Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118851) dptrsk válasza szkaroly (#118850) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

igen

(#118852) szkaroly válasza dptrsk (#118851) üzenetére


szkaroly
senior tag

Más lehetőség van az imei szám kiderítésére? Alcatel onetouch 1016g a telefon egyébként.

Poco X3 Pro

(#118853) DrBubo77 válasza szkaroly (#118850) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ez a kód megy SIM kártya nélkül is. Ha jól tudom.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#118854) MadMancs válasza szkaroly (#118852) üzenetére


MadMancs
veterán

*#06# működik sim nélkül is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118856) szkaroly válasza MadMancs (#118854) üzenetére


szkaroly
senior tag

Köszi az infót. Ha hazamegyek kipróbálom. Apám vett egy ilyen készüléket, csak nem figyelt arra hogy honnan való. A telenoros simmel pedig kódot kért. Én meg régóta telenoros vagyok, nem tudom hogy mennek ezek a dolgok.

Poco X3 Pro

(#118857) tylerddd


tylerddd
veterán

Szeged közelében lehalt a 4G, H+-t mutat a telefon. Telenor is ugyanígy (tudom, ugyanaz a torony). Tud erről valaki valamit vagy valami besz**t itt a környéken?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#118858) MadMancs válasza szkaroly (#118856) üzenetére


MadMancs
veterán

Telekomnál pofon egyszerűen. Katt ide ,add meg IMEI. Add meg a számot ahová küldhetik a kódot es kész. 2-3 nap és sms ben kapod meg. Fontos, ha dualsim akkor mindkét IMEI re kérj kódot.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118859) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Járt már valaki úgy,hogy függetleníteni akart egy telekomos telefont,el is küldtem az imei számot,de azt írták vissza ehhez az imei számhoz még nincsen függetlenítő kód felvették a kapcsolatot a készülékgyártóval türelmét megértését köszönjük.Szóval a kérdés az lenne vajon meddig kell várni mert kedden küldtem az imeit azóta várok,hogy mit mond nekik a gyártó.Vajon meddig fog tartani ez a dolog?

# MadMancs

Ú de jó,hogy ezt olvastam én csak az egyikre kértem.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#118860) Pityu. válasza Pityu. (#118859) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ja és ha kapnék kódot az hány napig érvényes,vagy azonnal be kell írni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#118861) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Szeretnék részletre kihozni egy Apple Watch-ot listaáron, de új hűséget nem szeretnék kötni, mivel a mostani csomagok nekem sokkal kedvezőtlenebbek. Viszont azt hallottam hogy üzletben ez lehetséges, csak ugye a részlet végéig élnie kell az előfizetésemnek. Valaki meg tudja ezt erősíteni vagy cáfolni?

(#118862) lugosi válasza tibor23 (#118805) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nézd meg légyszi hogy mire válaszoltam, akik tőlünk voltak kint nem a hegyekben, Mória bányáiban jártak, mégis nagyon gyenge volt a lefedettség. Az eredeti posztoló szerint a nagyon eldugott helyeken a román pásztorok stb. Ettől sokkal kevésbé vadregényes helyen volt sokkal rosszabb tapasztalatunk.

(#118863) lugosi válasza aicon (#118807) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Ennek akkor lenne értelme ha a hely, útvonal is meg lenne jelölve a beszámolóban, esetleg a szolgáltató.”
Jaja értem, esetleg testmagasság, vércsoport, páratartalom, napszak, csillagok együttállása és az ózonlyuk mérete mm-es pontosságra kerekítve, különben nem tudunk következtetést levonni a beszámolóból. 😁

(#118864) 4Grider válasza Pityu. (#118860) üzenetére


4Grider
nagyúr

A kódnak nincs érvényessége, mivel egyetlen egy db van belőle imei számonként.

(#118865) Pityu. válasza 4Grider (#118864) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tehát ha lenne és csak 1 hét múlva tudom beírni akkor se gond.Lehet elküldöm még egyszer a szolgáltatónak mindkettőre.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#118866) viktorhu válasza Pityu. (#118865) üzenetére


viktorhu
veterán

Akár egyesével is függetlenítheted őket. Régen alkalmazások is voltak a neten, amik kiszámolták a kódot, ez tényleg egy darab imeinként.

(#118867) Zeki válasza viktorhu (#118866) üzenetére


Zeki
nagyúr

:)

Régen a Nokiák olyan könnyen voltak függetleníthetők, hogy java alkalmazás volt a telómon, amivel más nokiákat tudtam függetleníteni. Azt egy magyar srác csinàlta.

(#118868) Pityu. válasza viktorhu (#118866) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hú az még a nagyon régi telefonoknál olyat én is használtam.Nekem most ez a szívás a várakozás,hogy a telekom azt írta jelezték a gyártó felé a kérésemet függetlenítő kódra de kérdés a gyártó mennyi idő alatt generál.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#118869) -Ben-


-Ben-
veterán

Mostanában sikerült itt valakinek a Telekom chaten keresztül beszélgetést indítani? Nekem folyamatosan csak annyit ír, hogy várjak....

