Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#283701) Janika--1982 válasza syIex (#283698) üzenetére


Janika--1982
aktív tag

Szia,jónak tűnik ez a biztosítás. :DD

Nagy János

(#283702) Uyuarasy válasza syIex (#283698) üzenetére

Par honapja neztem at a lehetosegeket, engem nem gyozott meg. Nem tudom hogy csak a tulajdonos ugyanaz vagy a csapat is mogotte, de ez a gyori iDevice egy szekhelyszolgaltatos ceg alatt...
Kulsosok kozul talan a Telekom biztositasa volt a legertelmesebb, de maradtam vegul AppleCare-nel.

(#283703) syIex válasza Uyuarasy (#283702) üzenetére


syIex
veterán

Kifutottam belőle (elfelejettem, hogy 60 nap van rá). :(
Telekomnál csak újonnan lehet venni és csak akkor tudod kötni amikor megveszed utólag nem. Yettel engedné viszont ott meg előfizetés kellene hozzá ami nekem nincs és közeli ismerősöknek sem. :(
Ahogy olvastam az oldalon (bár az saját leírásuk) 2018 néven kezdték kisvállalkozás szinten és iprotection néven.

#283701Ez most szarkazmus vagy szerinted jó? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#283704) Rage47 válasza syIex (#283703) üzenetére


Rage47
veterán

hello, én a simple biztosítást választanám 60 nap után
[link]

(#283705) joey04 válasza Pyttawrx (#283655) üzenetére


joey04
titán

Engem viszont érdekelne a téma, kifejthetnéd, hogy miért nem tölti fel teljesen. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#283706) syIex válasza Rage47 (#283704) üzenetére


syIex
veterán

Igen azzal is szemezek viszont az csak kijelzőre biztosít echte törésre (hátlap pl) arra nem. :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#283707) xhege válasza syIex (#283706) üzenetére


xhege
addikt

Én a Simple-t választottam. Egyrészt lustaság miatt, mert telefonon megkötöttem. Másrészt a telefon UAG tokban van így ha törik, valószínűleg a kijelző fog. Haramdrészt utána néztem az általad linkeltnek kicsit és én azt vettem le, hogy ők maguk fogják bütykölni, javítani ha gond van és nekem ez annyira nem tetszett.

(#283708) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Általában mikor kezdenek el szivárogni infók az új szériáról? Gondoltam odaadom asszonynak a 13-at és veszek egy 14 pro-t. Viszont Most S23 Ultra eléggé odatette magát kamera téren, hátha lenne rá válasza almának... Azért az a fincsi zoom ami abban a telefonban van, elég jól jönne néha. Lehet várni kéne...
Ezt jól megbeszéltem magammal.

(#283709) xhege válasza BoneDragon (#283708) üzenetére


xhege
addikt

Nagyon jó telefon lett az S23 Ultra, de pont kamerában szerintem nem sokat lépett előre. Ezt a zoomot már tudta az S21 Ultra is. A képalkotás, meg szerintem nem a legjobb a Samsungnál. Viszont az tény, hogy gcam ügyben elkezdtek erősen fejlesztgetni rá, szóval ki lehet belőle hozni többet. Abban viszont igazad van, hogy ez a periszkópos zoom megoldás átszivároghatna az almába is. Ilyen irányú pletykákat azért lehetett hallani korábban.

(#283710) syIex válasza xhege (#283707) üzenetére


syIex
veterán

Tok nélkül használom azért lenne jó "teljes körű"'... :DD
De lehet arról lemaradtam. :((

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#283711) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Szivárgások és amit eddig lehet tudni:

Összesen négy, az iPhone 14 modellel azonos méretű iPhone 15 modellt várunk, köztük két 6,1 hüvelykes iPhone-t és két 6,7 hüvelykes iPhone-t. Az egyik 6,1 hüvelykes iPhone a szabványos iPhone 15, míg a 6,7 hüvelykes modellek közül az egyik iPhone 15 "Plus" lesz. A többi 6,1 és 6,7 hüvelykes iPhone magasabb kategóriájú és drágább "Pro" modell lesz. Az iPhone 14 termékcsaládhoz hasonlóan a legjobb funkciókat az iPhone 15 Pro modellek számára tartják fenn, hogy megérje a többletköltséget.

