Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166401) Quetz válasza Khaosz55 (#166394) üzenetére


Quetz
őstag

Ha használod az AVR-ben a szoba korrekciót, akkor mindegy a bitráta, mert átkonvertálja 48 kHz-re.

(#166402) python1 válasza VoidXs (#166400) üzenetére


python1
veterán

Köszi az infót!

(#166403) Khaosz55 válasza Quetz (#166401) üzenetére


Khaosz55
addikt

Rap 1580 - ban nincs szobakorrekció. Ez még ilyen buta erősítő. Hagyok mindent 24bit 48Khz-en. A forrás sem jobb.

(#166404) Hohocali válasza python1 (#166398) üzenetére


Hohocali
aktív tag

Frissen telepített Win10-en volt a legújabb Radeon driver. Ezzel használtam 1-2 hétig, és utána váltottam (legújabb NV studio driver). A driver-ekben minden alapértelmezetten volt. Jriver+madvr-t használok (ezek beállításai nem változtak). Hardveres dekódolás be van kapcsolva.
Ami feltűnő volt, hogy a kép fakóbb lett, és annyira világos, hogy néhol szinte kiégett. Előjött egy olyan hiba is, hogy film közben nagyon sötét lett a kép. Ha megmozdítottam az egeret, és előjött valami OSD, akkor helyreállt minden. OSD eltűnt, minden vissza sötétbe. Babrálgattam madr-ben (meg máshol is), aztán egyszer csak eltűnt a sötétedés hiba. A babrálgatást úgy kell érteni, hogy oda-vissza kapcsolgattam az adott funkciót, nem mindent össze-vissza. Talán a gammát állítottam el véglegesen a túl világos kép miatt. Meg a TV-n is módosítottam a fényerővel kapcsolatos paramétereket. Most jónak tűnik, de ez így már nem összehasonlítható, mert a szem hamar alkalmazkodik. VGA oda-vissza pakolással lehetne hasonlítgatni, de ehhez nincs kedvem. :)
Képkocka eldobás nincs, jól tartja a 23.xxx Hz-et.

"az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

(#166405) SPEA válasza Tamoo (#165808) üzenetére


SPEA
aktív tag

Talán erre lehet megoldás ez a 10$-os Update1 (?)

"Szerintem a miniDSP PEQ-ja bezavarhat a fázisba, mivel az valóban IIR biquad ahogy írod.
Az hogy ez miben nyilvánul meg (kihallani-e egyáltalán bármit is ebből) vagy hogy lehet méréssel lecsekkolni, azt bevallom nem tudom. Nem foglalkoztam a dologgal mert nem ezt használom. A FIR az valóban nem szól bele.
Majd reméljük VoidXs megírja a tutit, mert szerintem legtöbbünknek elég hiányos a tudása a témában hogy finoman fogalmazzak."

(#166406) VoidXs válasza SPEA (#166405) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez a sima szoftver HD-hoz. Ugyanúgy PEQ az alapja, a FIR pedig veszett rövid, így mélytartományon nincs értelme. Magason van, de arra semmi nem tud exportálni, még a Cavern sem. A hangsúly azon van, hogy még.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166407) Sasi82


Sasi82
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Adva van egy új Samsung UE50TU8502 TV és egy régi házi mozival (Panasonic SC-HT75) szeretném összekötni, hogy a TV hangja azon szóljon vagy ha youtubon zenét hallgat akkor az is a házi mozin szóljon. A dvd jól működik, de oda elég egy video kábel a tv és a házimozi közé. Van egy digis box Kaon NA 1600 , hátha ezzel beljebb lennék.

Samsung Tv dugalj: HDMI, Digital Audio Out (optical), R audio L és egy sárga video in
Panasonic házi mozi dugalj: Scart, Video out (sárga), S-video out, fehér-piros audio dugalj: TV Audio IN, VCR Audio IN, AUX, Line Out
Kaon box dugalj: S/PDIF (coaxial), CVBS (sárga), L - Audio - R (piros-fehér)

Sima RCA kábellel, nem mentem semmire sem :)

Minden segítséget előre köszönök!