[ Szerkesztve ]

(#118870) viktorhu válasza Pityu. (#118868) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha magadnak akarod függetleníteni, akkor az első kódot beírhatod, amikor megkapod (csak meg kell nézned, hogy melyik sim slot tartozik ahhoz az imeihez, hogy jót írjál be).

Sajnos a függetlenítő programok fizetősek lettek, és visszajelzések alapján a nagy részük átverés. Szerencsére most már évek óta nem volt függő telefonunk, így nincs aktuális tapasztalatom a kérdésben.

(#118871) Pityu. válasza viktorhu (#118870) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tehát akkor valahogy úgy működne,hogy beteszem a telekomos kártyát mondjuk az 1 es slotba beírom a kódot aztán berakom a kettes slotba és beírom a második imeihez tartozó kódot?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#118872) UHHH válasza Pityu. (#118871) üzenetére


UHHH
senior tag

Egy dual simes telefon mióta nem kártyafüggetlen?! :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#118873) Kaba válasza UHHH (#118872) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekomnál független,de a Telenornál és a Vodafonnál az egyik slot simán lehet függő.

[ Szerkesztve ]

(#118874) kakuk.tamas válasza Winne (#118846) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nekem átlag havi 80-90 giga összejön lazán. Én is nézek tv-t, Netflix, Amazon Prime, YouTube és Hi-Fis Tidalt használok. Meg persze Facebook... Jah, meg néha a céges 1drive-ot is használom.
Soknak tűnik az a 100-150 giga, de lazán összejön, ha nem kell figyelni a megabájtokat. :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#118875) Kbali válasza Pityu. (#118859) üzenetére


Kbali
nagyúr

Attól függ, mennyire régi készülék. Faternak egy régebbi Nokiára több hétre jött meg a kód

(#118876) tomtbo


tomtbo
csendes tag

Sziasztok!
Valakinek van esetleg valami infója az itt [link] olvasható pedagógusoknak szóló kedvezményes díjcsomagokról? A napi.hun is láttam egy cikket, amiben S, M és L csomagokat emlegettek.
Sajnos Telekom üzlet nincs a közelben. :(

(#118877) szabonagyur válasza tomtbo (#118876) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az iskolád flotta intézőjével nem beszéltél? Amúgy ha jól rémlik ilyen 1500 Ft a havidíj és elég alacsony percdíjak vannak, netcsomag ami talán nem túl nagy az adott összegekért.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118878) Pityu. válasza UHHH (#118872) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mondjuk mert előfizetésesként vásárolt?Bár én ebben nem vagyok benne annyira.

#Kaba

Én már meg kavarodtam,ha anno előfizetéses volt a telefon akkor nem a saját hálózatukra van korlátozva még ha dual simes is?Vagy az előfizetés lejárta után független lesz automatikusan vagy hogy van ez?Na de ha független lenne akkor nem azt írták volna válaszul,hogy ezt a készüléket nem kell függetleníteni?

#Kbali

2018-as a telefon.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#118879) Winne válasza pana0017 (#118861) üzenetére


Winne
nagyúr

Hivatalos T üzletben meg tudod így venni az biztos. :K

Ha előtte lemondod, max kifizeted akkor.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118880) tomtbo válasza szabonagyur (#118877) üzenetére


tomtbo
csendes tag

Sajnos senki nem tud róla semmit :(
Csak voda flottáról tudnak, annak egyébként rendkívül jó árai vannak, viszont a hálózat nálunk csapnivaló.

(#118881) Kaba válasza Pityu. (#118878) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekomnál már csak független telefont árulnak egy ideje.Régebbi telefonok lehettek függőek,de azokat is ingyen függetlenítik.Más szolgáltattók általában nem függetlenítenek ingyen,ha lejárt a szerződése egy készüléknek az nem lesz automatikusan független a függetlenítést kérni kell.Duál simes telefonoknál tudtommal,még függő készüléknél is egy slotnak elvileg függetlennek kellene lennie.

(#118882) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Domino kártyánál is működnie kellene 4G+ szolgáltatásnak?
Beletettem telefonba és egy pillanatra felmegy 4G+ hálózatra de azonnal vissza is áll 4G-re. Beletettem routerbe ahol azt írja, hogy elvileg 4G+ hálózaton van, azonban 30 mbit/s körül mérek letöltést.

Telenor ugyanitt 90 Mbit/s-t mér.

Ennyit tud a Domino SIM vagy nem a SIM-el van a baj, hanem ilyen a Telekom hálózata ezen a ponton ?

