Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166451) robi-k válasza Tamoo (#166449) üzenetére


robi-k
őstag

Subnak szvsz jobb a "D" osztályú erősítő, ott nem kell tartani a "D" osztály ismert problémájától, viszont sokkal hatékonyabb az "AB" osztályhoz képest.

(#166452) Khaosz55 válasza mandju (#166447) üzenetére


Khaosz55
addikt

T ampot is néztem másik típust. Na most ebben amit linkeltél vezérelt a venti ami jó de nem látom, hogy van-e rajta alacsony szintű bement utána kell nézni. Ez kb az a kategória mint a XLI3500. Azt meg használatba 120 körül megvan.

Szóval lehet berendelek majd egy XLS1502 kipróbálom, alapzaj stb ha nem tetszik vissza küldöm, de ezt el tudom a használt XLI3500-al is próbálni.

Csak nem akarom, hogy meglesznek a ládák, aztán kapkodva veszek valamit.

(#166453) python1 válasza Khaosz55 (#166452) üzenetére


python1
veterán

Attól nem kell félni, hogy elkapkodod, már vagy 2-hete ezen rugozól. ;] :D

(#166454) mandju válasza python1 (#166448) üzenetére


mandju
senior tag

én labgruppen fp10000q-t használok a szubjaimhoz.... Nem baj az, ha van tartalék

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#166455) Quetz válasza robi-k (#166451) üzenetére


Quetz
őstag

Milyen ismert hibája van a D osztálynak? Azon kívül hogy gyártanak belőle jó és rossz minőségűt is, akárcsak az AB osztályúból.

(#166456) -KP- válasza Quetz (#166455) üzenetére


-KP-
addikt

Nincs "lelke" a zenének :DDD

(#166457) VoidXs válasza Quetz (#166455) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Hogy túl kicsi rajtuk a haszon és nem reklámozzák "szaklapok". ;]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166458) krx21


krx21
nagyúr

Srácok, erre esetleg valaki? [link] :R

(#166459) Krissz80


Krissz80
senior tag

Sziasztok,

HTPC esetében, szerintetek van különbség a videókártya és egy HDMI kimenetes dedikált hangkártya (ASUS HDAV slim) hangminősége között lineáris PCM 7.1 -et használva?

Jelenleg a hangot külön HDMI-n kötöm rá az AVR-r és a képet külön a TV-re.

(Annyi előnye biztosan van, hogy az AVR-nek nem kell támoogatnia az UHD-t amennyiben új TVt veszek, és a video jelnek sem kell átmennie az erősítőn esetleg rontva azt.)

(#166460) Dagidög


Dagidög
senior tag

Ha PC-ről játszok le és a hangot ott EQ-zom, majd a korrekciózott PCM-et HDMI-n küldöm az AVR-nek, akkor szabályozhatom a hangerőt az erősítőn?
Olyan -4-8dB-től megjelenik a hangsugárzókon egy alapzaj, ami a hangerő növelésével folyamatosan növekszik - ezt szeretném elkerülni.

(#166461) Tamoo válasza Dagidög (#166460) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Persze, a fő hangerőt úgy állítod AVR-en ahogy akarod, a bemérés után a ch level-t ne piszkáld el, de ez gondolom egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#166462) VoidXs válasza Krissz80 (#166459) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nincs semmi különbség, digitális jelnél kizárólag a szoftver számít. A HDAV már bele tud nyúlni a hangba, de alapból nem teszi, és erre az EQ APO is jó, ezen kívül pedig kép se megy ki rajta.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166463) Krissz80 válasza VoidXs (#166462) üzenetére


Krissz80
senior tag

Ezt mire értetted "ezen kívül pedig kép se megy ki rajta"?

És mondjuk elképzelhető az is, hogy ha meg akarnám tartani a szeparációt akkor, betennék egy gyengébb HDMIs VGA-t, akkor azon is ki tudnám csak a hangot küldeni?

(#166464) VoidXs válasza Krissz80 (#166463) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A HDAV hangkártya, nem videokártya. Bármilyen GPU-val lehet osztani vagy duplán kiküldeni, maximum a DP-ből HDMI-t kell csinálni, de az is olcsóbb, mint egy második kártya.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166465) Krissz80 válasza VoidXs (#166464) üzenetére


Krissz80
senior tag

Csak mert megy rajta ki kép.

Igazság szerint kép nélkül nem is megy ki rajta hang.
Vagyis, a HDAV HDMI inputjára kell egy aktív video bemenet csak úgy megy ki rajta a hang is.
És mivel a HDAV csak az 1.3a-t tudja, így a 3D nem menne már át rajta, ezért nem a videókártyát kötöttem rá, hanem egy raspberry-t.

