Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156052) Barcode_Rec válasza Diokhan (#156049) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Szerdán frissítettem és csütörtök este jött a JB. :)
Addigra már sajnos volt 10.2.1 icloud mentésem. Az a baj, hogy az Apple megint befoltozta a hibát, mint 9.3.4 esetén. Szerintem már csak 10.3-ra lesz.

(#156053) -Ben- válasza danilla (#156051) üzenetére


-Ben-
veterán

Oké, ez így valamelyest érthető... de nem biztos, hogy csak ez vezérelte őket. Mindenesetre ezen kívül van több tucat másfajta húzásuk.... :)

(#156054) danilla válasza -Ben- (#156053) üzenetére


danilla
őstag

Persze. En nem is allitom azt, hogy ez, es csak ez az ok.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#156055) dmad válasza Ákinard (#156035) üzenetére


dmad
aktív tag

Próbáld meg Nála...Hátha...
Nekem jók a tapasztalataim..

Élj úgy, hogy.......

(#156056) Diokhan válasza Barcode_Rec (#156052) üzenetére


Diokhan
addikt

Hibát mindig fognak találni a JB srácok, amiatt nem aggódok :)

Elmondod nekem, hogy miért van szűkséged JB-re? Én eddig még csak a 4S-em JB-tem, azt is csak azért h vissza tudjam tenni a 6-os iOS-t rá.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156057) lacy86 válasza Ragnar95 (#156027) üzenetére


lacy86
addikt

Szereny velemenyem, hogy csak a jubileumi kiadas kap uj "szamot" > iPhone 8

(#156058) Barcode_Rec válasza Diokhan (#156056) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Biztos találnak, csak kérdés, hogy mikor. :)
NoSlowAnimation, Activator, VirtualHome, Magyar bill. fix., Barrel, Dockshift, iFile. Ezeket használtam és használnám is, ha nem frissítettem volna.

(#156059) Diokhan válasza Barcode_Rec (#156058) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem! Hat bízzunk benne, hogy hamarosan jon az uj JB.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156060) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok
Itunesba hova kell huznom a pdf filet hogy, iphonon lássam?

(#156061) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Végre rászántam magam hogy a sok adaptertől megszabaduljak, rendeltem a HA-ról egy BlitzWolf BW-S1 5 portos töltőt.

Na most ezek portonként 2.4A-el töltenek. Az iPhone 7 illetve a Watch-om adaptere 1A-el tölt. Az iPhone-nak nyilván annyira nem lesz gond hogy nagyobb árammal töltődik, de a Watch nem örülne neki, lévén a kis 300mAh alatt akkunak.
Valaki használ itt ilyesmi adaptert? Kíváncsi lennék rá hogy a Watch iPhone gyorsabban töltődik-e, ha igen akkor mennyivel.
Szerintem le van szabályozva a max áram erőssége amit a készülék felvehet, de azért megkérdelek titeket is.

Illetve lenne egy Power Bank-os kérdésem.
Van ez a Qulacomm Quick Charge 3.0 Power Bank, ugye ezt a töltési módszert az iPhone nem támogatja. Mi történik ha egy ilyen power bank-al akarom az iPhone-t feltölteni? Érzékeli esetleg hogy olyan készülékről van szó aminek max 5V-ot lehet adni, és annyit is ad neki, vagy pedig az elektronikáját a telefonnak kinyírja a power bank?

iPhone 13 Pro Max

(#156062) Ragnar95 válasza jozsi252 (#156061) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iPhone-ok a 6 óta képesek felvenni 2.1A-t, tehát a 7 még gyorsabban is fog tölteni a BlitzWolf töltővel, mint a sajátjával. Apple Watchom nincs, de feltételezem annak is van saját töltésvezérlője, ami leszabályozza a maximális felvett áramerősséget.
A Power Bankről is töltheted nyugodtan a telefonod, nem lesz semmi baja.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#156063) jozsi252 válasza Ragnar95 (#156062) üzenetére


jozsi252
veterán

Közbe eszembe jutott valami. Rámentem Apple oldalán a tartozékokra, azon belül a 12W-os adapterre ami iPad-hez van. És annál is kidobja hogy kompatibilis az Apple Watch-al. Szóval akkor tutira nem lesz belőle semmi gond, leszabályozza az áramot.

Bár nagyon sokan használnak ilyen 5-6-7-es elosztókat töltésre, és ezek majd mind 2A felett töltenek, szóval sokkal gyorsabban az akkuk gondolom én nem haláloznak el.

iPhone 13 Pro Max

(#156064) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tudom honnan ez a para. :)
5V-al működik a töltő (USB szabvány). Az hogy ehhez az 5V-hoz mekkora teljesítmény társul az édes mindegy. Úgyis csak annyi áramot fog felvenni a fogyasztó amennyire szüksége van.

