Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66701) Góliát


Góliát
senior tag

Sziasztok!
lenne egy problémám amiben tudnátok segíteni illetve véleményezni. Itthon telekomos router van 50 Mbit/s (fehér és téglalapalakú). 3TV-t, 1 számítógépet és kettő okostelefont szolgál ki és nem működik a wifi része, de kábelen keresztül van internet. Beszóltam már háromszor a telekomnak és azt monták, hogy ha kábelen keresztül működik , akkor nem segítenek.( a wifi csak egy kényelmi opció)
Szeretnék egy komolyabb routert venni és megkérdeztem, hogy akkor milyen routert ajánlanak és a fejemhez vágták, hogy még meg is büntetnek, ha zavarom a jelet!
Kérdezem én, hogy milyen routert vegyek ezekután illetve mit tennétek?
Köszönöm a válaszokat

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#66702) Intruder2k5 válasza Góliát (#66701) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Első körben jó lenne tudni a Telekom-os eszköz pontos típusát, abból már tudunk következtetni, hogy xDSL, kábel, vagy optikai netről van szó. Az előfizetésed sebességét egyébként tudod? Az eszközön kell lennie valahol egy címkének, jellemzően alul, arra rá van írva a pontos típusa.

(#66703) Góliát válasza Intruder2k5 (#66702) üzenetére


Góliát
senior tag

Ez a típus van ráírva: Speedport W724V Type Ci
Az internet csomag neve Otthoni internet 50
letöltés: 20.87 Mbit/s
feltöltés: 5.29 Mbit/s

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#66704) Soma01 válasza vilga (#66700) üzenetére


Soma01
veterán

Akkor most az a kérdés, hogy mi kell inkább neked? Tekintve, hogy a jelenlegi router 5 GHz-en és gondolom 2,4-en is lefedi a lakást.
1. Egy olyan AP, ami bent a lakásban van és 2,4-en sugároz? (egy beltéri AP)
2. Egy olyan AP, ami a házon kívül van, pl. a ház külső falán az eresz alatt vagy a teraszon és 2,4-en sugároz? (egy kültérre való AP)
Ezeken belül pedig lehet választani hogy tudjon-e pluszban 5 GHz-ez is. Árak kb. 2,4-es: 10.000 ft, AC1200-as 24.000 ft. Kültériben kb. 16.000 ft és 27.000 ft.

(#66705) Intruder2k5 válasza Góliát (#66703) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, köszi!

Erre a sebességre bőségesen elég lesz egy ASUS RT-N12 D1, esetleg egy TP-LINK WR841N vagy ND, ha csak nem cél a házon belüli Gbit-es LAN hálózat kialakítása, NAS használata, vagy egyéb nagy terjedelmű adatok mozgatása miatt.

(#66706) Góliát válasza Intruder2k5 (#66705) üzenetére


Góliát
senior tag

Köszönöm a gyors választ! :)
Nem akarok NAS-t és gigabites hálózatot sem.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#66707) Gubek-Einste válasza vilga (#66698) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Repeater módhoz kell a custom firmware (Asus N12 D1 gyárival is tudja).
Ha kell a dual band és elég a beltéri eszköz egy Xiaomi Mi Router 3G jó is lesz AP módban.

Ezek szerint a repaeter-ek súrolják a p.vakítást :F
Ezt így nem lehet kijelenteni, vannak korlátaik és kompromisszumos a használatuk de valósak az elérhető eredmények.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#66708) MaCS_70 válasza vilga (#66698) üzenetére


MaCS_70
félisten

"Ezek szerint a repaeter-ek súrolják a p.vakítást?"

Nem feltétlenül, csak nem igazán hangsúlyozott a működési módjuk és annak következményei. Magyarán a felhasználók jelentős része nem tudja, hogy hogyan működnek és hogy ez mivel jár -- vö: jelerősítő, hatótávnövelő, stb. elnevezések.
Ennek következtében sokan az egyszerűségük miatt ezt használják olyan helyzetben, amikor nem ez a számukra ideális megoldás.

Van viszont, hogy pont megfelelnek az adott célnak. Bőven van tehát létjogosultságuk, csak sajnos ennél szélesebb körben használják őket.

