Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) vicces válasza MaCS_70 (#67349) üzenetére


vicces
addikt

albérlet, szóval inkább nem rombolnék. a lyukfuráson még agyalok. csak nincs ilyen hosszú/vastag fúrószáram :DDD
valami fa mintázatú öntapadós kábelcsatornával talán meg lehetne oldani az ajtótokot. addig meg van kábelcsatorna. a nagyszobában ahol a net is bejön a lakásba, az előző lakó már kicserélte a szegőléceket /vagy hogy hivják/ kabelelvezetősre. csak az előszobába nem csinált kiállást :N

:)

(#67352) MaCS_70 válasza attiati (#67350) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ja, hogy wifisebesség!

Arra semmilyen garancia nincs, de számoljuk a nagy átlagban azért reális 1/3-os értékkel. Így a 300-as wifi kb. jó lehet a 100 Mbps-os átvitelre (vagy nem...)

Vezetéken viszont nyilván a névérték számít, és 100 fölött az 1000 a következő megálló. Gigabites routert pedig nem kapni 10e Ft alatt. :(

Az Asusokon szerintem programozható a gomb a wifi kapcsolására (HGG alatt feltétlenül).

A router és a switch egy kissé más kávéház -- milyen módon jutsz nethez?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67353) st3v3np3t3r válasza attiati (#67350) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

13ezer Archer C2 v3... nekem kiválóan dolgozik,semmi gond a jelszintekkel... vasbeton panel lakásban lakom,simán lefedi a kb.55-60m2-t, 5GHz-en 3antennával, sőt a lépcsőház elött még feles a jelerősségem

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#67354) attiati válasza MaCS_70 (#67352) üzenetére


attiati
veterán

Tarsashaznak van helyi netje, normal UTP csatlakozo a falon es onnan huztam at a cat kabelt a gépig.

Csak kellene a tv-re is net valahogy. Akár a geprol visszaosztva. Akár a fali csatlakozobol.

Asztali gepen jol vagyok, ahogy most van. Kabellel a sebesseg is jobb, mint wifi-vel. Wifit se igen akarok a lakasba, biztonsagi es egyeb szempontokbol is csak nyűg nekem. De ha a tv-re internet megoldas annyiba kerul (stick vagy barmi mas), mint egy wifis router, akkor inkabb routert veszek. A gepre meg megy kabellel.

Szoval szoba johet mas, mint a router?

Steve: koszi megnezem azt is.

[ Szerkesztve ]

(#67355) MaCS_70 válasza attiati (#67354) üzenetére


MaCS_70
félisten

Jelenleg tehát a bejövő Ethernet-kábelen egyetlen host ül, a PC-d. Ha a tévédet is csatlakoztatni akarod, ahhoz mindenképpen routerre lesz szükséged, hiszen az már egy saját hálózat .

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67356) veber0937


veber0937
tag

Hi Erről vélemény :TP-LINK TL-WR1043N 450 Mbps Vezeték nélküli N-es gigabites router vagy inkább ASUS RT-N18U 2.4 GHz-es 600 Mbit/s sebességű nagy teljesítményű RT-N18U?

(#67357) Gubek-Einste válasza veber0937 (#67356) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Inkább az Asus legyen, hardveresen erősebb és gyári firmware-ben is többet tud.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#67358) veber0937 válasza Gubek-Einste (#67357) üzenetére


veber0937
tag

ok melyiknek lehet erősebb a wifije?

(#67359) MaCS_70 válasza veber0937 (#67358) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egyértelműen az Asus N18-é az erősebb.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67360) w333


w333
félisten

Na megvettem Edigital -tól Dlink Dir879 (UFO) ... vittem is vissza :B

Szoftveresen tényleg bugos, alapból sok oldalt szűrt (frissítéssel ez megoldódót) utána minden beállítás érvényesítése 30s és frissítés után kissé bugosabb ! :U

Jelerősségben gyengébb mint a WDR4300, 2.4ghz bejárati ajtónál mérve 65dbi, míg a WDR4300 erősebb 53dbi -t mértem, 5Ghz hasonló eredmények jöttek ki !

Aztán megrendeltem az Asus N18U -t és a SpeedShop bejárati ajtónál sarkon fordultam és azonnal megrendeltem a bika Asus AC66U B1 -t az Alza.hu -tól, azóta beüzemeltem és minden csúcs szuper :D

Ezzel kelett volna kezdeni megspóroltam volna 2 utat a Pólusig !