(#118883) Pityu. válasza Kaba (#118881) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na mindegy elküldtem a két imeire a kérelmet de ha meg lesz a csere akkumulátor megnézem vodás kártyával.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#118884) AnonymusX válasza Darth_Revan (#118882) üzenetére


AnonymusX
senior tag

A domino simek net sebessége korlátozva van.

(#118885) Tompika777 válasza AnonymusX (#118884) üzenetére


Tompika777
senior tag

Ez nem teljesen így van...
A 30Mbps maximális sebesség csak a Maraton csomagokra érvényes.
A korlátlan Domino mobilnet az 1 napostól a 30 napos megújulóig nincs korlátozva (akár 300Mbps).
[link]

(#118886) szabonagyur válasza Tompika777 (#118885) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nekem a DOMINO ingyen net van és bőven megy 80Mbit főlé (a háló szerintem ennyit tud itt).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118887) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Szerintetek novemberben lesz ismét a tavalyihoz (és tavaly előttihez) hasonló "cyber november" akció?

(#118888) kali válasza Darth_Revan (#118882) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Domino esetén is működik a 4G+ mód.
A telefon típusának/szoftverének a függvénye is, hogy folyamatosan jelzi azt, vagy csak akkor használja és jelzi ki úgy, amikor azt a sebesség és egyéb tényezők indokolják, illetve olyan is van, hogy a készülék tudja és használja is, de nem jelzi ki külön a + módot (iPhone például).
Nálad, ha egy pillanatra is megjelenik a 4G+ kijelzés, akkor a készülék és ott a hálózat is tudja, a többi meg a fentiek szerint.
Domino esetén az elérhető maximális sebesség a díjcsomag/konstrukció függvénye is, valamikor adott 30 Mbps környéki korlát, máskor meg nincs limitálva.

[ Szerkesztve ]

(#118889) Kaba válasza Cranberries (#118887) üzenetére


Kaba
veterán

Valószínűleg lesz lesz megint,mivel állandóan akcióznak a covid óta.Azóta volt már cyber havi akció,megmaradt a 10 havi fizetési akció,most volt cyber párbaj akció.

(#118890) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!
A telekom-nál az a 14 napos elállási jog hogy is van netes rendelésem volt??
"14 nap az elállási jog, ami azt jelenti, hogy 14 naptári napon belül akár indoklás nélkül is visszavesszük az interneten megvásárolt terméket, ha meggondoltad magad."
:R

NAGYPAPA

(#118891) AnonymusX válasza Indian74 (#118890) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia!

Úgy mint máshol, de mi is a pontos kérdés? Jelzed nekik 14 napon belül , hogy élnél az elállási jogoddal (például a 1414-en), majd vissza kell juttatnod a készüléket. Az elállási nyilatkozatot is kitöltöd mellé: [link]

Ilyenkor a hűségre kötött előfizetői szerződés is felmondható (ha a készülékvásárlással előfizetés vásárlása is történt), de az előfizetés időarányos használati díját meg kell téríteni.

[ Szerkesztve ]

(#118892) st3v3np3t3r válasza Tompika777 (#118885) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Én úgy tudom, hogy a Dominos simeseknek max.30Mbit,a havidíjasoknak max.300Mbit(kivéve az 5G-s csomagoknál)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#118893) Kaba válasza Indian74 (#118890) üzenetére


Kaba
veterán

Üdv.14 nap és az óra az átvétel időpontjától kezd ketyegni.

(#118894) Indian74 válasza AnonymusX (#118891) üzenetére


Indian74
senior tag

Bocsánat,de csak annyi hogy 14 munkanap vagy a hétvége is bele lehet számolni??
Elnézést a kérdésért csak kíváncsi lennék rá.....köszönöm :R

NAGYPAPA

(#118895) Kaba válasza Indian74 (#118894) üzenetére


Kaba
veterán

Az eszköz átvétel időpontja számit,onnantól 14 naptári nap,tehát a hétvége is.

(#118896) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Sziasztok!

Van arra nézve már tapasztalat, hogy Telekom üzletekben szokott-e lenni készleten iPhone 12 Pro?

Köszi

(#118897) Kaba válasza cowboy_bebop (#118896) üzenetére


Kaba
veterán

Nem valószínű,hogy készleten lenne,mivel online is csak előrendelésre lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#118898) thomas77 válasza st3v3np3t3r (#118892) üzenetére


thomas77
senior tag

Már elég rég meg lett szüntetve a 30Mbit/s-os korlátozás (több mint 1 éve). A domino is megy, ami a csövön kifér. Akár roamingban is.

(#118899) Indian74 válasza Kaba (#118895) üzenetére


Indian74
senior tag

Köszönöm válaszod :R

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#118900) vacs válasza thomas77 (#118898) üzenetére


vacs
veterán

Valóban meg van szüntetve a dominó maraton korlátozás!
Most mértem egyet teszt képpen és 56,9/3,9 megabit volt (vidéken lakom).
:K

(^)(>.<)(^)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.