Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118201) kakuk.tamas válasza szpetyko (#118196) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Innen: [link]

Idézem:
"Az adatopciók aktiválása után a megfelelő működés érdekében javasolt a telefonon a repülőgép üzemmód be- és kikapcsolását, vagy a készülék újraindítását elvégezni."

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#118202) blackmajesty válasza kenwood (#118200) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ha az egy különálló folyószámlán volt, más előfizetés nem volt mellette, akkor bizony nem fogod látni a telekom fiókban. Azt csak üzletben fogják látni. És rendezni is ott tudja, vagy átutalhatja, de ahhoz kelleni fog a számla száma, vagy a folyószámla száma amin a tartozás van. Ezt be kellett volna tudnia fizetni ott a helyszínen.

(#118203) kenwood válasza blackmajesty (#118202) üzenetére


kenwood
veterán

Tehat en tartozom, de a fiokomban nem latszik, nem tudom befizetni. 2020.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#118204) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Srácok, állt már el valaki 14 napon belül mostanában telefontól? Leadás után mennyi idő míg törlik az előfizetést és az esetleges részletet a fiókból?

[ Szerkesztve ]

(#118205) karl_fischer válasza kenwood (#118203) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Esetleg postán lehetne megpróbálni.

(#118206) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Szuper ez a "Ma a Domino Day: 200 MB net és 1000 Ft-os Líra kupon"

Csak épen olyan hosszú lett a szöveg hogy a "Mégse" "Rendben" már nem fért az ablakba scrollozni meg nem lehet.

Megpróbálkozom betűméret csökkentéssel, "Juhhé" sikerült.

OK.

De vajon másnak is eszébe jut?

Mert így kezd vetélkedő jelegűvé válni.

Nem szeretnék tippeket adni... (a szolgáltatónak)

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#118207) BBke válasza ElektrikusDE (#118206) üzenetére


BBke
tag

Nálam ilyen:

(#118208) ElektrikusDE válasza BBke (#118207) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Ott nekem is olyan.

Hanem amikor megrendelem akkor kapsz egy új ablakot ahol amíg nem volt hosszú litánia a csomagról addig mindig kifért a szöveg és alul a két kattintható szövegdoboz.

De most hogy sok a szöveg betölti a teljes képernyőt (ablakot) és mivel nincs scroll, nem lehet elfogadni, vagy elutasítani mert nincs hova kattintani. (nagy betűméret beállítás esetén)

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#118209) BBke válasza ElektrikusDE (#118208) üzenetére


BBke
tag

Itt meg ilyen:

[ Szerkesztve ]

(#118210) kakuk.tamas válasza BBke (#118209) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Honnan van ilyen f#sza számod? :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#118211) BBke válasza kakuk.tamas (#118210) üzenetére


BBke
tag

Így sikerült :)

(#118212) Winne válasza kakuk.tamas (#118210) üzenetére


Winne
nagyúr

Telekom dolgozó :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118213) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Mi a rosseb ez az óriási CPU használat a telekom weboldalának megnyitásakor? Mióta ez az új design van a főoldalon zabálja a procit.....

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#118214) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Biztos Cryptobányászkodnak ;]

Viccet féltetéve, könnyen lehet, hogy optimalizációs hiba.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#118215) sfefe


sfefe
őstag

A mostani mobil S csomag most 1200 vagy 1700ft?
Appban 1200 ÁSZF-ben ha jól emlékszem 1700-nak van írva....
Mert most mobil S még 2gb néz 3790, de ha váltok a mostani mobil S még 4gb net 3390. A költési szintem meg 4190 de az app nem ír semmit, hogy kötbér lesz ha ezt választom.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#118216) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nemrégiben lettünk Telekomosok, viszont nálunk nem lehet bevezetni kábeles netet, mert nincsen az utcánkban sem behúzva és le kellene rakni 3 oszlopot a házig, hogy azon keresztül behúzzák, stb..