Az eddigi pletykák szerint az összes iPhone 15 modellen USB-C portra számíthatunk Lightning port helyett, a Dynamic Island pedig az iPhone 15 Pro mellett az iPhone 15 és iPhone 15 Plus számára is elérhető lesz a Pro Max-okhoz hasonlóan. Ez azt jelenti, hogy az Apple megszünteti az iPhone X megjelenése óta alkalmazott notch-ot a zászlóshajó iPhone-kínálatban.

Az Apple azt tervezi, hogy Qualcomm modemchipeket használ az új készülékekhez, mivel a fejlesztés alatt álló saját modem chipjei még nincsenek teljesen készen. A szabványos iPhone 15 modellek frissítést kapnak az A16 chipre, amely az iPhone 14 Pro modellekben volt, míg az iPhone 15 Pro modellek gyorsabb és hatékonyabb 3 nanométeres A17 chipeket fognak használni. A Pro modellek titán vázakra való frissítést és néhány kisebb tervezési változtatást láthatnak az eszköz ívelt éleivel, és az iPhone 15 Pro Max várhatóan periszkóp-lencse technológiát is kap a továbbfejlesztett zoomolás érdekében.

Az iPhone 15 modellek ára várhatóan változatlan marad, a normál belépő szintű 6,1 hüvelykes készülék 799 dollártól, a 6,7 hüvelykes iPhone 15 Plus 899 dollártól indul.

Dizájn

A pletykák azt sugallják, hogy az iPhone 15 modellek az iPhone 14 modellekhez hasonlóan fognak kinézni, de a pirula-és-lyuk kivágás a teljes termékkínálatra kiterjed majd. Ez azt jelenti, hogy az iPhone 15 modelleken nem lesz bevágás, helyette az iPhone 14 Pro modellekben bevezetett Dynamic Island-et veszik át.

Mivel nem várható jelentős változás a dizájnban, az Apple továbbra is négy modellt kínál: a 6,1 hüvelykes iPhone 15, a 6,1 hüvelykes iPhone 15 Pro, a 6,7 hüvelykes iPhone 15 Max és a 6,7 hüvelykes iPhone 15 Pro Max. . A "pro" modellek magasabb szintű funkciókkal rendelkeznek majd és drágábbak lesznek, míg a szabványos iPhone 15 modellek olcsóbbak lesznek.

Egy pletyka szerint az iPhone 15 mérete 6,1 hüvelyk helyett 6,2 hüvelykes lehet, de nem világos, hogy az Apple miért hajtja végre ezt a változtatást. Az információ egy CAD-rajzon alapult, amelyet a házgyártók használtak az új eszközök tokjainak létrehozásához, és lehetséges, hogy az adatok egy része pontatlan volt, mivel egy ilyen kis eltérés nem befolyásolja a ház tervezését.
A Dynamic Island mellett minden iPhone 15 modell felszerelhető egy energiahatékonyabb OLED kijelző-meghajtó chippel, amelyet 28 nm-es eljárással gyártanak, ami csökkenti az energiafogyasztást, ami végső soron az akkumulátor élettartamának növekedéséhez vezethet.

Szín opciók

Az iPhone 15 modellek sötét rózsaszín és világoskék színben is elérhetőek lehetnek. Az Apple gyakran kínálja a szabványos iPhone modelleket élénk színekben, és ez az év sem lesz kivétel. Az élénk rózsaszín és kék árnyalatok valószínűleg a szabványos fekete, fehér és PRODUCT(RED) színválaszték mellett lesznek elérhetőek.

iPhone 15 Pro Exklúzív dizájn

Bár az összes iPhone 15 modell átveszi az USB-C portot, vannak olyan tervezési változások, amelyek kizárólag az iPhone 15 Pro és Pro Max esetében érvényesek.

