Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51051) xcds válasza Woodslave (#51049) üzenetére


xcds
őstag

Attól függ, melyikük van épp kúra végén. :P ;] :DDD

(#51050) Yeffy DJ: Nem kell flancolni. Ha annyira motorfüggő vagy, lehet venni régebbi vagy enyhén sérült 900-as gépeket pár százért. Azok is mennek 250-el. :))

[ Szerkesztve ]

(#51052) Yeffy válasza xcds (#51051) üzenetére


Yeffy
veterán

nem flancolok, nagyon el vagy tévedve.
nekem szimplán ezek a modellek tetszenek. azért szeretném.
a nem létező pénzem meg hadd döntsem már el, hogy mire költöm :)

mondjuk én autóbuzi vagyok, szóval moci még várat magára, verdát szeretnéék

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#51053) Dicker válasza Yeffy (#51050) üzenetére


Dicker
őstag

Hát figyelj, ha feltámad benned is a kalandvágy, ahogy megmondták... Akkor abból a fizetésből már nem okoz gondot, egy jobb motor se.

Felhúzáshoz meg annyit, hogy nekem volt, hogy egy kihagyás, helyette hiperhajlítás 5 másodperces tartásokkal, majd a következő edzésen túl a holtponton. Egy ilyen kis gyakorlat segített... :D Persze ez a tartás, egy 12-20 ismétléssel elég jól égeti az izmot majd.

kolosanyi:

Nem volt semmi irónia benne kivételesen komolyan mondtam. :DDD Mostanában egész jól adja.

Sz:

Nekem pl. ez is nagyon tetszik, de ennyit soha nem adnék egy motorért. Főleg, hogy időm se sok rá, és csak hobbi.
Autóm most nekem sincs, az várat magára. Van a céges, meg az asszonyé, és most a motor. Amíg nem gciznek a cégnél, hogy hova mennyit megyek, addig nem veszek autót úgy döntöttem. Hülye lennék évi szinten nem kis pénzt kiszórni feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

(#51054) shteer


shteer
titán

holnaptól én is így tolom az edzést - hátha jön már fel pár deka

..szerintem jónak tűnik

(#51055) xcds válasza Yeffy (#51052) üzenetére


xcds
őstag

Hol mondtam én, mire költsd a pénzed? Csak leírtam, hogy nem kell ahhoz egy vagyon, hogy jót motorozzon az ember. De hát téged sem (mint a motorosok 90%-át) nem az érdekel. Azé kell motort venni, hogy jó nézzen ki, lehessen villanni vele. Itt van pl Dicker.. ;] :DDD

(#51056) venge válasza Sotho (#51028) üzenetére


venge
tag

Csak szólok!
Ihun-é!

(#51057) Coccolino_O válasza kolosanyi (#51025) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"115 kiló vagyok így is"

Mint azt tudjuk, ez önmagában nem jelent semmit. Lehetsz izmos is, meg dagadt is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#51058) kolosanyi válasza Coccolino_O (#51057) üzenetére


kolosanyi
veterán

Keress vissza a képeimre. Nem vagyok szálkás, de a 15-ös testzsír nem hiszem, hogy dagadt lenne.

(#51059) Zomb€€ válasza Coccolino_O (#51057) üzenetére


Zomb€€
őstag

Téged megint mi lőtt? :F

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#51060) stickrs válasza Zomb€€ (#51059) üzenetére


stickrs
senior tag

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#51061) N.Ferry válasza shteer (#51054) üzenetére


N.Ferry
senior tag

nálam ez a trollkodás legalja amit az ilyenek csinálnak,és sajna azt hiszik hogy jó poén. :(

Walking Dead

(#51062) _NCT válasza N.Ferry (#51061) üzenetére


_NCT
őstag

Ez a topik sosem a komolyságáról volt híres...

