Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91801) aelod válasza Woodslave (#91800) üzenetére


aelod
veterán

:C
:DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91802) dunc válasza Woodslave (#91800) üzenetére


dunc
nagyúr

Miért a Ronnie egy isten? :DD A földön kéne járni, de szerintem a fórumtárs csak az áldozatokra, és az eredményekre gondolt!

(#91803) Woodslave válasza dunc (#91802) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem azt mondtam csak nem mindegy miért mennyi áldozatot hozol/vagy történik veled. Ha Hosszú Katinka 50 évesen panaszkodik hogy fáj a válla mert sokat úszott, akkor az nem ugyanaz mintha én panaszkodok ugyanerre... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91804) Cassidey válasza Woodslave (#91803) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én értem amit mondasz és igazad van. :K

(#91805) God Vazzeg válasza Woodslave (#91803) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is értem, és igazad van :K

Ronnie: teljesen jól csinálja, nagyon kicsi súlyokkal karban tartja magát, aki edzett eddig nagy súlyokkal, annak ez semmi. Nekem amikor diagnosztizálták a gerinc problémámat, nem azzal kezdték hogy ne sportoljak, hanem hogy ugyanígy tovább, és erősítsem meg az alsó hát izmait, mert sokat fog segíteni a későbbi probléma mentes élethez! Ehhez tartom magam, egyelőre minden ok..

[ Szerkesztve ]

(#91806) Ijk válasza Woodslave (#91783) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most a heti többször edzéses rendszert nyomod?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91807) Woodslave válasza Ijk (#91806) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja 3x járok egy héten :K

;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91808) Ribi válasza God Vazzeg (#91805) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ilyen hülyeségeket NE.
Gerinc progléma és elkopott a porc az rohadtul más kategória.
Elkopott a porc, akkor azt baszhatod. Azzal nincs mit tenni. Azt nem lehet visszaépíteni, nem lehet tréningezni, azt csak protézisre lehet cserélni.
Protézis sem regenerálódik. Ahogy egyre jobban terheled egyre gyorsabban kopik. És ez nem olyan, mint a kuplung, hogy ha elkopott, kikapják és be a másikat. Mégjobban szétvésik a csontokat, hogy berakjanak újat. És a harmadikat már nem nagyon tudják hova tenni, mert nem marad mit szétvésni.
Szóval rúni is szétcseszi a protézist és pá. Ezt teszi, mert ez az élete, ezt tudja. Meg reménykedik, hogy addig kitalálják, hogy lehet mégtöbb csont vésés nélkül protézist cserélni. És akkor pár évente cserélgetheti ha van miből. Rúni jól csinálja meg a fa**om... :W

(#91809) Ijk válasza Woodslave (#91807) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor a heti 3 lábazástól lettél izmos? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91810) aelod válasza Ribi (#91808) üzenetére


aelod
veterán

God azt akarta ezzel mondani szerintem és igaza van, hogy nem kell eldobni a súlyzókat ebben az esetben. A core izmok sok terhet le tudnak venni a gerincről. Te meg itt jössz Rúnival nem is értelek...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91811) Woodslave válasza Ijk (#91809) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D nem természetesen nem lettem izmos. Értettem amúgy a kérdést de nem akarok belefutni egy pofonba hogy úgy edzek mint egy buzi azért nem vagyok izmos, bezzeg ha... :P :D

de amúgy igen. Felsőtest kétszer, alsótest egyszer van. A lábam nem érdekel. Utoljára csütörtökön lábaztam, ha nagyon akarnék ma már tudnék. Tudom pinalegyeztem mert nincs egy hetes izomlázam, de ez van. Ebben a teremben kicsit korlátozottak a lehetőségeim, szóval inkább edzek kétszer. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91812) Ijk válasza Woodslave (#91811) üzenetére


Ijk
nagyúr

Izmosnak izmos vagy, azért kérdeztem melyik utat követted mostanában.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91813) Ribi válasza aelod (#91810) üzenetére


Ribi
nagyúr

God jön a bajával, mintha rákra azt mondaná valaki, hogy én is beteg (náthás) voltam, C vitamin segített, neked is segít. :W
Ne tetesd már, hogy nem érted. Két problémának semmi köze egymáshoz. Ez azért ugye megvan?
Rúniról volt szó, hogy miért csinál olyat, amit nem szabadna. És erre egy válasz, hogy neki az orvos azt javasolta mozogjon, akkor annak is mozogni kell akinek valszeg az ilyeneket megtiltotta? Bazze .

