Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165401) BBéci válasza -KP- (#165399) üzenetére


BBéci
titán

A hangja remek, a teljesítménye számomra bőven elegendő. Ami egyszerre 5 csatornán tud 100 wattot, az nem vérszegény, legalábbis a tapasztalataim szerint. Gyári adatai szerint csatornánként 140 wattos, méghozzá 20-20000 Hz-ig, nem az értelmetlen 1 kHz-es mérőjellel.
A hitelesnek tartott Audioholics ezt írta róla: "From my time with it, I can also attest that it has plenty of real world power, even when driving speakers with impedance dips into the 3-4 ohm range."

Számomra előny a beépített léghűtés iránya, ami az előlapjával párhuzamos, így kevésbé melegíti a fölötte lévő polcra helyezett processzort, mintha felfelé fújnának a ventilátorai.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#165402) BBéci válasza -KP- (#165399) üzenetére


BBéci
titán

Sound & Vision mérései:
Five channels driven continuously into 8-ohm loads:
0.1% distortion at 107.8 watts
1% distortion at 117.8 watts

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#165403) python1 válasza BBéci (#165402) üzenetére


python1
veterán

Hallottam a szóban forgó végfokot én is, az emotivát adta el miatta az ember, mondván, hogy jobban passzol a marantz processzorához karakterben, nem is tévedett, igazi marantz hangot hallottam. Akinek tetszik biztosan megfelelő, erőben nem is volt probléma, de nekem akkor majdnem agyvérzést okozott, ha még 5-percig hallgatnom kell, biztosan kiesett volna a szemem.
Van az amikor egy karakter nem fekszik az embernek, na ez pontosan az volt, sajnos a denon is ide tartozik a számomra.

(#165404) Tamoo válasza -KP- (#165394) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szemeztem én is az A800-al, a most hirdetett A500 kapcsán elolvastam utóbbinak is a tesztjét, meg is lepődtem hogy negatívan értékelték. Belsőre igencsak más a kettő.

A500

A800

[ Szerkesztve ]

(#165405) -KP- válasza Tamoo (#165404) üzenetére


-KP-
addikt

Persze, az egyik AB osztály, a másik D.

(#165406) MasterMark


MasterMark
titán

Szubbal kapcsolatos kérdéseim lennének.

Ugyebár Dali Concept Sub-om van, milyen kábelt javasoltok hozzá? Kaptam tippet Oehlbach NF 214-re, most találtam egyet AVX-en és tetszik is.

Másik kérdés az alátámasztás/elcsatolás. Ennek az alján vannak menetek tüskéknek. Érdemes tüskét tenni alá? Vagy másfajta alátámasztás javasolt? Esetleg gránit lap alá?

:R

Switch Tax

(#165407) Tamoo válasza MasterMark (#165406) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha nem akarod túlgondolni, akkor raksz alá mosógépalátétből "lábat", meg szereltetsz Klotz mc5000-t Elimexben.

(#165408) BBéci válasza MasterMark (#165406) üzenetére


BBéci
titán

Tetszik az Oehlbach? A színe vagy a mintája? ;]
Állítólag nagyon jó ár/érték arányú, de saját rendszerben történő kipróbálás nélkül nem tudok véleményt formálni.
Ha adtak hozzá tüskét, akkor csavar bele azokat. Ha nem adtak, akkor most min áll?
A gránitlap szintén próbát igényel, puha szőnyegpadlón, ami a moziszobákra jellemző, hasznos lehet, de semmi nem garantált.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#165409) ginola válasza BBéci (#165408) üzenetére


ginola
addikt

Az az Oelbach tényleg ár/ értékben kiváló!

(#165410) MasterMark válasza Tamoo (#165407) üzenetére


MasterMark
titán

Végre van mit túlgondolnom, szóval minimum túl akarom gondolni. :DDD Rég foglalkozntam vele, most kedvet kaptam megint. :)

BBéci: Sajna nem kaptam hozzá tüskét, jelenleg a tükse nélküli talpán áll. Laminált padló van, ami szintén nem túl ideális én úgy tudom.

Igen amúgy, a bordó színű szerintem jól néz ki nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#165411) Tamoo válasza MasterMark (#165410) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Jó, akkor gránitlap alá, fölé, SVS Soundpath talpak, minimum AQ Husky szubkábel. + legalább kettő Entreq patkány és esetleg szenteltvíz! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#165412) powerup2 válasza BBéci (#165408) üzenetére


powerup2
addikt

Oehlbach nf214 kábelt teszteltem két szubbal is egy real cable 1801 sub kábellal és minimálisan jobb az oehlbach kábel de nem annyival hogy megérje kiadni érte azt a pluszt !!!