Értsd: nem fog fehéren izzani a telefon egy végtelen teljesítmény leadására képes töltőn. Ahogyan semelyik 230V-os fogyasztó sem megy tönkre ha a konnektorba dugod - az is végtelen teljesítmény leadására képes (a kismegszakító korlátozásáról most ne beszéljünk).

Szóval a lényeg: ha a töltő stabilan tudja nyújtani neki az 5V-ot, akkor abból tuti nem lesz gond!

⭐ Stella

(#156065) vasi89


vasi89
addikt

Hello!

Iphone 7nél ez feature vagy bug h zenehallgatás közben vagy videonézés alatt a beszédhangszóró is szól. Így oldották meg h stereo legyen? Az SE nem csinálta azért kérdezem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#156066) -Ben- válasza vasi89 (#156065) üzenetére


-Ben-
veterán

Ezért stereo.

(#156067) Laca1212


Laca1212
őstag

Ez volt már?

(#156068) B-L-A-C-K válasza vasi89 (#156065) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Másképpen nem is nagyon lehetett volna megoldani...

Laca1212: Nekem annyira nem nagy érvágás, sosem használtam, aki használtan vesz úgyis átnézi, ha ez alapján vette meg az hülye.

[ Szerkesztve ]

(#156069) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#156068) üzenetére


vasi89
addikt

jah de lent nem 2 kis hangszóró van most már? ezen a téren kicsit elvesztettem mit csinált az apple, mert ilyen elvű stereo hangzás már a 2g-ben is lehetett volna :D meg kell hagyni h szépen szól.

Laca1212: igen volt téma :)

[ Szerkesztve ]

(#156070) B-L-A-C-K válasza vasi89 (#156069) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lent az egyik a mikrofon másik a hangszóró, egymás mellé közvetlenül nem sok értelme lett volna rakni.

(#156071) _ ĐanieL™


_ ĐanieL™
tag

Sziasztok,
nehany hete (talan honapja) talalkoztam egy cikkel a nehany megbizhatobb apple-os magyar oldal kozul az egyiken, ami egy olyan windowsra valo programrol szolt, amivel egyszeruen (=itunes-os szinkronizalgatasok nelkul) lehet ios eszkozokrol/re fajlokat (pl kepek zenek videok) masolni.
Tudja esetleg valamelyikotok melyik ez a program, vagy tudtok ajanlani erre a celra megbizhatot?

Koszonom! :R

(#156072) Diokhan válasza danilla (#156051) üzenetére


Diokhan
addikt

Na ezt most végig néztem. Elég bonyolultnak tűnik, de működik... Hmmm...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156073) lugosi válasza _ ĐanieL™ (#156071) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Talán a syncios-ra gondolsz?
Azt szokták itt sokat emlegetni, azt nem tudom hogy mennyire megbízható.

(#156074) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#156070) üzenetére


vasi89
addikt

számomra is érdekes volt de valahol ezt olvastam és őszintén szólva nem is foglalkoztam a témával, de mostmár megnéztem egy "robbantott" ábrát is :DDD megvilágosodtam, köszi nektek :R

(#156075) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!
SwiftKey -t ha használok, a leütött billentyűket nem küldi el valami központi szerverre?

Üdv: Csabee.

(#156076) icecave válasza Csabee. (#156075) üzenetére


icecave
Topikgazda

Ha bejelentkezel, akkor elképzelhető, amúgy csak a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#156077) kertsa


kertsa
senior tag

Visszatenném a news appot a telefonra. Hogy találom meg appstore-ban?

(#156078) nord_ válasza _ ĐanieL™ (#156071) üzenetére


nord_
veterán

Van egyszerűbb a drag&drop módszernél? :F

(#156079) kertsa válasza kertsa (#156077) üzenetére


kertsa
senior tag

Mielőtt még bárki megdorgál a kérdésért. Hiába írom be a keresőbe, hogy news, nem találja...

(#156080) nord_ válasza kertsa (#156079) üzenetére


nord_
veterán

A News alkalmazás csak bizonyos piacokon érhető el. Ha pl. jelenleg magyar ID-t használsz, akkor nem fogod megtalálni az App Store-ban.

(#156081) kertsa válasza nord_ (#156080) üzenetére


kertsa
senior tag

Hogyan tudok váltani, hogy ne a magyar piacon keressen?