Helyzetjelentés : jelerősség nagyon rendben van, Wan repül olyan gyors !

Köszönöm szépen mindenkinek az ajánlást és igazatok van 10k miatt nem érdemes szórakozni, nem véletlenül kerül ez a router annyiba amennyibe (mert bika erős, fejlett technikai paraméterek, és egy időtálló megoldás) még csak most ismerkedem vele de maximálisan elégedett vagyok ! :R

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#67361) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Sziasztok!

Van egy TL-WR1043ND routerem. Úgy látom nem tudom beállítani rajta, hogy egy-egy kliens csak adott időintervallumban tudjon netezni.
Csak azt tudja, hogy a kliens mikor milyen site-kat érhet el - milyen időszakban.

Nem akarom szabályozni az elérhető oldalakat, de a kapcsolódás időszakát igen.

Olyan router kiválasztásához kérek segítséget tőletek, ami ezt tudja.
Köszönöm elöre is.

[ Szerkesztve ]

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#67362) Gubek-Einste válasza misimagaki (#67361) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ez leginkább CFW alatt megvalósítható funkció, a jelenlegire lehet tenni CFW-t és akkor meg lenne ez funkció is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#67363) embe


embe
nagyúr

2 év után leadtam gariztatásra az ASUS RT-N18U routert....javíthatatlan.
Kérdésem, hogy valakinek van összehasonlítási alapja ezzel és az Asus RT-AC66U B1 routerrel?
A wifi jelerősségre lennék kíváncsi....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#67364) Mr.TuX


Mr.TuX
csendes tag

Üdv van 1 nagy problémám.
Lényegébe tanácstalan vagyok, szeretnék 1 olyan routert vásárolni amit tornettezésre használnám.
van egy UPC router/modem az maradna onnan kábele össze kötném ezzel a routerel amibe 1 nagy gépet és 1 tv-t csatlakoztatnék meg 2 wifis eszközt! Nem kell nagy teljesítmény mert maximum 4-6 torent futna 32/64gigás pendrive ról!

őszeségbe:
torrent/router
10/100
min 2 lan port
wifi 100 mb elég
megbízható/stabil legyen!

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#67365) MaCS_70 válasza embe (#67363) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egy gyors próbára volt lehetőségem: az N18 minimálisan volt erősebb, mint az AC66, és mindkettő jóval erősebb volt, mint egy TP-Link 1043 v2. Ez persze logikus is, és egy mérés nem mérés...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67366) MaCS_70 válasza Mr.TuX (#67364) üzenetére


MaCS_70
félisten

Olvasd el, kérlek, az összefoglalót valamint Gubek-Einste "falak száma/anyaga" kezdetű, minden oldalon vagy ötször ismételt mantráját!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67367) Gubek-Einste válasza Mr.TuX (#67364) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Pendrive-ra nem torrent-ezünk mert nem bírja.
Asus N18U vagy Xiaomi Mi Router 3G CFW-vel megfelelő lehet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#67368) kbhuinfo válasza Gubek-Einste (#67367) üzenetére


kbhuinfo
tag

5 éven át hajtottam egy hyperx3-as 64gb pendrájvot először egy wdr4300-ban, majd egy archer c7-ben. Utána (1,5 évvel ezelőtt) lecseréltem egy 256gb-os corsair-re. A hyperx3-at azóta is használom. Kb. 8-10 torrent ment folyamatosan párhuzamosan, letöltés nem volt sok, kb. heti 100gb. Nekem sebességben jobb volt, mint a sata - a megbízhatóságára pedig nem volt panasz. Szerintem bírja.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#67369) Pecc


Pecc
őstag

Sziasztok!

Ezeket az asus N18U-kat is egy gombbal lehet resetelni és akkor minden alapra áll vagy máshogy?

Firm frissítés után nem enged semmivel bejelentkezni a kezelő felületébe...

(#67370) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok !

