Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91101) Nightmare válasza Woodslave (#91098) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ja, oszt' meg vagyok lepődve, hogy nem szeretnek olyan nagyon. :D

mayday00:más bölcsességgel tudsz szolgálni? :)

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#91102) aleister


aleister
veterán

Hölgyek-Urak, két kérdésem lenne:

1. Egy izomcsoportra sok a 6 gyakorlat? 5 sorozatban szoktam 10-es ismétléseket végezni. Konkrétan az egyik edzésnapom csak váll.
2. Sajnos tegnap kimaradt a has-láb napom, mert hajnal 3-kor végeztem egy határidős munkával. Szombaton viszont elutazunk így 4 napig nem tudok edzeni, ezért szeretném hétköznapra bezsúfolni a dolgokat. Szerintetek a mai kar után, mehet késő délután egy has+láb?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#91103) Tamoo válasza aleister (#91102) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Egy izomcsoportra 6x5x10 ? :D Sok. Én felével szétgyilkolom magam.

Váll, bicepsz, tricepsz, vádli, has .... ezeket be kell osztani a nagy izomcsoportok mellé.

Nekem így néz ki a három napos: láb+bicepsz, hát+váll, mell+tricepsz. Hasazni meg hasazok mindig.

[ Szerkesztve ]

(#91104) Ijk válasza aleister (#91102) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nagy izomcsoportokra 3-4, kicsikre 2. Azokat viszont rendesen csináld.
Persze ha izmos vagy akkor több is lehet, de általában aki ilyet kérdez annál ez nem áll fent.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91105) FIREBLADE78 válasza Ijk (#91104) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

De gonosz :C

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#91106) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#91105) üzenetére


Zola007
veterán

de igaz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91107) aleister válasza Tamoo (#91103) üzenetére


aleister
veterán

Valójában 1x5x30 + 5x5x10. :)
Fekvővel kezdek, hogy kicsit dúsuljon vérrel az izomzat, meg bemelegítésnek sem utolsó. Aztán előreemelés, oldalemelés, döntött törzsű oldalemelés, Arnold nyomás, végül felhúzás. Minden egykezes súlyzóval, és állva csinálva.
Viszont emellett más nincs aznap. Ez csak vállnap.

(#91104) Ijk
Tisztában vagyok vele, hogy az irodalom 3-4-et ajánl. Ellenben az is az elméletük része, hogy egy izomcsoportot csak heti egyszer eddzen meg az ember. Ez utóbbival pedig sokan nem értenek itt egyet. Akkor mi a különbség a között, ha kétszer vállazok 3 gyakorlatot, vagy heti egyszer 6-ot?

Mondjuk izmos valóban nem vagyok. :)

A második kérdésemre esetleg valami válasz?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#91108) Ijk válasza aleister (#91107) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vállra szerintem oldalemelés, egy félig erő nyomógyakorlat, hátsó vállra 1 gyakorlat, elsőre néha 1, mivel kap eleget mell edzésen. De azok koncentráltak legyenek.
Felesleges ennél többet kezdő, középhaladó szinten. Heti két edzésnek sem látom értelmét, hacsak nem vagy idő és energiamilliomos. Vagy akkor nem osztott edzésterv kell hanem erőemelő, alapgyakorlatokkal. Megnézem azt aki osztott edzéstervből lenyom heti 4x2-t, és még kardiózik is mellette.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91109) aleister válasza aleister (#91107) üzenetére


aleister
veterán

Felhúzás alatt nyilván állig húzásra gondoltam. Tököm se vágja ezt a gyurmás technicus terminust. :)

(#91108) Ijk
Az a problémám, hogy nemigen tudok itthon mellé mást betenni. A vállam egyébként is elég gyenge pontom, gondoltam akkor legalább odateszem magam rendesen.
Jelenleg ilyen a hetem:
H: váll
K: has+láb
Sz: kar (bicepsz, tricepsz, alkar)
Cs: pihi
P: mell+hát
Sz: cangázás+lovaglás
V: ha van kedvem has ha nincs pihi

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#91110) Ijk válasza aleister (#91109) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább azt javaslom hogy a gyakorlatoknál fókuszálj a megfelelő agy-izom kapcsolatra. Először kis súly, nagy ismétlés és ahogy kezdesz ráérezni úgy lehet emelni a súlyon. Oldalemelés szerintem a legjobb válltömő gyakorlat, legalábbis nekem az segített. Viszont 30-ból jó ha 1 ember szabályosan csinálja. Keress videókat és gyakorold a helyes végrehajtást.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91111) Cassidey válasza aleister (#91109) üzenetére


Cassidey
senior tag

Az sem mindegy mekkora az izom szerintem. :) Például nekem vállra, tricepsz, bicepszre 3-4 szokott lenni, hátra több, lábra/fenékre 6-8, de akár 10-12 is ha plyo is van benne. És legalább hetente háromszor edzem. Mondjuk nekem ez a terület rettentő fontos.

