Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62151) StLui válasza Tibee86 (#61979) üzenetére


StLui
veterán

Na ez eldőlt, feleségemnek sem jön be a szines 5c, marad az 5s, már úgyis én is az utóbbira hajlottam inkább a csak rá elérhető cuccok miatt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#62152) csirkemiki


csirkemiki
csendes tag

Üdv!
Olvastam, hogy van Iphone 3G-re iOS 6.0 mégpedig ez: http://www.whited00r.com/iPhone3G
Én annó feltettem és az iTunes 3.1.2-t írt ki.
Leakartam tölteni egy olyan appot, amihez 5.0 iOS kell meg olyat is amihez 6.0 kell. És kiírta, hogy nem jó.
Akkor miért 6.0 a neve? Csak a neve az, vagy hogy van ez? Valaki világosítson fel pls! :D

(#62039) Ragnar95 válasza csirkemiki (#62034) üzenetéreÚjVálaszPrivát2013-12-13 16:12:04
Ragnar95
(PH! kedvence)
LOGOUT blog
Mert az iOS6 funkcionalitását tudja, de ettől még nem iOS6, mivel az nincs 3G-re, a legújabb a 4.2.1 és ezen a Whited00r sem változtat.

Hogy értette Ragnar?

Megbízhatóságom, és a korrektségemet látod ... ;)

(#62153) #51177472 válasza M@te (#62150) üzenetére


#51177472
törölt tag

Nem lehet feltenni úgy sem.
Kipróbálhatod de felesleges sztem az idő és a restore..

(#62154) Ragnar95 válasza csirkemiki (#62152) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ennél érthetőbben elég nehéz elmagyarázni :U
Lényeg, ami a lényeg,h 4.2.1-nél újabbb szoftver nem fogsz tudni felrakni 3G-re, így az appok nagy részét sem fogod tudni letölteni AppStore-ból, bár mostmár ugye régebbi verziókat legalább le lehet tölteni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#62155) Tim82 válasza csirkemiki (#62152) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mert az a Whited00r verziószáma, ami még mindig az iOS 3.1.2-n alapul, csak kozmetikailag hasonló az iOS 6-hoz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#62156) samgar válasza madgie (#62149) üzenetére


samgar
őstag

Udid regem van. Nyilvan ha fejlesztői lenne, az apple.com-ról tölteném le.

Oppo Find X5 PRO

(#62157) #51177472 válasza samgar (#62156) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ez esetben ha sehol nem találsz beta 2 ipsw-t, akkor 1-ről simán fel tudsz frissíteni OTA-n.

(#62158) samgar válasza #51177472 (#62157) üzenetére


samgar
őstag

Tudom, csak teljes restoreval szeretnem feltenni es uj telefonkent beallitani

Oppo Find X5 PRO

(#62159) Kommy válasza samgar (#62158) üzenetére


Kommy
veterán

(#62160) samgar válasza Kommy (#62159) üzenetére


samgar
őstag

:R

Oppo Find X5 PRO

(#62161) ohje2


ohje2
csendes tag

Sziasztok

Iphone nal bongeszesnel a felhasznalonevet/jelszavat szeretnem menteni, de a problemam az, hogy ha beallitom generals/safari nal, ott saved password resznel siman karakterekkel beirjaez az idiota. Passcode a megoldas oke, de en azt nem akarok.

Ne irja be ide oket vagy csak ezt a reszt lekodolni nem lehetne?
Koszi

(#62162) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Kommy
Ipad2-őn hogy fut a 7.1 béta? Hattérkép problema megoldódott már?

(#62163) M@te


M@te
senior tag

mivel haldoklott a telefonom, sokszor újraindult magától és gyorsan mertül, ezért csináltam egy restore-t, beállítottam új telefonként. 1 óra alatt "belaktam" és hopp sms írás közbe ismét újraindult :C

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#62164) #51177472 válasza M@te (#62163) üzenetére


#51177472
törölt tag

:D tiszta gáááááz.

(#62165) M@te válasza #51177472 (#62164) üzenetére


M@te
senior tag

über gáz. ios 6ot egyszer sem kellett újra telepítenem ilyen probléma miatt.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#62166) Onderon válasza M@te (#62165) üzenetére


Onderon
senior tag

nekem meg az ios7-et nem kellett soha beta 1 óta, melyikünk csinálhat valamit rosszul szerinted? :F

(#62167) sniphoe


sniphoe
aktív tag

4S-en érdemes szerintetek váltani 6.1.3-ról 7.0.4-re?

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#62168) vadászcsiga válasza sniphoe (#62167) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha szereted a gyorsasagot akkor nem. Jelentősen belassul tőle

Parasite
:K

[ Szerkesztve ]

(#62169) Onderon válasza vadászcsiga (#62168) üzenetére


Onderon
senior tag

a 4s?

(#62170) Mela Kehes válasza sniphoe (#62167) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Közelemben két 4s-en is 7.0.4 fut és nem panaszkodnak. Mármint a tulajok. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#62171) buci30


buci30
addikt

Segítsetek légyszi.