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#165413) ProdyG


ProdyG
senior tag

Köszi a hozzászólásokat a tegnapi Arcam témámhoz.
Sajnos kb erre számítottam... árat nem írtam, mivel nyilván nem 50 ezres gépet keresek, hanem ami kb partiban lenne a rossz erősítőmmel. Ez a "régi használt nagyvas" vonal lenne szimpi, de sok mindent nem találtam ebben a kategóriában hirtelen, olyan 150-200k környékén.
Az Anthem név elhangzott többször is, régen is hallottam jókat róla, de kimaradt eddig. Viszont a leírtak alapján lehet ki is fog maradni, mivel a dinamika az, ami szerintem kb a legfontosabb a házimozinál. Tehát ha pl a 710-es, amit ha meg is vennék 360-ért, visszalépés lenne dinamikában, akkor az nem jó hír. Persze lehet, hogy Arcam 5-600-hoz hasonló dinamikát sehol máshol nem fogok találni... ez se hangzik túl jól. A 750-esre meg most hirtelen nem költenék 600k-t :)
Persze sok más szempont is van, amiben az Anthem lenne a nyerő, azok újabb gépek, megbízhatóbbak, sok extra szolgáltatással gondolom, de emésztenem kell még, hogy viszonylag nagy pénzbeli ráfordítással is valószínűleg hangbéli visszalépést kapnék :(
Ezekkel a használt Arcam 500/600-asokkal túl kevés pénzért adtak/adnak túl jó hangminőséget, csak hát ha elromlanak...

(#165414) powerup2 válasza ProdyG (#165413) üzenetére


powerup2
addikt

Nem dinamikátlan a cucc gyere el hozzám és meghallgathatod milyen. :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#165415) MasterMark válasza Tamoo (#165411) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi. :DDD

Mondjuk ez az SVS Soundpath elgondolkoztatott, hogy inkább ilyesmi láb jó egy szubnak, vagy tükse?

Switch Tax

(#165416) powerup2 válasza MasterMark (#165415) üzenetére


powerup2
addikt

SVS soundpath jó választás bár nem olcsó

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#165417) Tamoo válasza MasterMark (#165415) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

T12-höz voltak jó M8-as tüskéim, de az Ultimax alatt már nem vált be. Hiába állítottam be jól és húztam meg, pár óra használat után mindig elkezdett zörögni az alátéten. A Soundpath-ot sokan ajánlják, szokták 20 körül árulni, én is gondolkoztam rajta, de jó így mosógépalátéttel is... :D

(#165418) -KP- válasza ProdyG (#165413) üzenetére


-KP-
addikt

Lehet attól jóval olcsóbban is 710-est venni. Vegyél egyet és ha nem tetszik, add el. Simán el lehet adni őket ugyanis. Ha tényleg olyan rosszak lennének, ahogy egyes körökben divat állítani, ez nem így lenne,elhiheted. Nemsokára szerintem 6-700 euró körül fognak szaladgálni.

[ Szerkesztve ]

(#165419) Tamoo válasza ProdyG (#165413) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

150-200 körül nem sok semmi van, csak hasonló korú hasonlóan rizikós vasak. Ki tudja melyiket milyen körülmények közt használták. Mondjuk 10évig üvegajtós polcban...
Én ha rászánom magam esetleg jövőre valami fejlesztésre, akkor talán veszek Hypex nCore végfokokat.

[ Szerkesztve ]

(#165420) tomyka74


tomyka74
senior tag

És ha már előzőekben szó volt az Arcam-okról, akkor pl.: Avr450 vagy Ca.CXR120/200?
Ez a viszonyítás is érdekelne, érintett téma a közeljövőmben! :)

(#165421) BBéci válasza powerup2 (#165414) üzenetére


BBéci
titán

Szubládák nélkül mutasd meg a dinamikát, mert az a két dög igencsak elfedné az esetleges hiányosságokat. Tudom, olyanok nincsenek, de akkor is. ;)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#165422) tomic válasza powerup2 (#165414) üzenetére


tomic
addikt

Inkább úgy mondanám neked nem az. Már elnézést.
Hallottad már az említettekből valamelyiket is? Mert ha igen akkor te is tudod,hogy de az egy picikét az. Ha nem,akkor részben jó,mivel nincs viszonyítási alap. De ha majd hallod akkor meg jön a döbbenet.

(#165423) MasterMark válasza Tamoo (#165417) üzenetére


MasterMark
titán

Mosógép alátét ez a darált gumiszőnyeg, ugye? Szerintem ilyenem van itthon, majd kipróbálom.

Az egész alá kell tenni, vagy csak a sarkokhoz?

Switch Tax

(#165424) Tamoo válasza MasterMark (#165423) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja kb. 1cm vastag gumiőrlemény. Én 8db 5x5cm-es négyzetet vágtam ki és azt raktam duplán "lábanként".