(#166408) VoidXs válasza Sasi82 (#166407) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Csak egy aktív optikai - RCA adapter járható út.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166409) Khaosz55 válasza VoidXs (#166393) üzenetére


Khaosz55
addikt

Próbálgattam, ha a vezérlőpultba a beállításokba 24bit 48KHz-nél magasabbat állítok akkor már a teszthangot sem küldi ki. Szóval szerintem nem szoftvere bug. A teszthang független a MPC-től vagy más lejátszótól.
Mindegy nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#166410) VoidXs válasza Khaosz55 (#166409) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha nem a lejátszó hibája, akkor vagy a driver hibás (amit kétlek), vagy az AVR nem bírja.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166411) Dorian válasza Dorian (#166390) üzenetére


Dorian
félisten

Bázzeeeg.
Már mindent kipròbáltam mire meglett a hiba: a projim hdmi-kábelèt kicsit kijjebb hùzta valaki (na ki, egyet találhatók, a nagyobbik gyerek) az avr-ből...

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#166412) spiky03 válasza Dorian (#166411) üzenetére


spiky03
veterán

Szobafogság 18 éves koráig:DDD;]

Nálunk is volt, hogy a babakarám mögül szedtem ki.:DDD

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#166413) SPEA válasza VoidXs (#166406) üzenetére


SPEA
aktív tag

Áhhá, na akkor ezt nem veszem meg, ha Sub mellé nincs értelme. Köszi
Pár nap és megérkezik a miniDSP 2x4HD - Umik kombó, elő karácsonyi ajándék :DDD indulhat a móka.

[ Szerkesztve ]

(#166414) VoidXs válasza SPEA (#166413) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Egy subnak a fázisa teljesen mindegy, azt bárhogy EQ-zhatod. Az ember csak akkor érzékeli a fázishibát, ha két hangszóró egymáshoz képest rossz, viszont ha csak abból jön mély, és nincs mihez képest rossznak lennie, akkor csak mérhető.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166415) EgySrac


EgySrac
tag

Sziasztok!
Van egy Denon X1500 as erősítőm és az lenne a kérdésem, hogy be tudom-e 2 hallgatósági helyre kalibralni?! Mert egyszer az ágyon mozizok, egyszer meg a fotelben a tv hez közelebb. Van erre lehetőség ebben a lejátszóban? :R

(#166416) VoidXs válasza EgySrac (#166415) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha tudsz kézzel mérni és egész jó a szoba, akkor a manuális EQ-ba egy különbséget be tudsz vinni a két pont közt, de ez minden. Igazi külön EQ-t csak a PC tud.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166417) alphamooncam válasza VoidXs (#166414) üzenetére


alphamooncam
őstag

Úgy tudom léteznek alharmónikusok is, nem csak felharmónikusok.

Amennyiben ez igaz, akkor ez azt jelenti, hogy nem lehet akárhogy EQ-ni, fázishiba esetén nem lesznek harmóniában az alharmónikusok az alaphanggal.

Ennek még jobban utána kéne nézni...
Az meg hogy ez mennyire hallható, az meg egy másik kérdés.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#166418) VoidXs válasza alphamooncam (#166417) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nincs ilyen probléma. Told tele a teljes rendszered allpass filterekkel (de fontos, hogy minden csatornán ugyanott), azok egy adott frekvencián elcsavarják a fázist, mégse fogsz semmit máshogy hallani. Ez azért van így, mert az emberi fül konstrukciójából adódóan csak intenzitást tud érzékelni, adott frekvenciára hangolt csontok rezgését "mérve".

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166419) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Elmúlt napokat német és angol-USA fórumok végigolvasásával töltöttem. Végül úgy döntöttem, hogy A/B osztályú végfokot nézek a 2 db 15"ös meghajtásához.
Tetszik a T.Amp, de nem akarok mókolni az alapjáraton magas ventilátorzajjal.
Crown XLi 2500-at vagy 3500-at néztem mindegyik van használt piacon, nem sok árkülönbséggel. Van rajtuk 0,775V-os bemenet és a ventilátor alapjáraton nem hangos mert hőmérséklettől függően változtatja a ventilátor a fordulatszámát.
Szóval nem tudom melyiket válasszam nem tudom, hogy a 2500-as a 2X750W RMS elégséges-e a 3500-as meg enyhén túlzás a 2X1350W-os oldalankénti teljesítményével.

