Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105682) Onderon válasza lugosi (#105671) üzenetére


Onderon
senior tag

és (#105673) 4Grider

Igen, bár évek óta próbálkozom a használható minőségű VoIP megtalálására (Viber, Whatsapp, Messenger) eddig a Facetime Audio bizonyoult a leghasználhatóbbnak, de sokszor az is szórakozik. Alapvetően próbálom minimalizálni a mobilszámlám, próbálom értelmes keretek közé szorítani, így pl szóba sem jöhet a Telekom korlátlan opció, mert nevetségesen drága a nyugati országok áraihoz képest. Így most jelenleg Mobil L + 3 GB net van, 7790 Ft havonta. Ezt szoktam néha átrakni 6gb netre, attól függően, hogy a munkámhoz éppen mennyi netre van szükségem. Úgy 9490 Ft a csomagom. Ehhez képest a Vodafone 9900 Ft lenne, korlátlan beszéd, chat, közösségi, EU-n belülre is és 4gb net. Szerintem ez nagyon is meggondolandó.

Mindig leírom, így most is megteszem: vicc, hogy más országokban (jellemzően tőlünk nyugatra), mobilelőfizetés választásnál csak azt kell megmondanod, hogy mekkora netet szeretnél. Nem létezik nem korlátlan beszéd/sms csomag már. Pl. Svédországban 9570 Ft-ért korlátlan beszéd/üzenet és 15Gb net jár havona. De nem kell messzire menni, nézzétek meg a lengyel T-mobile árait. 50 Zlotyi a teljesen korlátlan csomag (korlátlan beszéd/üzenet/internet). Nyomkodtam, hátha elnéztem valamit, de nem látok semmit, ami azt jelezné, hogy nem ennyi. Ehhez képest itthon még mindig a perceket kell számolni, hogy a 150 perc meg a 6gb net elég e, vagy fizessek 20ezret havonta a mobilszámlámért. Rettenet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.