Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118751) sfefe válasza szabonagyur (#118749) üzenetére


sfefe
őstag

Januartol leszmel ezek a dijcsomagok a diginel es mindenki szamara elerheto.
(en igy tudom)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#118752) Winne válasza Aaron14 (#118744) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt nem értem. Nem a modell határozza meg, hogy milyen feltételekkel veheted meg. :F

Üzletben kérheted vegyesen is, ahogy akarod.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118753) szabonagyur válasza sfefe (#118751) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kell hozzá egy másik szolgáltatásuk.

#118750Vyndree: várd ki mennyien maradnak amikor fizetős lesz. :)

De a lényeg ahogy látom nem ment át. Nagyon nem lehet összehasonlítani ennyi alapján a csomagokat.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118754) Aaron14 válasza Winne (#118752) üzenetére


Aaron14
őstag

A webes felulet nem ajanlja fel. En is furcsalltam.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#118755) blackmajesty válasza Aaron14 (#118754) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

11pro jelenleg nincsen készleten, azért nem tudod kosárba tenni. De minden készülék kapható minden 2020-as csomaggal, ami készleten van.

(#118756) Aaron14 válasza blackmajesty (#118755) üzenetére


Aaron14
őstag

Bocsanat, felreerthetoen irtam. 12-ot szeretnek es valoszinuleg azert nem engedi a magentas kedvezmennyel megrendelni, mert meg csak elorendelheto.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#118757) blackmajesty válasza Aaron14 (#118756) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Így van, ha a mobil és vezetékes csomagok kedvezményét szeretnéd összevonni, úgy nem engedi előrendelni.

(#118758) Winne válasza blackmajesty (#118757) üzenetére


Winne
nagyúr

Meg online nem is lehet összevonni, nem?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118759) st3v3np3t3r válasza Winne (#118758) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Online nemy.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#118760) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nálunk még nyoma sincs a digi térerőnek.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#118761) Winne válasza st3v3np3t3r (#118759) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor jól tudtam. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118762) Vyndree válasza sfefe (#118751) üzenetére


Vyndree
őstag

Január 1.-től is teszt lesz, csak egy másik fázisban. December 31.-ig ez ugye ingyenes.

szabonagyur: most ingyenes, csak annak nincs aki nem kéri. Nem tudom most mennyien vannak és azt se fogom megtudni januártól mennyien lesznek, szóval nem tudom meg hiába várnám ki.
Nagyon gyenge feledettségük van, néhány vagy várost leszámítva a Dunántúlon használhatatlan. A max sebességük 29.3/11.2 Mbit/s, ez még a 4G-től is messze van, nyilván ezért kerül ennyibe.

(#118763) szabonagyur válasza Vyndree (#118762) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt írtam én is, hogy nem ellenfél... :U :U

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118764) MadMancs válasza Vyndree (#118762) üzenetére


MadMancs
veterán

Teljes dunantúlt nem általánosítnám. Dunántúlon lakok, és Dunántúlon dolgozom (kettő között 70km), lakhelyemtől párom családja 260km re lakik (260km, nagykunság, most itt vagyunk). Ezeken a helyeken és a köztük lévő úton toronymagasan veri kefedettségben mindhárom nagyot. Lehet csak 8-15/4-5mbps de azt stabilan tudja. FHD videóig ez elég több meg (nekem) mobilon nem is kell.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118765) clon válasza Vyndree (#118762) üzenetére


clon
aktív tag

A digi első negyedév végén 122 ezer mobil előfizetéssel rendelkezett [link] [link] megközelítőleg. Mivel csak csomagban lehet hozzájutni digi mobilhoz (ez az "előfizetéses" változással sem lett más) így lassú marad a "teszt" üzem.

(#118766) Vyndree válasza MadMancs (#118764) üzenetére


Vyndree
őstag

clon: Az számold bele, hogy a 122 ezer előfizető nem fizet a mobil szolgáltatásért. Ingyen jó ha van, de ha fizetős lesz sokan vissza fogják adni.