[ Szerkesztve ]

(#91814) Woodslave válasza Ijk (#91812) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a klasszikus bb felosztást nem követem évek óta. Valahogy nekem az nem megy. Lehet komolyabb teremben megpróbálhatnám, de itt tényleg xarok a körülmények. Én elhiszem hogy oldschool meg rozsdaszag, de egy olyan teremben ahol levegőt nem kapsz meg kb. amikor építették volt kitakarítva nem egy nagy élvezet. :D

de legalább ingyen van eddig nem vettem bérletet ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91815) aelod válasza Ribi (#91813) üzenetére


aelod
veterán

Te miről beszélsz?
God gerinc problémákkal küzd. Neki kifejezetten ajánlotta az orvos az edzést, hogy a gerinc merevítő izomzat levegye a terhelést a csigolyákról valamelyest. Nyilván mindenki tudja, hogy itt nem a 200+ guggolásokra gondolt. Erre te felhoztál egy irreleváns példát. Rúnit mint élsportolót. Teljesen más a kettő.
Senki nem írta, hogy annak is kell edzenie akit eltiltottak tőle.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91816) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Az összes élsportban benne van a veszély, hogy felborulsz. Azon a szinten csak úgy lehet csinálni, hogy valamilyen szinten vásárra viszed a bőröd. Ez már nem az egészségről szól. Az maximum a hobbi szintig tart.
Sok élsportoló halt bele.
A porckopás valóban necces dolog, bár azért már sok módszer van amit a protézis előtt még meg lehet tenni. De persze az igazi áttörés az lenne, ha tudnának a kopott porc helyére újat tenni.
Egyébkén a protézissel is lehet edzeni, valamilyen szinten kell is. Túlzásokba persze már nem szabad esni, mert az már közelében nincs az eredeti ízülethez tartósság szempontjából. Amúgy ez most meglepett, hogy szegény Ronnie így pórul járt. A protézishez még fiatal.
Sajnos én is megtapasztaltam milyen az ha gond van az izülettel. Mindkét térdem sérült már meg és egy könyök törésem is volt. Ja meg egy kulccsont törés is. :) Köszönhettem a síelésnek és a Downhill kerékpározásnak, de ettől függetlenül én sem szívesen adnám fel ezeket a sportokat, hiába sérültem már meg.

[ Szerkesztve ]

(#91817) God Vazzeg válasza Ribi (#91808) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ki mondta hogy el van kopva a porc? :F Velem született rendellenességem van, amivel régen tolókocsiban kellene ülnöm a doki szerint. De örülök hogy látnok vagy :R

[ Szerkesztve ]

(#91818) Runner_fxr válasza God Vazzeg (#91817) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az izület halála ha kímélik. Még a kopott izületnek is jobb ha mozgatjak, terhelik valamilyen szinten. A tápanyaghoz csak így tud jutni.

[ Szerkesztve ]

(#91819) Ijk válasza Woodslave (#91814) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy a klasszikus módszerrel pedig izmosabb lennél... 1%-kal. ;]
Mindegy arra akartam kilyukadni mindenféle cinizmus nélkül hogy valamit mégiscsak jól csinálsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91820) Woodslave válasza Ijk (#91819) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja jól fényképezek ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91821) Ribi válasza aelod (#91815) üzenetére


Ribi
nagyúr

Najó, látom trollkodás megy.
Sebaj.
Csak ha más is olvassa, nem fogja érteni... :(

(#91822) Cassidey válasza Woodslave (#91820) üzenetére


Cassidey
senior tag

Egyébként én pont azt vettem észre, hogy kezd "kimenni a divatból" a klasszikus felosztás. Egyre többen ajánlják, hogy igenis edzz többet arra a testrészedre, ami el van maradva. PHAT is heti kettes alapból, de Norton azt mondja, ha valami fontosabb mehet háromszor. Bret Contreras edzi a farizmot heti négyszer-ötször, minden edzésnapon.

