Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51851) bandus válasza Woodslave (#51850) üzenetére


bandus
veterán

regelni kellene a képhöz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51852) kolosanyi válasza littlelion21 (#51833) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egy komplex , döntött törzsű oldalemelés, Y emelés, illetve egy olyan előre emelés, amit a fejed fölött, nyújtott karral állítasz meg. Gyakorlatilag az egész hátat lefedi, de elsődleges terhelést az alsó hát fölött, a széles hátizmot leszámítva kapják a hát izmai. Jó kis levezetés lehet hát edzés végére, nekem tetszik. :)

(#51853) Woodslave válasza bandus (#51851) üzenetére


Woodslave
nagyúr

módosítva :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51854) bandus válasza Woodslave (#51853) üzenetére


bandus
veterán

így má' látom. volt 1-2 éve valami challenge amit csinált, hogy 8 hét alatt formába hozza magát, ott azért elég durván átalakult :) mondjuk tapasztalata van, az biztos. [link]
ahogy nézem most is valami hasonlót csinál épp. mondjuk ő elég brutál versenyző volt, én nagyon bírtam a fizikumát.majdnem ennyire klasszikus :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51855) Woodslave válasza bandus (#51854) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem is nagy kedvencem ő is meg Flex is :K

Teremben megy néha a Pumping Iron. Nem tudom a film kedvéért szedték össze az embereket abba a terembe, de ha körülnézek nem ilyeneket látok magam körül :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51856) kolosanyi válasza Coccolino_O (#51843) üzenetére


kolosanyi
veterán

Sose tudtam elképzelni, milyen az a meló, ahol egy szendvicsre nincs idő. Minden negatív tartalom nélkül, tényleg nem. Illetve egyszer dolgoztam diákmunka címszóval Müller raktárban, 4 óra után volt 20 perc szünet és ennyi volt a pihenő a műszakban, 3 nap után leordítottam a műszakvezető fejét, mert úgy beszélt velem, mint ha a seggéből rángatott volna elő, aztán többet nem mentem. Nem voltam/vagyok rászorulva arra a szutykos 450 forintra óránként, plusz pénznek jól jött volna, de nem bármi áron, velem így nem beszélnek.

(#51857) KoVee84 válasza kolosanyi (#51856) üzenetére


KoVee84
senior tag

(#51858) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

kolosanyi : Még mindig nem értem miért rosszabb egy normálisan végrehajtott felhúzás,és egyéb gépes gyakorlat mondjuk egy gumilabdán végrehajtott egyensúlyozgatástól? :F

Walking Dead

(#51859) Jorus válasza kolosanyi (#51856) üzenetére


Jorus
nagyúr

Búvár. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#51860) Ijk válasza kolosanyi (#51856) üzenetére


Ijk
nagyúr

Diákmunka az tényleg a legalja. Régen én is voltam pár helyen, volt ahol normálisabban álltak hozzá, de a közvetítő cégnél kb. kutyába néztek bennünket. Pesten volt tréning, egyik srác késett negyed órát, ugye a MÁV miatt, és olyan oltást kapott hogy legszívesebben felálltunk volna otthagyni az egész bagázst a fenébe. Remélem a csókát azóta már pár gyengébb idegzetű lerendezte párszor. Elképesztő milyen emberek vannak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#51861) BÁ Nutrition válasza Ijk (#51860) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ahol meg most vagyok véletlenül nem fizetik utánnam az adót..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#51862) barisj


barisj
aktív tag

Sziasztok!

Mp fehérje + dextrózt váltanám le,vagyis csak a dextrózt egy olcsó,de jó minőségű tömegnövelőre. Jó minőség alatt,kevés egyszerű és több összetett szénhidrátot értek. Myproteinnél van ilyen? Tudtok ajánlani valamit?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#51863) xcds válasza kolosanyi (#51856) üzenetére


xcds
őstag

Na látod, milyen jól jött, hogy nagydarab vagy. :D

(#51864) Cassidey


Cassidey
senior tag

Hát nem tudom. Én 1800-1900 kcal-t eszek egy nap gond nélkül, és simán férne több is. Nagyobb lenne a reggeli, több tészta, gyümölcs, zöldség beleférne, ebédre lehetne több hús, este ehetnék több túrót, nem értem mi a problémátok. :D

(#51865) kolosanyi válasza KoVee84 (#51857) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mint a bakafos! :DDD

