Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156151) Gsx-rr válasza coccolino (#156147) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Siman ,nekem arany van!

[ Szerkesztve ]

(#156152) B-L-A-C-K válasza coccolino (#156147) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az uniszex.

(#156153) ittakary válasza -Ben- (#156150) üzenetére


ittakary
nagyúr

pont pár napja láttam külföldön egy 2m feletti kigyúrt feka kezében egy rose gold 7Plus-t

(#156154) joey04 válasza ittakary (#156153) üzenetére


joey04
titán

na igen. viszont rasszizmus nélkül: egy fekete férfi kezében máshogy fest a rose gold, mint egy fehér férfi kezében. 6s reklámban pl a fekete csávónál rose gold van és nem gáz. Fehér férfinél már necces szvsz.

Bár szerintem a gold meg rose gold nem csak nőies de bazári is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#156156) leslieke válasza coccolino (#156147) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Abszolút vállalható.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#156157) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Következő probléma van egy SE-vel. Vadiúj, ismerős vette.

Az ujjlenyomattal történő feloldás működik, miután beállította az ujjlenyomatot. Eltelik egy óra, utána nem oldja fel vele ("új próba"). Törli az ujjlenyomatot a beállítások közül, újra hozzáadja, megint működik a feloldás. Töltőre teszi, másnap reggel nem oldja fel vele.
Ott voltam, láttam mind a két esetet, user error kizárva.

Szerintetek? Próbáljon meg valamit vele, vagy mivel vadi új vigye vissza mert hibás? Garis, tehát nincs vele probléma.

(#156158) B-L-A-C-K válasza lugosi (#156157) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha teljes visszaállítás után sem oldódik meg akkor egyértelmű gari.

(#156159) lugosi válasza B-L-A-C-K (#156158) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az a helyzet hogy nem újként állítottuk be, hanem iCloud mentést tettünk vissza. Akkor teljes visszaállítás és újként beállítás? Vagy mehet akkor is az iCloud backup?

(#156160) B-L-A-C-K válasza lugosi (#156159) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elsőnek nulláról nézzétek meg, ha úgy nem csinálja mehet vissza a mentés.

[ Szerkesztve ]

(#156161) lugosi válasza B-L-A-C-K (#156160) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké köszi, délután mondom neki és kipróbáljuk.

(#156162) Diokhan válasza lugosi (#156157) üzenetére


Diokhan
addikt

Teljesen buta kérdés, de letisztítani próbálta az olvasót? Nekem akkor csinálja ezt, ha mondjuk nagyon vizes a kezem. Olyankor megtörlöm az olvasót és az ujjamat is, és működik. Valamint beállításokban ha bele megy oda, ahol az ujjlenyomatot lehet hozzá adni, csak tegye rá az ujját az olvasóra és az a beállított ujjlenyomat amelyik ahhoz az ujjához tartozik, egy mp-re sötétebb háttérre vált, ezzel jelezve, hogy melyik beállítás az övé és hogy érzékelte. Ha tisztára törölt olvasóval sem sötétül el, akkor javaslom csak a visszaállítást, addig felesleges, érdemes sorba menni és úgy kizárni minden hibalehetőséget.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156163) lugosi válasza Diokhan (#156162) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, teljesen tiszta, 0 napos telefon, akkor lett kicsomagolva tegnap. De egyébként a beállítást követő első órában működik, majd utána elfelejti.

Közben olvasgattam a neten, sajnos nem egyedi a probléma.

Szinte biztosra veszem, hogy valami szoftveres bug egyébként. Majd délután adunk neki. :D

[ Szerkesztve ]

(#156164) vasi89 válasza ittakary (#156153) üzenetére


vasi89
addikt

Egyszer láttam egy képet FB-n, egy ismerősöm írt valami tagnak még nyáron aki rózsaszín iphoneal pózolt, hogy nem túl férfias. A csávó meg visszaírt: "legalább látják, hogy 6s-em van" :DDD :U

(#156165) MitoGábor válasza vasi89 (#156164) üzenetére


MitoGábor
tag

És ez a lényeg... :DDD

06-70-385-0717 <> mitogabor@vipmail.hu

(#156166) TBMC válasza icecave (#156137) üzenetére


TBMC
addikt

Köszönöm válaszod! roppant idegesítő. lehet tolok akkor majd hétvégén egy restoret. hátha megoldja, mert gariztatni ilyennel ha nem is röhögnek ki, de egyszerűen nem tudom nélkülözni a telefont. - munkaeszköz.

markbellus.hu 

(#156167) galaxys80


galaxys80
veterán

Észrevettem, hogy a gyári időjárás appnál, ha belépek, akkor szinte a végtelenségig pörög felül a kis karika.
Frissíti a pozíciót és az időt is egyből, de mégsem hagyja abba a pörgést. Ha leteszem mondjuk "asztalra" és újra belépek, akkor eltűnik.
De a mobilarénát böngészve is van vagy 15-20 sec amíg csak pörög, annak ellenére, hogy az oldal betölt. Wifi-n és 4G-n is ez a helyzet.
Nálatok mi a helyzet?
I7, 10.2.1