(#91112) Dicker


Dicker
őstag

Hát beszarok milyen emberek vannak.
Egy élmény volt belenézni ebbe a Scitec tesztbe. ;]
"Sziasztok Ratyi László vagyok és a versenyzéssel kacérkodok. Mennyi tömeget vársz a következő 4 hétben? Egy 4-5 kiló száraz izomzatot szeretnék." Zoli vette a lapot, hogy itt fejben minden oké, látszott a tekintetén, de adott neki még egy esélyt, hátha csak kezdő, de elmondása alapján 5-6 éve edz, nem látszott. ;] ;]

Meg Wood is felbukkan 42 évesen. Biztos valami archív bejátszás. ;]

(#91113) Zola007 válasza Cassidey (#91111) üzenetére


Zola007
veterán

lábra is elég lenne 4 gyaki, ha nem ilyen túlagyalt edzéstervekkel gyötörnéd magad. 4x kitörés, 4x guggolás/hack, 4x merevlábas, 4x lábtolós vádli. Mindezt piramisba csinálva, csak hogy legyen egy kis kényeztetés a hétre. El nem tudom képzelni, hogy 50-60 kilós guggolás mellet mi szükséged van kismillió gyakorlatra.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91114) dunc válasza Nightmare (#91047) üzenetére


dunc
nagyúr

Igazad van, én se vagyok súlymániás, de a 60 kg gáz, akkor ha szálkás, és alacsiny a testzsír, a forma nem rossz, de ez olyan 60-70 kg val über volna!

(#91115) Cassidey válasza Zola007 (#91113) üzenetére


Cassidey
senior tag

Külön van szedve a hajlító/feszítő/fenék amennyire lehet. :) Meg azért a különböző gyakorlatok másképp stimulálnak kicsit, én hiszek a változatosságban.:) Guggolásból is csinálok több félét, keretben, simán rúddal, egy lábast (azt csak kapaszkodva tudom még), hack gépben előre-hátra, kézisúlyzóval, szumót, padon, lynda squat, ez az új kedvenc. Akkor kanadai merevlábas felhúzásba is bele kell guggolni, és még ott vannak az ugrálósak. :D Persze nem egyszerre ezt mind.:)
Egyébként szerintem ez nem elég, ha fontos a fenék, én úgy látom látványosabb a változás mióta beiktattam a szeparációs gyakikat oda, mindenféle bűvészkedést kábeles gépen például.

(#91116) Zola007 válasza Cassidey (#91115) üzenetére


Zola007
veterán

szerintem a sima guggolás, hack és egy sumo guggolás kellően megdolgozza az egész feneket.
Inkább a súlyokkal kellene variálnod, nem a gyakorlatokkal és azzal hány centi szélesen teszed szét a lábad.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91117) Tamoo válasza Dicker (#91112) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Vannak bajok. :D

(#91118) userxy válasza Zola007 (#91049) üzenetére


userxy
őstag

Jó párszor már raktam be ide edzéstervemet. Nekem egy terv kb 2-3 hónap utána vmi variálás biztos lesz benne.

Meg nem is az összes gyakorlat megy nagy súlyra.

Egy gyakszi megy erőltetősen nagy súlyba másik erőltetősen sok ismétléssel. Harmadik rest-pause negyedik 5x5.

Így kevergetve még nem sikerült magam túledzeni. Az összes eddigi maxaimat ezzel értem el. Nekem ez bevált.

(#91043) NetTom

Senki nem mondta, hogy ez nonstop 365 napba kell tolni. Nem is lehet. Ciklizálod 3 hónapokra és máris király vagy.

[ Szerkesztve ]

(#91119) Woodslave válasza Dicker (#91112) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kabbe? :D

Amúgy nem kerültem be. Irtak hogy túl izmos vagyok ezekkel a xarokkal már nem mennék semmire ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91120) Zola007 válasza Dicker (#91112) üzenetére


Zola007
veterán

melyik résznél van ez?
nincs kedvem ennyit sz.rt végignézni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91121) Dicker válasza Zola007 (#91120) üzenetére


Dicker
őstag

Wood? 23:20-nál.
Ratyi gyerek meg 8:50 után, ha az jobban érdekel. ;]

(#91122) headhunter


headhunter
addikt

[ Szerkesztve ]

(#91123) kk831228 válasza headhunter (#91122) üzenetére


kk831228
addikt

Ki ez a migráncs?? ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#91124) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Szevasztok!
Mit kéne csinálnom, hogy a hasam kockás legyen? Befeszítve érzem, hogy elég kemény és domborodik is, de nem kockás... :/ Pedig heti 2-3X 45 percben nyomom a felüléseket, hasprést+futás. Mostanában elkezdtem karra, mellre gyúrni, mivel méretemhez képest elég széles a vállam, de a karom vékony, a mellizmom kicsi. :D
Ui: Nem a mai fajta dagi gyerek vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#91125) Zola007 válasza Dicker (#91121) üzenetére