(#166466) Tamoo válasza VoidXs (#166464) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

HDAV-ból is van többféle. Az említett Slimre ránézve én hirtelen nem is hangkártyára gondolnék. :D

Nekem HDAV 1.3 Deluxe van, egy kissé másabb:
(Én a HDMI-jét ki sem próbáltam.)

[ Szerkesztve ]

(#166467) Krissz80 válasza Tamoo (#166466) üzenetére


Krissz80
senior tag

És te használod a HDMI kimenetet, vagy inkább az analógot?

Most láttam csak, hogy nem.

Én is először csak az SPDIF-et, aztán lett egy HDMI bemenetes erősítőm, utána próbáltam ki csak abban a reményben, hogy nem kell majd kapcsolgatnim a DTS konnect és a PCM között (ha zenét akarok hallgatni). És be is vált így jobban szól. :)

[ Szerkesztve ]

(#166468) Tamoo válasza Krissz80 (#166467) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én az analóg kimeneteit használom. A kép meg az alaplapi HDMI-ről megy (Ryzen 3200G).

[ Szerkesztve ]

(#166469) VoidXs válasza Krissz80 (#166465) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igen, az input képet tudja továbbadni, de kimeneti eszközként nem működik, nem másolja a render buffert. Ilyenkor egy extra HDMI megy a PC-ből 5 centivel odébb. Ez az eredeti kérdésedre válaszolva még mindig felesleges, mert a kép mellé minden HDMI kimenet tud hangot keverni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166470) Khaosz55 válasza Tamoo (#166449) üzenetére


Khaosz55
addikt

Korábban mintha valaki írta (már nem tudom ki), hogy a 15" ulti zárt ládában 90L eléri az X-max kilengését 700W körül. Na most az 1600W teljesítmény az nem barokkos túlzás?

(#166471) VoidXs válasza Khaosz55 (#166470) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez egy frekvenciafüggő jelenség, és csak az impedancia minimumpontjára érvényes, ahol a legérzékenyebb. Egy hangszóró átlagos ellenállása általában az impedancia többszöröse körül mozog, és P=U^2/R-ből kijön, hogy itt a teljesítmény eléggé meg tud szaladni, mert a kilengés U függvénye.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166472) VoidXs válasza VoidXs (#166471) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Bocsi, kis elírás, hogy nem a minimumponton, hanem az átlagponton mérik az Xmax-ot, és így kevesebb a feszültség osztása sok esetben, főleg a legalacsonyabb frekvenciákon. Az EQ úgyis vissza fogja fogni azon a ponton, ahol már köpné ki a drivert.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166473) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Alapfelállás, hogy olyan erősítőt kell keresnem amin RCA bement van 0,775-V?
Rotel RAP 1580 specifikációjában az szerepel, hogy a Preamp Output Level 1.2V. Na most ez se nem 0,775 és nem 1,4V. Gondolom azt kell megcélozni, hogy a végfokon legyen 0,775V RCA bemenet, nehogy alacsony legyen a bementi jel erőssége.

[ Szerkesztve ]

(#166474) Tamoo válasza Khaosz55 (#166470) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Azt írtad miniDSP-d lesz. A sima kimenő jelszinthe 0.9V a HD-nak meg lényegesen nagyobb.
(Én AVR esetén is az 1.4V-os érzékenységi beállítást használtam egyébként a Crown-on és most a T.AMP-okon is az 1.4V-osra van beállítva.)

20Hz-es HPF-el 90l-es dobozban. De ez nem jelenti azt, hogy nem kaphat többet.

[ Szerkesztve ]

(#166475) Khaosz55 válasza Tamoo (#166474) üzenetére


Khaosz55
addikt

Minél jobban bele ásom magam annál jobban nem tudom mit akarok. :DD Alap felállásom a Behringer NX6000D vagy a 2db XLS 1502 volt most meg azt sem tudom melyik bolygón élek.

(#166476) Tamoo válasza Khaosz55 (#166475) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Lassan olyan mélyre ásod magad, hogy ki sem tudsz mászni. :DDD
Vegyél inkább valami aktív szubot!

[ Szerkesztve ]

(#166477) Khaosz55 válasza Tamoo (#166476) üzenetére


Khaosz55
addikt

Az esősítőnél süllyedtem el a mocsárba. Doboz mélynyomó úton, ha megérkezik minden akkor lesz forró a talaj a lábam alatt.

(#166478) kiskelgyo


kiskelgyo
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Yamaha RX-V385 erősítő amire szeretném rákötni a pc-t, de csak a hangját. A PC alaplapján van HDMI. A PC jelzi, hogy működik a Realtek Digital Output, mozog is az equalizer, de nincs semmi hang. Ez lenne az összefoglalóban írt HDMI passtrough, és az erősítő nem képes, csak a hangot fogadni hdmi-ről? Próbáltam minden beállítást, driver frissítést, ezért kérdezem, hogy mi a megoldás?
Esetleg videokártyára kötni rá, és az elsődleges hangnak beállítani, vagy venni egy optikai kimenetes hangkártyát? A képet nem akarom az erősítőn keresztül a tv-re továbbítani.
Köszi előre is a segítséget.