MadMancs: Ebből indultam ki, ez a lefedettség még nem meggyőző.

szabonagyur: se sebességben, se térerőben, csak árban. Ha olyan helyen használod jó lehet, de jelenleg még korlátozott minden szempontból.

(#118767) m1lan válasza MadMancs (#118764) üzenetére


m1lan
őstag

Azt írta, hogy néhány várost leszámítva használhatatlan, és ebben teljes mértékben igaza is van. Veszprém, Tapolca és Ajka például hiába van szépen lefedve, a 3 város között ingázva (84 km) út közben nulla lefedettség van. Mondjuk ezen kívül sem sok olyan területet látok a Dunántúlon (az M7-est és a Balaton környékét leszámítva), ahol egy hosszabb utat meg lehetne tenni nagyobb hálózatkiesés nélkül. Nyilvános a lefedettségi térkép, meg lehet nézni, rosszabbat biztos nem mutatnak magukról a valóságnál. [link]

Nálunk sincs térerő egyáltalán, pedig a Telekom mellett csak az Invitelnek van a városban vezetékes hálózata. Legközelebb a megyeszékhelyen lenne értékelhető lefedettségük, de ott a város szélén a Telekom B20 gyakorlati sebessége is jobb, mint a Digi elméleti maximuma, a városközpontban pedig már 4G+/5G is van. Oké, hogy csak 1000 forint, de jelen formájában nem is ér többet, főleg nem a 30 giga után még tovább lassuló internettel... A korlátlanság miatt kaptak rá az emberek, amire januártól még fizető ügyfélként sincs lehetőség.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#118768) StLui válasza Vyndree (#118766) üzenetére


StLui
veterán

3 kártyát használunk, egyelőre nagyon gyenge a digi, adott helyeken jó, de amikor igazán kéne, akkor pont sehol semmi, elég gyakran sajnos. Így van, én is gondolkodom, hogy visszaadjuk őket.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#118769) Aaron14 válasza Winne (#118758) üzenetére


Aaron14
őstag

Ha jól tudom igényt tudok leadni és telefonon visszahívnak. Rákérdeztem, mikortól lesz hivatalosan is forgalomban az iPhone 12 náluk, de nem tudtak rá válaszolni. :DDD

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#118770) MadMancs válasza m1lan (#118767) üzenetére


MadMancs
veterán

Ebben részben igazad lehet. Várpalotán lakom. Veszprém környékét nem ismerem, én pont a másik irányban mozgok. Móron dolgozom, fehérvárnak megyünk és fehérvárcsurgót leszámitva patent. Pest irányába alföldre lejutva Szolnokon át szintén hibátlan. Egyébként de, karcag külvárosa (kertek) digi térkép szerint nincsenek lefedve, mégis működik, munkahelyem digi térkép szerint nincs lefedve de működik. Azaz térképen biztosra mennek, alálövik inkább.

Abban maradjunk hogy lakhely és mozgás körzet a mérvadó. Nekem szerencsém van.
Sebesség.. Voda B20 max 15/15 felénk, Telenor B20 2/1 ha megerőlteti magát, Telekom B3 már hoz 50/20 körül, de mobilra annyira felesleges ennyi.. Végülis kinek mi. Van akinek bevált, van akinek nem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118771) Kaba válasza Aaron14 (#118769) üzenetére


Kaba
veterán

A legcélszerűbb ha előrendeled.Amikor a készülék elérhető lesz a 1414-es ügyintéző hozzáadja az általad kíválasztott csomaghoz.

