Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#202451) ittakary


ittakary
nagyúr

facebookon az iphone csoportokban a helyesírást messziről elkerülő, IT analfabéta emberek sorra írják a posztokat, hogy bugos a 13 hogy kell visszarakni

a bétázás nyílttá tétele véleményem szerint egy hatalmas nagy baklövés volt, aki akarta azelőtt is felrakta, de addig legalább a tájékozatlanok védve voltak a saját hülyeségüktől

(#202452) Noxy válasza ittakary (#202451) üzenetére


Noxy
veterán

Yeees! :K
Másik meg, az hogy alapdolgokkal sincsenek tisztába az iOS-n belül.
Pld: Zene fotók felrakása lementése, vagy a gyűlölt iTunes használata.
Se PC, sem MAC, csak az egy szál iPhone-l áll neki ilyen dolgoknak, mert qrv.. unatkozik és valamire használni is akarja unalmában.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#202453) smc válasza ittakary (#202451) üzenetére


smc
addikt

Így jár aki bármilyen technikai dologgal kapcsolatban facebook csoportokban tájékozódik. Miért vagy egyáltalán tag ha ilyen retek?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#202454) dud998 válasza Noxy (#202450) üzenetére


dud998
őstag

Én pontosan az egy szem mindennapos telefonomat használom bétázni, már nagyon régen. Nekem eddig semmi probléma nem volt. Az IOS13 is teljesen jó. Akkuban még jobb is mint a 12 béta. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#202455) kchris78 válasza Noxy (#202450) üzenetére


kchris78
veterán

mint fejleszto egyetertek ezzel. De azért nézzük a gyakorlati életet is:
nem sok embernek van magánhasználatban olyan eszköze erre hogy az is plusz amortizálódjon (és nem túlságosan régi hogy normálisan tesztelni is lehessen) a napi használatú eszköze mellett. Főleg hogy béta huszárnak nem a céges fejlesztői környezetet értjük ahol egy cégnek mások a költség megfontolásai (ott a bérköltség mellett nem annyira tétel egy iPhone HA iOS-es fejlesztés van).
Főleg úgy hogy igazából ha valakinek nem létkérdés a telefon mert nem lát el telefonos supportot, nem kell riasztást fogadnia vagy hasonló bármit, akkor VANNAK a béta szoftverek olyan stabilak (azért a publikus béták már átmentek egy szűrőn) hogy fel lehessen tenni őket. Sokáig én is bétáztam de iazából már se időm se energiám nincs erre a napi meló és magánélet mellett.

(#202456) hemaka válasza joey04 (#202448) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én bétás telóval nyaraltam, sőt ott még le is frissítettem dev beta 2-re wifin éjszaka. Max beszart volna, a táska alján volt elég hely. 😂

(#202457) Arellig


Arellig
tag

Sziasztok,
epp frissites elott allok 10.2.1 rol a legujabb szoftverre; kerdesem lenne hogy ilyenkor az osszes foto , applikacio adatom(pl otp. Fb stb) telefonszamok megmaradnak? Vagy kene elotte egy biztomnsagi mentest kesziteni.? Vagy csak lefutattom es megy minden tovabb valtozatlanul?
koszi

(#202458) tboldi válasza Arellig (#202457) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha OTA csinálod, megmarad minden. De készíthetsz egy backupot, ha az megnyugtat. :D

(#202459) joey04 válasza Noxy (#202450) üzenetére


joey04
titán

Engem a a kíváncsiság hajt, hogy milyenek az újdonságok. még a publicot sem szoktam megvárni, dev bétákat szoktam kipróbálni, mondjuk nem is sírok ha nem megy valami.

(#202460) joey04 válasza hemaka (#202456) üzenetére


joey04
titán

Az a baj, a mostani csapatban én szoktam lenni aki navigál, mg megkeres dolgokat, a többieknek nehezebben megy. így nem kockáztatok. :D

(#202461) Noxy válasza Arellig (#202457) üzenetére


Noxy
veterán

Vagy kene elotte egy biztomnsagi mentest kesziteni.?

Bizt..mentést folyamatosan kellene csinálni az iCloudba, (ezt auto.. megcsinálja az iOS ha be van kapcsolva) vagy a PC-re, Nem csak a frissítés miatt.
Mit csinálsz akkor ha el lopják, összetörik, beázik, stb.. ?:U

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#202462) Kbali válasza kchris78 (#202455) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mind szép és jó, de vajh' a bétázók mekkora százaléka ad visszajelzést a tapasztalt anomáliákról az Apple-nek? Egyáltalán ilyen céllal teszik fel a bétaverziókat?....

(#202463) ziegler


ziegler
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, sőt biztos volt már egy ilyen/ehhez hasonló kérdés feltéve ebben a topikban, de az én esetem annyira egyedi(nek tűnik) és megoldhatatlan eddig, hogy muszáj feltennem a kérdést.