(#51063) Yeffy válasza Dicker (#51053) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, valóban, de mondom, kocsi lenne az elsődleges, moci még ráér, mások a prioritások. majd egyszer talán.
csak hát verdában nem óhajtok bontószökevényt venni, amire az árát rá kell költeni X alkalommal.

igen, néha szoktunk hiperhajlítani, kellemes kis kiegészítő gyakorlat. bár mostanság inkább 1 hét kimarad guggiból meg felhúzásból egy hónapban, és ez is segít. :)

vááóó. nekem nem stílusom a harley, de ez tényleg botrányosan gyönyörű. még én is azt mondom.
és botrányosan drága... :N

de legalább nálad van céges verda, érted. itt még az sem... :(
meg is értem, én is hasonló helyzetben így tennék.

xcds: még mindig tévedés, nem azért kellene moci, mert villogni akarok. hanem mert nekem tetszik. persze, jó dolog, ha megdicsérik, de nem elsődleges. érts már meg bakker :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#51064) xcds válasza Yeffy (#51063) üzenetére


xcds
őstag

Rendben, megértettem. :P

(#51065) BÁ Nutrition: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#51065) BÁ Nutrition válasza xcds (#51047) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Boozyk vagytok te mind :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#51066) Predator2


Predator2
addikt

Ez csak nekem tűnik egy kicsit ellentmondásosnak?

Összekeverhetem a kreatint a fehérjével/tömegnövelővel?

Igen, egész nyugodtan, ha megnézed, sok tömegnövelőben eleve ott van a kreatin. Ha tisztán fehérjeporról beszélünk, akkor edzés után az a profi megoldás, ha a kreatint azonnal edzés után iszod meg dextrózzal, és rá 15 perccel a fehérjét. De ha az egészet így ahogy van, összekevered, azzal sem hibázol nagyot.

Utána viszont:

Kell-e dextróz a kreatinhoz, és ha igen, menyi?

Van egy séma, ami szerint kell, mi azonban ezt NEM javasoljuk, inkább azt szoktuk tanácsolni, hogy szénhidrátot tartalmazó étkezések előtt fogyasszátok a kreatint, mivel így hasonló inzulinszint emelkedést érhető el. A dextróz fogyasztása egyedül edzés után lehet indokolt, mikor a lemerült glikogénraktárakat mihamarabb vissza szeretnénk tölteni.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#51067) stickrs válasza Predator2 (#51066) üzenetére


stickrs
senior tag

igen,csak neked :) elsőben edzés utánról van szó mikor a cukrot említi, a másodikban pedig azt irja,h napközben nem javasolják a cukrot mellé,csak edzés után.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#51068) Sotho válasza venge (#51056) üzenetére


Sotho
őstag

:Y :R

(#51069) Woodslave válasza Predator2 (#51066) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég jól túlagyalod ezt a kreatin történetet. Sajnos ez is egy olyan kérdés, hogy a végére oda kerülsz, hogy tök mindegy. Elvileg jobb ha minél nagyon inzulinkiválasztás mellett kerül be a kreatin, azaz qrva nagy adag egyszerű cukorral. De ha mondjuk 30 napos időtartam végén megnézed, hogy ezzel valójában mit nyersz, a negatív hatásokon kívül, akkor valszeg semmit.

Ha nem utálnám már az egészet és első kreatin "kúrám" lenne, akkor a feltöltésnél biztos cukorral nyomnám, 20 gramm 1 hétig, abból jópár edzés utánra esik, szóval nem is gáz. Meg mondjuk mehet reggeli előtt (ez lehet elég kemény :D ) ha tolerálod a 10 grammos adagot, akkor két adagban letudtad. Aztán napi 5 gramm ahogy jól esik. Esetleg edzésnapokon edzés előtt is (ha nem iszol semmi kreatin tartalú bedurrantót)