Hamarosan új net költözik be hozzánk és valahogy úgy érzem le kellene váltanom az Asus RT-N12D1 routeremet.
2000 Mbit/s le
500 Mbit/s fel
Nem tudom mennyire van köze hozzá de IPTV is lesz. 1pc+2laptop+3mobilon lenne szétosztva. A PC-n kívül mindegyik wifiről menne. PCről streamet is tervezek. Régi vastag falaink vannak családi ház. Ha a nagy kerti részt nem is de a házban szeretném ha lenne egy stabil lefedettség mert míg telefonon amit általában távolabbról használunk nem probléma de azért a laptopokon kellene a sebesség stabilan.Fontos lenne hogy könnyedén tudjam kezelni és legyen benne "advanced" opció is ha arra lenne szükségem. Sejtem hogy nem úszom meg olcsón és nem kis kaliberű router fog kelleni. Árat nem írok mert sz*rt nem fogok venni és nem ismerem az árazásokat. Inkább csak annyit hogy ha tudnátok ajánlani egy ezen paramétereknek megfelelő "olcsóbb" és "drágább" darabot. Elsősorban minőségi darabokat keresek amit hosszú évekig nyúzhatok de lehet csak átmeneti lesz , jövőbe én sem látok :D

Előre is köszönöm ! :R

(#67371) embe válasza Pecc (#67369) üzenetére


embe
nagyúr

Van topicja. Én egy NVram törlést javaslok, ott a leírás az összefoglalóban.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#67372) MaCS_70 válasza Pecc (#67369) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, van gomb erre, egy lyuk mélyén, úgyhogy azért kell hozzá valami hosszú hegyes dolog!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67373) Intruder2k5 válasza Rick3D (#67370) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

2000Mbps sebességet egy routeren keresztül biztosan nem fogod tudni kihajtani. Ami reálisan elérhető, az a 920-940Mbps, de csakis kábelen. WiFi-n meglehetősen nagy a szórás, és felmerül a kérdés, hogy vannak-e komolyabb sebesség elérésére alkalmas 2-3 MIMO-s 5GHz-es klienseid, amik támogatnak legalább 1300Mbps linksebességet? Ha vannak ilyenek, akkor ideális körülmények közt lehet reménykedni akár 4-500Mbps sebességben WiFi-n. Ha inkább csak a 2.4GHz sáv jöhet szóba, akkor a felső sebességhatár 80-130Mbps közt lehet. Ha egyéb tekintetben elégedett voltát az ASUS-al, akkor javaslok helyette egy RT-AC66U B1, vagy egy RT-N18U típust, függően az igényeidtől. Előbbi drágább 5GHz-es és ac szabványos modell, utóbbi olcsóbb de csak 2.4GHz-es, viszont az 1000Mbps sebességet mindkettő tudja.

[ Szerkesztve ]

(#67374) uriember válasza Intruder2k5 (#67373) üzenetére


uriember
aktív tag

Az N18U-val nálam - családi házas övezet, vidék - stabilan 200Mbps wifi megy...A legereősebb 2,4GHz-es router. :C

Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

(#67375) Intruder2k5 válasza uriember (#67374) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tudom, hogy vannak ilyen kiugró értékek, de ezt inkább nem "ígérem" senkinek.

(#67376) misimagaki válasza misimagaki (#67361) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Köszönöm.
Gondolom ez a pénztárca barát megoldás. Mi lenne a nem költséghatékony verzió.
Nem az én routerem. Csak én felügyelem. Nem tudom belemennek-e CFW megoldásba.

Azért körülnézek az eszköz fórumában.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#67377) mauimagic


mauimagic
aktív tag

Sziasztok! Adott egy Digi 1000 net.

Kábelen hozza is az 1000 Mbps körüli letöltést. Az ezköz a padlástérben van, a nappaliban a wifi sebessége kb 50 Mbps.

4 helyre van a padlástól kiépítve UTP kábel, úgyhogy a padlásra egy 5ös Gigabit switchet gondoltam, ami megosztja UTP-n a netet, az egyik szobába pedig egy wifi routert (pl Xiaomi Mi).

Sajnos a nappali és a szobák között is akad 30as téglafal, de talán jobb sebesség érhető el, mint a vasalt födémen keresztül. Van tapasztalat, hogy 1-2 30as téglafalon keresztül milyen sebességre számíthatok (átjön e az 5Ghz egyáltalán)?

A switchből olcsóbb árfekvésű is jó, van márka, ami ajánlható/kerülendő?

