Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#202051) Tibee86 válasza justmemory (#202049) üzenetére


Tibee86
veterán

Szellőzőrácsra kell szerezni egy tartót, a klíma hűti, a telefon boldog.

(#202052) csaba1203 válasza justmemory (#202047) üzenetére


csaba1203
addikt

Akkor nem csoda ha tönkre ment. :K

(#202053) justmemory válasza Sefter (#202050) üzenetére


justmemory
senior tag

Az enyém nem púposodott fel... első alkalommal a lehülés után adott is életjelet... jelenleg csak a töltőkábel telefon felõli vége kezd el forrósodni... ettől persze lehet az akksi; vagy a vezérlés... mindegy, megy a szervizbe...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#202054) justmemory válasza Tibee86 (#202051) üzenetére


justmemory
senior tag

Ahha... ott volt... :))

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#202055) justmemory válasza csaba1203 (#202052) üzenetére


justmemory
senior tag

Szvsz akkor ez elég szomorú... az Apple ennyire nem képes... a 10 éves Nokia N900-am is tudja, hogy időben lekapcsol és semmi baja nem lesz, ha netalán gond lenne a melegedéssel. És akkor pont egy Apple erre nem tud felkészülni... (nyaralás első napjának odaútját ezzel kezdeni... nálam ez megbízhatóságból egyes...)

Mindegy is, lehet eladom alkatrésznek, ha drága a javítás... Köszönöm a segítséget mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#202056) csababarca


csababarca
őstag

régebben írtam a fényerő automatikus ingadozását, holott nincs beállítva semmi ilyen, hogy ez szabályozva legyen.
nem oldódott meg.

most másik probléma, hogy a wifit eldobja állandóan.tehát amikor lezárom a telefont, fél perc múlva feloldom, akkor már nincs rajta a wifin. a hatótáv okés, maxon van, meg hát egy helyiségben vagyok a routerrel. a laptopom stabilan rajta van szintén, sose dobja le. csak a telefont.
és használat közben nem, cska ha lezárom a telefont. :U

mikor kioldom se kapcsolódik vissza, csak manuális rásegítéssel.
iphone 6om volt 4 évig, azon sose volt ilyen gond.

ötlet erre?
iphone 8, legújabb szoftver.

megoldva, valamiért az automatikus csatlakozás ki lett kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#202057) col válasza justmemory (#202055) üzenetére


col
addikt

Az Iphone is lekapcsol, azaz elsőként a kijelző fényerejét csökkenti drasztikusan, utána ki is kapcsol. Nálad valami egyéb gond lehet, pláne, ha most nemrég cserélted ezt az aksit, akkor azzal lehet probléma, vagy a szerelés közben történhetett gond szerintem.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#202058) tboldi válasza justmemory (#202055) üzenetére


tboldi
nagyúr

Milyen aksi került bele és hol? Mert az utángyártottra és annak beszerelésére nem tud garit vállalni az Apple.

Egyébként de, figyelmeztet, ha magas a hőmérséklet. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#202059) justmemory válasza tboldi (#202058) üzenetére


justmemory
senior tag

és col (#202057)

Öcsémé volt a készülék, ő cseréltette ki egy ismerősével, aki elvileg ért is hozzá (azért írom, hogy elvileg, mert én magan nem ismerem). Igényes ezekre a dolgokra, szóval ebben megbízom én is. Ugye ha az akksi utángyártott akkor igen, lehet, hogy ettől tönkre ment.

Pont ezt a figyelmeztető képernyőt dobta ki. Ettől függetlenül most meg sem nyikkan.

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#202060) Tibee86 válasza justmemory (#202054) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor ott valami más gond van... Ha a szellőzőrácson volt amin keresztül jön a pár fokos levegő még csak melegedni se kezd el a telefon.
Bár írod, hogy utángyártott akku került bele, onnantól kezdve nem kell meglepődni semmin.