Van kettő iPhone 4S (8GB) telefonom + 1-2 donor.
A probléma az, hogy a telefonok ilyeneket csinálnak mindkettő gépemen (laptop, asztali): https://www.youtube.com/watch?v=q2v1Gh9EVMg&fbclid=IwAR1XmuTJt48x5-xD8iXN_Jmd9TIDIlt-sAnWry5k7oaNKWMC5F8MD_akJhI

Próbáltam mindkét gépemen, próbáltam vagy 10 usb kábelt, mindig ezt produkálta.
Próbáltam állítani az usb managementet, feltölteni a telefont mielőtt a géphez csatlakoztatom (hátha "nem kap elég áramot"), resetelni a telefont, próbáltam tisztítani a csatlakozásokat, más usb portot használni... Eddig egyik verzió sem jött be.

A Windows 10-re sem lehet fogni a dolgot, a laptopomon windows 7 van, azon is ezt a le/fel csatlakozást produkálja.

Fontos megjegyezni, hogy hálózatról töltés közben nem áll fenn a probléma. Kb akármelyik usb kábelt csatlakoztatom egy adapterhez, mindig probléma nélkül tölt a telefon. Sőt, ha nagyon lemerítem a telefont, és felteszem a gépre, amíg fel nem tölt vmennyire, gépről is tud tölteni... utána megint fel/le csatlakozik.

Azt is fontos megjegyezni, hogy a jelenség sajnos recovery módban is fennáll, ami azért probléma, mert az egyik telefont újra akartam (volna) telepíteni. :3

Körülbelül ennyi jut eszembe. Nagyon szépen megköszönöm, ha a kérdésem maradhat!!

Bármilyen ötletet megköszönök!

UI.: nem kérek ilyen kommenteket, hogy "minek bajlódsz ilyen telefonnal", "miért nem veszel újat", köszönöm.

Üdv

A kedvenc ph felhasználód

(#202464) hemaka válasza Kbali (#202462) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem a publikus bétákat a kíváncsiság miatt teszik fel inkább. Én ha belefutok valami bugba, mindig reportolom rendesen képpel vagy videóval.

(#202465) Wajk válasza ziegler (#202463) üzenetére


Wajk
addikt

nekem anno csinált ilyen a 4S, de kábelcsere megoldotta. Utána ment több mint egy évig amíg eladtuk végül. Ha a kábel kizárható, értem, hogy két telefonról beszélsz, de én akkor is a csatlakozóra tippelnék. Ha mozgatod a csatlakozót semmi nem változik a le/felcsatlakozás ritmusán?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#202466) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Most kaptam emailt hogy 25 ödikétől elérhető az nfc fizetés Erste bank nál ,hogy tudom hozzá adni a kártyát ? iphone hoz ? mert nekem valamiért nem sikerült ..... kamerával digitalizálni nem tudom nem csinál semmit .... manuálisan ha hozzá adom nem sikerül valamiért ....Amikor belépek a Wallet-ba akkor ugye van olyan hogy Név és kártya szám .A Névnél automatikusan ki van töltve a rublika azzal hogy a régi számom :F Kitöröltem beirtam a nevem de ugy sem engedi . :F :F

[ Szerkesztve ]

(#202467) -secret- válasza INMOTEP (#202466) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Google: Erste Apple Pay-re semmi találat. Tuti nem megy még különben lehozta volna mindegyik oldal.

[ Szerkesztve ]

(#202468) kleinguru válasza INMOTEP (#202466) üzenetére


kleinguru
addikt

Nem lehet, hogy következő hónap 25-től:F

Nekem sem megy még, de én nem kaptam levelet.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#202469) INMOTEP válasza kleinguru (#202468) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én kaptam de igy irja ,Junius 25 től már elérhető vagy én értettem valamit nagyon félre ? :D

[ Szerkesztve ]

(#202470) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Na megkeresem azt az emailt mert én is csak átfutottam rajta

(#202471) Madwe válasza INMOTEP (#202469) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az nfc fizetés =/= apple pay-el (mármint apple pay is azt használja, de attól még h tudsz nfcvel fizetni, apple pay-el nem fogsz még tudni)! Gondolom az erste app már hozzáadható nfc-s androidokon, h azzal fizess.

[ Szerkesztve ]

(#202472) ziegler válasza Wajk (#202465) üzenetére


ziegler
csendes tag

Hát, nem igazán.
Ha piszkálom a kábelt, akkor is inkább csak elmegy az a maradék kapcsolat is.

A kedvenc ph felhasználód

(#202473) INMOTEP válasza Madwe (#202471) üzenetére


INMOTEP
őstag

Jaja , most olvastam hogy igaz a hir csak ugye Erste MobilePay alkalmazásban megy androidnál ....... hirtelen megörültem neki és át sem olvastam rendesen csak azt láttam NFC stb ....Csak azért biztam benne mert az Erste bank azt mondta rövidesen lesz náluk is Apple Pay ...Nah mindegy várjuk tovább

[ Szerkesztve ]

(#202474) galaxys80 válasza INMOTEP (#202473) üzenetére


galaxys80
veterán

Június 29-én technikai feljesztés miatt nem lesz elérhető az erste netbank.
Szerintem július 1-től elérhető lesz az Apple pay.