[ Szerkesztve ]

(#118772) Winne válasza Aaron14 (#118769) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha akkor hívod fel, amikor már kapható, akkor ez működik persze, de előrendelni jelenleg nem tudod és őket szolgálják ki először. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118773) Aaron14 válasza Kaba (#118771) üzenetére


Aaron14
őstag

Elorendelem mobil csomaggal es mikor elerhetove valik, akkor hozza tudjak adni a vezetekes szolgaltatasok huseget? Vagy ezt hogy kell elkepzelni?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#118774) m1lan válasza Aaron14 (#118773) üzenetére


m1lan
őstag

Csak 1 db mobil előfizetésre tudod előrendelni. Ha az otthoni szolgáltatásaidat is bele akarod vonni a kedvezménybe, ahhoz előbb meg kell várni, hogy véget érjen az előrendelés és mindenki számára elérhető készleten legyen a készülék.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#118775) Kaba válasza Aaron14 (#118773) üzenetére


Kaba
veterán

Beszélj egy ügyintézővel.A készüléket mindenképpen elő kell rendelned,ha akkor adod le az igényt amikor a készülék elérhető lesz az már késő,mivel először a megrendelések lesznek feldolgozva és amikor sorra kerülnél akkor lehet,hogy már nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#118776) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Ha új készüléket vásárolok és hűséget vállalok, csak a jelenleg érvényben lévő konstrukciókkal vehetem igénybe?
A pár hónapja váltott előfizetésem állapotát mindenképp módosítani szükséges?

(#118777) m1lan válasza bostone (#118776) üzenetére


m1lan
őstag

:K

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#118778) Boond válasza Vyndree (#118746) üzenetére


Boond
addikt

"Azt írtad, hogy mindent összevetve a Vodafone a legjobb minden tekintetben, akkor ezt hogy értetted? "
azok a pontok alapján. Telekom kicsivel lemaradva a 2. hely.

"Ha szeretnék netet és beszélgetést 1 évre, akkor mi amit ad a Voda 990Ft alatt? "
Nyilván, ha neked a net a fontos, és nem 3 sim kártyán, szolgáltat között gondolkodsz, akkor neked akár más eredményed is lehet. Amúgy ez egy kezdeti csomag, utána mi lesz, azt nem tudom.

Nekem a telefonszám volt a lényeg. ideiglenesen. és ez volt a másik két konstrukcióval a tapasztalat. A netet én plusszként értékelem - boltban egyébként ugyan az 1990.

"Főleg, hogy ha nem mindenre kiterjedő"

Abban az értelemben, mindenre kiterjedő, hogy ha csak sim kártya kell, ezek az opciók - minimálisan.
Hogy ezt hogy lehet tovább cizellálni, illetve kinek mi fontos ezen belül, az már egyéni döntés, és írtam is a végén, hogy ez csak egy alap. Ezen túl nyilván még lehetnek különböző érvek, ellenérvek, fogyasztói szokások stb.

Nincs felsorolva az összes szolgáltató összes csomagja. Csak gondoltam leírom a tapasztalatokat. Ha szeretnél egy számot, kb ez a helyzet.

"Pl. ez az 1 évig érvényes mobil adatforgalom verhetetlen itt."
igen, de nem biztos, hogy mindenkit érdekel, pl engem sem, alapvetően. Viszont külön sim kártyát vagy nem találtam, vagy rosszabb lett volna a konstrukció. Egyébként tudtommal máshol nincs is ilyen 356 napos dolog, ami valóban egyedülállónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#118779) Boond


Boond
addikt

Egyébként ha már itt tartunk lenne egy kérdés, nekem voda net van a telefonon beállítva - korábbról.
Ha belerakom a telekom sim-et, az még nem fog ja automatikusan tudni a telekom mobilnetet nem? Gondolom majd be kell vmit állítani, ahogy a vodánál kellett vagy?

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#118780) viktorhu válasza Boond (#118779) üzenetére


viktorhu
veterán

Elvileg egyiken se kellene beállítanod apn-t kézzel, főleg itthon forgalmazott telefonoknál.

(#118782) Vyndree válasza Boond (#118779) üzenetére


Vyndree
őstag

Nincs további teendőd, három készüléken használunk a családban 2 simmel a korlátlan mobilnet miatt (a 2-esről csak a net megy, az egyes a saját). Beleteszed és kiválasztod melyik sim legyen az alap a hívásra, SMS-ra és mobilnetre. Hívásnál a telefonkönyvből kiválaszthatod hívás előtt, hogy melyik simről szeretnéd indítani. Mikor téged hívnak pedig kiírja melyik simet hívják.