(#67378) Rick3D válasza Intruder2k5 (#67373) üzenetére


Rick3D
senior tag

Sejtettem hogy turpisság van a dologban. Egy kis felvilágosítást kérnék tehát ha én az előbb említett sebességű netet ki is akarom használni akkor 2db routert kellene vennem ? (ha jól értelmezem) Ezt hogy lehet egyáltalán megoldani ?
Nem tudom hogy vannak-e 5ghzre alkalmas eszközeim ( max a laptopok de a telefonok kétlem ) ... sose foglalkoztam vele , maradjunk a biztos 2,4Ghznél.

Sajnos nem vagyok elégedett az ASUS routerekkel, váltani szeretnék. A legutolsó információm hogy a "cisco" routerek minőségi darabok. TP linket nehogy megemlítsd mert attól meg a falra mászok :DDD

(#67379) MaCS_70 válasza mauimagic (#67377) üzenetére


MaCS_70
félisten

1. A padlástér nagyon rossz hely bármilyen elektronikai eszköznek, nyáron az extrém hőterhelés nem tes jót nekik.

Milyen eszköz? Ezt az antennák nyeresége miatt kérdem, mert mondjuk 5 dBi-től már bejátszhat az is, hogy a router alatti rész már csak visszavert hullámokat lát.

2. A switcheknél nincs nagy varázslat, elég a paramétereket nézni, az ismert márkák gyakorlatilag egyenrangúak.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67380) MaCS_70 válasza Rick3D (#67378) üzenetére


MaCS_70
félisten

A 2 GHz-hez szolgáltatói eszköz is dukál, úgyhogy azzal nem kell foglalkoznod. A kérdések itt kezdődnek, tudniillik, hogy milyen arányban és módon osztod tovább ezt a sok bitet.

Egyébként mi a gondod az Asusokkal? A Soho kategóriában szerintem összességében a legjobbak között vannak.

És elég sok Asus routert felügyelgetek, de mindenhol teljes az elégedettség.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67381) mauimagic válasza MaCS_70 (#67379) üzenetére


mauimagic
aktív tag

A Digis ZTE ONT-re gondoltam ezközként, gondolom ennek a wifijénél csak jobb lehet a Xiaomi.

Szigetelt lesz a padlástér, most még csak részlegesen az, emiatt épp 30-32 fok van, szóval szerintem nem lesz vészes.

[ Szerkesztve ]

(#67382) MaCS_70 válasza mauimagic (#67381) üzenetére


MaCS_70
félisten

Fogalmam sincs ezen szolgáltatói eszköz antennakonstellációjáról, de a Xiaomi 3G wifije nem rossz, ráadásul hajtogathatóak az antennái, amivel korrigálhatóak a holtterek.

De a padlásmeleget ő sem fogja szeretni...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67383) Rick3D válasza MaCS_70 (#67380) üzenetére


Rick3D
senior tag

Azt gondoltam ki ha mindenképp 2 router kell akkor az egyik nekem és az én cuccaimnak szolgáltatja a netet míg egy másikat a többieknek tartok fenn ami az ő igényeiket szolgálja ki 1000 ide 1000 oda. Így még probléma sem lesz a lefedettségből tuti :)

Nézd , az elsődleges bajom a wifi erősségével van , extrém gagyi. Hiába állítottam be hogy én kapjam meg fixen a sebességet és pl B laptop pedig a másik felét ... Rengetegszer fordult elő hogy én töltök valamit és hiába voltak a prioritások és a sebesség elosztás beállítva akkor a laptopokon is drasztikusan belassult és fordítva stb... megelégeltem.

(#67384) Intruder2k5 válasza Rick3D (#67378) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mivel IPTV is lesz, így ha jól tudom a Telekom nem fog adni publikus IP címet a Te eszközeidnek, hanem az általa kihelyezett ONT fogja kapni azt. Na most a kérdés az, hogy ennek hány darab LAN portján lehet majd netet használni, mert a 2Gbit/sec sebesség "teljes" kihasználásához legalább kettőre szükség van, lévén az ethernet portok 1Gbit/sec sebességre képesek. Ha a TV mellett lesz 2 szabad port, akkor megcsinálhatod azt, hogy az egyikbe bekötöd a vezetékes PC-t, a másikba pedig egy routert, ami el tud látni további 4 vezetékes eszközt, illetve a WiFi klienseket is.

De akár ahogy fentebb MaCS_70 is írta, akár a Telekom által kihelyezett ONT-t is használhatod saját router helyett.