(#166479) VoidXs válasza kiskelgyo (#166478) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A Realtek Digital Output nem a HDMI, hanem az S/PDIF. A HDMI a videokártyádé, és EQ-hoz Equalizer APO kell.

#166473 Khaosz55: A csatlakozó csak csatlakozó, úgy rakod össze a kábelt, ahogy akarod (nekem pl. egy sztereó Jack lóg ki a Crown-om hátuljából), viszont 1.2-es kimenetet érdemes 1.4-es bemenetre kötni. Úgyis van valamekkora túlerősítés, szóval a csúcsot el fogod érni. Jellemzően egyébként kisebb feszültséget is befogadnak, az erősítés nem szokott 0 dB-n megállni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166480) SPEA válasza VoidXs (#166472) üzenetére


SPEA
aktív tag

Egy helyiség méretei hogyan befolyásolják a legalacsonyabb hallható frekvenciát? Hogyan lehet kiszámolni?
Kicsit tanácstalan vagyok.. Meg bőven bejáratós, de pár napja nyüstölök egy svs sb12-nsd -t és kicsit fura nekem. Az előző Sub itthon egy ELAC Debut S10EQ és annak valahogy jobban tetszett a hangja. Ez persze lehet téves, mert alapvetően a "rosszabbhoz" szoktam hozzá / vagy ennyire számított annak az önbemérő rendszere?
Pár nap és megjön a miniDSP HD - Umik páros, neki is esek majd a nappalinak (18nm) , addig még barátkozom a hangjával. Valahogy többre számítottam, de lehet pusztán nem jó a nappali. :F

(#166481) VoidXs válasza SPEA (#166480) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Vannak szimulátorok, amikkel megnézheted, hogy egy szobában hol elhelyezve milyen spektrumot és torzítást kapsz. A bemérés a hangminőség több, mint felét adja, illetve az ELAC egy sokkal hozzáértőbb gyártó, mint az SVS, csak náluk túl van tolva a marketing, a nagyköveteik még fórumokon is járkálnak. Egy jobb sub (persze mindkettő mérve) ugyanazon a helyen jobb kellene legyen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166482) SPEA válasza VoidXs (#166481) üzenetére


SPEA
aktív tag

A rew szoba szimulátor részét már tologattam kicsit így üresben, ismerkedtem a szoftverrel - de még nagyon az elején vagyok ( annál több a lelkesedés és a tudás vágy :D ).
Akkor alapvetően az sb12 jobbnak számít mint az s10eq (önbemérőt nem nézve)?

(#166483) VoidXs válasza SPEA (#166482) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az én tapasztalatom többnyire a csúcsmodelljeiket érinti, ott az SVS egyszerűen nem tud labdába rúgni, nem csak a saját kategóriájában, de jóval lejjebb sem. Ez viszont nem jelenti azt, hogy az esetedben is érvényes lenne ez. Egyrészt papíron jobb, de hogy ebből mennyi igaz, azt kalibrálás után tudod meg. A designer gyártók (ide tartozik az SVS is) jellemzője, hogy árkülönbség van, de minőségbeli nem igazán. Ha ez igaz azokon túl is, amiket én hallottam, akkor egy jó értékű ládád van. Az is az SVS mellett érvel, hogy az ELAC EQ-ja nagy részét teszi ki az R&D költségeknek, így a végső árszabásnak is, tehát az SVS-nek nagyobb aránya ment el anyagra, tekintve, hogy ebben az ársávban nincs drasztikus markup.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166484) SPEA válasza VoidXs (#166483) üzenetére


SPEA
aktív tag

köszi szépen ;)
Akkor nincs más hátra mint kivárni hogy megérkezzen a szett, addig meg marad a négykézláb kúszós hely keresés.
Vagy a végén ebből tényleg egy 12"-es Ulti építés lesz

(#166485) VoidXs válasza SPEA (#166484) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az építés nagyon jól meg tud térülni. Az SVS csúcsmodelljei például úgy 150k körüli DIY cuccal (2x LAB12) alázhatók meg teljesen. Hátrány, hogy az EQ-ról gondoskodni kell.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166486) ada19 válasza -KP- (#166433) üzenetére


ada19
senior tag

Az XTZ-t kizártam, egyrészt elég sokan írták a "port chuffing" problémát (amit gyakorlatilag az XTZ is elismert emailben, a kis méretű doboz az oka, viszont így többet el tudnak adni) valamint az 1 hónapos próbalehetőség nem túl olcsó móka. 40 EUR az ideszállítás, és visszafelé is nekem kell állni - amiből ha jól értem a PayPal max 30 USD-t visszatéríthet.