A pletykák azt sugallják, hogy az iPhone 15 Pro modellek vékonyabb, íveltebb kerettel fognak rendelkezni, mint az iPhone 14 Pro modellek, ami jól látható a kézen-közön keringő részletek alapján készített, készülék renderelésein. Ezek a mélyebb ívek az iPhone 15 Pro modellekre korlátozódnak, az iPhone 15 modellek pedig úgy néznek ki, mint az iPhone 14 modellek laposabb élekkel, alumínium kerettel, valamint üveg elő- és hátlappal.

Az Apple iPhone 15 Pro termékcsaládja várhatóan íveltebb elülső üveggel fog megjelenni, amely jobban eltűnik a keretben, és az Apple várhatóan titánt használ rozsdamentes acél helyett a házhoz.

A Pro modellekben a gombok kialakítása megváltozik, az Apple szilárdtest hangerő- és bekapcsológombokat alkalmaz, amelyek hasonlóak az iPhone 7 Home gombjához és a MacBookokon a Force Touch érintőpadhoz. Jelenleg az iPhone-ok mechanikus gombot használnak, amelyek fizikailag lenyomhatók, de a szilárdtest gomb haptikus visszacsatolást használna, hogy utánozza a gombnyomás érzetét. Ha az Apple hozzáadja a szilárdtest gombokat, az iPhone 15 Pro modellek két további taptic motorral rendelkezhetnek az eszköz bal és jobb oldalán. A két új Taptic Engine csatlakozna a meglévő Taptic Engine-hez.

később folyt köv, van még :D

forrás: MacRumors

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#283712) kulu22 válasza Fritz Teufel (#283711) üzenetére


kulu22
aktív tag

Egyvalami szöget ütött a fejemben, hogy fogják megoldani a tokokon a gombkezelést ha az szilárdtest lesz?

(#283713) Unatko válasza lugosi (#283690) üzenetére


Unatko
csendes tag

Sajna nem az csinálja, mert ki van kapcsolva az is...

Az elv olyan mint a fing. Tartod amíg tudod.

(#283714) BoneDragon válasza Fritz Teufel (#283711) üzenetére


BoneDragon
veterán

:R

(#283715) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valaki mondja meg nekem, ez a lehuzos funkcio mire jo?! Azon kivul, hogy baromi idegesito. Hol lehet ezt kikapcsolni?

(#283716) Tibee86 válasza BoneDragon (#283715) üzenetére


Tibee86
veterán

Itt le is írja mire jó, meg azt is hol tudod kikapcsolni: [link]

(#283717) #86564352 válasza BoneDragon (#283715) üzenetére


#86564352
törölt tag

(#283718) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Köszönöm a gyors válaszokat. :R

(#283719) zzola válasza BoneDragon (#283715) üzenetére


zzola
félisten

Neked idegesítő, másnak hasznos, ez így talán jobb megfogalmazás...

(#283720) oszy


oszy
veterán

Feleségem SE2022 telefonján az alvás fókusznál nem találja a youtube alkalmazást. A 13 mini
Azt szeretné megoldani, hogy semmilyen más dolog (hívás, imessage) ne zavarja kb. 1 órán keresztül a youtube lejátszást.

Egy másik probléma pedig, hogy ha jelenleg elindítja a videót, bekapcsolja az alvás fókuszt, majd leállítja a videót, hogy 20-30 perccel később el tudja indítani a lezárt képernyőről, akkorra eltűnik a vezérlő.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#283721) Fritz Teufel válasza kulu22 (#283712) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A félvezető gombok funkcionalitását az egyes modellekhez csatolt tokkal tervezik megoldani. Nagy a valószínűsége annak, hogy a fényes és vadonatúj iPhone-t vásárláskor, egy prémium tokkal védi meg az ember. Az Apple valószínűleg ezt a gondolatot tartotta szem előtt és úgy döntött, hogy félvezető gombjait bármilyen tartozékkal kompatibilissé teszi. A Twitteren található ShrimpApplePro szerint ezeket a gombokat erre a felhasználásra tervezték, jelezve, hogy a felhasználóknak nem lehet problémájuk a hangerő beállításával vagy a kijelző kikapcsolásával ezekkel a gombokkal.