(#156168) coccolino


coccolino
aktív tag

köszönöm mindenkinek
ha meg véletlen lebuziznának valahol a fehér telefon miatt, majd megmondom, hogy szerintetek nem az :R :R

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#156169) vasi89 válasza coccolino (#156168) üzenetére


vasi89
addikt

nem fognak, azért a fehér nem egy különleges szín. Nekem sokáig csak fehér iphonejaim voltak, most h megjelentek ezek a remek színek így meg végképp nem gáz a fehér-ezüst.

(#156170) -Ben- válasza coccolino (#156168) üzenetére


-Ben-
veterán

Hagyjuk már az ilyen hülyeséget. :U Azért vedd, hogy neked jó legyen, az pedig kit érdekel, hogy más mit mond? :F

(#156171) lugosi válasza B-L-A-C-K (#156160) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Még egy kérdés. Szerinted itunes-ból csináljak restore-t (úgy ugye a szoftvert is újratölti a telefonon?), vagy csak simán a telefon menüjéből egy teljes visszaállítást? Egyik sem okoz problémát, van itunes a gépén.

(#156172) Diokhan válasza galaxys80 (#156167) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez a kérdés inkább ide való, de egyébként nekem is ugyanez a helyzet. i5S, 10.2.1.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156173) -Ben- válasza lugosi (#156171) üzenetére


-Ben-
veterán

Én iTunes -szal csinálnám, ha ekkora a probléma. :)

(#156174) leslieke válasza coccolino (#156168) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem fog senki semmit mondani. Több férfi ismerős is fehér telefonnal szaladgál és nem mondtak nekik ilyet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#156175) lugosi válasza leslieke (#156174) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is van jópár ismerősöm, akik kifejezetten a fehéret veszik. A korábbi szifonom nekem is az volt, egy ok miatt vettem csak feketét most, mégpedig azért, mert jobban tetszett, hogy a fekete telefonnak a kijelző körüli kávája is fekete, és kikapcsolt kijelzőnél teljesen fekete az egész előlap. Más oka nem volt, a fehér is teljesen jó szerintem.

(#156176) leslieke válasza lugosi (#156175) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én az ezüstről cseréltem le pont emiatt a feketére. Jobban néz így ki, hogy teljesen fekete.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#156177) -Ben- válasza lugosi (#156175) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem a 4, 4S, 5 fehér volt. A 6 szpészgréj, 6S fehér, most jet black. Zömében nekem is fehér/ezüst telefonjaim voltak... :)

(#156178) StLui válasza StLui (#156141) üzenetére


StLui
veterán

Erre valaki esetleg?

A lényeg:
Syncios-szal fel kéne tudnom rakni az általam sportkamerával rögzített videót PC-ről úgy, hogy iMovie-val tudjam szerkeszteni? Nekem csak oda sikerült berakni ahol a Videók appal tudom lejátszani. iMovie nem látja, találja.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#156179) galaxys80 válasza Diokhan (#156172) üzenetére


galaxys80
veterán

Gyári alkalmazás lévén gondoltam ide írom be, de igazad van, oda jobban illett volna.
Akkor ezek szerint nem egyedi a probléma. Vajon a 10.2.1-el kaptuk meg ezt a feature-t? :)
Gyanakodtam még az Adblock-ra is, de kikapcsoltam és ugyanez a helyzet.

(#156180) lugosi válasza -Ben- (#156177) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tegnap majdnem vettem egy kozmoszfekete i7-et, csak félek tőle, az itt olvasottak alapján, hogy nagyon karcolódik és problémás lehet a festés. Kiderült hogy az egyik céges számunkra meg lehetne venni kedvezményesen, de végül inkább letettem róla. Sima fekete meg nem volt 128-asban.

(#156181) -Ben- válasza lugosi (#156180) üzenetére


-Ben-
veterán

Tokban úgyis mindegy... :) Ha nem használsz tokot, akkor tényleg necces. :D

(#156182) leslieke válasza lugosi (#156180) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is azt akartam venni elsőre, de amit olvasni róla, inkább nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#156183) lugosi válasza -Ben- (#156181) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Minden szifonomon használtam tokot (kivéve a 3G-n eleinte), de a kozmoszfeketére lehet hogy nem tennék. De akkor meg vigyázni kéne rá, mint a hímes tojásra.

(#156184) -Ben- válasza lugosi (#156183) üzenetére


-Ben-
veterán

Tok nélkül lehetetlen karcok nélkül megúszni. :) Viszont van aki meg tudja oldani, hogy ne legyen ocsmány. Én pl. vagy belső zsebben hordom vagy táskában, így az antenna csíkokat leszámítva szinte karcmentes az egész. Legalábbis szemmel látható karc nincs rajta... (most volt 3 hónapos).

