Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156751) joey04 válasza -Ben- (#156739) üzenetére


joey04
titán

Ez így van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#156752) szupermacs válasza -Ben- (#156736) üzenetére


szupermacs
veterán

Az SE-t is nyújtózkodva érem át a kezemmel. Ha nem lenne kávája a telefonnak, akkor lenne tökéletes. Ha ebben a házban egy 4,2-4,3"-os kijelző lenne, ugyan itt tartanék. Tehát nekem a kávamentesítés nem számít semmit. :(

(#156753) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Iphone 5S, telekom előfizetéses kütyü bluetooth-on keresztül semmilyen más eszközt nem ismer fel csak másik szifont... Más szolgáltató előfizetéses és kártyafüggetlen telóival is próbálkoztunk (Samsung/LG/Doogee/Huawei/Alcatel stb stb), de egyiket sem találta meg bluetooth-on keresztül. Az említett (Android-os) készülékek pillanatok alatt belistázzák az iphone-t a bluetooth eszközöknél, de az iphone csak keres és keres de nem talál semmit...

Mi a teendő? :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#156754) -Ben- válasza Fire/SOUL/CD (#156753) üzenetére


-Ben-
veterán

Mit szeretnél vele? iphoneról androidos cuccra semmit se fogsz küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#156755) Fire/SOUL/CD válasza -Ben- (#156754) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Oszt' mé' nem? :DDD (Tényleg nem tudom, hogy ezen sírjak avagy röhögjek...)
Bízom benne, hogy nem azt akarod mondani, hogy a szifonok még erre sem képesek? (Tényleg nem trollkodni akarok, de hát azért csak nem ennyire hulladékok vazzeg..) :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#156756) -Ben- válasza Fire/SOUL/CD (#156755) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez iOS és Apple. Ez van... :)

[ Szerkesztve ]

(#156757) Fire/SOUL/CD válasza -Ben- (#156756) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az nem gyenge... Akkor esetleg Xender és hasonlókkal pl WiFi-n keresztül lehet másolgatni, vagy úgy sem?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#156758) sumi4623


sumi4623
tag

Beadtam az SE-m hogy a telo kikapcsol a hidegben. Tmobilnal adtam be 10 nap mulva mar kaptam is az uj telefont mert csereltek :)

(#156759) Csabee. válasza Fire/SOUL/CD (#156757) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Wifin keresztül appal menni fog.

Üdv: Csabee.

(#156760) lugosi válasza B-L-A-C-K (#156689) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Szerinted ha pl egy vékony gyári tokot megveszek az nem fog szétmenni ugyan úgy mint az eBay-es?"

Igen, nem.

(#156690) 7etape válasza lugosi (#156685) üzenetére
"Azért a gyári bőrtokot nagyjából évente hatszor megvehettem volna... :) Nem egy embernél láttam sz*rrá menni 2 hónap alatt"

Furcsállom. 14 hónapja van a telefonomon és se sérülés nincs rajta, se nem ment semmivé.

(#156761) B-L-A-C-K válasza lugosi (#156760) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Oké, nincs is hozzád több kérdésem...:D

(#156762) -Ben- válasza lugosi (#156760) üzenetére


-Ben-
veterán

Pedig komolyan ... Pont ezért nem is gondolkoztam azon, hogy gyári bőrtokot vegyek, mert drága és hamar tönkremegy. Nem állítom, hogy mindenkinél, de akiknél láttam, azoknál borzalom gusztustalan volt.

(#156763) Elims


Elims
veterán

Nemrég jött egy email a pangu-tól,hogy van yalu jailbreak 10.2.1-re.Igaz lehet?
Ha most is azt írjátok,hogy kamu,spam-nek fogom jelölni ezt a hulladék szemétszórót.

(#156764) bigdady válasza Fire/SOUL/CD (#156757) üzenetére


bigdady
nagyúr

Androidról lehet iphonera? :U

(#156765) Ufff válasza bigdady (#156764) üzenetére


Ufff
senior tag

Nem, mert sz iPhone nem támogatja a BT alapú fájlküldést és -fogadást más platformok irányába/irányából.

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#156766) bigdady válasza Ufff (#156765) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az androidok "még erre sem képesek?" ;]

[ Szerkesztve ]

(#156767) joey04 válasza Fire/SOUL/CD (#156757) üzenetére


joey04
titán

10 éve ezen megy a rinya és még nem hallottál róla? :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#156768) California1 válasza Fire/SOUL/CD (#156755) üzenetére


California1
őstag

Kívülről gyakorlatilag semmit , belülről azaz szifon és szifon között hibátlanul dolgozik az AirDrop (ha nem hallottál róla Google segít ).
Amúgy nyilván Viber , Whatsapp , BBM, stb stb... nem
játszhat mint egyéb file vagy akármi küldő :-)

[ Szerkesztve ]

(#156769) lugosi válasza Fire/SOUL/CD (#156757) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Esetleg e-mailben?
Ez egy zárt rendszer, nem lehet úgy hozzáférni mint a nyitottaknál (szerencsére, részben ezért is használom).

(#156770) leslieke válasza nord_ (#156709) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdemi változás van?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#156772) kleinguru válasza Elims (#156763) üzenetére


kleinguru
addikt

Jó lenne, de semmi konkrétat nem találtam:(

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#156775) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

üdv
érdekelne ez a iphone 6s/6 akkumulátor probléma, miszerint a hidegbe gyorsan le merül.
nos nekem sima i6 van, párszor már cseréltek, ez ami most van augusztus óta van meg.
a probléma az amit írtam is, hidegbe kinn nagyon hamar le merül
-2 -3 fokba mikor bécsbe voltam 2x merült le fel kb fel nap alatt.
a kérdés hogy ezzel a hibával is cserélik a készüléket most?