Zola007
veterán

á, wood kit érdekel. :)
a ratyi gyerekre voltam kíváncsi, azt hittem ferdítettél a számokon, de sajnos tényleg ezt mondta :DDD

#91123) kk831228: befogadnád, mi?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91126) Alpachino válasza IMIIKE1998 (#91124) üzenetére


Alpachino
veterán

Szigorú diéta, meg legalább heti 3x60perc aerob... :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#91127) Zola007 válasza IMIIKE1998 (#91124) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91128) kk831228 válasza Zola007 (#91127) üzenetére


kk831228
addikt

:D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#91129) IMIIKE1998 válasza Alpachino (#91126) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ti mondtátok a múltkor, hogy híznom kell. XD Akkor 169 cm, 52 kiló voltam, most 169-170 cm, 56 kila.

(#91130) Alpachino válasza IMIIKE1998 (#91129) üzenetére


Alpachino
veterán

Te meg azt kérdezted, hogy lehet a hasad kockás :D Hagyd azt a kockákat egyelőre, tömegelj.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#91131) Zola007 válasza IMIIKE1998 (#91129) üzenetére


Zola007
veterán

56 kilósan én erősen megfontolnám azt a diétát :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91132) IMIIKE1998 válasza Zola007 (#91131) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nem értelek. Most ironikus akarsz lenni, vagy komoly? :D
Alpachino: Ok. :R

[ Szerkesztve ]

(#91133) Alpachino válasza IMIIKE1998 (#91132) üzenetére


Alpachino
veterán

Mit nem értesz ezen ? , 56 kilósan nem diétázunk. Tömegelj, majd ha felszedtél kellő izomtömeget, akkor lediétázhatod kockás hasig a zsírfölösleget magadról. :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#91134) IMIIKE1998 válasza Alpachino (#91133) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Rendben, köszi. :R

(#91135) .: JuSzT :. válasza IMIIKE1998 (#91124) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nem a 17. kerületbe jársz edzeni?

(#91136) IMIIKE1998 válasza .: JuSzT :. (#91135) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nem, én debreceni vagyok, összekeversz valakivel. :)

(#91137) szőröscica válasza .: JuSzT :. (#91135) üzenetére


szőröscica
addikt

Miért, te igen?

(#91138) aleister válasza Ijk (#91110) üzenetére


aleister
veterán

A builderes arc jól csinálja?

(#91111) Cassidey
Mi az a Plyo? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#91139) .: JuSzT :. válasza szőröscica (#91137) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

:K

(#91140) .: JuSzT :. válasza IMIIKE1998 (#91136) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Csak azért kérdeztem, mert pont egy hasonló alkat, tök ugyan ezt kérdezte tőlem a teremben 1 hete kb.

(#91141) szőröscica válasza .: JuSzT :. (#91139) üzenetére


szőröscica
addikt

Hova jársz?

(#91142) HussarF válasza aleister (#91138) üzenetére

(#91143) Woodslave válasza aleister (#91138) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csak Ijk csinálja jól ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#91144) dunc válasza HussarF (#91142) üzenetére


dunc
nagyúr

Szabálytalanul csinálja a sternyós balf@sz! :W

(#91145) aleister válasza Woodslave (#91143) üzenetére


aleister
veterán

;] :C

(#91142) HussarF
Azt nem tudom, hogy én jól csinálom-e, de hozzá képest egy technikai etalon vagyok. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#91146) xxSanchez


xxSanchez
őstag

El sem hiszem, de ma reggel már -41 kilót mutatott a mérleg. Áprilisban amikor elkezdtem, hinni sem mertem volna, hogy egyszer is lesz ilyen. :C

Heyho.

(#91147) FollowTheORI válasza aleister (#91138) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem, mert aki nem tartja ki egy pillanatra az gyenge... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91148) aleister válasza Dicker (#91112) üzenetére


aleister
veterán

Én azt nem értem, hogy a többségük egyébként is inkább diétára szorulna, erre beválogatják őket tömegnövelő tesztre. :)
22:22.nél a kolléga nekem elég gyanús a nemi orientációját illetően. :D

(#91146) xxSanchez
-41 kilót mutat a mérleg?! :Y
Mi vagy te, fekete lyuk? :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#91149) Alpachino válasza aleister (#91138) üzenetére


Alpachino
veterán

Colos tök szabályosan csinálja, már olyannyira, hogy nem is látszik az eredménye szegényen :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#91150) Ijk


Ijk
nagyúr

Mai merevlábas felhúzás lábedzés végén 110 kilóval, lábhajlító géppel biszettben. Hát volt már kellemesebb érzésem is életemben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.