(#156185) lugosi válasza -Ben- (#156184) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is a zakóm belső zsebében hordom mondjuk. Hm, na mindegy, már hagytam elmenni :/

(#156186) galaxys80 válasza galaxys80 (#156167) üzenetére


galaxys80
veterán

Teszteltem ezt a mobilaréna betöltés lassúságot egy droidos telefon is. Ott is ez a helyzet.
Érdekes, mert a PC-n asztali nézetben villámgyors. Valami gebasz a mobilnézettel van.

(#156187) Noxy válasza galaxys80 (#156186) üzenetére


Noxy
veterán

Nálam csak pár mp-ig teker. Utánna jó.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#156188) jani70


jani70
aktív tag

Üdv!
Partnerogsm-el tapasztalat valakinek?

(#156189) Diokhan válasza galaxys80 (#156179) üzenetére


Diokhan
addikt

Most, hogy mondod megnéztem mégegyszer, kilőttem listából és újra el indítottam, most nem tekert olyan sokáig. Lehet, hogy csak első indításkor ragad be valami, majd a többinél már nem. Az is lehet, hogy mondjuk nagyobb távolságú pozícióváltáskor jelentkezik, (GPS meg mittudomén' mi miatt) mint pl én, hogy a a lakásomtól 25km-re egy másik városban dolgozom. Fogalmam sincs, de figyelni fogom, mivel minden reggel ezzel az appal kezdek, hogy hogy öltözzek és mire számítsak az utakon.

(#156190) 7etape : Várj pár másodpercet, le frissít. Nekem legalábbis nincs gondom vele.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156190) -Ben- válasza Diokhan (#156189) üzenetére


-Ben-
veterán

Újabban reggelente még mindig az előző esti időjárást mutatja.. Ki kell lőnöm, utána jó... :N

(#156191) radi8tor válasza jani70 (#156188) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Használd a keresőt! De úgy látom 2 éve is kérdezted már.

⭐ Stella

(#156193) galaxys80 válasza Diokhan (#156189) üzenetére


galaxys80
veterán

Ha kilövöm és újraindítom, akkor nálam sincsen ilyen gond. Sőt elég ha a háttérbe teszem és vissza.
Biztos, hogy nincsen köze a pozícióváltáshoz, mert én egy városban vagyok napok óta. Illetve korábban soha nem jelentkezett ilyen nálam.

(#156190) 7etape
Na legalább nálam ilyen nincsen. :)

Mobilaréna mobilos felületén nálatok nincsen ez az időnkénti tekerés?

Más:
Hogyan kell úgy összehozni a FR-t az I7-nél, hogy közben ne halkítsam le 0-ra a telefont? :D

(#156194) -Ben- válasza galaxys80 (#156193) üzenetére


-Ben-
veterán

FR? :F

(#156195) Diokhan válasza galaxys80 (#156193) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem, akkor minden ok!

Elvileg ha egyszerre nyomod meg, akkor nem halkítja le, vagy próbáld meg a home gombot egy hangyaf@sznyival hamarabb megnyomni, hogy ne a hangerő gomb lenyen az első ami érzékel.

(#156194) 7etape: FR = Force Restart.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156196) galaxys80 válasza -Ben- (#156194) üzenetére


galaxys80
veterán

Diokhan közben meg is adta a választ. :)

(#156195) Diokhan

Gondolom a Power gombra gondoltál, mert a Home-ot aztán nyomogathatom. :DDD

(#156197) 7etape

Én is így tapasztaltam eddig. De ma reggel az I7 nem így gondolta. :D

[ Szerkesztve ]

(#156197) -Ben- válasza galaxys80 (#156196) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem probléma, ha lehalkítja. Miután újraindult, ismét lesz rajta hang :)

(#156198) Diokhan válasza galaxys80 (#156196) üzenetére


Diokhan
addikt

Az az, arra gondoltam. Nekem 5S van, ez jött a "nyelvemre" XD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156199) galaxys80


galaxys80
veterán

Megnéztem most PC-n mobilnézetben a mobilarénát és ott is teker elég sokáig, úgyhogy egyértelműen az oldallal van valami.
Remélem nem az lesz, hogy fejlesztések következtében csak az asztali oldal élvez prioritást és a mobilnézet le fog halni.

[ Szerkesztve ]

(#156200) Diokhan válasza galaxys80 (#156199) üzenetére


Diokhan
addikt

Idézet a RIOS leveléből:

"Ha a Hardverapró átállt, az ott bevett új közös funkciók átkerülnek a többi oldalra is, egységes, reszponzív html lesz mindenhol, a külön fejlesztett mobil verziók megszűnnek."

Ennek én sem örülök, jobban szeretem telefonon én is a mobil verziót.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.