Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71404) chopin42


chopin42
őstag

Üdv! Ilyen rouuterem van. Gép az adatlapon. Netszolgáltató a digi, nálunk még nincs optikai kábel.
Nos nagyon szeretem ezt a routert, itthonra tökéletes (lenne), 40 m2 panel, bal alsó sarokban a router, és a jobb felsőben is van net, 2 falon keresztül, közötte ajtók. 3k forint volt, annyit nagyon megért, jelerősség, stabilitás, rendben (volt).
Problémám: mostanában gyakran szakadozik a net, a vírusirtó (avast free) rinyál, hogy frissítsem, mert sebezhető, de a legfrissebb frimvare van így is. A tápkábele kontaktos lett. Illetve szerintem kissé szűkös a 150 mbit. Netszolgáltatóval hétfőn konzultálok, de optikai kábel híján tuti nincs 1 gigabit.
Szóval: van olyan router, ami a fentieket teljesíti, többet tud, mint 150 mbit, modernebb, biztonságos, 3 szobát átér a betonpanelen keresztül, és 3k körül van?:U Utóbbi necces, de ha lenne jó cucc 10k alatt, az szuper volna. Ha netán gigabites, az maga a mekka. Asztali gép kábeles, de 2 telefon illetve egy laptop is megy róla, bár nem egyszerre.
Van ilyen? Köszönöm :R
Hogy miért nem tudom a sávszélt? Mert 50 mbittel kötöttük be, de azóta többször emeltek, de az előző hálókártyám csak 100mbites volt, a mostani meg 1 gigabites, így a router a szük keresztmetszet.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.