Az iPad4-be szeretnék egy füles megoszot ,hogy ketten tudjuk hallgatni a filmet az uton 2db fülessel.
3,5-es füles megy bele ez okés. Ma bementem a MM-be néztem ilyen elosztott ami egy 3,5-es és kétt 3.5.es megy bele.
De valamiért nem tudtam a (telefon volt nálam de ugye ugyan az a luk:) ) bele dugni.
Bele ment de olyan volt mintha keskeny lett volna bele nem is érzékelte :(
Ezt nem értem:(
Pedig tuti 3,5 feles volt a bemenet része is.
Lehet ,hogy valami specko 3,5-es a füles vége :(

Vagy még egy lehetőség erre itthon jöttem rá ,hogy lehet beljebb kellet volna tolni csak a toktól nem tudtam ami ott nem tűnt fel?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#62172) M@te válasza Onderon (#62166) üzenetére


M@te
senior tag

akkor biztos az én telefonomban van a hiba

más: ma akartam venni autós töltőt, nézegettem van 3 ezertől 6 ezerig. aztán eszembe jutott hogy az új rendszer van amivel nem engedélyezi a töltést. honnan tudom, hogy az amit vennék működni fog-e? vagy lutri? 4 ezer ft-nál többet nem nagyon szánnék rá.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#62173) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#62170) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na most döntse el :) Közelemben is van egy 4S, aki használja sem panaszkodik, én úgy érzem lassú, 613-hoz képest mindenképpen. Nagyban függ attol ki mennyire érzékeny erre. Azon 7.0.3 van.

[ Szerkesztve ]

(#62174) Mela Kehes válasza buci30 (#62171) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Szerintem az utóbbi. Nekem telefonon volt így, kicsit eltartott a tok.

vadászcsiga: Persze nyilván függ a személytől is, meg biztos attól is mennyi cucc van rajta.

M@te: 4000-ért vettem autós töltőt, amihez adtak adatkábelt és hálózati csatlakozót is. Kb. egy hete nem tölti sem hálózatról, sem pedig a kocsiban. Pedig a kocsiban nagyon kellene.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#62175) M@te válasza Mela Kehes (#62174) üzenetére


M@te
senior tag

de miért nem tölti, mert elromlott vagy mert kiírja az ios, hogy nem kompatibilis? akkor előtte miért töltötte? tök jó akkor el lehet szórni pár ezer ft-ot mire találok egy olyat ami jó is lesz?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#62176) sniphoe válasza vadászcsiga (#62173) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Eldöntötte, marad egyelőre. :)

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#62177) Mela Kehes válasza M@te (#62175) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A kompatibilitást mindig kiírta, rögtön az első rádugásnál. Nem merem a gyári kábelt rátenni a szivargyújtósra, nehogy aztán annak is baja legyen. Kár, hogy nincs gyári autós töltő.
A 4-eshez való viszont működik, csak ahhoz plusz átalakító kell, az meg plusz egy hibaforrás.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#62178) TigerCat válasza Mela Kehes (#62177) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Én vettem gyári kábelt és egy dupla USB-s töltőt a kocsiba. Tökéletes. Úgy gondolom, hogy ilyen értékű készülék esetén nem érdemes 3 ezer forinton spórolni, hogy tuti legyen. Ne érts félre, nem akarok a Te pénztárcáddal gazdálkodni, csak egy javaslat. Előtte vettem 3 ezerért valami utángyártottat. 2 hét alatt megcsavarodott a kábel és kontakthibás lett. Már csak ez végett is érdemesebb a minőségi kábelt megvenni.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#62179) Mela Kehes válasza TigerCat (#62178) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A gyári kábel oké, de miért kell dupla USB-s töltő? Csak simán két telefon töltéséhez, vagy valami trükk? Ja és hol vetted az usb-s töltőt, mert ha nálad bevált, akkor én is bevállalom. Bár lehet egy gyári kábel is elég.

Most nézem, vannak autós töltők az apple store-ban is. Úgy emlékeztem pedig, hogy nincs.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#62180) Xero válasza vadászcsiga (#62168) üzenetére


Xero
nagyúr

Semmi gondom vele. :N

(#62181) TigerCat válasza Mela Kehes (#62179) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Approx, Double USB car charger 5V 2.1A
Valamelyik multinál vettem (teljesen véletlenül duplát) mert épp kellett. Kb. 3.000 Ft-ba került.

Németország felé 3 telefont töltöttünk felváltva, mert állandóan valami játékot nyomtunk, ami miatt rendesen merültek a készülékek. 2 db 4S és egy 5-ös. Nem volt gond, szépen töltött akkor is, ha mindkettő csatlakoztatva volt, ráadásul az 5-ös mutatta az utat is, mert azzal navigáltunk. Google térképpel. Ja, igaz, hogy lehetne kicsit nagyobb teljesítményű is, de mindenképpen olyat akartam, ami nem lóg ki a csatlakozóból és nincs kivilágítva.