MaCS

Gubek-Einste ismét megelőzött! :)

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#66709) Passape


Passape
tag

Sziasztok!
Hála a jó Topic összefoglalónak lehet hogy megtaláltam már a megoldást egy ASUS RT-N18U Router személyében, de mielőtt kiadok 20 ropit inkább kérdezek.
A TP-LINK TL-WR842ND routerem egy Telekomos kábelmodem után van kötve de folyton elmegy a Wifi, a kertes földszintes ház kertjében nem érem el, és ha elmegy a Wifi akkor csak áramtalanítással tudom visszahozni(nyilván ez a gyorsabb, nem az újraindítás). Ami lehet az kábelről megy, de tegnap már a normál game közben is idegesítő problémák és késések voltak. Csak játék után vettem észre, hogy a wifi meghalt, gondolom a router valamekkora áteresztőképességével együtt...

Meguntam, először gondoltam átjátszóval megtoldom, hogy a kertben is tudjak dolgozni Wifi mellet, de miután már be kell rohangálnom az ablak alól is ahol a router van, feladtam ezt az ötletemet, és inkább valami tökös routert szeretnék, de 20 ropinál többet nem akarok költeni.

Korábban láttam itt a Asus RT-N12 D1 volt kiajánlva, de azt kevésnek érzem.
Az RT-N18U nak 5dBi-s antennái vannak, és erősebb procija, szerintetek megoldja ez a problémám vagy máshol(pl szolgáltatói router) lehet a baj?

Előre is köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

(#66710) Soma01 válasza Passape (#66709) üzenetére


Soma01
veterán

Én itt több gondot is látok egy időben.
1. Fagy a router
2. Kicsi a hatótáv.

1. Meg kell próbálni a következőket, mielőtt "kidobod": tápot cserélni, reset a gyári beállításokra és újra beállítani rajta mindent, firmware frissítés vagy csere egy alternatívra. (ha lehet)
2. Hogy ezzel pontosan mi lesz konkrétan ha új routert veszel, azt csak tippelni lehet. De valószínű, hogy javulni fog a lefedettség (az említett routerrel). De nem kell magad felidegesíteni, hogy "rossz" routert vettél, ha nem nő számottevően a lefedettség. Ha biztosra akarsz menni, két eszköz kell a jó lefedettséghez. Illetve annyi, amennyi szükséges. Ha kevés, menni kell tovább, venni a következőt, nem a meglévőt cserélni. Tehát darabszámot kell növelni, nem "erős" routert kell keresni és várni a csodát. Rendszerben kell gondolkodni, ha egy router által biztosított lefedettség kevés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#66711) igali


igali
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy rossz helyre írok, de eddig nem találtam a kérdésemre megfelelő választ, ezért off-ban írom meg.
Vettem egy TP-LINK Archer AC1200 routert
[link]
de még nem tudom használni (remélhetőleg nyár elején már sor kerül rá ), most még csak érdeklődni szeretnék, segítséget szeretnék kérni tőletek.
Használ e valaki ilyen típusú routert, vagy tudja e hogy hogyan lehet beállítani, lehet e torrent kliens futtatni, hogy az USB-re egy külső winyót teszek rá?
Azt szeretném megtudni, hogy ezzel a routerrel lehet e közvetlenül USB porton keresztül winyóra/ pendrive-ra torrent adatot le/ fel tölteni?
A router úgy is egész nap bekapcsolva lesz, és nem szeretném, hogy a számítógép menjen folyamatosan.
Megoldható ez ezzel a routerrel?
Remélem nem írtam rossz helyre, és többen is fogtok tudni segíteni!

(#66712) Intruder2k5 válasza igali (#66711) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Mivel nem vásárlás a téma, így rossz helyre írtál. Noha a routerednek saját topikja nincs, de van egy összevont TP-LINK routerek téma, ott kérdezz rá.

(#66713) igali válasza Intruder2k5 (#66712) üzenetére


igali
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, remélem ott kapok választ! :)

(#66714) Passape válasza Soma01 (#66710) üzenetére


Passape
tag

Köszönöm a gyors választ! :R
Igen a Firmware frissítést biztos kipróbálom, mielőtt beruházok egy új eszközbe, csak már olyan 7 éves a drága gondoltam csak haladt valamit a technika, amitől ez már nem olyan jó megoldás.
A több router eszembe jutott de wifi továbbításhoz sajnos nem volt türelmem végigmazsolázni a wifi-wifi kapcsolaton alapulót, a kábel meg nem jött eddig szóba.
Igazából a megbízhatatlanság kezd sok lenni számomra.
A helyzet az, hogy a házból éppen kijut a jel, csak kicsit kéne erősebb, hogy a kert is meglegyen (összesen 400m2) ezért gondoltam egy 2x3dBi-ról 3x5dBi-re cserélés már elég lenne.
Megszívlelem a tanácsaid, lehet hogy 2 db "kicsi" ASUS router(14 ropiért) többet segít mint ez nagyobb.
Próbálkozom egy sort.
Köszi :R

Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

(#66715) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok ! Szerintetek a kettő közül melyiket vegyem ? TP-Link Archer C2 V3 ez 5.000 ft-al hosszabb TP-Link Archer C1200 de nem érzem jobbnak (legalábbis számomra)

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#66716) Soma01 válasza Hompi01 (#66715) üzenetére


Soma01
veterán

1000-es Digis nethez?
Milyen a környezet? Sok a fogható idegen Wifi? Kell hogy tudjon 5 GHz-es frekvencia is?
Milyen eszközök fognak rá Wifin csatlakozni? És kábelen? Milyen sebességet vársz el tőle?
Mennyi pénzt szánsz rá?

(#66717) psyonist


psyonist
csendes újonc

Sziasztok.
Kis segítséget kérnék.
Van egy régi tp linkem, de már megérett a cserére.
Két eszköz maradt a rostán.
1, ASUS RT-AC58U
2, TP-LINK Archer C7
Árban nagyon közel vannak, illetve megítélésem szerint tudásban is.
Az asusól nagyon sok jót olvastam, a másikról nem találtam annyi infót.
Melyiket érdemes megvenni? Kertes ház, sarokba száműzve a router. PC direktbe, wifin leginkább mobilok és tabletek lesznek.
Legfőbb cél a stabil net, még stabilabb wifi legyen. 74 nm-es a házam. Van körülöttem elég sok zavaró tényező.
Szerintetek?

(#66718) MaCS_70 válasza psyonist (#66717) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az Asus RT-AC66ub1 miért esett ki?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#66719) psyonist válasza MaCS_70 (#66718) üzenetére


psyonist
csendes újonc

Azt kell mondanom, hogy az ára miatt. Az már egy 10ezerrel több, mint amit szeretnék rákölteni ( a felsorolt két eszköz kb 23-25ezer körül mocorog), illetve az asus ac58 leírása és hozzászólások alapján elég stabilnak tűnt, ott nem akartam feljebb menni :)

(#66720) MaCS_70 válasza psyonist (#66719) üzenetére


MaCS_70
félisten

A nagy árösszehasonlító portál szerint 4e Ft a különbség az 58-as és a 66b1 között. Családi házba szerintem ennyit megér már csak a CFW lehetősége miatt is (feléledni látszik a HGG, ami jót tehet a wifinek). Nem egy-két hónapra tervezed venni...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#66721) Hompi01 válasza Soma01 (#66716) üzenetére


Hompi01
tag

Igen bocsi hogy nem írtam. Tehát 1000-es digi nethez, panel lakás 3 szobás, van bőven fogható idegen wifi, 5 GHz szerintem jó hogy ha tudja , telefon, tablet illetve laptop is csatlakozik majd ráw wifin, kábelen pedig PC (ezért elengedhetetlen az 1000 mBit, és max 20.000 ft-ot szánnék rá.

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

(#66722) Soma01 válasza Hompi01 (#66721) üzenetére


Soma01
veterán

Ennyi pénzből magyarországi vásárlás esetén, AC-s routereket nézve a TP-LINK Archer C5 az ajánlott, de a TP-Link Archer C1200 NEM ajánlott! A TP-LINK Archer C5 most v4-es hardver verziónál jár MediaTek proci és wlan chippel.
Ha külföldi rendelés is szóba jöhet, akkor Xiaomi Mi Router 3G is szóba jöhet. A menü nyelve kínai, de a google fordítóval jól lehet boldogulni és angol nyelvű telefonos alkalmazás is van hozzá. Csak 2db Lan portja van. Amúgy jó, gyors stabil router.

[ Szerkesztve ]

(#66723) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Sziasztok RT-N18U routerhez keresek egy komolyabb Access point-ot

Mit ajánlanátok .... családi házban lenne és sajnos a Lynksys Wap300N és ugye WAP300N Dual band de simultan vagy 2.4 vagy 5 lehet a beállítás ... így nem igazán szuperál jól mert egyre több teló(5) tablet(3) laptop (4) + chromecast xbox stb ... kapcsolódik hozzá (igaz egyszerre max 6-8 eszköz) és lehal néha ... most visszaraktam a régi WAP54Gt de hát az nem igazán hasít ... de legalább fix a kapcsolat

Bármi javaslat ?!

Nappaliban lenne ergó ha dizájnos az nem baj (azaz ha nem 4-5 antenna állna ki belőle az nagy előny lenne ...)

Előre is köszi ...

Same shit, different day!