(#91823) Woodslave válasza Cassidey (#91822) üzenetére


Woodslave
nagyúr

maradjunk annyiban hogy nem találsz olyan amerikai ismert (neten) edzőt aki azt ajánlja. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91824) Cassidey válasza Woodslave (#91823) üzenetére


Cassidey
senior tag

Lényegében igen. :D Kíváncsi vagyok, hogy ezzel a felosztással mennyit fog fejlődni a felsőtestem egyébként, mert a heti egyes felállás halottnak a csók kb. esetemben. Alsótest fókuszban volt, ott van is fejlődés, erőben is, meg látványra is. Nyilván nem poén egy lábnap után másnap lenyomni mégegyet, de hát nem is az a lényeg, hogy kellemes legyen.

(#91825) Woodslave válasza Cassidey (#91824) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] nekem az ebben a cikkben írt felosztás jött be nagyon. ezt csináltam a smolov után ami azért kicsit sok volt pláne hogy mellette minden délután edzettem... :D

Day 1   Back and deadlift
Day 2   Chest and shoulders
Day 3   OFF
Day 4   Biceps and Triceps
Day 5   Legs
Day 6   Chest and Back
Day 7   OFF

de most ez nem megy. Heti 5 nap van terem, de ma is vinnem kell a két gyereket mert különben nem tudnék menni :U Biztos faxán tudok koncentrálni miközben megölik egymást a tabletért :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91826) Zola007 válasza Woodslave (#91800) üzenetére


Zola007
veterán

Nem becsülöm Ronniet többre mint magamat.
Nekem ő egy sportoló, azon kvül senki
Azt hiszem ezzel minden alattomos kérdésed megválaszoltam.
Az inercia-rendszerünk más, ennyi a titok.
Nem azt mondom, hogy nem érte meg, csak utólag van pár dolog amit máshogy csinálnék.
Remélem így már átjön.
Biztos lenne pár dolog, amit visszamenőleg Ronnie is máshogy csinálna

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91827) Woodslave válasza Zola007 (#91826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen alattomos kérdésről beszélsz? Kétlem hogy ne lenne világos mire gondoltam, mert utána eléggé kifejtettem. :U

nem is azt mondtam hogy becsüld többre. De azért valljuk be kicsit talán többet elért a sportjában mint te. Ettől persze nem értékesebb ember, csak több pénze van belőle. Biztos hogy máshogy csinálna dolgokat (reméljük van annyi esze. Mert azért az elég nagyképű aki azt mondja hogy mindig azt csinálta volna okosabban mint ahogy csinálta.) Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91828) Zola007 válasza Woodslave (#91827) üzenetére


Zola007
veterán

magaddal kell elszámolnod.
Nekem egy garantált 8x Mr. O sem érne meg egy csípőprotézist.
Ennyi, máshogy látjuk. Őt kellene megkérdezni, hogy utólag csinálna-e bármit máshogy, ha tudja hogy ez lesz a vége.
Ettől függetlenül lehet, hogy én is rászorulok egy műtétre 50 évesen, hu nóz?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91829) Woodslave válasza Zola007 (#91828) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze biztos maradna egy senki rendőr akit bármikor lelőnek. :K

majd utána nézek mi ez a csípőprotézis lehet azért nem dramatizálom túl a dolgot mert nem tudom mivel jár...

magammal elszámolok.. bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91830) Zola007 válasza Woodslave (#91829) üzenetére


Zola007
veterán

Tudod, van akit az is boldoggá tesz, ha csak egy átlagember.
Nézd meg a sok hírességet, drogos, öngyilkos filmsztárt, zenészt, a lábnélküli csávót aki paralimpia cím után lelőtte a barátnőjét, stb
Kérdezz meg egy hegymászót aki lerokkant, egy katonát akit lelőttek, hogy jekentéktelen átlagemberként újra felmenne-e arra a sziklára vagy Afganisztánba.
Lesz olyan aki azt mondja igen, lesz aki azt mondja nem.
Üdvözítő, ha számodra Ronnie élete irigylésre méltó, de hidd el sok embernek ugyanúgy egy senki.
Nekem 2 ismerősöm is kapott csípő és térd protézist. Most már rendben minden, de az azt megelőző 2-3 évet szívesen kihagynák az életükből.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91831) Cassidey válasza Woodslave (#91825) üzenetére