Az Apple emellett szorosan együttműködhet a népszerű tokgyártókkal is, pontos méreteket biztosítva számukra az egyes iPhone 15 modellekről, különös tekintettel a szilárdtest gombokról a hosszukra, mélységükre, kiemelkedésükre és egyéb változtatásokra vonatkozóan. Ez biztosítja, hogy ezeknek a gomboknak a minden egyes megnyomása a tokkal együtt többé-kevésbé ugyanazt az érzést keltse, mint a tok eltávolításakor.

forrás: wccftech

Szerintem, majd valamilyen vezető anyagot keverhetnek a granulátumba, és úgy oldják meg a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#283722) #86564352 válasza oszy (#283720) üzenetére


#86564352
törölt tag

Alvás helyett ne zavarj mód? A videót akkor kell elindítani amikor nézi.

(#283723) joey04 válasza BoneDragon (#283715) üzenetére


joey04
titán

nekem elég apró kezem van szóval nekem hasznos, meg sokkal üzembiztosabbban működik mint a droidos megoldások :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#283724) oszy válasza callmeakos (#283597) üzenetére


oszy
veterán

Én 13 Pro-t adtam elés lett 13 mini. Nekem is hiányzik a makro mód és a 3x zoom. De nem tudom mennyiért lehetne megválni ettől és venni egy 14 Pro-t. Bár a 13 Pro súlya nem hiányzik. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#283725) zo-lee válasza Hunreal (#283684) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Szia!

Világ életemben androidos voltam (jelenleg a 40-et taposom) de egy hónapja vettem egy mély levegőt, és belevetettem magam a sötét oldal bugyraiba.

Már az utolsó droidos készülékemet is csak kivettem a dobozából, és használtam, nem vonzott már a romolgatás, a rendszerben való turkálás. A dolgát szépen tette az is, de mostanra azért érezhetően eljárt felette az idő, megérett a cserére.

Üzemidő volt számomra a legfontosabb kritérium, persze az ár mellett így a 14 plus-ra esett a választásom.

Nos, a helyzet az, hogy jópár - droidon alap dolognak számító - funkció nincs az almában (30 mp-nél hosszabb csengőhang beállítása csak fizetős appal lehetséges pl., app store-ban találatok különböző szempontok alapján történő rendezése, néma üzemmód kijelzőn való jelölése, ébresztő egyszeri alkalomra való kikapcsolásának lehetősége) Ezek azok, amik így 1 hónap használat után feltűntek. Egyik sem olyan, ami nagyobb problémát jelentene, csak furcsa, hogy egy prémium márka rendszere ilyenekre nem képes. (Illetve lehet, hogy képes, csak még nem jöttem rá, hogy miként ... )

Mindezeket kompenzálja a rendszer folyamatos, akadás-mentes működése, zavartalan használatának lehetősége. A fényképek alapbeállításokkal is nagyon tetszetősek, az akksi idő - az én használati szokásaimmal - pazar. (hétköznaponként 2-3 óra net megosztás, Viber, Messenger, weboldalak böngészése, edzések idejére kijelző lezárása nélkül stopper működtetése fél órán keresztül) Így az előbb említett tevékenységekkel 4 napig biztos kibírja újabb etetés nélkül.

Egy szó, mint száz; eddig tetszik. Vannak furcsaságai amiket szokni kell, de átlag használatra szerintem tökéletesen megfelel.

(#283726) bodorjanos válasza joey04 (#283723) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Így van, én is használom, pedig nincsenek kis kezeim, de se 2016 után mindegyik telefon nagy :D

(#283727) #86564352 válasza zo-lee (#283725) üzenetére


#86564352
törölt tag

Csengőhang ne is legyen félórás DJ mix, nem is értem csörög a telefonod felveszed fél percen belül ideális esetben, vagy feladja a hívó egy percen belül, tehát milyen helyzetben csörög öt teljes percen keresztül egy telefon, hogy teljes dalhossz kelljen?

ébresztő egyszeri alkalomra való kikapcsolásának lehetősége

vagy amikor alvásképernyőn jelzi az ébresztőt, rányomsz és skip

(esetleg Sirinek szólni törölje a következő ébresztőt, nem használom)

[ Szerkesztve ]

(#283728) zo-lee válasza #86564352 (#283727) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Nem is félórás dj mixre gondoltam, de ha már droidon használtam egy 1 percre vágott mp3-at, nem gondoltam volna, hogy pont ezen a csodán fog elvérezni. Egyébként meg ha úgy szeretném, miért is ne állíthatnék be fél órás mixet, ha úgy tartaná kedvem ?! A telefon belső tárhelye csak elbírja azt a 40-50 vagy akár 100 megát is.

