Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Miről sikerült 257 hozzászólást írni? Hihetetlen, hogy mennyi szabadidejük van egyeseknek.

(#18352) Casanova* válasza #11527168 (#18313) üzenetére


Casanova*
veterán

nekem is beesik az arcom kicsit mikor fogyok. olyankor mondják... mi van veled,szerelmes vagy??? :DDD

mell vót,nagyon atta. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18353) Jim-X válasza mocsanisi (#18326) üzenetére


Jim-X
őstag

Inkább pipát tömj, az jobban látszik rajtad... ;]

Amúgy meg jó a forma, no para :DDD

(#18327) Yeffy DJ: Csirkerizs? :F :DD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#18354) fesii


fesii
aktív tag

Minnél többet olvasgatok annál inkább belekavarodok a dolgokba :Y
Figyeljem mit eszek és elég vitamint vigyek be... Kalóriabázissal tök elvagyok. :) Pizzás csigát többet nem eszek :D
Legtöbb helyen azt írják, hogy 3-5óra intenzív edzés (részemről súlyzóval,haspaddal elvagyok). Na de ha most én intenzíven edzek az azt jelenti, hogy a pulzusom meg egyéb dolog az egekben holott azt irják, hogy a pulzust tartsd egy bizonyos szinten ami ha jól emlékszem nem volt extrém magas...
Bár lehet félreértelmezem az intenzív szót mert kinek mi az íntenziv?
Legtöbb kalóriát a nagy izomcsoportokkal égetek el. Ez tiszta leszarom a vállam jöhet a hát... :D
Valaki pár ezer hsz-el ezelőtt linkelt egy oldalt ahol irták, hogy pl: állóképesség javításhoz nagyobb ismétlésszám a kifizetődő. Lehet nem így van már elfelejtettem hogy is van ez?
Asszem így első szúszra ennyi kérdésem van csak :P
Előre is köszi a segítséget! :)

(#18355) hrvp válasza fesii (#18354) üzenetére


hrvp
aktív tag

(#18331) hrvp válasza agoka07 (#18325) üzenetére
Az első hozzászólásban találhatókat olvasd át, sokat fog segíteni.

(#18356) meroly


meroly
veterán

Nah pateszok voltam teremben, atta' :K ;]
Bár szálloda terme volt, ketten voltunk haverommal és szarul felszerelt, tehát nagyjából ugyanazt csináltam mint amit itthon is tudok, kivéve a gépi tárogatást meg a csigás lehúzást tricepszre, de faxa volt így is. Hogy mennyit jelent, ha a fekvenyomásnál rásegít a végén bakker, nem is gondoltam volna.
Szerdára keresünk egy jobb termet, mert bele akarok guggolni a 100-ba kíváncsiságból :DDD
Ja és meg lettem dícsérve, hogy jól ki vagyok b@szva, ahhoz képest hogy otthon edzek :DDD
Nyomok még egy ilyet is: :DD
Meg egy ilyet is: :))
:D

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#18357) Dexar007 válasza meroly (#18356) üzenetére


Dexar007
veterán

Aztán be ne szarjál nekem a 100kg alatt.. :DDD

Give me your cum,bull!

(#18358) spammer válasza Jim-X (#18353) üzenetére


spammer
veterán

"Inkább pipát tömj, az jobban látszik rajtad..."

:C :DD

---

Na én is lenyomtam a mell-kart, atta. :K Már a melory is "ki van baszva", hihetetlen, hogy itt már mindenki izmosabb, mint én ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18359) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

az a csípőőőő :Y :Y

mocsanisi jó a forma, mikor először olvastam azthittem mát 77kg vagy:D énis kb ittvagyok, majd csináltatok csajommal :Y képet.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#18360) D3W1L3


D3W1L3
tag

Van pár doboz 50mg/50db-os Puritan-os DHEA -m ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#18361) BÁ Nutrition válasza Mikuland (#18305) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak a felét bírtam megnézni de erről mindig az jut az eszembe hogy ilyenek minek mennek terembe?
ezt otthon a kertben is csinálhatja ingyen.
vagy menjen tornaterembe... :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18362) siti válasza fesii (#18354) üzenetére


siti
senior tag

3-5 óra intenzív edzés? ki vagy te? a terminátor?

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#18363) Mikuland válasza BÁ Nutrition (#18361) üzenetére


Mikuland
tag

Persze, hiszen ez nem gyúrás. A látványosság miatt ér valamit. Sikeresen elvonja a gyúrósok figyelmét. :DDD
Ha jól vettem ki, valamilyen katonai bázis terme lehet. Ott az edzettséghez megfelel.