[ Szerkesztve ]

(#165425) Gtaati válasza Tamoo (#165417) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

[link] erről vélemény?:) Jónak tűnik ez az Oehlbach OB 55044 Air Shock Absorb Plus, de nincs vele tapasztalatom...

(#165426) Tamoo válasza Gtaati (#165425) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Passz, nem láttam még ilyet.

(#165427) python1 válasza Gtaati (#165425) üzenetére


python1
veterán

Vegyél egyszerű gumilábat valamelyik barkácsboltba azt tedd alá,csak jó nagyot vegyél, pedig mikor vitted a szubot, eszembe volt, hogy a fatelepen veletek veled 4db-ot 400Ft-os darabáron.

(#165428) Gtaati válasza python1 (#165427) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Látod az kellett volna :DD

(#165429) -KP- válasza alphamooncam (#165332) üzenetére


-KP-
addikt

Itt a videóban pont erről beszélnek.

[link]

(#165430) powerup2 válasza tomic (#165422) üzenetére


powerup2
addikt

Tudjuk az anthem szar :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#165431) tomic válasza powerup2 (#165430) üzenetére


tomic
addikt

Hol írtam ezt? :F

(#165432) alphamooncam válasza -KP- (#165429) üzenetére


alphamooncam
őstag

Köszi! Késő van. Holnap ránézek.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#165433) BBéci válasza tomic (#165431) üzenetére


BBéci
titán

Sehol, még hasonlót sem írtál.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#165434) powerup2 válasza tomic (#165431) üzenetére


powerup2
addikt

Írónia volt mivel folyamatosan az megy az anthem nem jó meg más mennyivel jobb. Arcam úgy is jó ha 6 készülékből 3 bedöglik. Nem dinamikátlan a 710 én boldog vagyok vele :).

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#165436) alphamooncam válasza -KP- (#165429) üzenetére


alphamooncam
őstag

Megnéztem a videót.

Nagyon alap dolgokról beszél általánosságban, felületesen, mondhatni mérés, bizonyítás sehol !

Az meg pont nem derül ki a mondandójából, hogy egy dimenzióról beszél amikor azt állítja, hogy nem elég szögbe állítani (párhuzamostól eltérni), ahhoz hogy megszűnjön - ki se alakuljon!!! - a rezonancia, vagy háromról, figyelemmel arra, hogy egy átlagos helyiségben három párhuzamos fal van, és ha kettő marad párhuzamos, ott nyilvánvalóan lesz rezonancia.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#165438) alphamooncam válasza Quetz (#165437) üzenetére


alphamooncam
őstag

A másodikhoz adj még egy kis időt, de az elsőre egyszerűen tudok válaszolni.

Az amorfon kívül, azért keletkeznek rezonanciák, mert van legalább egy párhuzamos oldaluk, vagy van egy szemközti sarkuk, ahol mindkét sarok 90°-os szöget zár be.

Amorfnál, meg azért keletkeznek nagy nyomású területek, mert konkáv az alakzat, és a külön üregben alakul ki nagynyomású terület.

Én nem látok itt olyan dolgot, ami cáfolná az elvet amit leírtam...

Arra jó volt a link, hogy lássuk, milyen alakúra nem szabad tervezni a lehallgató helyiséget ! ;)

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#165439) ProdyG válasza powerup2 (#165414) üzenetére


ProdyG
senior tag

Köszi a felajánlást :) kíváncsi is lennék rá, de gondolkozom még mi legyen. Biztos jó az Anthem, régen is jókat hallottam a márkáról. Nincs vele tapasztalatom. Látom van egy kis Arcam vs Anthem ellentét a levegőben, nem akartam szítani ezt :D

@-KP-
"Vegyél egyet és ha nem tetszik, add el"
- régen nagyon nyomtam ezt, adtam-vettem mindent, sokszor pusztán kíváncsiságból. De most már más prioritások vannak. Plusz sokszor jöttem ki rosszul a dologból (tekintve főként a hibás Arcam-okat) és nagyon elment a kedvem ettől. De persze meggondolandó a dolog.

@Tamoo
"150-200 körül nem sok semmi van, csak hasonló korú hasonlóan rizikós vasak"
- sajnos ez van, én is ezt látom, ha körülnézek. Persze az utolsó komolyabb bizniszeim óta eltelt kb 4-5 év, szóval nem csoda :D az nem kevés idő. Úgy tűnik, én még ottmaradtam agyban :)

(#165440) powerup2 válasza ProdyG (#165439) üzenetére


powerup2
addikt

Ha van kedved szívesen látlak :) de KP se mond hülyeséget mert kelendő erősítők pillanatok alatt elviszik nem véletlen és nincs sok eladó ezen is érdemes elgondolkodni. Arcamból meg van jó pár. De azért durva 6 erősítőből 3 meghal :( .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#165441) Tamoo válasza powerup2 (#165440) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem két Arcamom volt abból egyik sem halt meg, öcsémnél még mindig van egy ezer éves 250-es és semmi baja. Ebből is leginkább egy bizonyos széria volt problémás. Leginkább 500-as 600-as amivel ProdyG szívatta magát. :D
Szóval azért nem kell úgy beállítani a dolgot, hogy a fele sz@r. :) Akkor már becsődöltek volna.