Ezért gondolkoztunk azon, hogy kihozunk egy KORLÁTLAN Netes 5G SIM kártyát ami mellé egy Alcatel Linkzone Hotspot-t hoztunk ki.

A probléma az, hogy az internet megtorpan. Hatalmas delay keletkezik, amire az lesz a válasz, hogy CONNECTION_TIMED_OUT vagy ERR_NO_INTERNER, vagy mondjuk egy KTI-s weblapnál 404-s hibát dob fel azonnal, annak weblap megnyitásakor, holott telefonomnál Vodás nettel, no problem...

Azt gondoltam a Link Zone lenne a rossz. Ezért vettem egy ASUS-4G-AC53U Lte+-s routert. Beleraktam a SIM-t setuppolta az APN beállításokat, majd volt net 10 percig... De itt jobban lehetett látni a problémát. Jobban esett szét az internet, használhatatlanabb lett... Speed test aktív net kapcsolatnál azt írja, hogy nincs internet? Játekoknál is azt írja nincsen net, holott van. Olykor a WIFI-re is ezt írja, hogy Nincsen net...

Ekkor felhívtam a 1414-t, mit tegyek. Ők azt mondták a SIM kártyával nincsen gond. Keressem fel a gyártókat nem-e nálam van a gond. Meg nézzem meg mit alkot a SIM telefonban.

Felhívtam az ASUS-t az ALCATEL-t és mint kiderült nem az eszközökkel van a gond. Beletettem a Vodás SIM-t a Routerbe és a LinkZone-ba és rendesen van net. Nem gondolkodik sokat weblap betöltésnél, hanem azonnal megy, minden. Beletettem a Telekom-s SIM-t a telefonban. Beadta 4g+, wifi hívás. A 4g+ kicsit magas nekem, mert megnéztem és Taksonyban nincsen 4g+ telekom elvileg... Itt telefonban jónak látszódott, vagy csak nem teszteltem elég jól. De itt a kérdés csak az, hogy Vodás kártyával ha jó, akkor a Telekomos kártyával miért nem? Másrészt azért is vettem ezt az ASUS routert, mert a Link Zone az egy hotspot. Nincsen benne hűtőborda, gyenge, lekapcsol 3 óránként...

Felhívtam a 1422-t átmentünk az APN beállításokon, majd végül vártam, hátha jobb lesz. De mind a Alc és az Asus is rendesen olvassa a SIM-t, tehát a SIM kártya az nem hibás!!!

Végül 09.07-n felvettem a 1414-el a kapcsolatot, elmondtam mindent nekik szóról szóra, aztán úgy döntöttek felvesznek egy "Hibajegyet" , Lefedettséggel kapcsolatban, valami ilyesmi. Az ügyintézővel mindent átnyálaztunk. Még a SIM kártyát is újraindította, bár vicces volt, mert továbbra is volt net, amikor elvileg a SIM újraindult.
Kértem, hogy adjon feljegyzést a hibajegyhez, hogy mikor érek rá, mikortól tudnának hívni, esetleg ha személyesen kellene megjelenni. És adja meg a hibajegyet, ha keresnem kell ezzel Őket. (Jól tettem)
A hölgy mindent feljegyzett. Mondta, hogy nagyon sajnálja. Reméli a legjobbakat.

Vártunk... Míg Pénteken felvettem Chat-n az új időpontokat, továbbra is azt mondták, hogy kivizsgálás alatt. Most hétfőn írtam. Jeleztem, hogy 1 hete semmi sincsen. Se egy SMS, hogy felvették a hibajegyet, hiszen innen kellene tudnom a hibajegyet. Még jó, hogy elkértem... Semmilyen SMS nem érkezett, semmiről...
Elkezdtek tárgyalni, hogy mit tegyenek.

A durva, hogy 4 órát beszéltem az ügyintézővel, aranyosak voltak, mert kompenzációként netet szerettek volna bevezetni, csak ugye ez nem lehetséges stb.. Felajánlotta, hogy ír sürgető levelet, mert megkapták az ottani elérhetőségeket. Kértem jegyezze fel az időpontokat, minden egyéb mást stb...