(#118783) viktorhu válasza #40993792 (#118781) üzenetére


viktorhu
veterán

Azért írtam, hogy elvileg, mert írta, hogy a vodához kellett. Nekem külföldről vásárolt telefonnal volt olyan, hogy kézzel kellett beírni az APN-t, mert pl. a vodához a vitamaxosat ismerte, a telenorhoz meg valami régit. Lehet pl. régi is a telefon. Amikor eljöttem a telekomtól, még a web'n'walk volt az érvényes apn - az működne még például? Mert ha nem, akkor egy akkori mobilon manuális beállítás kellene.

(#118784) Boond válasza viktorhu (#118780) üzenetére


Boond
addikt

telen telefon volt, és kiderült, hogy ez volt a baja... az újnáűl talán már nem kellett, vagy már mivel korábban be volt másikon, lehet ezért tudt nem tudom.

De akkor jó tudni :)

" Beleteszed és kiválasztod melyik sim legyen az alap a hívásra, SMS-ra és mobilnetre. "
Ezt a részt ismerem - az előzőnél viszont még csak egy sim volt... lehet annél még más volt a helyzet. De akkor jó tudni. köszönöm a válaszokat :)

"(#118783) viktorhu "
Hm, lehet a másiknál, ilyesmi volt, nem tudom Extreme Digitálból volt mind kettő.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#118785) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy maga az új 2020qs korlátlan belföldi net az mennyire korlátlan hivatalosan?

Van egy kis projektem ahol linuxon torrent (legális) lenne a megoldás de tudom hogy ez kényes téma alapból mobilneten. A kérdés hogy még ezeknél a csomagoknál is ? Történik erre utaló hálózatfigyelés és szankcionálás?
Üdv,

(#118786) MadMancs válasza kkdesign (#118785) üzenetére


MadMancs
veterán

Utólag nem. De előre igen. p2p alapból 250KB/s re van limitálva. Egyéb titkositott adatfolyam pedig 1,3MB/s (2 illetve 10mbps)

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#118787) tsteve


tsteve
senior tag

14 km magasra vitt a DT egy bázisállomást:

[link]

volt már? ha igen, akkor bocs...

[ Szerkesztve ]

(#118788) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Ma bementem egy T partner boltba, mondván a tv előfizura kötök hűséget, aztán meglátjuk mit lehet mellé kihozni. Nem tudtam, hogy minden Magenta 1 csoportba bevont előfizetést meg kell hosszabbítani, otthonit és mobilt is. Azt hittem az összevont kedvezmények csak választható opció. Na mindegy, akkor marad minden a régiben mert úgy majd 20 ezerrel több lett volna a havidíj. Az ügyintéző látta, hogy az egyik mobil előfizura tudna adni jó kedvezményt. Hát az sem jött össze, mert mire majdnem végzett kidobott 130 ezer forint kötbért egy Redmi note 9 prora. Mondom akkor köszi.
A csavar az egészben, hogy azt a bizonyos előfizetést átdobta 2020-as mobil M+4 gigára és két év hűségre. A hűséget sikerült levennie telefonos segítséggel, de az előfizut nem sikerült visszaállítania. Ez így rendben lehet, érdemes lenne egy panasz levelet írni, hogy visszaállítsák a régi konstrukcióra?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#118789) Kaba válasza atosan (#118788) üzenetére


Kaba
veterán

Nem így van.Az otthoni előfizetést azt csak kompletten lehet változtatni.A mobil az maradhat a régiben nem kötelező az otthonival együtt változtatni ,így lehet megőrizni a dupla mobiladatot.Mielőtt az üzletbe mész hívd mindig a 1414-tegyrészt kompetensebbek,másfelől az üzletben pl.nem jár az online kedvezmény eszközvásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

(#118790) dptrsk válasza atosan (#118788) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a régi csomag a megfelelő számodra mindenképp érdemes írni.
Ezt az ügyintéző is megtehette volna helyetted, mivel ilyen esetben jogos a panaszod, visszaraknak a régi csomagba.