(#156082) tonyqa23 válasza nord_ (#156080) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nekem egyszer a jófogás app frissítése közben lefagyott a teló, majd jó 10 percig bootolt, aztán ott volt a news app a kezdőképernyőn, működött is teljesen, majd kb ugyanennyi idő alatt el is tünt magától.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#156083) Diokhan válasza kertsa (#156081) üzenetére


Diokhan
addikt

Csinálni kell új ID-t a megfelelő országra. Nekem 2 van, egy magyar és egy UK ID. (Mivel éltem egy ideig odakint). a jól tudom a már meglévő ID régióját nem lehet változtatni, ha mágis, akkor majd valaki kijavít, ha tévedek.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156084) Csabee. válasza icecave (#156076) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Bekellet jelentkezni. Akkor lehet hogy nem érdemes használni.

Üdv: Csabee.

(#156085) kertsa válasza Diokhan (#156083) üzenetére


kertsa
senior tag

Változtattam már régiót, csak nem emlékszem hogyan csináltam...

(#156086) pana0017


pana0017
senior tag

Earpods fülest honnan érdemes venni? Mitogábor mennyire megbízható eredetiség tekintetében?

(#156087) icecave válasza Csabee. (#156084) üzenetére


icecave
Topikgazda

Kellett? Dehogy kellett :D Én nem jelentkeztem be és használom, a megtanult szavakat csak a a telefonon tárolja: [link], [link]

(#156088) B-L-A-C-K válasza pana0017 (#156086) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom ha baj lenne vele nem lenne több mint 4200 pozitív értékelése 0 negatívval szemben.

(#156089) Csabee. válasza icecave (#156087) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jah nekem is így van pontosan :-) akkor ez nem para?

Üdv: Csabee.

(#156090) pana0017 válasza B-L-A-C-K (#156088) üzenetére


pana0017
senior tag

Nem tudom, lehet az eredeti kiegészítők sem az igazik, de nekem volt tőle néhány hétig műkődő Lightning kábelem.

(#156091) icecave válasza Csabee. (#156089) üzenetére


icecave
Topikgazda

Szerintem nem. Ha bejelentkezel, akkor már tárolja, ami arra jó, hogy más eszközön is ugyanazt az accot használva nem kell újra tanítani neki mindent. Adatvédelem szempontjából persze szívás. Bár mondjuk, ha a Swiftkey nem tárolja az adataid, jelszavakat, stb, ne aggódj, a Google megteszi ;]

[ Szerkesztve ]

(#156092) koma106 válasza pana0017 (#156090) üzenetére


koma106
senior tag

Kábelekből árult "eredetivel megegyezőt" (én is vettem régebben), az nekem sem húzta sokáig, de nem is állította róluk, hogy eredetik. A fülest gyáriként hirdeti, akkor az az is.

-

(#156093) Diokhan válasza kertsa (#156085) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen, én tévedtem, lehet régiót váltani.

Itt van, hogy hogyan.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156094) -Ben- válasza pana0017 (#156086) üzenetére


-Ben-
veterán

Ha eredetiként hirdeti, akkor 99,9% hogy az is. :)

(#156095) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Autós telefon tartó:

Ezt az egyszerű de nagyszerű tartót csak ajánlani tudom, sokkal jobb, és szebb mint a szélvédőre tehetőek.

Pár saját kép: 1, 2, 3

[ Szerkesztve ]

(#156096) -secret- válasza B-L-A-C-K (#156095) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Le tudnád fényképezni a tartóját ami belemegy a rácsba? Meg jöhet hozzá egy link is mert asszem' rendelem. :)

[ Szerkesztve ]

(#156097) Richard válasza B-L-A-C-K (#156095) üzenetére


Richard
őstag

A cd slot-ba fogatható tartók sokkal stabilabbak szerintem. Nekem is olyan van amazonról és nagyon jó, nem remeg a telefon és a klíma/fűtés sem tolja ezerrel a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#156098) bnorci71 válasza Richard (#156097) üzenetére


bnorci71
addikt

és a rádió gombok?
mondjuk ha nincs kormányon vezérlés?

nekem a mágneses jött be ha meg egyszer megjön a Nillkin Carbon tok akkor már a lemezke se kell a telefonra /üvegre/

tényleg kérdeztem a napokba mi az esély, hogy e-bayen nincs alin meg van? 2 eladó is válaszolt hogy van tokja így a gyorsabbtól meg is rendeltem

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#156099) B-L-A-C-K válasza Richard (#156097) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az nekem nagyon lent lenne már.

(#156100) Mantin válasza Eclips21 (#156015) üzenetére


Mantin
aktív tag

Köszi!

Fel is tettem a 6-osomra, fasza minden eddig. tudsz ajánlani jó tweakeket? :P

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.