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#18364) S e t h válasza Woodslave (#18341) üzenetére


S e t h
nagyúr

Karszoláriumba jársz te kis sexy motherfucker te!? :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18365) Balupapa válasza shteer (#18301) üzenetére


Balupapa
senior tag

Reserved, van supermanes is ;] tsajok szeretik

_-=*WheelWhores*=-_

(#18366) Ijk válasza deniro2 (#18347) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem akartam egyetlen 80 kiló alattiban sem kisebbségi érzést kelteni.

Nem tudtam hogy Casanova izmosabb, de ha ti mondjátok biztos. Mondjuk nem is érdekel, de ő szerintem pont nem 80 alatt van. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18367) _NCT válasza Dexar007 (#18350) üzenetére


_NCT
őstag

3 hónapja edzek, lassan 4 így Májusban. Vágyálmomat meg nemveszedel ugye? :W ;] Engem ez motivál, magamhoz képest jobban nézzek ki. Tudom hogy majd évek múlva fogok kb így kinézni, de szarok rá, ettől szép ez a sport. Már az is örömmel tölt el, hogy jobb lett az erőnlétem, mint 3 hónapja.

Mondjuk hatalmas izomtömeget nem fogok felpakolni, vagy a f@sz tudja, 80kg akarom tartani thai boxban is, de szerintem le fogok menni 75kg-ra, mikor lesz majd egy normális kinézetem. Igazából még a genetikám sem ismerem, lehet hogy egyszer csak megindulok és 90kg-ig meg sem állok (persze nem 35% testzsírszázalékkal :) ). Faterom elég nagy darab volt anno, hátha örököltem valamit.

2 éve edzettem utoljára, akkor MMA volt meg előtte Judo, de MMA nem jött be, sok volt a földön hempergés.

[ Szerkesztve ]

(#18368) Balupapa válasza _NCT (#18367) üzenetére


Balupapa
senior tag

well, well....:)

_-=*WheelWhores*=-_

(#18369) Radnix válasza Tipo16V (#18359) üzenetére


Radnix
senior tag

na ilyen egy ektomorf iszoynatosan kiba...va és beszálkásodva, levízhajtózva :D
tényleg ultrabrutál a csípő, derék

(#18370) Radnix válasza _NCT (#18367) üzenetére


Radnix
senior tag

1.: ezaz, kitartást, nem szabad abbahagyni.
2.: gyorsan találd ki hogy végülis most mi a faxt akarsz, mert így nem elhet fejlődni hogy nem tudod, hogy hovafejlődsz :DDD

EGYÉB: szkanderoztam én balfax 4 napja, azóta csontig hatoló fájdalommal küzdök, és kikaptam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18371) Yeffy válasza Jim-X (#18353) üzenetére


Yeffy
veterán

simán! ;) ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18372) _NCT válasza Radnix (#18370) üzenetére


_NCT
őstag

Igazad van, elég faszul írtam le előbb. Szóval akarom tartani a 80kg-t de nem zsírban, de valószínű box edzéssel le fogok menni 75kg-ra legrosszabb esetben, de legalább izmos leszek :D Jó lenne szálkásan 80kg-nak lenni, de az nem 2 nap munkája lesz.

90-100kg meg max kúrával lehetnék, de tényleg fogalmam sincs hogy a genetikám milyen, mennyit fogok még nőni izomban. 18 évesen 62kg voltam, 20 évesen már 72 (ekkor edzettem) utána abbahagytam az edzést és feljött még egy 10kg 2 év alatt.

Szerk: sokáig a derekamra is azt hittem, hogy családi örökség, mert családban mindenkinek szar a dereka. Aztán pár hete elkezdtem csinálni hiperhajlítást és láss csodát, elmúlt a fájdalom... Szóval sokat kell még tanulnom magamról is...

Radnix: szkanderral óvatosan, egyszer reccsent a könyököm, azt hittem tőből eltört :( utána évekig fájt, majd szerencsére elmúlt.

[ Szerkesztve ]

(#18373) meroly válasza Radnix (#18370) üzenetére


meroly
veterán

Szóval vesztettél ;]

Impossible is nothing

(#18374) Woodslave válasza S e t h (#18364) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem, pólóban szolizok :P

dehogy ez a napsütéstől van :K ;] nem vagyok én buzi (kivéve a mellkasborotválást, ülve pisilést, picsogást, stb ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18375) Shadowbull válasza _NCT (#18367) üzenetére


Shadowbull
addikt

Ha mar thai box: mindig is akartam ki akartam probalni a kuzdosportot, de eddig sohasem jutottam el odaig hogy el is menjek egy edzesre. Itt eleg sok jo terem lenne, es talan lassan idom is akadna. Szerinted 37 eves fejjel el lehet az ilyet kezdeni? Vagy hagyjam a faszba, mindenki jobban jar? :D

