Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100601) Synthwave válasza mert_csokis (#100594) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nagyon nem. Minél kopottabb, annál tetű lassabb és inkonzisztensebb lesz.

Amúgy a használható halmazban mindkettő alsó polcos.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100602) Synthwave válasza Amerigo57 (#100598) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyik sem volt a kezemben. A Zowie-t jobb egérnek tartom (összeszerelési minőség, full PnP, nem optikai kapcsolók), de a magamnak a DA V3-at venném, mivel ezzel 52 grammra levihető a tömege.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100603) ferni válasza kiralytom (#100583) üzenetére


ferni
őstag

Mekkora sensivel meg DPIvel játszottál eddig, mivel próbálod most?

(#100604) mert_csokis válasza omfgk (#100600) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Nincs azzal a paddal semmi baj, csak helyén kell kezelni a dolgokat.
A világ egyik legismertebb padja, valószínűleg a legnagyobb példányszámban eladott is.
Nyilván nem véletlenül.
Az, hogy időről időre megjelennek gyártók, akik a felhasználók kis százalékára lőnek, és a nirvánát ígérik, az a felhasználók kb. 90%-át hidegen hagyja.
Csak egy egérpad, nem kell túlvinni a dolgokat.
Ez kicsit olyan, mint amikor itt a 40g-os, 4K-s, ilyen-olyan kapcsolóval szerelt csodákról van szó. A hc felhasználókon kívül nagyjából senkit nem érdekel.
Akarok egy jó ár-érték arányú terméket, ami már bizonyított, azt csókolom.
Vagy ahogy mostanában a wireless a sláger a topikban. Mindenkinek az van ajánlva, ha kell, ha nem.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#100605) Synthwave válasza mert_csokis (#100604) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Nyilván nem véletlenül."

Na nem azért, mert annyira jó. ;)

Másrészt meg ez a QcK már nem az a QcK, mint ~15 évvel ezelőtt, ahogy a piaci konkurenciája sem (mondjuk akkor is voltak extrább cuccok, hiszen már abban az időben is létezett Artisan, PureTrak, Allsop, Xtrac, Everglide vagy épp Icemat), főleg nem az utóbbi pár esztendőben, amikor – az Artisan után szabadon – már random "no name" gyártók is poliuretán hab alappal és igen korrekt felületekkel jelennek meg a semmiből.

Brutálisan jó ár/érték arányt itt találasz hazai viszonylatban. Amúgy meg PureTrak, és amíg gyártásban volt, Allsop Raindrop XL.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100606) kiralytom válasza mert_csokis (#100594) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Pont a hétvégen vettem egy alig használt qck heavy-t (az jobban is tetszett mint a Qck+). Szinte semmi kopása nincs , majdnem olyan mint a sarokbál annak a linkelt szutykosnak.

(#100607) mert_csokis válasza kiralytom (#100606) üzenetére


mert_csokis
senior tag

A 6mm-es vastagság nem zavaró? Főleg úgy, hogy nincs elvarrva a széle. Nekem a sima változat volt, ami 2mm vastag. De volt, hogy az is nyomott hagyott az alkarom belső részén.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#100608) kiralytom válasza mert_csokis (#100607) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Nem, nekem az jött be , a régi az volt és a 4mm-es Qck+t vettem pont egy éve, zavart, hogy olyan vékony :D

(#100609) kiralytom válasza ferni (#100603) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Az előző egerem (Steel Rival 5) dpi beállítása 1200 volt, ingame sens 0.71 ami edpi-ban azt jelentette, hogy 852-t használtam.

Most a deathadder v3-nál 1200 dpi, eddig 0.61-vittem le a senset és még nem volt meg teljesen a comfort érzés. Most próbáltam a 0.58-at. De ez is már ,,ordenáré" alacsony.

Érdekes, hogy ugye könnyebb az egér , jobban siklik, emiatt borult fel az érzet DE a 0,58-as sens, amin az előbb játszottam bár pontosabbnak tűnt, jobban fáradt a kezem.

Visszanéztem az eddigi egereim súlyát.

IME 3.0: 160 g (!!)
MS comfort mouse 6000: 114 g
Steelseries Rival 5: 85 g és itt már éreztem, hogy ez könnyű de ezt sikerült azért még megszoknom, meg azért nagy is azt egér.