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#156776) Barcode_Rec válasza Elims (#156763) üzenetére


Barcode_Rec
tag

Itt írni fognak róla, ha lesz. [link] Egyelőre semmi hír róla sajnos.

(#156778) tepenzed


tepenzed
őstag

Sracok a 3 honapos ingyen apple musicban van valami korlat? Tudok offline hallgatni vele korlatlanul? Ha lejar meg lemondom

(#156779) Rage47 válasza tepenzed (#156778) üzenetére


Rage47
veterán

Korlátlan a 3 hónap, bármit lehet.

(#156781) -Ben- válasza WhiteAngel89 (#156775) üzenetére


-Ben-
veterán

Az, hogy gyorsan merül, az természetes. Kérdés, hogy mennyire?! Kb..? Egyébként eléggé kiszámíthatatlan mostanában az Apple szervizelése. Kicsit úgy néz ki, mintha kalapból húznának és az alapján döntenék el, hogy mit cserélnek és mit nem, illetve mi az amit csak javítanak.

(#156784) Rage47


Rage47
veterán

Átnéztem a reddites Pixel topikba kíváncsiságból. Ugyanígy panaszkodnak minden hülyeségre (eltűnnek random a widgetek, lefagy a telefon wtf, battery lemerül 40%-ról, nincs rendes backup/restore, szar az alap billentyűzet - nem tanul, stb.). Minden oprendszer szar, emberek írják. Ezek a topikok meg ilyenek, mert az emberek panaszkodni jönnek általában, problémára keresnek választ. De ezt már leírták és leírják itt is sztem 100 hozzászólásonként, csak lapozni kell :D
Találd meg magadnak a legkevésbé szar rendszert, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#156788) koma106


koma106
senior tag

Engedjetek meg egy láma kérdést:

iOS 10-ben ha aktiválom az Alvás funkciót és itt a felébresztés 6:00-ra van beállítva, akkor ugye 6:00-kor fog ébreszteni a telefon, függetlenül attól, hogy a "klasszik" Ébresztés funkció (ami nem az alváson belül van) nincs beállítva?

-

(#156789) -Ben- válasza koma106 (#156788) üzenetére


-Ben-
veterán

Így igaz.. 6-kor csörömpöl majd. :)

(#156790) vasi89


vasi89
addikt

Piszok drága lesz az iPhone 8

Na Én meg erről beszélek itt pár napja, ha ez valóban igaz akkor nagyon-nagyon rossz az irány. Fölösleges azzal jönni, hogy prémium telefont csak prémium emberek vehetnek.. :DDD Oled káva nélküli kijelző és újfajta 3d touch és máris 400 feletti nyitóár? Remélem csak egy téves pletyka mert ez viccnek is rossz. Több mint 400e egy sz.ros telefonért? Már az i7 plus nyitóárát is irreálisnak tartottam de ez... Ezt már Handrás sem fogja megmagyarázni, hogy miért is ennyi.. :D

[ Szerkesztve ]

(#156791) -Ben- válasza vasi89 (#156790) üzenetére


-Ben-
veterán

Handrás bármit megmagyaráz, nem tűnt még fel? :U
Egyébként mi ebben a hír? Már mondom október óta... :D

(#156792) szupermacs válasza koma106 (#156788) üzenetére


szupermacs
veterán

Mit jelent az alvás funkció? Lenémít mindent, ha beírok egy időpontot és amikor akarok, akkor újra felhangosítja a telefont?

(#156793) -Ben- válasza szupermacs (#156792) üzenetére


-Ben-
veterán

Ugyanúgy ébresztőnek használom. De leginkább csak a madárcsicsergés miatt.. A hagyományos ébresztőtől mindig majd' szívrohamot kaptam, ez meg halkan kezdi és egyre hangosabb lesz. De nyilván másban is eltér a mezei ébresztőtől.

(#156794) szupermacs válasza -Ben- (#156793) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi! Engem nem zavar, vannak olyan csengőhangok, amiktől nem akarom a falhoz vágni a telefont.

(#156795) Sys85


Sys85
veterán

Uraim!
Tudtok pc-re valami minőségi de lehetőleg ingyenes (legvégső esetben fizetős szoftver is érdekel) .mp3->.m4r konvertert?Az eddig kipróbáltak mind elég trágya minőségben konvertáltak,tompa lett a végeredmény minden alkalommal.Tudom hogy ez csak egy csengőhang és nem kell hogy Flac minőség legyen,de még az iTunes store-os csengőhangok minőségét se sikerült elérnem. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#156796) Diokhan válasza Sys85 (#156795) üzenetére


Diokhan
addikt

Erre a célra én a telefonon lévő "GarageBand" alkalmazást használom, tökéletesen megfelel a célnak. Még PC sem kell hozzá, hogy a csengőhangot meg tudd csinálni. De ha nagyon muszáj PC-n, akkor az iTunes is képes erre, csak ott kicsit tovább tart, mint telefonon.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#156797) sajtomi


sajtomi
újonc

Üdv mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni a jelenlévőktől, hogy létezik-e olyan alkalmazás (vagy ha nem, akkor weboldal), ami folyamatosan figyeli az appstoreban az éppen ingyenessé váló alkalmazásokat, naprakész módon?
Nem garasoskodásból, mert fizetek, nincs azzal gond, inkább csak a móka kedvéért és néha kipróbálni olyan programokat, amiért nem biztos hogy fizetnék ismeretlenül.
Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

(#156798) Sys85 válasza Diokhan (#156796) üzenetére


Sys85
veterán

Garage band-et meglesem köszi!

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#156799) szekra válasza sajtomi (#156797) üzenetére


szekra
őstag

(#156800) szupermacs válasza szekra (#156799) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.