Valós teljesítményről nem találtam mérést, de úgy tűnik nem hazudnak. Itt egy teszt amiben az XLi 1500-ast tesztelik 450W oldalanként 4 ohmon a hivatalos teljesítménye. [link] Itt Igaz 1%-os torzítás mellett 630W-ot adott ki dinamikusan terhelésre meg 800W-ot.

Ebből indulok ki akkor a 800W terhelhetőségű Ultikhoz elégnek kell lennie a XLi2500-nak, persze jó a tartalék csak szerintem a XLi3500 lehet túlzás. Árkülönbség használtba a kettő között nem evetverő 30K.

(#166420) Tamoo válasza Khaosz55 (#166419) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

RMS 800W de a max 1600W így egy percig sem gondolkoznék, hogy a nagyobbat vegyem-e.

Miért lesz jobb ez az XLi? Már nem emlékszem, mi lesz a forráskészülék?

[ Szerkesztve ]

(#166421) Khaosz55 válasza Tamoo (#166420) üzenetére


Khaosz55
addikt

Kimenet Rotel Rap 1580 RCA sub kimenet. Ide kerül még majd egy minidsp.

Az a helyzet akárhol olvastam azt a következtetést vontam le, hogy jobb egy oldscool A/B hatalmas toroid trafóval mit egy olcsó kapcsolóüzemű tápos erősítő. Főleg a tápellátás miatt nagy tartalékok stb. Illetve meg az is, hogy jobbnak itélik meg hangminőségre. Behringer nx szériának is alaposan utána olvastam. Kapot meleget-hideget a régi A/B erősítőkre nem volt panasz, de még ha gond is lenne javíthatóak.

(#166422) Tamoo válasza Khaosz55 (#166421) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én nem tudok/akarok ezzel vitatkozni. Amikor én nézegettem, hogy mi legyen a többség vagy Behringer Inuke (NX)-et használt vagy Crown XLS-t. Utóbbinak a megbízhatóságát emelték ki.
Mivel mást nem próbáltam, én az XLS-el kapcsolatban csak azt tudom mondani, hogy nálam tökéletesen teljesít és még csak a gondolat csírája sem fogant meg, hogy másra cseréljem.

Most nem azt mondom, hogy amit kinéztél nem jó, lövésem sincs milyen lesz.

Sokak szenvednek toroidfetisizmusban, de én elengedném. Toroid nélkül is van jó táp. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#166423) python1 válasza Tamoo (#166422) üzenetére


python1
veterán

Nagyon kevés!

Sokan keverik egyébként a kapcsolásokat, és képesek összefüggésbe hozni a minőséggel, de még a fejlettségi szinttel is, pedig nagy tévedésben vannak akik így képzelik.

[ Szerkesztve ]

(#166424) Tamoo válasza python1 (#166423) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Jött a másik CAV-os a nagy tápjával!

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#166425) Hohocali válasza EgySrac (#166415) üzenetére


Hohocali
aktív tag

Audyssey app lehet a megoldás, beméred mindkét helyre, és ha pozíciót váltasz, akkor feltöltöd annak a konfigját.

"az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

(#166426) python1 válasza Tamoo (#166424) üzenetére


python1
veterán

:C :DDD
Nálad most van kb 30kiló toroid ugye? ;]

[ Szerkesztve ]

(#166427) Khaosz55 válasza Tamoo (#166422) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nyílván nem lenne gondom az xls szériával. 1502-ből 2db kéne ezért most használtba felére jövök ki egy xli3500-al.
Aztán lehet befürdök vele.

(#166428) Tamoo válasza Khaosz55 (#166427) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Használtan egy próbát megérhet, max eladod.
Csak a jelszint - alapzaj legyen rendben az RCA használatával.

python1: Ki számolja... :D

[ Szerkesztve ]

(#166429) python1 válasza Khaosz55 (#166427) üzenetére


python1
veterán

Biztosan nem fogysz vele befürödni!