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#18376) _NCT válasza Shadowbull (#18375) üzenetére


_NCT
őstag

Ennyi idősen inkább már a nyugdíjon gondolkodnék ;]

Amúgy sohasem késő elkezdeni, max nem fogsz versenyezni, ahogyan én sem. Én se vagyok mai csirke és én is most kezdem, amatőr szinten bőven jó. Sokan 30 éves korban kezdik amúgy. Ismerek egy csávót a kondiban, ő 43 évesen kezdett el kravmagázni, előtte boxolt, 35 évesen kezdte. Sohasem késő :)

Én is mindig szerettem a küzdősportot, csak sajnos a pénz kellett máshova. Most hogy végre magam ura vagyok és megengedhetek havi 10-12 ezret edzésre, így kipróbálom. Csak sajnos én műszakban dolgozom, de szarok rá, összehozom.

[ Szerkesztve ]

(#18377) spammer válasza Ijk (#18366) üzenetére


spammer
veterán

Nagy Fantomas Csaba sincs szerintem 80 kg, vagy max talán annyi. Rá sem hallgatnál akkor, ha kajálásról/edzésről van szó? Miért számít jobban egy 100 kilós ember véleménye, miközben van mondjuk rajta 20-30 kiló zsír? :F Mert itt naturálban, alacsony tzs-vel senki nem lesz 100 kilóval, de máshol se nagyon...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18378) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

mell volt, reg atta ennyire mint most...
erdekesen mukodik nalam a kreatin, ero jott, teltek az izmok, feltoltesi szakasz ota viszont kb 1.5kilot fogytam. wtf egyszerre megy le a zsir es jon az izom?:D

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#18379) BÁ Nutrition válasza Mikuland (#18363) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezeket max "kiröhögtem"

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18380) Balupapa válasza Tipo16V (#18378) üzenetére


Balupapa
senior tag

aszonta a bánni olyan nincsen :B

_-=*WheelWhores*=-_

(#18381) wertigo1984 válasza _NCT (#18367) üzenetére


wertigo1984
őstag

En is Judoztam de abbahagytam. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18382) Ijk válasza spammer (#18377) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem érted a lényeget. A hozzám hasonló alkatúakhoz kell magam hasonlítani, hiába jön egy Nájtmer hogy szerinte napi 100g fehérje elég, nekem legfeljebb az életben maradáshoz.
Egyébként rajtam sincs 30 kiló zsír, Jojon sem, Zombin sem. Pedig mindannyian 100 kiló közelében vagyunk. Mozzarella 106, igaz róla nem tudom mennyire naturál.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18383) Casanova* válasza Ijk (#18382) üzenetére


Casanova*
veterán

én 178 cm / 89 kg vagyok :) a képen 87 kg

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18384) spammer válasza Ijk (#18382) üzenetére


spammer
veterán

Ja így már értem. Persze ez fordítva is igaz akkor, vagyis a 100 kilós véleménye sem mérvadó egy 60-70-80 kilós számára :) Nem tudom amúgy, de én a kb. >=12-15% körüli tzs-t tekintem "mérvadónak". Ha így megvan a 100 kiló körül valaki naturálban, akkor gratula :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18385) cibere11


cibere11
tag

Sziasztok!
Eddig csak olvasgattam a fórumot viszont most lenne egy kérdésem.
kb. 3 éve edzek itthon.Először csak kézi súlyzókkal és egy fekpad.Aztán 1 éve vettem egy komplett gépet.
Vékony testalkatú vagyok de azért már a felsőtestem alakul viszont a lábaim el vannak egy kicsit maradva.heti 3x edzek minden nap minden izomcsoportra.kb 2 hónapja elkezdtem guggolni de nem nagyon alakul a molekula.Mit ajánlatok a lábra még.
Ja 19 leszek és 66kg vagyok.de a 95 kimegy fekve. :DD
Köszönöm.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#18386) Shadowbull válasza _NCT (#18376) üzenetére


Shadowbull
addikt

jolvan, akkor csak raszanom magam :) meg az asszonyt kene valahogy meggyozni, hogy nem fognak szetrugni :)

Sracok, ha valaki filmszerepre vagyik es kelloen kigyurt valamint baltaarcu:

http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/04/29/sok_kigyurt_magyar_kell_dwayne_johnson_melle/

