Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49181) V.Stryker válasza Burt1793 (#49177) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vizsga után te nagyon nem kapsz semmit. Egy papírt a forgalmi vizsgáról, ahol alá van húzva, hogy mit hibáztál, oszt csókolom. Azzal nem méssz semmire. 4 munkanap múlva a Petzválban adják ki a vizsgaigazolást, ahová kell a jogsi, valami bizonyítvány,hogy tudsz írni olvasni, meg mit tudom én mi és ott kiadják a vizsgaigazolást, amivel lehet menni az okmányirodába. Írták már, hogy magyarisztánban élünk, ez ilyen.

A vizsga..szerintem egyszerűbb, mint a rutin. Elsőre motor ellenőrzés,de úgy hogy oda se néz, csak szól,hogy nézd át, hogy menetkész-e. Úgy csináld,hogy lássa, hogy megnézed a gumikat, a kormányt, fékeket, világításokat, rendszámtáblát,majd mondod,hogy a jármű rendben van. Nekem még tételt is kellett húzni, bár nem kellett megcsinálnom. Aztán mehetünk. Mi ketten vizsgáztunk, elvileg először az egyik megy elől, a felénél a másik. Rádión adják az utászt. Arra figyelj, hogy jobbkezes utcáknál ne csak benézz, hanem kicsit fékezz rá, hogy lássa felvillanni a féklámpát. Ezt külön kérte. Igazából ennyi. Figyelj arra, hogy ha azt mondják,hogy a következő lehetéségnél pl. menjünk be balra, akkor valószínűleg a következő utca vagy zsákutca, vagy behajtani tilos és pl. csak a harmadik lehetőség lesz, ahol bekanyarodhatsz. Ilyen szívatás azért lehet.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.