(#202475) INMOTEP válasza galaxys80 (#202474) üzenetére


INMOTEP
őstag

Igen azt is olvastam a weboldalukon :K Bízzunk benne

(#202476) Wajk válasza ziegler (#202472) üzenetére


Wajk
addikt

erre gondoltam a megszakadások "ritmusa" alatt. ha kicsit mozgatod vagy egy irányba enyhén feszíted a kábelt a csatlakozónál és rosszabb vagy jobb lesz kicsit a kapcsolat. Ez egyértelműen nem szoftveres, hanem a telefon felől kábel vagy a telefon csatlakozója lesz a ludas. Ahogy írtam is lentebb... ha van még donor és fel is tudod használni őket, akkor én egy csatlakozót emelnék át.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#202477) ziegler válasza Wajk (#202476) üzenetére


ziegler
csendes tag

Hmm.
Igazad lehet.
Van két donor, egyiknél sem tapasztaltam ezt a problémát.

Jó.
Az egyikből átszerelem a csatlakozót ma este, hátha működik.
Majd jelentkezem.

A kedvenc ph felhasználód

(#202478) efká


efká
tag

Hoppá. :)

[ Szerkesztve ]

(#202479) univerzita


univerzita
addikt

Szlovákiában tegnaptól működik a Apple Pay

(#202480) ittakary válasza efká (#202478) üzenetére


ittakary
nagyúr

Na ez mar hir, nem a talalgatasok...

(#202481) m0h0senator válasza efká (#202478) üzenetére


m0h0senator
őstag

:C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#202482) kleinguru válasza efká (#202478) üzenetére


kleinguru
addikt

Jó hír végre, hétfőre vártam, de gondolom, mar 9 előtt is hozz lehet adni a kártyát manuálisan :R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#202483) l.skywalker válasza efká (#202478) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na végre már alma lesz a kártyám :D

Revolut jó lesz nyaralásra majd

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202484) DJosef


DJosef
őstag

CIB bank is csípkedhetné magát...

Forget about it

(#202485) dud998 válasza DJosef (#202484) üzenetére


dud998
őstag

A K&H is.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#202486) lugosi válasza efká (#202478) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, ez jó hír.

(#202487) madgie válasza efká (#202478) üzenetére


madgie
titán

Remélem itt nem csak MasterCard-dal fog működni...

(#202488) spawn21 válasza dud998 (#202485) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem meg felesleges.
Dehát nem vagyunk egyformák

iPhone 13p

(#202489) galaxys80 válasza madgie (#202487) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem. Hetekkel ezelőtt bejelentették a hivatalos oldalon, hogy június végén, július elején minden erste kártyával működni fog.

Spawn21

Mármint mi a felesleges?

[ Szerkesztve ]

(#202490) szabogabor10 válasza spawn21 (#202488) üzenetére


szabogabor10
veterán

Dehogy felesleges. Igazából minden banknak kéne csatlakoznia, aztán az ügyfelek majd eldöntik, használni akarják-e.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#202491) HarleyCustom válasza DJosef (#202484) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Meg a BB is

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#202492) spawn21 válasza galaxys80 (#202489) üzenetére


spawn21
veterán

Apple pay. Illetve az hogy minden bank csatlakozzon hozzá. Számomra

iPhone 13p

(#202493) tuzpenge válasza HarleyCustom (#202491) üzenetére


tuzpenge
őstag

Az max csak jövőre fog. Legalábbis nekem nyiltan ezt mondta az ügyintéző!

ˣ

(#202494) lugosi válasza spawn21 (#202492) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, hát az aláírásodban szereplő Note 9-cel valóban az.

(#202495) spawn21 válasza lugosi (#202494) üzenetére


spawn21
veterán

Mert nem írom ki folyton mit használok , nem jelenti azt hogy nem pont ez van nálam. Igaz e :)

iPhone 13p

(#202496) l.skywalker válasza spawn21 (#202492) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem csak számodra. Sokan nem gondolják úgy, hogy erre szükség lenne. Itt a topikban mi viszont örömmel vesszük ezt az opciót.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#202497) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy van a családban egy iPhone SE, mely azt produkálja egy ideje, hogyha hívjuk akkor 4 csörgés után szétkapcsol/foglaltat jelez. Szerintetek mi a megoldás a problémára, hogyan rudom orvosolni?

Elöre is köszönöm a segítséget!

Üdv!

(#202498) ittakary válasza spawn21 (#202495) üzenetére


ittakary
nagyúr

android telós aláírással idejössz fikázni az iphone topikba az egyik legnépszerűbb Apple szolgáltatás bevezetését... hasznosabban is tölthetnéd a kevéske szabadidődet :)

(#202499) HarleyCustom válasza tuzpenge (#202493) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem gond...van Cib is.. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#202500) HarleyCustom válasza lugosi (#202494) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miről maradtam le? :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.