Azóta se jött semmi sem. Számlát meg fizetünk. Itt ülünk egy "korlátozott" nettel. Legalább annyi SMS-t kaphattam volna, hogy mikor lenne jó, felvettük. De a szerelők részéről, semmi hír. És ez felbosszant. A hölgy ajánlotta a panaszlevelet. De azzal mit érnék el?

Nem vagyunk türelmetlenek. De ha úgy vesszük, szolgáltatás nyitásakor probléma volt, csak több mint egy hete fedeztük fel, hogy tényleg gond van.
A hibajegy óta 1 hét 4 nap telt el. Meddig kellene várnunk? Mit kellene még tennünk?

Remélem tudtok segíteni, hátha.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118217) pcxt264 válasza st3v3np3t3r (#118214) üzenetére


pcxt264
újonc

Az animált háttérképek. Régebbi gépnél ez már beleharap. Reklámblokkolóval le kell kapni.

(#118218) ElektrikusDE válasza magmakocka (#118216) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Van egy rossz hírem.

Évek óta ilyen a Telekom mobilnet.

Telefonon csak akadozgat, osztva már nagyon akadozgat

A fő ok a Nat-tolás, a másik ok a forgalommenedzselés.

És ha még torrentet is futtatsz akkor vége az internetnek.

Persze nem teljesen hal meg, csak megjelennek az általad leírt hibák.

Sajnos rosszul választottál szolgáltatót.

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#118219) m1lan válasza szpetyko (#118196) üzenetére


m1lan
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#118220) szabonagyur válasza ElektrikusDE (#118218) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt így kijelenteni mint tényt egy nagy hülyeség volt részedről.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118222) szabonagyur válasza #40993792 (#118221) üzenetére


szabonagyur
félisten

Rendben elnézést érte, bár ebben a formában nem érzem túlzásnak, nem a személy ellen szólt hanem maga a gondolat. :R

A témához: minden szolgáltatónak vannak vak foltjai vagy gyengébb területek ahogy itt is látszik. Mobilnet esetén talán érdemes lehet ilyen döntés előtt venni egy feltöltős SIM-et, arra valami netet 1-2 napra aztán lehet tesztelni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118223) ElektrikusDE válasza szabonagyur (#118222) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Évek óta tapasztalom több sim kártyával is. (torrent eseten 80% nélküle 10%-ban) szakadnak meg a kapcsolatok!

A torrent korlátozásával teljesen egyetértek, a megvalósítás módjával viszont nem.

Valamint az is bosszantó hogy külföldről VPN segítségével gyorsabban és stabilabban érem el az egyik magyar oldalt (ahol a külföldi IP tiltott) mint a Telekom Domino előfizetésévél ami külföldről is magyar IP-t ad.

Nagyon sok helyen használtam a dominos simmeket az EU-ban, Magyarországon, van összehasonlítási alapom.

Volt gondom más szolgáltatóval is, pl. Vodafone de csak átmeneti ideig, Roaming alatt.

A külföldi ISP-k se tokéletesek, de még Magyarországon is sokszor roamingoltam, mert stabilabb volt mint a Telekom sim.

Még az A1 sim is jobb volt, pedig az Telekomos... :)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#118224) ElektrikusDE válasza szabonagyur (#118220) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Nem volt az!

És mivel jelenleg külföldön élek még retorzió se nagyon érhet (a Telekom) részéről.

Hitelrontás?

Igen ez igaz, ezt bevállalom! (ámennyibben megkeresnek minden adatot megadok magamról)

Egyébként sokat gondolkodtam a korlátlan (dominos) nettről, de mivel osztottam volna lakáson belül, ami gondokat okozott volna így erről le kellett mondanom.

