Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62707) M@te válasza #51177472 (#62706) üzenetére


M@te
senior tag

én hiszek neked de ezt igazán nehezen tudom elképzelni mivel a konktaktok önmagukban nem hordoznak semmilyen adatot és a jegyzetek sem de a még a naptár sem. valami nagy csalás van itt :D
végső esetben csinálj egy új icloudot, weben jelentkezz be a régibe és kézzel irogasd be a neveket

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#62708) nord_ válasza #51177472 (#62706) üzenetére


nord_
veterán

Ezt mondtam. :)
Nincs pl. olyan az Emlékeztetők közt, ami helyfüggő jelzésű?

(#62709) #51177472 válasza M@te (#62707) üzenetére


#51177472
törölt tag

na ja, elsőre furcsa nekem is, de ha belegondolsz jóóó sok mentés van ott az iCloud-ban (nekem most 2,5 giga), és egy kis valami is elég..

nord_: az a baj, hogy a helymeghatározás nálam alapból teljesen off, így hiába lenne alkalmazás ami azt akarná használni, le van tiltva.

(#62710) Ragnar95 válasza #51177472 (#62709) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az iCloud mentés visszarakása és az iCloudba való bejelentkezés nem ugyanaz... :U
Ha bejelentkezel iCloudba, az a beállításokat nem tölti vissza, csak a szinkronizált adatokat, pl névjegyek, emlékeztetők, fotóadatfolyam, naptár, emailek és így hibát sem tölthet vissza, de ha iCloudból visszaállítod a telót, az mindent visszarak beállításokkal együtt, így az esetleges eltárolt hibák is újra megjelenhetnek...
Parasite: azért a te stílusoddal van mindenkinek baja, mert te kezdted a személyeskedést és bunkózást tök ok nélkül és te mondod el mindennek a másikat... :U Azon meg ne lepődj meg, ha ő erre reakcióként ugyanezt teszi, bár ez sem sokkal jobb, hiszen semmilyen esetben sem fórumra való ez a stílus...Amúgy pont magadra sikerült alkalmaznod a remek elvedet, mivel elkezdtél személyeskedni, mire sdforlife ugyanolyan stílusban válaszolt :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#62711) ittakary válasza Ragnar95 (#62710) üzenetére


ittakary
nagyúr

De azt mondja nála mégiscsak már az iCloud login is elront valamit :S

(#62712) Ragnar95 válasza ittakary (#62711) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Erre elég kicsi esélyt látok, mivel az iCloud login nem tölthetne be semmilyen beállítást, amiket meg betölt adatokat, azok nem lehetnének elvben kihatással az akksiidőre.
Amúgy nagyon egyszerű tesztelni,h a kolléga keveri az icloud logint és backupot v valóban a loginje is hibás adatok tárol valahogy, ha nem változtat semmit a beállításokon és úgy használja mondjuk 1 napig a telót, rögtön kiderül,h úgyis merül-e, mert ha nem, akkor valóban a login volt a hibás...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#62713) #51177472 válasza Ragnar95 (#62710) üzenetére


#51177472
törölt tag

Most próbáltam meg harmadjára. Friss teló, nem jelentkezek be semmibe, működik minden királyul. Loginolok az iCloud-ba, lezárom, és egyből rossz.. 10ből 10 perc a használathoz megy..
Értem amit mondasz és én is úgy látom, ha más mondaná én sem hinném el, de látom, hogyha bejelentkezek iCloud-ba, onnantól kezdve rossz a helyzet, addig minden oké.
Megnézem, hogy ha App Store-ba lépek be az is elrontja e, bár ott végképp nem tölthet le semmit.

(#62714) M@te válasza #51177472 (#62713) üzenetére


M@te
senior tag

akkor csinálni kell egy új acc-ot, nincs más megoldás, mert így életed végéig bosszankodni fogsz.

hacsak nem váltasz droidra ;]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#62715) #51177472 válasza M@te (#62714) üzenetére


#51177472
törölt tag

Nincs ekkora mákod, így nincs probléma továbbra se. :DDD
Alapból nem lenne bosszantó, viszont amikor bebugol, akkor alvás közben éjszaka 30 vmennyi százalék megy le, egyébként meg csak 3. Ami azért nem mindegy..
Egyelőre úgy néz ki most jó, iCloud pedig off, amúgy sem nagyon használtam. De azért utánajárok külföldi fórumokon is, hátha valaki már tapasztalt hasonló hibát.