Ha ilyen alternatívája lenne valakinek, akkor megköszönném. Lecserélném egy erősebbre, ezt meg odaadnám a munkatársamnak...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#62182) privacy99 válasza vadászcsiga (#62173) üzenetére


privacy99
senior tag

Az iOS 7 alapból lassabb, mint a 6. Nem olyan folyamatos, nincs annyi fps, tisztán látszik, még egy egyszerű görgetésnél is. Szerintem 4től felfelé már nem a hardver fogja vissza.

(#62183) bmwk1200s válasza Kommy (#62159) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Innen nem lehet letölteni semmit se, mert ahogy kiválasztom pl. az i5-öt, visszadob a főoldalra… :(

Semmit sem írok alá!

(#62184) Kommy válasza bmwk1200s (#62183) üzenetére


Kommy
veterán

Most megnéztem a kedvedért mind a két iPhone 5-ös linket még iPad-en is le tudom szedni magát az ipsw-t a mega app-al.

(#62185) bmwk1200s válasza Kommy (#62184) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Nálam se Safarin, se Firefoxon nem lehet, mindig a fő oldalra dob vissza… :O

Semmit sem írok alá!

(#62186) naksys válasza Noxy (#62133) üzenetére


naksys
senior tag

Hiaba van bekapcsolva a mentes, akkor sem menti a jelszavakat a Safari es nem tolti ki az urlapokat..

(#62187) Kommy válasza bmwk1200s (#62185) üzenetére


Kommy
veterán

(#62188) atirag válasza Mela Kehes (#62179) üzenetére


atirag
őstag

Nekem is ilyen dupla van belkint féle. Nekem a szivargyújtó a hamutartóban van ami becsukható és ezzel még akkor is be tudom csukni ha be van duga. És gyári kábellel nagyon jól működik már 5-6 hónapja.
ez is 3000ft volt.

(#62189) nord_ válasza naksys (#62186) üzenetére


nord_
veterán

Sütiket ugye nem tiltottad le és nem privát módban böngészel?

(#62190) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Azt hogy gyárilag független a teló, hol tudom megnézni melyik a legpontosabb honlap?

 iPhone 15 Pro

(#62191) Kommy válasza Nescafé (#62190) üzenetére


Kommy
veterán

Egyik sem fog 100%-os eredményt adni. A legpontosabb a próba, beleraksz többfajta kártyát.

(#62192) Nescafé válasza Kommy (#62191) üzenetére


Nescafé
őstag

Telenor volt benne azzal ment, most Telekom van az is jó :)
Komplett házcserét csináltatott már valaki I5-ön?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#62193) bull84ghia válasza Mela Kehes (#62179) üzenetére


bull84ghia
őstag

A trükk az hogy a dupla az tudja az 1A, vagy a 2X 500mA.
Nekem is dupla van és gyári kábellel töltöm.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#62194) agabe válasza Kommy (#62187) üzenetére


agabe
addikt

Na es milyen hasznalat kozben a beta 2?

(#62192) Nescafé:
olyan ronda a haz? Hat tuti lehet, de eredeti nem lesz...talan fagyallo kollegat erdemes megkerdezni a forumrol. Ja es milyen oprendszer van a telon? Ha JB-elheto 6-os, akkor meg egy gyari visszallitast is kell nyomni, mert ha van rajta JB es azzal van fuggetlenitve, akkor gyari visszallitaskor a telo nem fog mukodni, de az legyen annak a baja aki at akar verni.
Ha pl. 7-es szoft van rajta, akkor ilyen gond nem lehet mar.

[ Szerkesztve ]

(#62195) M@te válasza Nescafé (#62192) üzenetére


M@te
senior tag

akkor független, hacsak nincs rajta jailbreak és szoftveresen van függetlenítve

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#62196) Tibee86 válasza Nescafé (#62190) üzenetére


Tibee86
veterán

Felhívod az Apple ügyfélszolgálatát, bediktálod a serial számot, és megmondják neked.

(#62197) atiapa


atiapa
tag

Tegnap 7.1 után visszaállítottam 7.0.4-re a 4s-emet. Visszamenve óriási a különbség, a 7.1 rengeteget dob rajta folyamatosságban (beta 1 volt). Úgyhogy tényleg igaz most is, hogy x.1 verzió az igazi.

-----Ivy-----

(#62198) Nescafé válasza M@te (#62195) üzenetére


Nescafé
őstag

Nincs rajta jailbreak.
Gyárilag független ezért kérdeztem.
Telenor volt benne, én most Telekommal használom
Csak az a gondom vele hogy kicsit ütött kopott a készülékem, nem tudom érdemes-e egy komplett házcsere esetleg....?

agabe: Ezt kerestem csak valahogy nem találtam meg.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#62199) bigdady válasza Tibee86 (#62196) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem mondjak meg mint ahogyan azt sem hogy milyen függő. Utóbbi jb-vél kideríthető

(#62200) agabe válasza Nescafé (#62198) üzenetére


agabe
addikt

Ot kerdezd meg mennyibe kerulne, ha lehetoseg van ra egyaltalan, azaz van epp hozza alkatresze.

asszem 12ezer korul ebay-en lehet kapni jol kinezo es anaygu masolatot amit 4.000-ert cserel kb fagyallo.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.