Ui:

Igen intenzíven használom a mobilnettet gyakorlatilag non-stop nyilván több hibát is tapasztalok mint az átlagos felhasználó. egyébként a forgalmazott adat kb. 30 GB havonta (a jelenlegi keretem 100GB)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#118225) Tompika777 válasza ElektrikusDE (#118224) üzenetére


Tompika777
senior tag

Ennek ellenére én is azt mondom, hogy valami lokális probléma van a lakóhelyed körül. Alapozom ezt arra, hogy én domino korlátlant használok routerben, mert szintén nincs lehetőségem vezetékes internetre, és alapvetően nincs nagyobb gond vele, még egyszer-kétszer 1-2 GB-os torrent letöltésnél sem. Szóval az általad említett dolog egyáltalában nem általánosítható globálisan a Telekom hálózatára.

(#118226) kenwood válasza magmakocka (#118216) üzenetére


kenwood
veterán

Nagyon sokat irtal a kevesbe fontos dolgokrol, a leglenyegesebb infot viszont roviden,nehezen ertelmezhetoen irtad le.

Jol ertem, hogy mobilban jo a sim, es a problemak akkor jelentkeznek, ha hotspotba/routerbe rakod ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#118227) magmakocka válasza kenwood (#118226) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Igen, a problémák ekkor keletkeznek. Pedig nem az eszközökkel van a gond. Egyszerűen amikor van net, akkor a hotspot és router eszköz esetén is, vagy van, vagy nincs. Router alatt jobban átláttam a dolgokat. Amikor megszakad, dobja a NAT címet, majd helyreáll a kapcsolat n idő alatt... Ez általában 1-2 perc vagy csak akkor, ha resetelem.

De VODAFONE-s SIM-mel meg minden pacek, csak az nem korlátlan.

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118228) szabonagyur válasza magmakocka (#118227) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez csak adat vagy adat+hang csomag?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118229) ElektrikusDE válasza magmakocka (#118227) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Ha az enyém lenne a router akkor két dolgot tennék:

1. kikapcsolnám a PIN kérést (ha be van kapcsolva)

2. Beállítanám a megfelelő MTU méretet!

Segítség hozzá pl. [link]

Ezután már kevesebb gondod akad.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#118230) magmakocka válasza szabonagyur (#118228) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Mobil S 2019 + Korlátlan NET, ezt lehetett csak kérni. Ez a legkisebb Mobilos csomag. Így 11k-t kell fizetni havonta.

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118231) magmakocka válasza ElektrikusDE (#118229) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

A PIN kérés alapértelmezetten ki van kapcsolva. Az MTU-t ASUS router esetében hol tudom állítani, mert ezt nem találtam. Az nem csak PPPoE-nél van? Mert az APN fülnél nincsen MTU állításra lehetőség. Wizard résznél mintha láttam volna USB MTU-t de ezt általában üresen kellet hagyni. Ha állítok értéket, mit eredményez?

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118232) 4Grider válasza szabonagyur (#118228) üzenetére


4Grider
nagyúr

Korlátlan adatsim tudtommal még mindig csak egy szolgáltatónál van.

(#118233) szabonagyur válasza magmakocka (#118230) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem tudom Telekomnál, hogy van de itt nincs olyan, hogy azok a csomagok amik hangot is tartalmaznak nem mehetnek routerbe? Vagy, hogy ilyenkor teljesen más APN-t kéne használni?

(#118232) 4Grider: nem vagyok 100%ig benne a Telekom csomagokba mivel nagyrészt céges SIM van meg saját DOMINO tesztre, ezért is kérdeztem, hogy nem lehet e ez a gond.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118234) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

A buktató ezzel kapcsolatban, ha ez így lenne, akkor a Vodás SIM nem ment volna.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118235) magmakocka válasza szabonagyur (#118233) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Néztem telekom oldalán a beállításokat.
Csak annyit ír, hogy internet.telekom, de ezt automatikusan kiolvassa a SIM profilból.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118236) hun005a


hun005a
tag

A Régi azaz 2019-es Mobil S csomagoknál maradt a hálózaton belüli korlátlan hívás?

