Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23019) Tökmindegy válasza Varoz (#23015) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

"De tudom, mindig ez van, hogy ha valaki véletlenül ügyesebb az vagy hazudik vagy csal vagy tudom is én. Elfogadni sose tudjátok. Igaz ez mindenre, játékra, szerelésre, életre stb."

Ne gyerekeskedjél már. Itt ahogy nézem sok olyan ember van aki már párszor megkerülte a földet kilométerben,és nem egy vagy két autója volt már,ergó van némi tapasztalatuk az ügyben,és a csodákban sem hisznek.
Csodák pedig nincsenek ,én nem vitatom,hogy ladával el lehet menni 6.5 el de akkor vagy agyonütnek a mögötted levők ,vagy csuklik a muterod elég sűrűn. Ez nem arról szól,hogy te milyen ügyi vagy (mellesleg a kutyát sem érdekli) hanem a realításokról.Beszélsz itt össze vissza ,aztán még egy darab saját négykerekűd sem volt aminek tudnád a fenntartási és egyéb vonzatait, vagy egyáltalán az előnyeit ,hátrányait amit mondjuk kb egy év távlatából leszűrhetsz. De ha akarod én készséggel elhiszem ,hogy nálatok a családban mindenki F1 es pilót és fogyasztás bajnok is egyben:)
Na részemről ennyi:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.