Írtam a BK-nak, január végéig nem lesz P12-300SB-PR viszont felírtak a listára. Addig megálmodom hogy ez, vagy UM15, de erősen a BK felé hajlok jelenleg.

Felmerült még a Double Gem is, abból is esetleg kettő viszont nem javasoltak az én felhasználásomhoz (közel 0 zene).

Mégsenem

(#166487) wajois


wajois
kezdő

Sziasztok!
Több mint 10 éve használok egy épített hangdoboz szettet, a készítőjét már nehezen érem el, és rájöttem, hogy keveset tudok az általam hallgatott rendszerről. Jelenleg is az első házimozi erősítőmmel használom, rendületlenül teszi a dolgát a kis Yamaha rx-v359, de megérett a cserére, főleg az új hangformátumok dekódolása nem megy már neki. Ismertek esetleg olyan helyet, hobbista magánszemélyt ahová bevihetem a dobozokat és hozzáértő fülek/szemek megmondják, hogy mi a véleményük, hogy mivel lenne érdemes meghajtanom, hogy igazán jól szóljanak? Vásárlás előtt szívesen meg is hallgatnám a kiszemelt erősítőt. És persze örök kérdés az is, hogy milyen márkát válasszak..nyilván kommersz lesz annyiért amennyit szánok rá, nem high end, de a yamaha is elég volt. Megint 10+ évre vásárolnék, tudtok javasolni valamit a fentiekkel kapcsolatban?
(ugyan ettől az építőtől van egy passzív sub ládám is, ami megfelelő erősítő hiányában nálam soha nem szólt, azt is szívesen meghallgatnám valahol) Ezek nagyon elrugaszkodott gondolatok?

Üdv

(#166488) BBéci válasza wajois (#166487) üzenetére


BBéci
titán

Másold át a kérdéseidet: ide!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#166489) wajois válasza BBéci (#166488) üzenetére


wajois
kezdő

ok

(#166490) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Sziasztok itt talán többet tudtok erről a témáról: Display-port out esetén, ha rakok be DP to HDMI átalakítót (vagy már eleve ilyen kábelt veszek a GPU és megjelenítő közé) a képet és a hangot is át tudom vinni (?)

"in medias res"

(#166491) BBéci válasza Csabroncka (#166490) üzenetére


BBéci
titán

Tudtommal igen, de még nem próbáltam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#166492) spiky03 válasza ctrlaltdel13 (#166187) üzenetére


spiky03
veterán

Nah siker:C
Beraktam egy 2000 hufos HDMI elosztót is most megy a rádió is kikapcsolt F22 mellett. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#166493) Quetz válasza Csabroncka (#166490) üzenetére


Quetz
őstag

Igen, én így használtam az apollo lake-s htpc-met.

(#166494) VoidXs válasza Csabroncka (#166490) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igen, de arra figyelj, hogy a maximális felbontás csökkenhet, ha az átalakító passzív.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#166495) Q válasza spiky03 (#166492) üzenetére


Q
senior tag

A múlt héten írtam, hogy ez nekem is probléma, de nekem bekapcsolni nem kell a vetítőt, elég fesz. alá helyezni. Ha megszólal a rádió, akkor akár újra kilőhetem a tápot a projektor alól. Kêtségtelen elegánsabb megoldás egy elosztó. :)

(#166496) spiky03 válasza Q (#166495) üzenetére


spiky03
veterán

Bocsi ez úgy látszik elkerülte a figyelmem. :R
Nálam is csak úgy szólt ha áram alatt volt a vetítő, nem kellett bekapcsolni. Elnézést ha ezt a részt rosszul írtam.

Este kipróbálom, hogy van e kép egyszerre a tvn meg a projektoron is. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#166497) SPEA


SPEA
aktív tag

Hú de gyorsak voltak... :Y péntek esti rendelés és ma pakkot kaptam. :DD

Azt hiszem hosszú napom lesz

(#166498) Falcon75


Falcon75
tag

Üdv. :valaki tudja hogy win10 ben hogy lehet a HDR t beállítani. A kijelző beállítás ablaknál sajnos nincs olyan opció hogy HDR.

(#166499) Csabroncka válasza VoidXs (#166494) üzenetére


Csabroncka
addikt

A felbontás csak FHD, azzal nem lesz gond. Szüleimnek cserélem a pc-t ami egyben médialejátszó is (eddig is) HBO-GO, Netflix....

köszi mindenkinek, ezek alapján csak kábelt veszek :R

"in medias res"

(#166500) Tamoo válasza SPEA (#166497) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Napod? :D optimista vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.