Most a Deathadder v3 59 g , meglátjuk meg tudom-e szokni. Forma nagyon tetszik, iszonyat pontos, csak hát a felhasználó ( én!) ezen a súly/ellenállás dolgon még nyenyereg :DD

[ Szerkesztve ]

(#100610) Synthwave válasza kiralytom (#100609) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az IME 3.0 ~105 gramm.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100611) ferni válasza kiralytom (#100609) üzenetére


ferni
őstag

egyáltalán nem olyan alacsony az, sőt
én sensim az a te dpi beállításodon az 0.45 lenne és próbálkoztam ennél alacsonyabban is

amúgy tedd fel 1600 DPI-re és rakd be 0.37-re, az a mostanidon 0.555t jelent
az egy jó sens, de ha nem érzed a kontrollt én még lejjebb vinném.... :DDD

lehet ennél is lejjebb vinni a senst szépen fokozatosan, én tudom ajánlani, én is fokozatosan vittem mindig lejjebb és tanultam meg vele játszani, egyszerűen konzisztensebb az aimod minél lejjebb mész, ez egy szimpla tény, persze itt is van egy határ mikor túlzás már, mert pl nehezebb már tisztázni a pozikat, ezt a határt ajánlott megtalálni

lehet az is bajod, hogy csuklóból játszol, ami a DA v3hoz nem a legjobb megoldás, próbáld a csuklódat fixálni és többet dolgozni karból és a tényleg csak a mikrokorrekciókat megoldani ujjakból, csuklóból stb

persze van akinek a nagyobb sens fekszik, de az a kivétel, átlag játékosnak általában segítség ha lejjebb hozza a sensit CS2ben, Valorantban

[ Szerkesztve ]

(#100612) kiralytom válasza Synthwave (#100610) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Én is sokalltam, de az ms volt a forrás.
Nekem egyébként úgy rémlett, hogy 132 g , de a honlapjukról letöltve az adatlap mást mondott :N

(#100613) kiralytom válasza ferni (#100611) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Mi a ,,vaj” az 1200-as dpi-jal? Sokadjára ,,hangsúlyozod” az 1600-at.

(#100614) Csandi válasza kiralytom (#100613) üzenetére


Csandi
őstag

1600-on kisebb az input latency, meg az 1200 kicsit “fura” amikor a standard stepek 800-1600 (mondom ezt úgy, hogy amúgy már van amelyik egéren egyesével lehet állítani a dpi-t)

(#100615) Synthwave válasza kiralytom (#100612) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az kábellel együtt értendő, de igazából inkább ~103 gramm. Van a polcon egy fehér SteelSeries Edition, az előbb lemértem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100616) tUbThUmPER válasza Synthwave (#100610) üzenetére


tUbThUmPER
kezdő

De lehet hozzá kapni extra súlyt :D [link]

I wanna give out

(#100617) kiralytom válasza Csandi (#100614) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Azért 1200, mert az 1600-ason megbolondulok windowsban, így meg nem annyira zavaró. Semmi más oka nincs.

(#100618) juuzer


juuzer
addikt

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Razer Hyperspeed egerei mennyire zabálják az elemet?

Javarészt munkára használnám, meg jó lenne ha lenne egy tartalék, ha bedöglik a GPX netántán. Jelenleg itthon egy Rival 3 Wirelesst használok munkára, de rettentően zabálja az elemeket sajnos. :( Egy Viper V3 X Hyperspeedet vagy a Basilisk megfelelőjét néztem.

Vamos a la playa.

(#100619) ferni válasza juuzer (#100618) üzenetére


ferni
őstag

Én emiatt nem vennék új egeret munkára.
Munkára több mint jó az a Rival 3 Wireless. Annyi, hogy vedd lejjebb a polling ratet, munkára bőven elég a 250 hz, de még a 125 is, sokkal később fog lemerülni az elem.

Elem témára meg venni kell tölthető elemeket, így olyan mintha csak akksit cserélnél benne, mindig van kéznél másik kettő, amit rakhatsz is a tölteni ha lemerülnek ezek.

Van az Ikeában elemtöltő ami nagyon jó minőségű.

Meg van tölthető elem is, ez 2450 mAh, sokáig bírja.

De van az oldalon egybe pakk is ezekből.

Nekem meg elég sok embernek is ez vált be, ezzel kétlem olyan hamar lemerülne.

Persze vannak könnyebb opciók, de azokat sűrűbben kell tölteni ugye ha kisebb a kapacitása.

Ha nagyon akarsz egeret váltani én már elemes egeret biztosan nem vennék.

[ Szerkesztve ]

(#100620) juuzer válasza ferni (#100619) üzenetére


juuzer
addikt

Ikeás tölthető elemeket használok. Csak idegesít, hogy gyorsan meghalnak és mehetnek vissza a töltőbe.