(#202061) Hellas


Hellas
senior tag

Sziasztok!
iPhone XR-hez szeretnék vezeték nélküli töltőt venni. Az lenne a kérdésem, hogy tud 7.5 wattot felvenni, vagy csak az Apple által ajánlott 2 féle töltővel? Tehát, ha veszek bármilyen QI szabványnak megfelelő toltopadot, ami tud legalább 7.5 wattot, akkor ennyivel fogja tölteni a telefont? Egy tavalyi cikkben olvastam, hogy csak a Belkin és a Nophie (?) egyik töltőjevel vesznek fel 7.5-öt, de lehet azóta ez már változott. Illetve konkrét típust tudnátok ajánlani? Valamint, ha jól sejtem szükségem lesz ehhez egy nagyobb teljesítményű hálózati adatot erre is, az Apple 1A/5w adaptere helyett?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#202062) HarleyCustom válasza Hellas (#202061) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gyári Samsung-ot hasznàlok. Gyorsabban tölt vele.

[link]

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#202063) bLaCkDoGoNe válasza csaba1203 (#202052) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ne írjunk már ekkora veretes marhaságokat, mert látod hogy mi jön le belőle ("az Apple ennyire nem képes", "pont egy Apple erre nem tud felkészülni").

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#202064) csaba1203 válasza bLaCkDoGoNe (#202063) üzenetére


csaba1203
addikt

Nyilvánvaló,ahogy utólag leírta,hogy nem gyári akkumulátor lett beszerelve és a szerelő hozzáértése is kétséges volt.Erről valóban nem az Apple tehet.

(#202070) kchris78


kchris78
veterán

mit jelent az amikor a szolgaltato neve mellett kagylo van kifele mutato nyillal? roaming kozben...

(#202071) Tibee86 válasza kchris78 (#202070) üzenetére


Tibee86
veterán

(#202074) Gabady


Gabady
aktív tag

Arra tudtok-e megoldást, hogy a céges telefonomról (iSE) osztok mobilnetet a saját telefonomra (i7P), és ha kikapcsolom a telefonom kijelzőjét egy rövidebb időre, pl 1-2 perc, megszakad a kapcsolat, újból elő kell vennem a céges telefonom is, ismét megnyitni a hotspotot és utána csatlakozik csak.
Nincs erre valami növelhető időkorlát?

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 2x2TB NVMe - 2TB HDD ***

(#202082) kezdosql válasza kezdosql (#201948) üzenetére


kezdosql
tag

Koszonom mindenkinek a segitseget, ugy tunik, masik programot kell talalni, a 3utools torli a fajlnevet es helyere teszi a letrehozasi datumot, ahelyett, hogy megtartana oket.:-(

(#202083) justmemory válasza Tibee86 (#202060) üzenetére


justmemory
senior tag

Hát nem pár fokos volt a levegő, de nyilván hűvös; a gond az lehet, hogy mikor olyan helyre értem, akkor lekapcsoltam a klímát és az ablakot húztam le inkább (user error ügyben kíméljetek, köszi :R :D ). Hogy az akksi utángyártott-e, azt nem tudom. Mindenesetre felvettem a kapcsolatot egy budapesti szervizzel...
Köszönöm!

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#202084) tboldi válasza justmemory (#202083) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha nem az iSTYLE, iCentre vagy az Almárium Pro cserélte, akkor utángyártott. Csak az authorized service providerek tudnak gyári alkatrészeket rendelni.

(#202085) herdsman12 válasza kezdosql (#202082) üzenetére


herdsman12
őstag

Nálam nem törli, csak a név elé illeszti a dátumot, nem lenne nagy mutatvány az eredeti visszaállítása.

(#202086) nozs23 válasza Hellas (#202061) üzenetére


nozs23
addikt

Ha a tolto tamogatja a fast charge-ot (alt 10 W) akkor menni fog a 7.5W. Ennel tobbet semmilyen vezetek nelkuli toltovwl nem tud. Lassabb csak akkor lesz, ha 10 helyett csak 5W-ra kepes a tolto.