(#51858) N.Ferry
Nem csak a felhúzás, minden olyan gyakorlat nagy terhelést jelent az ágyéki gerincnek, amelyiknél a törzs előre dől. Hogy érzékeltessem, a hasprésnél csak a hasizmok dolgoznak, míg felülésnél az egész törzs mozog. Ezzel az a baj, hogy a csigolyatestek elülső felét közelítik egymáshoz, hátrafelé, a gerinccsatorna felé nyomva a porckorongot. Ez pedig nem más, mint a porckorongsérv. Minden olyan mozgásforma kerülendő tehát egy gerincbántalmakkal rendelkező embernek, ahol előre hajló elemek vannak. Sorra is vesz egy csomó sportot Bene Máté a gerinc szempontjából (az ő módszerét követve elvagyok a sérvemmel, sóval használ). A labdán egyenes a törzs, szóval ilyen szempontból nem káros, illetve súlyzó nélkül a guggolás szintén tűrhető, bírja is a derekam. Súlyzóval szigorúan addig a pontig okés, ameddig homorú tud maradni a derék és azt sem nagy súllyal, hogy a kontroll megmaradjon, de még így is rizikós.

(#51859) Jorus
Az gond ha annyi ideig lent marad, elfogy a levegő. :DDD

(#51860) Ijk
Voltam azért jó helyen is már, de a többsége nagyon szar.

(#51863) xcds
Nem is mert visszaszólni semmit. Mondjuk a határán voltam, hogy behúzzak neki egyet, úgyhogy lehet felmérte ezt. Tényleg nagyon kiakasztott, pedig nem vagyok egy veszekedős típus.

Szerk.: Ennél jóval stílusosabb volt nagybátyám felmondása az első munkahelyén Írországban (már 13 éve él kint). A főnöke nem fizette ki 6 hete, ő pedig kirúgta az ajtót (szó szerint lukat rúgott rá), őrjöngött egy sort, majd távozott. :DDD

#51864) Cassidey
Azért akik panaszodnak, hogy nem tudnak eleget enni, kb a dupláját eszik ennek.

[ Szerkesztve ]

(#51866) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

Kell vkinek egy Scitec Nutrition NEM Forte 1000 ft-os kuppon kód ? :)

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#51867) PowerBuldog válasza L1ZRRR (#51866) üzenetére


PowerBuldog
veterán

emailhez van kötve, át nem ruházható

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#51868) Recon666 válasza Cassidey (#51864) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Most számoltam, nekem kb a regeli + a vacsora 2020kcal, a napközbeni kajálást nem számoltam bele. És nem hízok egyenlőre. :D

(#51869) korcsillio


korcsillio
őstag

(#51870) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egyébként lábaztam. Atta.

(#51871) L1ZRRR válasza korcsillio (#51869) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#51872) Dexar007 válasza L1ZRRR (#51871) üzenetére


Dexar007
veterán

: DDDD

Give me your cum,bull!

(#51873) korcsillio válasza L1ZRRR (#51871) üzenetére


korcsillio
őstag

Sajnos ez nem vicc...

(#51874) Dicker válasza L1ZRRR (#51866) üzenetére


Dicker
őstag

Annyira tele reklámozta a szájtek, meg a sápbilder is a spam mappámat ezzel a tojáshéj membránnal, mintha most, meg ők találták volna ki a csodaszert. Azóta minden reggeli tojásfehérje után elrágom a héját...

(#51875) Morris válasza Dicker (#51874) üzenetére


Morris
veterán

Még ha ezt nyomnák csak...., de ott van még a marhaproteinjük is amivel nem is keveset késtek a konkurenciához képest.

(#51876) Woodslave


Woodslave
nagyúr

egy kis protein érdekesség

[link]

I don’t think there’s any evidence to suggest that a lifter’s protein requirements are any greater (and perhaps even less) than the protein RDA :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51877) Woodslave válasza Woodslave (#51876) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ha elolvassa valaki a legérdekesebb, hogy a doki, akinek a protein a szakterülete, egyetlen konkrét állítást nem tud tenni. Maximum hogy semmi értelme a bcaa-nak, csak pénzkidobás ha elegendő a fehérjebevitel

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51878) PowerBuldog válasza Woodslave (#51877) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Alátámasztott információk nélkül én is elég sok butaságot összetudok hordani ha akarok. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#51879) kolosanyi válasza Woodslave (#51877) üzenetére


kolosanyi
veterán

Elolvastam a feléig, aztán meguntam. Mintha fogalma nem lenne az egészről.