A polling ratet kipróbálom majd, köszi.

Igazából csak megtetszett a V3, ahogy néztem a forma már közelebb áll a GPX-hez és beindult a vezérhangya. :D

Vamos a la playa.

(#100621) FireKeeper válasza juuzer (#100620) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a GPX akkor talán jobb választás lehet az üzemidő miatt. szerintem 125Hz-re visszafogva bírhat egy hónapnál is többet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100622) omfgk válasza FireKeeper (#100621) üzenetére


omfgk
addikt

125Hz-n bírni fog az 3 hónapot is.
1K-n 2-3 hét, intenzív használat mellett.

(#100623) FireKeeper válasza omfgk (#100622) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah akkor még durvább. kár hogy a logi nem licenszerli a HERO szenzort, megnéznék más gyártót is vele, az az üzemidő amit tud, elég jó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100624) Synthwave válasza tUbThUmPER (#100616) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy kell, mint egy falat kenyér. Olyan nincs, ami antianyagból van?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100625) Mephike


Mephike
senior tag

Érkezik a Lamzu Atlantis Mini ráncfelvarráson átesett változata.
Color: light pink
Sensor: Pixart 3950
Switch: Omron optical switch
Maximum support: 8K polling rate
Planning mass production at the end of May

(#100626) Csandi válasza Mephike (#100625) üzenetére


Csandi
őstag

Hoppá, Atlantis og v2 4k mellé beszerzek majd egyet

(#100627) Santi22 válasza Santi22 (#100474) üzenetére


Santi22
aktív tag

(#100628) koxx válasza Mephike (#100625) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Light pink&mini :o :N

(#100629) 4nick8 válasza koxx (#100628) üzenetére


4nick8
őstag

szép de eladhatatlan.

(#100630) Santi22 válasza 4nick8 (#100629) üzenetére


Santi22
aktív tag

Ez egyébként tökéletesen megfigyelhető az og atlantis kifutásánál is.
Előbb elfogytak a feketék a polcokról, aztán nagyjából egy héttel ezelőttig volt még fehér, de mostmár azt sem lehet kapni. Már csak a macha, a miami és a pink kapható.

[ Szerkesztve ]

(#100631) 4nick8 válasza Santi22 (#100630) üzenetére


4nick8
őstag

Pinket senki nem vesz itthon mert félnek hogy mit szólnak az ismerősök.

(#100632) koxx válasza 4nick8 (#100631) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

40%-kal olcsobban megvennem

(#100633) Synthwave válasza 4nick8 (#100631) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az enyémeknek tetszene. Nincsenek túlságosan befásulva.

Raiden Classic XSOFT M-etek lesz valamikor?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100634) ferni válasza 4nick8 (#100629) üzenetére


ferni
őstag

ugyanilyen színű az egerem :DDD

mondjuk én nem tudtam színt választani, de elég jól néz ki így hogy rajta van a fekete grip.

(#100635) 4nick8 válasza koxx (#100632) üzenetére


4nick8
őstag

Most féláron vannak senki sem veszi.

(#100636) koxx válasza 4nick8 (#100635) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hol van féláron? melós egérnek jó lenne.

(#100637) 4nick8 válasza koxx (#100636) üzenetére


4nick8
őstag

Itt

43990 az eredeti ára.

(#100638) Csandi válasza 4nick8 (#100637) üzenetére


Csandi
őstag

Nincs raktáron.

Csak fekete és fehér nincs :R

[ Szerkesztve ]

(#100639) koxx válasza 4nick8 (#100637) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azert ez nem félár

(#100640) koxx válasza Santi22 (#100627) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sold out :o

(#100641) Drenadar


Drenadar
veterán

jelenleg pulsar v2 minit használok. a v3 mennyivel jobb? kényelmesebb? :)

(#100642) Szellem. válasza Drenadar (#100641) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem a V3 Large van és szeretem nagyon. Amióta megvan nem gondolkoztam egér cserén. Elött meg volt egy pár.
Igaz, neked mini van, de a V3 jól sikerült. V2 után bátran javasolom.

[ Szerkesztve ]

(#100643) Synthwave válasza Drenadar (#100641) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyanaz a méret és forma...