(#67385) maximilian4


maximilian4
addikt

Sziasztok!
Egyik barátomnak kéne egy kis segítség. Nagyjából 20- maximum 25 ezer forintot szánna routerre. A lényeg hogy erős legyen a jel, mert egy 100 m2-es területre kéne, ahol sok a fal, sok kis helyiség található. Ennyiért mi lenne a legjobb vétel?

Maxi

(#67386) Rick3D válasza Intruder2k5 (#67384) üzenetére


Rick3D
senior tag

Szóval elég egy router is :R Sajnálom srácok én nem vagyok ezekben jártas. Kb mintha az ősembernek adnál egy öngyújtót. Előbb gyújtja fel a haját :D

Ha asus nem akkor mi javasolt ?
Az igaz hogy IPTV lassítja a netet ?

(#67387) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Most egy par eves tplink 841nd routem van es mostanaban olyan gond van vele, hogy mikor hazaerunk bekapcsoljuk a gepet es nincs net. Ha kikapcsolom a routert es utana vissza es nyomok egy hibaelharitast es van net.
Javitas utan ezt irja ki: Helyi kapcsolat nem rendelkezik ervenyes IP konfiguracioval.
Mellete meg ott van, hogy : kijavitva.

Most a routeremel van gond vagy vmi beallitas nem ok?
(digi net van)

Koszonom
udv: sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#67388) Rick3D válasza Rick3D (#67386) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ezzel nem járnék jobban ? Igen tudom hogy asus de ha már Soho ratingje magas , biztosan velem volt a baj.

(#67389) Intruder2k5 válasza Rick3D (#67386) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Optikánál már nincs érezhető lassulás az IPTV miatt, ez inkább xDSL kapcsolatnál tapasztalható. Ha nem kell se ASUS se TP-LINK, akkor esetleg jó lehet a Synology RT1900ac is.

(#67390) motocoder válasza sfefe (#67387) üzenetére


motocoder
aktív tag

Töltsed le hozzá a gyári oldalról a legujabb firmwarét.
Azzal talán jobb lessz

(#67391) sfefe válasza motocoder (#67390) üzenetére


sfefe
őstag

Azzal is probaltam mar de tegnap visszaraktam a regebbit es ugyanugy nem volt ma net mikor hazajottunk.
Router csere?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#67392) MaCS_70 válasza maximilian4 (#67385) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem mindegy, hogy milyen a környezet: zsúfolt társasházi vagy szellős -- azaz mennyire létszükséglet az 5 GHz.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#67393) Rick3D válasza Intruder2k5 (#67389) üzenetére


Rick3D
senior tag

+ MaCS_70 : Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#67394) maximilian4 válasza MaCS_70 (#67392) üzenetére


maximilian4
addikt

Kertes ház, nem túl zsúfolt, csak sok a fal meg a kisebb helyiség. 5 ghz szerintem mindegy. Nem értünk a wifihez. Ha belefér az árba, akkor gondolom jó ha van.

Maxi

(#67395) motocoder válasza sfefe (#67391) üzenetére


motocoder
aktív tag

Én annak idején ezért cseréltem le ezt a routert Xiaomira.
Azzal soha nem volt gondom.

(#67396) sfefe válasza motocoder (#67395) üzenetére


sfefe
őstag

Eddig jo volt.:)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#67397) Gubek-Einste válasza misimagaki (#67376) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igazság szerint gyári firmware-ben az ilyen szintű beállíthatóság nem jellemző, inkább a komolyabb, nem otthoni használatra szánt eszközökben van ilyen alapból így csak a CFW van mint lehetőség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#67398) Gubek-Einste válasza Rick3D (#67388) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ajánlott kategóriás eszköz így megfelelő lehet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#67399) Gubek-Einste válasza sfefe (#67391) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Hiba elhárítás ügyében ide menj át.

Új eszköz beszerzése ügyében:
Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) lenne használva?
Milyen net sebesség mellé kellene az eszköz?
Mennyi és milyen kliens eszköz/adapter használná?
Mennyi lenne a beszerzésre?
Milyen egyéb igények vannak a router-rel szemben?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#67400) Gubek-Einste válasza maximilian4 (#67394) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Asus N18U talán megfelelő lesz de nincsen garancia, hogy egyetlen eszköz elég lesz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.