:DD

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#18387) spammer válasza cibere11 (#18385) üzenetére


spammer
veterán

Mondjuk próbáld ki az osztott edzést, láb külön napra, és úgy, hogy a végén megdögölj, másnap meg ne tudj lábra állni ;] 66 kilósan meg szép a 95 kiló fekve, csak gyanítom, hogy még a farizmoddal is nyomod azt a súlyt és köze sincs a testépítő melledzéshez ;]

szerk: amúgy a sétálós kitörést javaslom, akár egykezesekkel, akár kétkezessel, eléggé durván oda tud baszni :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18388) Woodslave válasza spammer (#18384) üzenetére


Woodslave
nagyúr

100kg alatt nincs férfi, nem tudtad, meg semmit nem is tud a testépitésről aki nincs annyi :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18389) cibere11 válasza spammer (#18387) üzenetére


cibere11
tag

Az nem lenne jó ha nem tudnék lábra állni mivel melóhelyen 8 órába csak állva dolgozok.Az osztott edzést hogy csináljam 3 napra szétosztva?fekvenyomást szerintem jól csinálom bár a 95 nehezen ment ki.sétálós kitörést hogy csináljam milyen súlyokkal és milyen ismétlésszámmal csináljam?
Köszi.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#18390) Shadowbull válasza cibere11 (#18389) üzenetére


Shadowbull
addikt

tedd a labat kulon napra, mondjuk pentekre, aztan akkor tudsz hetvegen otthon fetrengeni :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#18391) God Vazzeg válasza spammer (#18384) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mondj egy naturál testépítőt aki 100kg 10-15% tzs-al :D

(#18392) spammer válasza cibere11 (#18389) üzenetére


spammer
veterán

Súlyokat te tudod, én honnan tudjam, mit bírsz? :) Csinálj mondjuk 4x12 lépést kezdetnek, vagy tapasztald ki magadnak, hogy mi a jó. Nekem kétkezessel jobban bejött, felrakod csuklyára oszt mehet a menet, amíg be nem szarsz :DD C-vitamint szedjél, segít a regenerációban.

(#18391) God Vazzeg: Erről van szó :D Persze átlagmagasságot nézve (18x centi), mert egy 210 centis ember még akár lehetne is annyi :DD

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18393) cibere11 válasza Shadowbull (#18390) üzenetére


cibere11
tag

oké megpróbálom.
Akkor pénteken nem csinálok semmit csak lábazok.Van a gépen ilyen lábazásra alkalmas eszköz :D meg guggolok és akkor csinálok sétálós kitörést.És szombat reggel nem bírok felkelni. :DD Csak azért mert az összkép már szerintem jó lenne ha a lábaim nem lennének lemaradva.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#18394) cibere11 válasza spammer (#18392) üzenetére


cibere11
tag

Rendben akkor majd kipróbálom.Guggolni 40 kg szoktam 3x10-et hogy hátul van a súly és 3x10 hogy elöl. :DD de már ebben is elfáradok.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#18395) meroly válasza cibere11 (#18385) üzenetére


meroly
veterán

Amúgy sem lehet normálisan leedzeni egy nap alatt minden izomcsoportot, tehát térj át az osztottra szerintem is :K

Impossible is nothing

(#18396) Shadowbull válasza cibere11 (#18393) üzenetére


Shadowbull
addikt

vadlit se hagyd ki...

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#18397) God Vazzeg válasza spammer (#18392) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Illés Norbi szokott 100kg körül lenni, de csak tömegeléskor, amikor tuti nem 10% a tzs, inkább 20 :D Normál magasságot értem én is, 2m magasan nem nagy kaland a 100 killa :K :D De testépítők közt elég ritka is a magas :K

(#18398) spammer válasza cibere11 (#18394) üzenetére


spammer
veterán

Guggolás egy igen kemény összetett gyakorlat, elég keményen megdolgoztatja a szívet is. Én a kitörést jobban bírom szusszal (persze kisebb a súly is), viszont a lábat ugyanúgy szépen ki lehet vele nyírni. Részemről kevesebb guggolás, több kitörés :) De persze guggolni azért kell, mert nem vagyunk buzik ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18399) cibere11 válasza meroly (#18395) üzenetére


cibere11
tag

De az a gond hogy itthon nem tudok sok gyakorlatot végezni.ezért csinálok minden izomcsoportra 1-2-3 gyakorlatot és így 3 nap egy héten megvan.Nőni nem sokat növök mert hízni sem hízok. :(

(#18396) Shadowbull
Arra szoktam egy gyakorlatot végezni.

(#18398) spammer
Pénteken meglátom hogy bírom.Lehet a felénél kidőlök.A bu*ikat én sem komálom. ;]

[ Szerkesztve ]

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#18400) meroly válasza cibere11 (#18399) üzenetére


meroly
veterán

3-4 gyakorlat az már jó, én is itthon tolom, két izomcsoport+has egy napra bőven elég, attól is kifingok mindig.
Kajád rendben hogy nem nősz?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.