(#166430) Khaosz55 válasza Tamoo (#166428) üzenetére


Khaosz55
addikt

3 nap kipróbálási garit kapok. Ha nem tetszik vissza küldöm.

(#166431) -KP-


-KP-
addikt

Egy avx-es vélemény az Xli-ről:

[link]

(#166432) ada19 válasza ada19 (#166165) üzenetére


ada19
senior tag

Második körös véleményeket kérek, még mindig R-112SW csere, még mindig 50nm tér / 24nm nappali-ra. :)

Írtátok hogy az XTZ 12.17 EDGE nem egy kategória a listában szereplő többivel, viszont ma estig 590 + 40 EUR-ért elhozható. Amiért elsősorban félek tőlek sokan írják a 30Hz alatti portzaj amiről sokan írnak, nyilván a kis dobozméret miatt.

-KP- régi postja kapcsán rátaláltam a BK mélysugárzóira. XTZ 12.17 EDGE helyett jobb vétel lehet P12-300SB-PR vagy Monolith\Monolith+? A Monlithok mérete nem jelent gondot.

Amit fontos még kiemelnem hogy teljesítményben tökéletesen megfelel a mostani R-112SW is, elsősorban hangminőségbeli javulást keresek.

Mégsenem

(#166433) -KP- válasza ada19 (#166432) üzenetére


-KP-
addikt

A passzív SB előnye a kis méret. Elvileg majdnem akkorát szól, mint egy reflexes, de azért picit elmarad tőle. Az XTZ előnye a 1 hónapos próbalehetőség. Kipróbálhatod és ha nem tetszik, vissza lehet küldeni. Esetleg rendeld meg az XTZ 1x12-t. Csak egy százassal több.

(#166434) -KP- válasza Khaosz55 (#166421) üzenetére


-KP-
addikt

Az XLI a crown legalja. Vedd azt nyugodtan. ;] Én meg inkább vennék egy halk, hűvös, effektív D osztályút, mint egy AB osztályú kazánt, főleg szubhajtásra. Nézd meg a Z reviewst. Berri A500 vs A800. A régi AB osztályú toroid, az új D osztály kapcsi. Szerinte sokkal jobban szól az új. De nézhetsz róla méréseket is akár audiosciencereviews-on is, ha már ennyit van emlegetve. Mérve is jobb az új. Nem kicsit. Ez csak egy példa sok közül.

Nem attól lesz jó valami, hogy AB vagy D, vagy hogy toroid vagy kapcsi. Mindegyikből van jó meg rossz. Ahogy az is totálisan irreleváns, hogy mennyire finom hangú egy erősítő a magas tartományban, ha úgyis csak LFE hajtása lesz a feladata. Ez kb. olyan mintha az alapján választanál terepjárót, hogy melyik gyorsul jobban a Hungaroringen :DDD

(#166435) ada19 válasza -KP- (#166433) üzenetére


ada19
senior tag

Köszi - "kis" SB azért nem annyira kicsi, 5 centivel alacsonyabb az XTZ-nél és ennyi. Cserébe soha nem lehet portzajom.

Mégsenem

(#166436) Khaosz55 válasza -KP- (#166434) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nem vetettem el a 2 db XLS1502-t se, de ahogy a külföldi fórumokon a vélemények alapján a behringer NX-ek crow alatt vannak akár XLS vagy XLi.

(#166437) Tamoo válasza Khaosz55 (#166436) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Teljes frekitartományon igen, de te csak szubot akarsz hajtani. Innentől pedig amit én pro-kontra leszűrtem a véleményekből.
Crown XLS hajszálnyit talán jobb mélyben is (nem én mondtam, többen írták) és megbízhatóbb, ventit nem kell cserélni, a Behringer mellett pedig ott a verhetetlen ár/Watt arány és többet tudó DSP. Annyian használnak Behringer inuke/NX-et is szubhoz, hogy én biztosan nem fáznék tőle. Először konkrétan azt rendeltem, csak csúszott a szállítás és közben lett használt Crown XLS ugyanannyiért és lemondtam az NX-et.