Cassidey
senior tag

Jó cikk. Mondjuk én félnék ilyen kis ismétlésszámokkal dolgozni folyamatosan, ezért tetszett a PHAT. Kipróbálhatom magam milyen erős vagyok (vagy nem erős ;] ), de marad tér a szeparációs gyakiknak is. Kicsit megnyirbálom a mellet, nem kell nekem annyi mellezés, meg kap extra feneket és hátha jó lesz.

Akartam még egy kört tolni azzal a tervvel, amit most csinálok, 4 hetes, de kezd sok lenni, mire végzek 7-8 gyakorlattal, úgy, hogy mind 5 szett úgy elfáradok fejben, hogy borzasztó. Az egy lábas gyakorlatoknál pedig pláne kellemetlen, két gyaki szuperszetben ugye összesen húsz szett, más már lassan végez az edzéssel, én pedig a negyedénél se járok. :DDD

Viszont az nagyon tetszett, hogy változó, 3 héten át nem volt egy ugyanolyan edzésnap.

(#91832) aelod válasza Cassidey (#91824) üzenetére


aelod
veterán

Akkor az intenzitáson és megmozgatott súlyokon kéne változtatni. Nem kell heti 2x edzeni egy izmot, hogy fejlődjön. Mást kell neki "mutatni".
7-8 gyakorlat? Ha rendesen csinálnál 3-at akkor nem tudnál többet :DDD Na de vérszívás off.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91833) Woodslave válasza Zola007 (#91830) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nézd el midlife crisiben vagyok..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91834) Woodslave válasza Cassidey (#91831) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van par izolációs gyaki ott mehet a magasabb ismétlés

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91835) Cassidey válasza aelod (#91832) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ó hidd el, rendesen csinálom. Egyébként a felsőtest edzések kombó napok, tehát nem egy izomcsoportra megy 7. :)

1.hét: 4-6 gyaki egy napon, 4-5 szettek, ismétlés piramisban lefelé majd a végén ráadás 50, 75, vagy 100 ismétlés, az ülő feszítő a leggázzabb, ott 3x50 volt a ráadás

2.hét: 6-9 gyaki egy napon, átlagban 5-6x10-12 ismétlések, de van ami kilóg, pl egy 10x20 vádli egyik napon

3. hét: 8-11 gyaki egy napon, 5x12-10-8-8, vagy 5x15-12-10-10 ismétlések jellemzően, ráadás 20-30 ismétlés a végén, bizonyos napokon szuperszettek, utolsó fenéknapon 5x20 minden szuperszettben, bejön egy kis plyometrics is ezen a héten.

4.hét: gyakorlatilag az első.

Ha nem rendesen csinálnám is fájna, szóval haggyuk ezt a nem csinálod rendesen dolgot. :D

(#91836) aelod válasza Cassidey (#91835) üzenetére


aelod
veterán

Egyé' meg odaírtam, hogy vérszívás.

Mekkába most van akció. Le kéne nézni. :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91837) Cassidey válasza aelod (#91836) üzenetére


Cassidey
senior tag

;]

Menj oda, a legjobb. Alig várom, hogy visszamenjek, de utálok egyedül edzeni, szóval nálam most Mecca vs edzőtárs szitu van.

(#91838) Zola007 válasza Cassidey (#91835) üzenetére


Zola007
veterán

3. hét papíron szépen néz ki, de korántsem vagyok biztos benne, hogy 500-600 ismétléses edzésekre szüksége van egy 55 kilós női szervezetnek :U
Másrészről netalántán esetleg lehet hogy meg van az esélye, hogy a 4-5. gyakorlatod után félgőzzel végzed az edzésed, amennyiben ha az elejétől odateszed magad.
Engedelmeddel azt a lehetőséget kizárnám, hogy egy superman veszett el benned, így marad a ρῗἣᾰ-legyezés

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91839) Ijk válasza Woodslave (#91834) üzenetére