Az ébresztő kikapcsolására küldött válaszodra: miui-n volt rá lehetőség, hogy amikor az ébresztő listában ráböktem egy időpontra, hogy kikapcsolom, feldobta lehetőségként, hogy csak aznapra, vagy következő visszakapcsolásig szeretném kiiktatni ... Itt is ezt hiányolom.

Mindenesetre köszönöm kedves válaszod!

(#283729) Parson válasza #86564352 (#283727) üzenetére


Parson
addikt

'Csengőhang ne is legyen félórás DJ mix...' - hát ezen most frankón felröhögtem az irodában:C :DD

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#283730) #86564352 válasza zo-lee (#283728) üzenetére


#86564352
törölt tag

Váltóknak alapszabály ne az Androidot keressétek az iOS-ben.

Be van állítva az ébresztő ütemezésem. Lefekvéskor alvásképernyőn rábökök és skip alarm mert mégse kell. Vagy máskor az ütemezésben beállított időpont helyett máskor fogok kelni, akkor meg arra megyek következő változtatása. Vagy máskor felébredek előbb az ébresztőnél, kikapcsolom az alvás módot és feldobja kapcsolja ki az ébresztőt is, hiszen már ébren vagyok nyomogatom a telefont.

(#283731) oszy


oszy
veterán

Megnézzük azt. A videó elindításában pont fontos szempont lenne, hogy lezárt képernyőről tudja elindítani. Ez sehogy nem megoldható?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#283732) Oldman2 válasza oszy (#283720) üzenetére


Oldman2
veterán

A problémátokat nem oldaná meg, ha az Alvás fókusz beállításaiban engedélyeznétek a YouTube alkalmazást?
:F

(#283733) oszy válasza Oldman2 (#283732) üzenetére


oszy
veterán

De ha elolvastad az első ezzel kapcsolatos hozzászólásomat, abban leírtam, hogy valamiért nem jeleníti meg a alvás fókusz a yt appot. Ezt akartam megcsinálni, de nincs a listában. Már letöröltem és újratelepítettem az appot, de ugyanúgy nem látni. :/ A 13 minin ugyanez működik. Arra gyanakszom, hogy valami beállítási probléma lesz csak, de hogy hol...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#283734) Gicz válasza oszy (#283733) üzenetére


Gicz
addikt

nem lehet hogy neked van yt premiumod neki meg nincs? mert anélkül nem támogatja a háttérben lejátszást.

(#283735) xhege válasza oszy (#283724) üzenetére


xhege
addikt

Ha megnézed a Hardveraprón, akkor be tudod lőni a mini árát. 220-230 körül mennek egyébként nagyjából.

(#283736) Fritz Teufel válasza Gicz (#283734) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szerintem mondasz valamit ;-)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#283737) oszy válasza Gicz (#283734) üzenetére


oszy
veterán

Neki is az van. :) De így nem lehet beállítani.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#283738) lorcsi


lorcsi
veterán

Nektek is megjelent az uj apple music classical ?
Reklamkent lattam
mennyi lesz ennek a havidija ?

(#283739) #86564352 válasza lorcsi (#283738) üzenetére


#86564352
törölt tag

Apple Music előfizetés kell hozzá. Március 28-án érkezik.

(#283740) lugosi válasza lorcsi (#283738) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

[link] ha van Apple musicod vagy one-od , ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#283741) markknight válasza lugosi (#283740) üzenetére


markknight
veterán

Ennek amúgy mi értelme van? Azon kívül, hogy többi sigma látja, hogy neked van egy ilyen a képernyőn és valszeg biztos művelt lehetsz? :D Megnéztem a screenshotokat, de még mindig nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#283742) markknight válasza markknight (#283741) üzenetére


markknight
veterán

Esetleg még arra tudok gondolni, hogy látták statisztikából, hogy a klasszikus zenét hallgatják annyiran és az idősebbek meg azt hiszik, hogy csak ilyen pop/trash zene van az Apple Musicon a fiataloknak.