(#118237) Winne válasza hun005a (#118236) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118238) kenwood válasza magmakocka (#118234) üzenetére


kenwood
veterán

A vodas simet engedd el. Mas technologiat,beallitasokat hasznalnak,mashol vannak adotornyaik. Azzal nem vagy beljebb, hogy a voda mukodik.

Ha mobilon jo a net,routerben nem, akkor tok egyertelmu, hogy a routerekkel,vagy azok beallitasaval van a gond.
Ha telefonon is szar, akkor meg nincs nalad rendes lefedettseg, vagy valami zavarja.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#118239) magmakocka válasza kenwood (#118238) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Ezzel kapcsolatban teszek majd próbát. De akkor miért lehet kihozni hotspotot a telekomnál, na meg routert ami SIM-s? Mindegyik lehúzás lenne akkor? Ezt nehezen tudom elhinni.

Akkor minek adnak el olyan routereket? Milyen beállításokkal tudnám elérni, hogy tudjuk használni a netet, majd?

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118240) kenwood válasza magmakocka (#118239) üzenetére


kenwood
veterán

Passzolom, viszont en a kihozni kifejezestol falra maszok.
Nem szinonimaja a megvasarolninak, csak bizonyos korokben.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#118241) Winne válasza magmakocka (#118239) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem mindkettő van, mindkettő működik. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118242) magmakocka válasza Winne (#118241) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy mi lehet nálunk a gond... Most is alig bírtam a logoutra felmenni. Azonnal kiírja, hogy a webhely nem érhető el. Majd azonnal feldob az oldalra.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118243) szabonagyur válasza magmakocka (#118242) üzenetére


szabonagyur
félisten

Telefonban milyen tesztet csináltál? Mert ugye arra is annyit írsz, hogy jónak látszott, de az nem mindegy, hogy ott mit néztél meg. Ha arról megosztod a netet mi történik?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118244) Winne válasza magmakocka (#118242) üzenetére


Winne
nagyúr

Tudsz valami normális routert kölcsönkérni? Az Alcatel finoman szólva sincs a helyzet magaslatán.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#118245) magmakocka válasza Winne (#118244) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Azért vettem utána egy ASUS 4G-AC53U routert.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118246) magmakocka válasza szabonagyur (#118243) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Holnap tesztelem a SIM-t telefonban. Meglátom mit hoz a teszt. Leírod, hogy miket teszteljek?

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118247) szabonagyur válasza magmakocka (#118246) üzenetére


szabonagyur
félisten

Megosztod a netet a többi eszközöddel és netezz, használd stb. Mivel ugye az nem derült ki, hogy azon keresztül milyen az internet elérésed. Illetve telefonon is megnézném azokat az oldalakat amiket szoktál, appok stb. akár egy sebesség mérés is. Azt is jó tudni milyen telefon pontosan.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118248) magmakocka válasza szabonagyur (#118247) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Egy Galaxy A41 telefon. A probléma csak az, hogy mi szeretnénk használni a netet, nem "valaki". Mellesleg nem túl barátságos netet osztogatni telefonról. Mert nagyban terheli az eszközt, főleg akkor ha sok eszköz van rá csatlakoztatva. De persze tesztelem vele. Meglátom mit alkot úgy az egész. Majd jelentkezem.

Ha viszont jó telefonban, mitől nem jó hotspot és a routerben? LinkZone esetében MTU-t nem lehet állítani, szinte ilyen menüpont nincs is. Ez okozhatja? Mindenképpen szeretnék egy használható netet eszközölni, akkor már a routerrel.

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#118249) szabonagyur válasza magmakocka (#118248) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem mondtam, hogy telóról kell osztani innentől örökre de legalább látnűnk, hogy egy mobil eszköz képes e erre vagy sem a lakhelyeden. Ha az sem akkor simán lehet a T ennyit tud ott.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#118250) kenwood válasza szabonagyur (#118249) üzenetére


kenwood
veterán

Leirod neki, hogyan lehetne kiszurni a hibaforrast,de o nem akarja, okosabb.
Az ilyet el kell engedni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.