De egyes kutatások szerint 30 nap után mindegy módszer szerint ugyanott vagy :DD (legalábbis a sejtek kreatin tartalmát illetően, ugyanakkor a feltöltési szakasszal nagyobbat nyersz - talán)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51070) kolosanyi


kolosanyi
veterán

A héten most megint push/pull módszer szerint edzettem, átváltottam teljes testesről. Ennek köszönhetően jobban megdolgoztatok egy izomcsoportot, mondjuk most direkt bukásig mentem mindenből, illetve az alapgyatokból erőltetett ismétléseket is nyomtam. Nincs olyan része a felsőtestemnek, ami nem fáj kibaszottul, de leszarom, mert mindjárt lábazás lesz. :D

(#51071) KoVee84


KoVee84
senior tag

Egy kis motiváció guggoláshoz :DDD

(#51072) Dani82 válasza KoVee84 (#51071) üzenetére


Dani82
senior tag

:C :C :)) :DD

(#51073) Woodslave válasza KoVee84 (#51071) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt hittem a mai naptól már megkaptam mindent..

tévedtem :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51074) God Vazzeg válasza Woodslave (#50993) üzenetére


God Vazzeg
veterán

18kg körül van minden 20kg-os rúd, mivel szorítókkal együtt kell 20kg-nak lennie :K

(#51075) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

Tény és való: amikor néhány évvel ezelőtt először láthattuk Zac csenevész testét a táncos filmben, nem golndoltuk volna, hogy egyszer még Terminatorként láthatjuk viszont.

lehet inkább Zac Efron motivációs videókat kéne néznem akkor nem lennék elkeseredve :U

God: köszi, így már érthető. Akkor most már úgy kezdem hogy rárakok 2.5 kilónyi kis súlyt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51076) Koczó93


Koczó93
őstag

Mi szűrődik ki a konditeremből?

Fitnesz ;]

(#51077) shteer válasza KoVee84 (#51071) üzenetére


shteer
titán

LOL :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#51078) Fred23


Fred23
nagyúr

Szerintem ennél nincs szebb motor. Ha lenne rá kess, ezt venném, használtan 2 milla körül már kapható.

Diéta megyeget, de a fehérje csak karcolja a 2g/tskg-ot. Lehet, hagyom a francba, és átmegyek testkompozíciós étrendre, az olcsóbb.

(#51079) KoVee84 válasza Fred23 (#51078) üzenetére


KoVee84
senior tag

már hogyne lenne! pl az enyém ;]

(#51080) God Vazzeg válasza Woodslave (#51075) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem full mindegy, edzeni teljesen jó a -2kg ellenére is, számolhatod 20-nak. Ha versenyre készülsz. majd figyelembe veszed az eltérést :D

(#51081) Woodslave válasza God Vazzeg (#51080) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, de sokkal jobban hangzik, hogy 100 kilóval szériázok, mint 97,5 vagy 98. Nem szeretek hazudni :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51082) Yeffy válasza Woodslave (#51073) üzenetére


Yeffy
veterán

hát kb :N :)) :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#51083) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Jól sikerült a lábazás, remegek, mint a kocsonya és hányingerem van. :D

Hosszú idő után először megpróbáltam a külső ellenállással végzett guggolást. Azért nem súlyost írok, mert gumikötelekkel csináltam, mind a három kötelem rajtam volt. Emlékeztetőül, ezek közül a 83 mm-es, a 32 mm-es és a 13 mm-es. Az 52 kg minimum terhelés és 154 max. Elölguggolás volt, vízszintig mentem csak le, így már a minimum felett volt a gumik megnyúlása, olyan 70 és 100 kg között változott a terhelés. Utána csináltam egylábas felhúzást kézikkel, ugráló kitörést, lábhajlítást labdán, egylábas vádlizást, illetve a végén egy kis levezetőt, megcsináltam simán, súly nélkül egy tabata guggolást. Egyelőre nem fáj a derekam, remélem holnap is fel tudok kelni.