[ Szerkesztve ]

(#165442) ProdyG válasza powerup2 (#165440) üzenetére


ProdyG
senior tag

Igen, ezt akarom én is írni, hogy amik nálam elromlottak, az mind 500/600-as volt. És ezekben is szinte kivétel nélkül a HDMI panel (a.k.a. vezérlés) megy tönkre, ami hazavágja az egész gépet. Ezt többször kiveséztük már az Totel szervizben, ahol alkatrész hiányában soha nem tudtak segíteni... Tehát ez egy típushibának mondható dolog az 500/600-asnál.
Volt egy 300-asom is és egy 350-esem is, azok szerintem még azóta is vígan mennek, azokon még nem volt HDMI.

(#165443) powerup2 válasza ProdyG (#165442) üzenetére


powerup2
addikt

Hát engem az ilyesmi olyan irányba terel hogy inkább kihagyom mert nem akarok szivni.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#165444) Quetz válasza alphamooncam (#165438) üzenetére


Quetz
őstag

Oké, mondjuk azt, hogy rendbe raktad a mélyeket, viszont felborítottad a reflexiós pontokat és ezzel a színpadot. Sokpontegy, netán atmos esetén még rosszabb lesz a helyzet.

Sokkal egyszerűbb 4 mélynyomóval megoldani, hogy egyenletes legyen a basszus, miközben minden marad kellemesen szimmetrikus.
Low frequency optimization results (sub number & placment)

(#165445) BBéci válasza ProdyG (#165442) üzenetére


BBéci
titán

Volt nálam AVR500, hosszú időre maradt volna, de a szériahibának mondható túlmelegedés miatt a forgalmazó visszaküldte az összeset a gyárnak, köztük azt is amit én használtam.
Nagyon szerettem a hangját, az elsöprő dinamikát.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#165446) Tamoo válasza powerup2 (#165443) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Na és milyen az SB4000? Meglett a mellbevágóan feszes mélytartomány amire vágytál?

[ Szerkesztve ]

(#165447) ProdyG válasza BBéci (#165445) üzenetére


ProdyG
senior tag

Az én 2 darab 500-asomhoz mindkettőhöz volt igazolás, hogy már korábban visszaküldött darabok voltak, és listázva is volt, hogy milyen alkatrészeket cseréltek ki bennük. Melegedési probléma nem is volt, csak a többi :D

(#165448) alphamooncam válasza Quetz (#165444) üzenetére


alphamooncam
őstag

Megint nem értünk egyet.

Tegyük fel sikerül olyan térben zenélnünk, ahol nincsenek kiugró nyomáspontok, csomók.

Ennél ideálisabb helyzet nincs.

De valamit nem értek,azt, hogy mit értesz az alatt hogy felborul a reflexiós pont?

Az egynél több mélynyomóra meg engedj meg egy hasonlatot.

Tegyük fel érzékeny vagy a hirtelen nyomásesésre, mert ilyenkor megfájdul a fejed.

Ha nem tudsz olyan helyen élni, ahol nincs hirtelen nyomásesés, akkor kénytelen vagy bevenni egy Kalmopyrint

Na, az egynél több mélynyomó a Kalmopyrin. Ez meg minden csak nem egyszerű, de mivel az ismert korlátok miatt nem ismersz mást, csak ez marad.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#165449) -KP- válasza alphamooncam (#165448) üzenetére


-KP-
addikt

Szvsz menj és építsd meg a szobádat nem párhuzamos falakkal. Úgyis eldöntötted már. Eléggé egyértelműnek látszik.

(#165450) alphamooncam válasza -KP- (#165449) üzenetére


alphamooncam
őstag

:DDD :DDD :DDD . De drága vagy !!! :DDD :DDD :DDD

9. emeleten lakom. :O Majd beveszem a Kalmopyrint, ha lesz rá pénzem.

Eddig két Helmholz rezonátorral oldottam meg saccperkb 15-20000Ft-ból, nem 1-2 millából ami +3 szubba kerül.

Az eredeti hsz meg arról szólt hogy mit és hogyan építsen, hogy jó legyen. Én mondjuk a hsz-kat, így a mélynyomót is beépíteném...

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.