Ha nagy lesz a zaj AVR-ről az XLi-vel még annyit se tudsz, hogy beállíts egy LPF-et ami általában segít.

[ Szerkesztve ]

(#166438) Khaosz55 válasza Tamoo (#166437) üzenetére


Khaosz55
addikt

Ha RCA felöl zaj van akkor a mindsp-vel nem lehet vági?

(#166439) Tamoo válasza Khaosz55 (#166438) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Elméletileg persze, de majd kipróbálva derül ki hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

(#166440) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Már totál össze vagyok zavarodva. Ha halk üzemet (venti) akarok, akkor a D legjobb választás.
Viszont ha megnézem a crown XLC 21300 erősítőjét ami direkt házi mozis sub hajtáshoz adnak ki abban is benne van egy brutális toroid trafó, gondolom nem véletlen. Igaz nem derül ki nekem, hogy ettől még A/B vagy D osztályú. [link]

[ Szerkesztve ]

(#166441) -KP- válasza Khaosz55 (#166440) üzenetére


-KP-
addikt

De ez még mindig egy olcsó alsó kategóriás erősítő náluk.

(#166442) Khaosz55 válasza -KP- (#166441) üzenetére


Khaosz55
addikt

Igen, de ebben az ársávban a D is kb alsó kategória.

(#166443) -KP- válasza Khaosz55 (#166442) üzenetére


-KP-
addikt

Visszaszívom, mert nem olcsó. 1100 eur.

(#166444) VoidXs válasza Khaosz55 (#166438) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Néhány esetben lehetséges, pl. fehérzaj tetejét subról levágni, de ha egyszer már rajt van a zaj, azt digitalizálja, feldolgozza, és a feldolgozott jelet annak zajával köpi ki a túloldalon. Rendes zajszűrő (pl. VST pluginnal) keverőpultokban és PC-n van csak.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166445) Tamoo válasza VoidXs (#166444) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Asztali pc-s kis hangsugárzóimra is ráeresztettem a Cavern-t és durván sokat javított a hangján.

A mozihoz az "export to eq apo"-t használtam eddig ami a grafikus eq-val operál. Most ennél kíváncsiságképp kipróbáltam az "export as convolution eq"-t.
Írhatnál egy kicsit erről, hogy melyiket ajánlod vagy mi a különbség végeredményt tekintve.
Azt látom, hogy APO-ban totál más... egy wav-ot tölt be csatornánként. Megmondom őszintén nem tudok erről semmit.

(#166446) VoidXs válasza Tamoo (#166445) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Lényegében egy kis minőségkontrollt ad az EQ APO felett. Az APO fixen 32768 együtthatós FIR szűrőt állít elő, a Cavern bármennyit. Ha a mintavételezést elosztod az együtthatók számával, megkapod, hogy hány Hz-enként tud valóban korrigálni. Így láthatod, hogy 1 Hz alatti pontossághoz már ezt a számot növelni kell, ezt csak úgy teheted meg, ha az egész szűrőt újra elkészíted, több együtthatóval, ezt csinálja az export as convolution EQ. Extraként a fázishelyesség tökéletesre javítható a késleltetés kárára.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166447) mandju válasza Khaosz55 (#166440) üzenetére


mandju
senior tag

Németeknél nagyon sokan használják a proline üdvöskéjét... csak ne kelljen cipelni... nagyon nagy és 37 kg...
[link]

Ehhez kell még egy külső dsp, ami lehet egy t.racks dsp204, vagy behringer dcx2496, aztán meg is vagy.

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#166448) python1 válasza mandju (#166447) üzenetére


python1
veterán

Ekkora dög minek?

(#166449) Tamoo válasza python1 (#166448) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szubnak. Teljesen jó. 1500W 4 Ohm, az Ultimax meg 1600W-ot tud maxon. Ideális választás, elvisz két ultimaxot és még toroid is van benne! ;] :D
Úgy látom ebben már 120mm-es ventik lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#166450) python1 válasza Tamoo (#166449) üzenetére


python1
veterán

Erőben nem lenne hiány az biztos! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.