(#62716) lajki7


lajki7
senior tag

Itt a Hasznalat a kijelzo idot mutatja ugye??:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#62717) M@te válasza lajki7 (#62716) üzenetére


M@te
senior tag

?

ha arra vagy kíváncsi hogy a beállításokban a használat címszó alatt milyen értéket mutat akkor általában azt amikor aktív volt a kijelző vagy pl zenét hallgattál lezár kijelzővel, de amikor egy program pl helymeghatározás fut a háttérben akkor azt is használatnak veszi vagy ha épp az emaileket kérdezi le

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#62718) bigdady


bigdady
nagyúr

[link]
Egész pofás tokok is vannak benne :)

(#62719) nord_ válasza lajki7 (#62716) üzenetére


nord_
veterán

Nem. Ha a telefon dolgozik a háttérben, azt is számolja.

(#62720) TheMarci


TheMarci
addikt

Az a baj, hogy ezek csak hátlapok, nem tokok. :/

Do You Dream?

(#62721) bigdady válasza TheMarci (#62720) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hogy kell vajon felrakni? Csak hátlapnak nem sok értelmét látom.

(#62722) TheMarci válasza bigdady (#62721) üzenetére


TheMarci
addikt

http://www.getcaptains.hu/felhelyezes-eltavolitas

Szerintem is sokkal jobb lenne, ha konkrét fa tok lenne.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#62723) bigdady válasza TheMarci (#62722) üzenetére


bigdady
nagyúr

+1

(#62724) Balupapa


Balupapa
senior tag

Vett már valaki ebayen külfökdről (Nyugat EU, Amerikai) iphone-t?
Mennyire megbizható? (eddig csak pozitív tapasztalatom van az ebayen)
Mekkora az esély rá hogy megvámolják?
5S esetében van különbség hardveresen az US es EU modellek között?
:R

_-=*WheelWhores*=-_

(#62725) Ragnar95 válasza Balupapa (#62724) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az 5S már világtelefon, így bárhonnan veszed, ugyanazt kapod, csak gari nem lesz rá, ha EU-n kívülről veszed.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#62726) bigdady válasza Balupapa (#62724) üzenetére


bigdady
nagyúr

Általában biztosított postával jön amit nagy eséllyel vámolnak

(#62727) Kommy válasza Ragnar95 (#62725) üzenetére


Kommy
veterán

Csak az USA-son nem fog itthon működni az LTE.

(#62728) g0n21


g0n21
senior tag

No, mégegyszer:
Tud valaki ötletet adni? -->> nem tudok iMessage-ben üzenetet küldeni iPhone-os kontaktjaimnak. Ők tudnak másnak, de ők se nekem.
Viszont van (szintén 5s) aki tud nekem írni, és én is neki.

Mitől lehet? üzenetek menün belül be van kapcsolva, be vagyok lépve, stb....

Válaszokat előre is köszi

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#62729) Balupapa válasza Kommy (#62727) üzenetére


Balupapa
senior tag

az mire jó? most akkor még sem világ telefon?
ha UKből jön akkor marad a gari, ugye?

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#62730) bigdady válasza Balupapa (#62729) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az a gyors 3G :)
Angliából hozottra van gari.

(#62731) Ragnar95 válasza Kommy (#62727) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezt nem megoldották már az iPad 4-ben :F Tudtommal csak az i5-ben nem működött, hogyha az iPad 4-ben már igen, akkor csak működik az 5S-ben is, nem?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#62732) miklos0308


miklos0308
tag

Sziasztok, vkinek esetleg nincs bennfentes információja arról h érkezik e még az országba, azon belül is debrecenbe a t-mobilehoz, vagy webshopba, 32 gigás iphone 5s karácsony előtt?? :P :)

(#62733) #51177472 válasza miklos0308 (#62732) üzenetére


#51177472
törölt tag

En nem tudom ez hogy mukodik, de amikor en rendeltem akkor sehol nem volt raktaron. Megis, ha ramentem a hazhozszallitasra es rendeltem, ugy 2 munkanapon belul megkaptam a telefont. Hazhozszallitas dijmentes es nem is kell rohangalni utana. Kuldenek SIM-et is, stb.

