik (#118536) üzenetére


Kaba
veterán

Telekom fiók/ testreszabás/Tv és zene,vagy az alkalmazásban /kiegészítő szolgáltatások/netbővítők/ menűpontban.

(#118538) Nordik válasza Kaba (#118537) üzenetére


Nordik
őstag

Tudom, hogy itt kellene keresni de nincs ilyen opció sehol.

(#118539) kovacsmi_74 válasza Nordik (#118536) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

+ZENE sms-ben a 1414-re is működik elvileg.

ZENE

(#118540) Kaba válasza Nordik (#118538) üzenetére


Kaba
veterán

Áttekintés-Előfizetéseim-Előfizetés kiválasztása-Testreszabás ,ilyen nincsen a fiókodban?

[ Szerkesztve ]

(#118541) Nordik válasza Kaba (#118540) üzenetére


Nordik
őstag

Megtalálnám ha lenne, de tényleg nincs aktivalasra opció. Valószínű valami hiba lehet. Van egy sejtesem, hogy a 3rol 4Gb váltás zavarhat be.

(#118542) slice14


slice14
veterán

Sziasztok! Routerbe hejezett multisim, internet reconect problémám van. Itt bővebben.
Valami ötlet, auto reboot-on kívül?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#118543) Tompika777 válasza slice14 (#118542) üzenetére


Tompika777
senior tag

Esetleg hibabejelentés, ha ott nem látják a problémát, vagy nem tudják megoldani, akkor szerintem esetlegesen SIM csere.

(#118544) slice14 válasza Tompika777 (#118543) üzenetére


slice14
veterán

Megpróbálkozom a bejelentéssel. Köszi a tippet.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#118545) slice14 válasza Tompika777 (#118543) üzenetére


slice14
veterán

Esetleg még próbálok egy apn átírást. Mi a különbség az internet és az internet.telekom apn-ek között? A hibát a másodikkal tapasztaltam.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#118546) Tompika777 válasza slice14 (#118545) üzenetére


Tompika777
senior tag

Nem tudom mi a különbség, de szerintem nyugodtan megpróbálhatod, aztán ha nem megy, visszaállítod internet.telekom-ra.
Nekem a telefonban és a routerben is az apn-nél az utóbbi van, és nem tapasztalok olyan problémát mint amit leírtál.

(#118547) #08176384


#08176384
törölt tag

A Tp link routerek nem a legjobbak sajnos. Nekem a 600 megabites (lte cat 11) m7650 volt sokáig, telekommal tudott kb 30-40 megabitet és nálam is volt szakadás időnként. Most lecseréltem az új lte cat 19es Huawei b818-ra és egyből közel 100 megabitet tud a netem és eltűntek ezek a szakadások teljesen. Stabil a net teljesen. Elviekben a tp-linknek ugyanazt kéne tudnia, de mégsem. Ez az új Huawei router igaz közel 53e Ft, de nagyon jó. Telenor vettem, függetlenül árulják, gyári Huawei firmware és Dashboard van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#118548) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hmm. Biztos kitárgyaltátok, de tényleg ilyen drágák lettek az új díjcsomagok? :((( Valahogy arra számítottam, hogy ha kb annyiért is, de többet adnak. Ehhez képest...
Most van tavalyi mobil s-em, ami hálózaton belül ingyenes, hozzá 10 gigás net, amit a magenta miatt dupláznak, így 20 giga...ezért fizetek kb. 4995 forintot. Gondoltam, hogy jó lenne a korlátlan net, mert mostanság eléggé kimaxolom és csodálkozva nézem, hogy 8000 forint lenne, majd a duplája. WTF?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#118549) st3v3np3t3r válasza V.Stryker (#118548) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Mint ha szó volt róla, hogy az új "gigaerős" csomagokat már nem duplázzák a magenta1eseknek.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#118550) V.Stryker válasza st3v3np3t3r (#118549) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azt tudtam, hogy nem duplázzák, csak arra nem számítottam, hogy így feltolják az árakat.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.