(#66724) Multibit válasza Orcsi (#66723) üzenetére


Multibit
veterán

(#66725) Orcsi válasza Multibit (#66724) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Köszi! az EAP245 és 225 között a majd tízezres ár mellet mi a különbség ?!

Same shit, different day!

(#66726) Multibit válasza Orcsi (#66725) üzenetére


Multibit
veterán

Azért annyi nincs.
TP-LINK EAP225
TP-LINK EAP245

A lényegi különbség: 2x2:2 MIMO vs 3x3:3 MIMO.

(#66727) Orcsi válasza Multibit (#66726) üzenetére


Orcsi
aktív tag

azaz megéri a +4-5k ha jobb lefedettséget biztosabb kapcsolatot szeretnék vagy rosszul látom ?! vagy ez csak a sebességről szól ?!

[ Szerkesztve ]

Same shit, different day!

(#66728) Multibit válasza Orcsi (#66727) üzenetére


Multibit
veterán

A 2 vs 3 antenna nem lefedettségben, hanem sebességben jelent különbséget. Persze ehhez megfelelő kliens is kell. Értsd: 3 antennás AP-hoz, három antennás kliens. Az elég ritka és drága.
Ha csak a "szokásos" telefonok, tabletek, átlagos noti a kliens, azokban ritkán van 2x2-nél erősebb WLAN egység.

[ Szerkesztve ]

(#66729) Orcsi válasza Multibit (#66728) üzenetére


Orcsi
aktív tag

azthiszem akkor meg is válaszoltad a kérdésemet ... jó lesz a kisebb is ... :) a thinkpad yoga 14 is csak 2x2es ..

[ Szerkesztve ]

Same shit, different day!

(#66730) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Sziasztok,

azt hiszem eljött az idő egy új router üzembe állítására. Eddig egy Apple Time Capsule-t használtam, de nem vagyok elégedett a teljesítményével (ezt főképp hatótávra értem), ill. hamarosan Digi 100-ról Digi 500-ra váltok, amit szerintem Wi-Fin már nem bír majd.

A kiszemelt routerem egy Asus ASUS RT-AC66U B1 router lenne. Fontos a jó Wi-Fi teljesítmény, mert szinte minden eszköz azon lenne rákötve [laptopok, asztali Mac, telefonok, tabletek, játékkonzolok, TV-k], ráadásul az egészet összepárosítanám egy Synology DS218+-szal is, ha már hozzányúlok itthon a dolgokhoz, így lenne olyan kliens, amit Wi-Fi-n keresztül kellene a NAS-nak is kiszolgálnia. Tudom, hogy 500Mb-et nem fog tudni Wi-Fi-n az új router sem, ha a 100-at stabilan hozza, azzal már elégedett leszek, minden ennél magasabb érték pedig öröm és boldogság.

(A Time Capsule pedig megy extendernek ill. továbbra is arra történnek a Time Machine backupok.)

Hülyeség-e az elképzelésem? :)
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#66731) Multibit válasza bLaCkDoGoNe (#66730) üzenetére


Multibit
veterán

Jó választás az AC66U B1. Ha beszerzel egy 3x3:3 MIMO-s wifi adaptert a számítógépedhez, még az 500 Mbps is meg lehet. Persze, ne felejtsd el, hogy - mivel wifi-ről van szó - semmire nincs garancia (mármint sebességre és stabilitásra).
Viszont ha meg is lesz az 500 Mbps, LAN-on belül ez harmatos! A DS218+ nem fogja kifutni magát. Ezt a másolási sebességre értem.

(#66732) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Az ASUS RT-AC1200G+ nem ajánlott az instabilitás, random újraindulások miatt. Ezek a jelenségek megvannak még?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#66733) bLaCkDoGoNe válasza Multibit (#66731) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi, ezt (sajnos) belekalkuláltam.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#66734) vilga


vilga
tag

Köszönöm a tanácsokat és javaslatokat: kicsit beleástam magam az olvasnivalókba, és megfogadva Soma01 tanácsát inkább egy plussz eszköz-re /ASUS RT-N12 D1 / esett a választásom
Belegondolva csak nyári hónapokra van igény a kinti netezésre, ezt pedig egy közeli ablak mellé tudom kábelezni

[ Szerkesztve ]

(#66735) psyonist válasza MaCS_70 (#66720) üzenetére


psyonist
csendes újonc

Hm..
Átgondolom amit írtál. Köszi szépen.

(#66736) Soma01 válasza embe (#66732) üzenetére


Soma01
veterán

A saját témájában jobban tudják. Mi is onnan tájékozódunk leginkább.

