Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23015) Varoz válasza 8th (#23007) üzenetére


Varoz
őstag

A mérlegnek két oldala van.
Hiába olcsóbb az alkatrész, ha több kel. Vagy ha máshol máson vered el a különbözetet.
Na megnéztem hirtelen a kuplung szettet, mind kettőnél 40 ezer forint körül jössz ki.
Tehát most amit így hirtelen megnéztem, nem drágább a Mazda.

#23014

Nem alattam, apám alatt. De az, hogy ti bénák vagytok arról miért én tehetek?
Ha ismernéd a ladát, akkor tudnád, hogy két torkú és amíg csak az egyik nyit addig nem nő számottevűen a fogyasztás. A miénknek 120-nál nyit.
Az a baj, hgoy ti is az ilyen-olyan józsi bácsi a legjob szerelő által agyon b.sztatott karburátorból indultok ki. Azok meg verik a 10-et. Plusz ugye ott szarrá hajtott igáslovakról beszélünk. Míg ez most jár 65 ezer környékén.

Ja és nem 6, hanem 6,1, mivel ez a pontos adat. Ha összességében mondanom kéne egy adat, akkor 6,5. Mert volt ugye 6,1 is, de volt már 6,5 meg 6,8 is.
Mármint nem akkor, hanem másik alkalommal.

De tudom, mindig ez van, hogy ha valaki véletlenül ügyesebb az vagy hazudik vagy csal vagy tudom is én. Elfogadni sose tudjátok. Igaz ez mindenre, játékra, szerelésre, életre stb.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.