(#118791) atosan válasza Kaba (#118789) üzenetére


atosan
addikt

Köszi a választ,
Sajna év eleje óta csak boltban igényelhetek eszközt, szlovák személyi végett. Azelőtt mindent telefonon vagy online intéztem.

dptrsk Neked is köszi. Állítólag a telefonos segítséggel sem sikerült.
Majd emilezek egyet.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#118792) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Azért megdöbbentő az árkülönbség a román és a magyar telekom. Lásd 8 euróért (kb 3000 forint) korlátlan net, korlátlan belföldi hívás minden hálózatba, korláltan sms és 100 perc külföldi hívás bizonyos területekre.
A magyar telekom bekaphatja... :(((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#118793) btudos válasza V.Stryker (#118792) üzenetére


btudos
veterán

Nézd hozzá a piaci és főleg a szabályozói környezetet is, Románia extrém példa akármelyik szolgáltatót nézed, esélytelen itthon bárkitől hasonló ajánlatot várni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#118794) #04535040 válasza V.Stryker (#118792) üzenetére


#04535040
törölt tag

A 6 eurós is korlátlan, de "csak" online köthető, boltban nem.

De tudok jobban: France telekommal (orange) 19 Lej, azaz 3,9 Euróért korlátlan beszéd + 20GB adat jár.

Kár csorgatni a nyálat: az ott van...

(#118795) Winne válasza atosan (#118788) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem kell meghosszabbítani, kiválaszthatod belőlük, hogy mit akarsz bevonni és Ő meg meg tudja mondani, hogy mit érdemes, milyen, korábbi kötbérérték van mögöttük, abból látja, hogy mi az ami pluszt ad. Ahogy a fórumtárs is írta annyi kikötés van, hogy az otthoni cuccoknak egyféle csomagnak kell lenni.

Én úgy tudom, hogy csomagot csak akkor tudta volna váltani a rendszer, ha azt mondod kéred és elindítja a megrendelést, a kötbért pedig látnia kell előre, én mikor kötöttem a megrendelés közben kiírta, hogy mennyi és kérdezte, hogy oké így, vagy állítsuk le a megrendelést. Reklamáld meg, kérd vissza a csomagokat, ha a régi jobban tetszett neked. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118796) lugosi válasza V.Stryker (#118792) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Biztos nem ugyanaz a hálózat kiépítettsége és a minősége.

(#118797) atosan válasza Winne (#118795) üzenetére


atosan
addikt

Köszi Neked is!
Én is így tudtam, de váltig állította, hogy csak úgy lehet ahogy ő csinálja. Ráadásul nem is a megszokott felületen kellett dolgoznia, állítólag a külföldi személyim miatt. Szerencsére egy mobil előfizetést piszkált meg.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#118798) Zeki válasza V.Stryker (#118792) üzenetére


Zeki
nagyúr

Romániában anno az OTP olcsóbban adott Euro hitelt, mint nálunk.
Mindig meg lehet magyarázni, itthon miért drágább valami, mint máshol. Esetleg még rosszabb minőségű is.
Épp ma olvastam, hogy azért nincs akkora magyar maffia mint máshol, mert a magyar a magyart felnyomja, nem tart úgy össze mint akár az albán vagy szerb maffia. Ha egy gyárban a nyugati vezetés lecserélődik magyarra, biztos rosszabb lesz. a dolgozóknak.

(#118799) Winne válasza atosan (#118797) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt a külföldi témát nem tudom, lehet az zavart be akkor, bár ha előfizetésed már van, akkor gondolom ugyanabban a rendszerben kellene kezelni a te ügyeidet is. Ez érdekes dolog, jó lenne, ha kiderülne és beírnád ide. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118800) domper2015 válasza lugosi (#118796) üzenetére


domper2015
senior tag

Nincs minőségben negatív különbség, olyan helyeken mobiloznak a román pásztorok, hogy jojózott a szemem. Isten háta mögött 2vel. Az Orange lefedettsége még jobb a Telekomnál és olcsóbb is.
Ezt inkább a saját lelkünk nyugtatására mondogathatjuk...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.