(#283743) lugosi válasza markknight (#283741) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Olvasd el a cikket amit linkeltem, összeszedik benne.

(#283744) markknight válasza lugosi (#283743) üzenetére


markknight
veterán

Ezt simán bele lehetett volna integrálni a music appba is. Lesz maces/webes/pc-s/tv-s vonatkozása? Vagy akik előfizetnek csak iPaden meg iPhone-on élvezhetik ezt így, ilyen formában, egyébként meg music app? :D

(#283745) #86564352 válasza markknight (#283744) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem nulláról építették fel, hanem a Primephonic appot vették meg 2021-ben és 2022-re ígérte az Apple a megjelenést.
Célszerűbb külön van, a klasszikus zene eléggé külön kategória és így is csúsztak vele hónapokat. Ha még az Apple Music kódjába is bele kellett volna rakni, idén se jelenne meg. Egyelőre csak iPhone és iPad, tehát se Mac, se web player. Ráadásul elég egy értesítést feldobni, hogy elérhető töltsék le, vagy későbbi iOS verziókban már előtelepítve, szóval akit érdekel nem marad le róla. Ha AM-ban lenne alul egy hatodik ikon, az meg azt zavarná aki nem hallgat komolyzenét.

(#283746) Krethx válasza #86564352 (#283745) üzenetére


Krethx
aktív tag

Szerintem mehetett volna az AM-be. Nem lett volna nagy dolog. Csak kategória + stílus kelet volna. Mivel ez is csak zene mint a többi. Ha pedig rákeresnek kidobja. Csak így lehetett + egy újdonságot bemutatni egy külön App-al.

Egy valami nem igazán megy az AM-nek évek óta. Ha van egy előadó aminek a neve "AB" és a másik előadó neve ugyan úgy "AB" de más műfajt játszik akkor is egybe sorolja. Nem nézi a stílust. Így kapok olyan nekem generált Playlis-et amiben olyan stílus is van amit nem hallgatok meg.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#283747) #86564352 válasza Krethx (#283746) üzenetére


#86564352
törölt tag

"Mivel ez is csak zene mint a többi. Ha pedig rákeresnek kidobja."

Disagree. A klasszikus zene tényleg külön kategória és tényleg más mint a többi. Egy zeneszerzőhöz, egy darabhoz tartozhat több száz felvétel melyik karmester, melyik zongorista, hol és mikor készült a felvétel... Teljesen más navigálást igényel. Már a kereső is, akarod hallgatni "moonlight sonata" a sima Apple Music-ban ha kezded írni "moonlight" először egy rapper dala jön, írod tovább "moonlight s" akkor a moonlight shadow és csak utána kezdi vágni talán Beethovenre gondolsz.

Külön app lesz a klasszikus zenének, nem lesz ilyen probléma. Aki szereti a klasszikus zenét, örülhet az az app csak azzal foglalkozik.

(#283748) #86564352 válasza #86564352 (#283745) üzenetére


#86564352
törölt tag

Pontosítás: most nézem még iPad se, csak iPhone egyelőre. Android verziót ígérik "hamarosan". Később nyilván lesz Mac, web is csak amennyit csúszott a projekt nagy fába vágták a fejszéjüket. Amikor az Apple megvette a Primephonic appot, a csapatot is leigazolták, csak almás skin kellett az appra. Hát így főleg érthető nem integrálták az Apple Music kódjába, hanem maradt külön app amit ismernek a fejlesztők. Szerintem jobb így. Ahogy az is jobb, a Podcasts is külön app. Miközben a Spotify már mindent egy appba tuszkol be.

(#283749) kchris78 válasza #86564352 (#283748) üzenetére


kchris78
veterán

lehet vissza is terek AM-re. Van valami jo playlist attolto app?

(#283750) Bazsi747


Bazsi747
aktív tag

Sziasztok,hogyan tudok letiltani egy meglévő,telefonkönyvben elmentett telefonszámot.Néztem itt-ott de de nem jutottam azokra semmire.xs modell

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.