(#202087) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok

Iphone 4s készüléken ios 6.1.3 szoftver van!
Hogyan tudnék bejelentkezni az icloudba úgy hogy nincs másik megbizhaó készülékem, ja és be van kapcsolva a kétlépcsős cucc! :F

Szervizbe van a telefon, és csak egy 4s van itthon

Köszi

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#202088) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok Fórumtársak!
Tudnátok ajánlani egy power bank-et, ami lightning csatlakozón vesz fel áramot? Hogy ne kelljen külön kábel hozzá iPhone mellé.

Köszi előre is.

(#202089) tboldi válasza zsoltip (#202088) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#202090) Noxy válasza zsoltip (#202088) üzenetére


Noxy
veterán

Bármelyik PB megfelel a célnak mert mind1nek, szabványos USB kimenete van. Nincs olyan PB, hogy csak iPhone, vagy iPad only.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#202091) Hellas válasza nozs23 (#202086) üzenetére


Hellas
senior tag

Köszönöm! És amelyik toltore az van írva, hogy tud 5 és 10 wattot, az a 10 watt miatt tudni fogja 7.5-vél tölteni, vagy csak ha külön szerepel a töltő leírásában a 7.5 w is? :)

Illetve véleményed szerint megéri a fast charge? Ha jól számolom kb 1 órával töltene fel gyorsabban, mint 5 W-on. Kérdés a telefon akksija örül-e ennek.

[ Szerkesztve ]

(#202093) Lall válasza Noxy (#202090) üzenetére


Lall
veterán

Nem kimenet. Bemenet. Hogy lightningről vegyen fel áramot, ne kelljen type-c vagy microusb kábel.

Egyébként szerintem nem ér ennyit a felár.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#202094) Noxy válasza Lall (#202093) üzenetére


Noxy
veterán

Nem kimenet. Bemenet.

Bocsi ezt lehet hogy benéztem, :R de vettem párszor PB-t de rendelés előtt megnéztem a tart..kat, és abban mindig ott volt a microusb töltő kábel.
Nem kellet +ba megrendelni. (Amugy meg van belőle egy rek..táskával töltővel 1ütt.)

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#202095) nozs23 válasza Hellas (#202091) üzenetére


nozs23
addikt

A 10W-os is 7.5-el fogja tolteni, nem kell hogy kulon fel legyen tuntetve. Mukodni csak akkor fog, hogyha a toltofej is tamogatja a gyorstoltest (Qualcomm 2, vagy 3 quickcharge).
Nem art semmit az akksinak. A konkurencianal mar 20W-os wireless is van.

[ Szerkesztve ]

(#202096) Hellas válasza nozs23 (#202095) üzenetére


Hellas
senior tag

Köszönöm a választ!
Szerinted a fekvő, vagy az álló töltőpad praktikusabb? Mondjuk gondolom egyikkel sem nagyon lehet töltés közben használni a telefont teljeskörűen, és feltételezem nem is arra talaltak ki a vezetek nélküli töltést, hanem éjjelre rarakom, reggel pedig leveszem.

(#202097) zsoltip válasza Noxy (#202094) üzenetére


zsoltip
őstag

Olvasd újra.
Bemenet. Hogy csak egy kábel kelljen. :)

(#202098) Noxy válasza zsoltip (#202097) üzenetére


Noxy
veterán

Q..ra mind1. 1x-re nem tudja használni mind a kettőt.
Vagy a PB TÖLTI vagy az iPhonet. :U
Oszt felőlem annyit költ erre mindenki amennyit akar.
Vannak itt egypáran akik pénzben jobbak mint észben. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#202099) zsnorbi21


zsnorbi21
tag

Sziasztok!

Gmail-es e-mail címem van évek óta, az icloud-ba is ezzel jelentkezem be, de szeretnék eldobni minden Google szolgáltatást ezért @icloud.com e-mail címet szeretnék.

A kérdésem, hogy a megvásárolt appokkal, icloud drive cuccokkal meg fotókkal mi lesz, át lehet őket húzni az új fiókra?
Mi a legegyszerűbb módja az átköltözésnek?

Bocs ha hülye kérdés, csak szeretnék biztos lenni benne, hogy minden megmarad.

(#202100) Noxy válasza zsnorbi21 (#202099) üzenetére


Noxy
veterán

Apple-fiók kezelése [link]

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.