Ijk
nagyúr

Rájöttem hogy egy szint után magas ismétléstől nem fejlődöm tovább. Úgyhogy elkezdtem a nagysúlyos koncentrált végrehajtást. Ettől sem fejlődtem tovább. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91840) aelod


aelod
veterán

Arnold véleménye a telefonozó fiatalokról a teremben. Besírtam az öregen :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91841) Cassidey válasza Zola007 (#91838) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem vagyok superman.:) De nem lazázom el a végét, nyilván csökken az ember energiaszintje, meg fáradnak az izmok, de csinálom a maximumot amit bírok. Sookkal egyszerűbb, hagyományosabb edzésterveim voltak ezelőtt, és akkor is igyekeztem, de közel sem volt olyan kemény, pedig azt hittem ennyi megy. Hát megy több is. Biztosan lehetne ezt is fokozni. :D
De inkább nem, az edzések időtartama nagyon sok, az alvásigényem az egekben, és nem győzök enni, szóval érzem, hogy hosszútávon nem fog menni. :( Szóval most tolom az utolsó hetet és ez ennyi volt.

Ez a mai nap, ha megnézed izomcsoportonkent a gyakik száma nem sok.

[ Szerkesztve ]

(#91842) aelod válasza Cassidey (#91841) üzenetére


aelod
veterán

És mi az a súly amivel meg tudsz csinálni 100 ismétlést állva vádlira?

Amúgy hasonló mint az én módszerem. Csak sokkal kisebbek az ismétlés számok a sorozatok végén a pumpálós résznél. Teszem azt nyomok gépen mellből 4*12-20 között és az 5. sorozat a 4. után rögtön pihenő nélkül bukásig. De ezt nem célszerű minden izomcsoportra alkalmazni pláne nem minden edzésen mivel eléggé terheli az idegrendszert. Megfelelő tápanyag bevitel és pihenő nélkül könnyen túledzettséghez vezet.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91843) -Mike- válasza aelod (#91842) üzenetére


-Mike-
addikt

(#91844) Cassidey válasza aelod (#91842) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem emlékszem mennyivel csináltam, de nyilván valami kis semmi volt. 70-et pakoltam múlt héten 20 ismétlésre szóval babasúly lesz a vége. Igen, ebben igazad van idegrendszerügyileg, kicsinál.

(#91845) Woodslave válasza Ijk (#91839) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van ahonnan már nincs hova fejlődni. :D

Vótam atta.:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91846) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Muszáj abba hagyni a töltési fázist a kreatinnál? :D nincs semmi bajom, egyszer sem hajtott meg és semmi gyomorpanasz nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#91847) aelod válasza Cassidey (#91844) üzenetére


aelod
veterán

Jó erős a vádlid akkor, én is annyival csináltam. :) Vagy én vagyok pussy. Egy telibevert vádli gép van a teremben. Nagyon kéne egy ülő vádli gép. Nem olyan jó mindig az öledbe rakosgatni a 20as tárcsákat :) Hiába na a hermina gilda a legputtóbb mindközül. Bár én a puccos termeket nem szeretem, ott úgy érzem még izzadni is ciki :)

Én nem erőltetném ezt az edzésmódszert a helyedben. Igaz írtad, hogy már csak egy ilyen van hátra. Ha tömeget akarsz arra ott van mondjuk a HIT.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91848) Woodslave válasza .: JuSzT :. (#91846) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Legújabb tanulmány szerint el se kell kezdeni... Kiefer szerint meg simán 20-25 gramm mehet. Én maradok a napi 5 grammnál

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91849) .: JuSzT :. válasza Woodslave (#91848) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

most 30 körül megy, gondoltam visszaállok a 15-20 ra.
Ha már van 2 kiló belőle, akkor igazából belefér a 15-20 naponta.

[ Szerkesztve ]

(#91850) szőröscica


szőröscica
addikt

Hát-bicepsz volt, eléggé adta. Előrejelzéseim szerint már csak 9.4 hét kell, hogy elérjem a kitűzött súlyt - valószínűleg még ekkor is szarul fogok kinézni, de elkezdem a tömegelést, hogy kis izmot szedjek magamra, aztán nyárra ismét lediétázok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.