(#51880) Woodslave válasza PowerBuldog (#51878) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Professor in Kinesiology, is also an Adjunct Professor in the School of Medicine at McMaster University. He is a fellow of the American College of Sports Medicine (ACSM) and the American College of Nutrition (ACN). His research is focused on the impact of nutrition and exercise on human skeletal muscle protein turnover.

tehát már ez se elég? b+ kitől akarnátok hallani az infót? Istentől? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51881) Tamoo válasza Woodslave (#51880) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Elég a nyúltól. :D

(#51882) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Érdekes hogy ebben a témában nem tudnak használható tanulmányt készíteni.
Mindenhol csak sejtések meg közhelyek puffogtatása van, meg rengeteg pro és kontra eredményt felmutató "kutatás"... pedig azért jóideje megy már a vita ezen. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#51883) userxy válasza Woodslave (#51880) üzenetére


userxy
őstag

Jó lenne ha isten adna egy teljes körű leírást fehérje evéshez. :D

(#51884) Woodslave válasza userxy (#51883) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja egy használati utasítást az emberhez. Minden termékhez ad a gyártója :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51885) FollowTheORI válasza Woodslave (#51884) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meg élettartam garanciát is akkor már, nem? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#51886) Zomb€€ válasza Woodslave (#51880) üzenetére


Zomb€€
őstag

miszter rik hiteles :K

Amúgy gogsztéma.
Spanom 2,5 évvel ezelőtt kb 110 színzsír volt. Nekiállt boxolgatni, egyre komolyabban vette, fogyott, de mindenki el tudja képzelni az ilyen jellegű testfelépítést.
Box mellett nekiált kocagyúrogatni, és kb 3 hónapja komolyabban vette a témát, annyira hogy ugye koxolni is illik már ezen a szinten...
Namost. Tegnap mutatott egy fotót (élőben fél éve nem láttam) és hát bassza meg a naturálság...88ról 96 lett 12 hetes kúra alatt, és leesett az állam kb, egész korrekt fizikumot hozzott össze...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#51887) Woodslave válasza Zomb€€ (#51886) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de biztos nehezebb dolga volt így kox-al :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51888) Ijk válasza Woodslave (#51876) üzenetére


Ijk
nagyúr

"For both: If there’s a new supplement that sounds too good to be true it probably is! If it works, it’s likely illegal. There may be one or two
exceptions. ;-)"

És mi az az egy-két kivétel? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#51889) kolosanyi válasza Zomb€€ (#51886) üzenetére


kolosanyi
veterán

Aztán ha nem bírja a szervezeted a pancsolt szemetet, akkor meg így jártál.

(#51890) Ijk válasza Zomb€€ (#51886) üzenetére


Ijk
nagyúr

Majd ha vége a kúrának szépen visszaáll a rendes állapotba. ;]
Nem szeretem még a kúra szót sem. Valami akut betegség kezelése jut mindig eszembe, amúgy meg egy ideiglenes, nem fenntartható állapotot jelent, ami függőséget és depressziót is kiválthat kiváltott eredménytől függően.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#51891) Woodslave válasza Ijk (#51888) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nemtom. Kreatin :F

ez jó nap. Levrone nem izmos, a professzornak fingja nincs mennyi protein kell. Mit aggódok? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51892) Yeffy válasza Zomb€€ (#51886) üzenetére


Yeffy
veterán

ez van, a lehetőség előtted is ott áll

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#51893) _NCT válasza Zomb€€ (#51886) üzenetére


_NCT
őstag

Majd mutasson fotót 4-5 hónap múlva, mi maradt meg belőle.

(#51894) Jorus


Jorus
nagyúr

Kardió megvolt - lenyírtam a kertben a dzsindzsát. Tömegelés megvolt - asszony rakott palacsintája. Holmap reggel kar, addig pihi. Jepp. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#51895) shteer válasza Jorus (#51894) üzenetére


shteer
titán

Felkeles utan kivered? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#51896) Zomb€€ válasza Yeffy (#51892) üzenetére


Zomb€€
őstag

Félreértés ne essék, nem vagyok irigy rá, és tisztában vagyok a lehetőségeimmel. Csak az élet igazságtalanságát fájlaltam... ;]
Áldom az eszem, hogy idejében elkezdtem, és így 30 előtt egy fokkal azt mondom, hogy ezzel a fizikummal ki fogom bírni ezt a röpke földi létet :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#51897) korcsillio válasza _NCT (#51893) üzenetére


korcsillio
őstag

Nyáron jól mutasson az a lényeg ;)
Én is csak azért nyomom...:DDD

(#51898) BÁ Nutrition válasza _NCT (#51893) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezek a mi marad meg belőle dumák elég téveszmék azért. marad meg belőle. max a ferikéknek nem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#51899) Yeffy válasza Zomb€€ (#51896) üzenetére


Yeffy
veterán

hát, az élet már csak ilyen.
engem is idegesít, hogy nem lehetek olyan, amilyen szeretnék. elég nehéz megemészteni :))

úgy legyen

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#51900) Jorus válasza shteer (#51895) üzenetére


Jorus
nagyúr

Á, tréning előtt sose, elgyengülök tőle. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.