Ja, a levezető még mindig nagyon nagyon király. Rettenetesen felpumpálja a lábat, nem kap levegőt az ember, szuper. Ajánlom mindenkinek. :)

(#51084) N.Ferry válasza KoVee84 (#51071) üzenetére


N.Ferry
senior tag

aztabetegkur*aeget :DDD

Walking Dead

(#51085) Shadowbull


Shadowbull
addikt

ha most vennek motort, akkor ilyet vennek, mostanaban ez tetszik a legjobban. Ulesprobat mar vettem rajta, de a csalad leszavazta, majd ha nagyobb lesz a gyerek es nem lesz kar erte ha feldobom a talpam :)

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#51086) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Csak én szeretem az oldtimereket? Tökre elpöfögnék valami Triumph vagy Motoguzzi cuccal, de igazából a kétüteműek is jöhetnek. Az újabbak közül nem is tudom mit vennék, talán egy SV650-t.

(#51087) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Én maradok ennél a gyönyörűségnél :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#51088) shteer válasza Shadowbull (#51085) üzenetére


shteer
titán

En is ezt a stilust komalom.

..szerintem jónak tűnik

(#51089) N.Ferry válasza Zomb€€ (#51087) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Nálam ez a nyerő :

[link] ;]

Walking Dead

(#51090) freaghill válasza kolosanyi (#51083) üzenetére


freaghill
őstag

Milyen levezető?

(#51091) kolosanyi válasza freaghill (#51090) üzenetére


kolosanyi
veterán

Írtam, sima páros lábas guggolá súly nélkül tabatában. 20 sec guggolás, 10 sec pihenő, megint 20 guggolás, 10 pihenő és így tovább nyolcszor egymás után. A végére tényleg jó. :)

(#51092) God Vazzeg válasza Shadowbull (#51085) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gyönyörű, nekem is a hasonló felépítésűek tetszenek :K

(#51093) Ijk válasza Zomb€€ (#51087) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább egy XJR1300.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#51094) Woodslave


Woodslave
nagyúr

aki csináltatott vérvizsgálatot, mennyi a húgysav szintje? Eléggé rosszakat írnak a magas húgysav szintről...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51095) Tamoo válasza Woodslave (#51094) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Amikor utoljára voltam, az nekem sem volt tökéletes. Ez a sok hús miatt van ....
Öregkorra majd köszvényesek leszünk.... :DDD ha megérjük ...

[ Szerkesztve ]

(#51096) Zomb€€ válasza Woodslave (#51094) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én tavaly novemberben csináltattam, de az orvos azt mondta minden érték tökéletes (konkrétan nem láttam).
Na mert megint milyen cikkre bukkantál? :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#51097) Dexar007 válasza Zomb€€ (#51096) üzenetére


Dexar007
veterán

Valami szokasos fassagra. ;] Nem eleg neki a Bunny fele sargakapszula ami a testepites szent iromanya..neem minden allitasra kell keresni valami ellen tanulmanyt.

Give me your cum,bull!

(#51098) Coccolino_O válasza Tamoo (#51095) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Eddig én is úgy tudtam, hogy a húsfogyasztásból fellépő purin miatt lesz köszvényes az ember. De nem olyan régen olvastam könyvben, hogy a cukorbetegség a fő okozója (merthogy tönkremegy a vese). Most hirtelen megnéztem wikin, ott is ez van.

(#51099) Dicker válasza Coccolino_O (#51098) üzenetére


Dicker
őstag

Persze, hogy az is lehet okozója. Az a lényeg, hogy ilyenkor a vese nem működik rendesen.
Egyébként lúgos vízzel egész jól megelőzhető a dolog, és karbantartható, ha már lenne probléma. Én is napi 1-2 litert megiszok belőle. Néha pedig csak azt iszok egész nap, több hétig. Nincs is magas értékem vizsgálatoknál. Úgyhogy javaslom.

(#51100) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Nyakizomra valami jó gyakorlatot mondtok?

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.