(#66737) embe válasza Soma01 (#66736) üzenetére


embe
nagyúr

Nem igaz. Itt jobban tudják. ;]
De rákérdeztem ott is. :R

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#66738) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Jön a DigiNet 1000, így be kell szereznem valamit. Olvastam, hogy óvakodjak az Archer C1200-tól és inkább C5-öt válasszam. Ez volna az? Az ára megfelel, ingyen kihozzák, ismerem is a boltot. Szerintem a kép el van szúrva, árukereső többi boltok között egységes képet ad.

Erre van CFW? :R

Szerk. Jól látom, hogy ha a kép stimmel, akkor ez egy C5 V4?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#66739) Gubek-Einste válasza EnterR (#66738) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igen, ez kép alapján v4 lesz.
CFW nincsen rá, még nagyon új az eszköz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#66740) EnterR válasza Gubek-Einste (#66739) üzenetére


EnterR
veterán

Köszönöm. Van valamiféle információ róla, hogy fog készülni? Nem tudom, hogy a C5-nél milyen előnyöket nyújt a CFW, jó vétel lehet ez a V4? Vagy szándékosan menjek rá egy régebbi revízióra.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#66741) Gubek-Einste válasza EnterR (#66740) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Érdemesebb v2-t beszerezni ha találsz.
CFW kérdéses, hogy lesz-e, csak v1-re van, v2 már nem kapott.
Egyenlőre elég sok a kérdőjel a v4 körül, gyakorlati teszt nem igen van vele.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#66742) EnterR válasza Gubek-Einste (#66741) üzenetére


EnterR
veterán

Kérdőjeles az is, hogy ez is Broadcom-os (V2) vagy nem. :D

PSN ID: marquuard

(#66743) Multibit válasza EnterR (#66742) üzenetére


Multibit
veterán

A v4 MediaTekes.

(#66744) zsolee73


zsolee73
tag

Sziasztok,

TELEKOM-os IPTV-hez és 250-es internethez van egy Sagemcom F@st 3686AC routerem.
Gibgabites portok vannak rajta, ezen ülnek az IPTV-k, a NAS-om és a médialejátszók is. ezzel a részével nincs gondom!

DE ezen megy jelenleg a wifi is (2,4 és 5G is), amely kegyetlen sz@r. Elég sokszor, néha naponta kell újraindítanom, mert olyan szinten lelassul rajta keresztül az adatforgalom, hogy egy honlapot nem tudok megnyitni. Eközben a kábelen viszont hasít a net....

A telekomos szerelő is azt mondta, hogy ezekben sajnos elég gatya a wifi router, és azt javasolja, hogy ezen kapcsoljam ki a wifit és vegyek egy külön routert a wifinek.

Kapcsolódó eszközök: Samsung Galaxy A5, S7 Edge, Note8, és laptopok.
Telepítési helyszín: két szintes családi ház, tégla falak. De jó lenne, ha a kertben is még lenne némi jel...

Kérdésem, hogy szerintetek ehhez melyiket válasszam a sok ajánlott router közül?
Én gépész vagyok, így nem igazán tudok "szakmailag" megfelelőt választani....

(#66745) MaCS_70 válasza EnterR (#66742) üzenetére


MaCS_70
félisten

A zavaros bolti oldal linkje egy v4-esre mutat.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#66746) Multibit válasza zsolee73 (#66744) üzenetére


Multibit
veterán

[link]
A fenti AP-ból lehet, hogy több is kell, a környezettől függően. Arra nincs garancia (semelyik eszköznél), hogy a kertben is lesz jel. Csak a gyakorlat ad erre választ.

(#66747) EnterR válasza MaCS_70 (#66745) üzenetére


EnterR
veterán

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, V4-es modelljük van.

PSN ID: marquuard

(#66748) EnterR válasza EnterR (#66747) üzenetére


EnterR
veterán

Én úgy veszem észre, hogy ezt a V4-est megspórolták. 1 USB port csak, és megfelezték a számokat (16/128MB helyett 8/64MB), illetve ezt a MediaTek CPU-t sem ismerem.

PSN ID: marquuard

(#66749) Multibit válasza EnterR (#66748) üzenetére


Multibit
veterán

A TP-Link mostanában spórolósra vette a figurát. A v4-ben lévő SoC elég népszerű a router gyártók körében: [link]

(#66750) Hompi01


Hompi01
tag

Sziasztok én most rendeltem be egy TP-Link Archer C5 AC1200 wireless routert, majd kiderül milyen lesz, az emagról rendeltem. Diginet 1000-hez lesz.

"Együtt erő vagyunk, szerteszét gyengeség."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.