(#62734) noncsika83


noncsika83
újonc

Sziasztok, szolgáltatón keresztül, de online szeretném függetleníttetni iphon 4 telefonomat. Tudja valaki hogy függetlenítéskor elvesznek-e a telefonon lévő adatok? Előre is köszönöm a válaszokat

(#62735) Kommy válasza Ragnar95 (#62731) üzenetére


Kommy
veterán

iPhone LTE leírás

iPad LTE leírás

iPad Air-nél csak 1 fajta van, de pl iPad 4-ből több fajta is van.

(#62736) Ragnar95 válasza noncsika83 (#62734) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A függetlenítés maga nem nyúl bele a telóba, nem történik vele semmi, hogyha kész van a dolog, akkor kapsz egy értesítést a szolgáltatótól, hogy független lett a telód, restore-old, de ekkor sem veszik el semmilyen adatod, ha készítesz backupot.
Kommy: azt hittem, ezt már megoldották, de úgy látszik, nem :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#62737) Zjunior


Zjunior
veterán

Sim feloldást hol találom a menüben?
Indítás után rosszat nyomtam, de nem találom.:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#62738) szentkuti11 válasza Zjunior (#62737) üzenetére


szentkuti11
addikt

Repülőgép üzemmód be-ki.

(#62739) #51177472 válasza Zjunior (#62737) üzenetére


#51177472
törölt tag

Amint hívni próbálsz bedobja.

(#62740) gabormgp


gabormgp
senior tag

Gépről belementem az iCloud szolgáltatásba és rámentem az elveszett módra.Ki is írta hogy kérem hívjon fel ezen a számon....És ilyenkor hogyha restorozni akarok,tudom az menni fog,csak aktiválni nem bírom majd?Kell az icloud fiók ügye?

(#62741) lajki7 válasza noncsika83 (#62734) üzenetére


lajki7
senior tag

Hello:) dobj mar egy linket hol lehet ezt csinalni:D koszi

Mas: ez a rohadt iCloud mennyi tarhelyet add alapbol??:) (5GB??) en be se kapcsoltam....minden dropboxon van. Azt le is toltottem,automatan rakja is fel a kepeket amit csinaltam:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#62742) noncsika83 válasza Ragnar95 (#62736) üzenetére


noncsika83
újonc

Köszönöm a gyors választ:-)

(#62743) vadászcsiga válasza lajki7 (#62741) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kapcsold be nyugodtan, bele fogsz férni

(#62744) lajki7 válasza vadászcsiga (#62743) üzenetére


lajki7
senior tag

Droppon 10gb foglalt...nekem ott 62gb van. Mindenem ott van. Ez mennyit add? Ha 5ot akkor biztos nm aktivalom:D

iPhone 11 Pro

(#62745) gabormgp válasza gabormgp (#62740) üzenetére


gabormgp
senior tag

valaki? :)

(#62746) Ragnar95 válasza lajki7 (#62744) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

5GB, de ez nem adattárolásra való, hanem a telefon backupolására, illetve iEszközök közti szinkronizációra.
gabormp: restore se fog menni, csak DFU-ból, de utána aktiválni sem lehet.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#62747) madgie válasza lajki7 (#62744) üzenetére


madgie
titán

Minden káromkodással egy gigával kevesebbet ad.

Hopp, mínuszban vagy egy ideje ;]

(#62748) gabormgp válasza Ragnar95 (#62746) üzenetére


gabormgp
senior tag

És hogyha tudom a jelkódot,amit megadtam a neten,akkor már engedni fogja?

(#62749) lajki7 válasza madgie (#62747) üzenetére


lajki7
senior tag

Haha ;] azt irja h fizessek vagy zarolja a vasat! Akkor igazad van,megis csak:D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#62750) Zjunior válasza Ragnar95 (#62746) üzenetére


Zjunior
veterán

Mostanában kiírja h elfogyott a tárhely és nem tudok backupolni. i5S
VAn 3 eszköz 5S, 5 és iPad Airnek a backupja ott...egy accountal.
Vennem kell bővítést, vagy mit csináljak? :O

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.