Jobb, tenyértámasztól leválasztott főklikkek, jobb szenzor (ami valójában kb. irreleváns, de valamivel kevesebbet fogyaszt, és az 1000 Hz alatti polling rate-ek is stabilabbak), pontos töltöttség-kijelzés, 4K ready, új görgő encoder, 3-4 grammal alacsonyabb tömeg és perforációktól mentes felső burkolat.

tl;dr: Korrekt generációs fejlődés.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100644) kiralytom válasza 4nick8 (#100631) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Én rengeteg színt élnék. Nálam nincsenek meg ezek a beidegződések , hogy csak fekete/fehér. Kifejezetten feldobják a kiegészítők a szettet. Lehet az pc vagy akár öltözködés. :C :C :C

(#100645) koxx


koxx
MODERÁTOR

(#100646) F-ECT$ válasza koxx (#100645) üzenetére


F-ECT$
titán

73k? Megéri, rögtön 2-t kérek :)

Közben megjött az Endgear XM2we, tényleg kellemes a tapintása, a formáját még kicsit szokni kell, de egyelőre barátok vagyunk :)

Dive ever, work never.

(#100647) tomnak95


tomnak95
csendes tag

Endgame Gear XM2we annyira jó áron volt, már sehol nem kapni ennyiért, szerintem elvittem az utolsót.
Nagyon jó az anyaghasználat és switchek.
Azt vettem észre, hogy az alkarom zsibbad ahogy feszül az egér fogása közben, ahol hozzá ér az asztalhoz. Lehet csak azért mert sokat használtam miután megkaptam

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Tamás

(#100648) Skynet258 válasza tomnak95 (#100647) üzenetére


Skynet258
veterán

Sajnálom is, hogy nem csaptam le rá, de van 20k játékpénzem Alzánál és ott akartam keresni valamit... Ott meg nincs mit venni basszus. Jó kör.

https://geekpulse.hu

(#100649) tomnak95 válasza Skynet258 (#100648) üzenetére


tomnak95
csendes tag

Razer Deathadder V2 X HyperSpeed-em pont ott van garanciás ügyintézesen.
Én sem találtam ott értelmes csere egeret

Üdvözlettel: Tamás

(#100650) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egeret a Hama uRage Reaper morph 1000 helyett ami formára hasonló? Esetleg van rajta gomb ahol a mutató ujj pihen?

Sajnos az egér görgője feladta a harcot és fel-le görgetéseket produkál egyirányú görgetések esetén. :O Próbáltam takarítani amennyire szét lehetett szedni - de nem segített semmit sajnos.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#100651) dqdb


dqdb
nagyúr

X2H
új Pulsar X2H szín

Xlite V3 eS
X2A eS
és jönnek a piros eS modellek is

Sajnos jelenleg úgy tűnik, hogy akinek színes V3 kell, azzal a Pulsar megfizetteti az eS verzió felárát akár kellenek neki az eS extrái, akár nem.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#100652) Szellem. válasza dqdb (#100651) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem tetszik a Founders Edition zöld és piros is. Gondolkozom, hogy behúzok egyet, csak hát es verziók.
Teljesen elhanyagolták a V3-as szériát. Ezt az es-t nyomják. Nekem ez nem szimpi.

(#100653) tomnak95 válasza zedok (#100650) üzenetére


tomnak95
csendes tag

Razer Basilisk V3? Egyik haveromnak van, szerinte nagyon kényelmes

Üdvözlettel: Tamás

(#100654) Drtysanchez


Drtysanchez
csendes tag

Úgy néz ki meghalt az egerem görgője ami egy CoolerMaster mm530.
ehhez hasonló formavilágú geret keresnék max 30k-ig.
Mit ajánlotok, nem ismerem a mostani felhozatalt.

(#100655) Synthwave válasza tomnak95 (#100653) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak emelgetni vagy hirtelen irányt váltani ne kelljen.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100656) Zaied válasza zedok (#100650) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Kézméretet és fogást tudnál mondani?

(#100657) Grampy


Grampy
aktív tag

Azt lehet esetleg tudni, hogy az itthon kapható Zaopin Z1 Pro-t melyik akkumlátorral árusítják?

(#100658) Yamaha R1


Yamaha R1
tag

A VGN nem tud lenyugodni, megint létrehozott egy új almárkát a VXE után. ATK néven szeretnék forgalmazni a kimondottan esportra szánt egereket.

Eddig 2 modellt jelentettek be: X1, F1. Elég jónak tűnnek specifikációk alapján: Omron optikai kapcsolók, 8K polling rate és lesz ultrakönnyű 38 grammos Ultimate verzió is.

Nem akarom telerakni a hozzászólást képekkel meg részletes termékinfókkal. Akit érdekel, itt mindent megtalál róluk:

[ATK Blazing Sky X1]
[ATK Blazing Sky F1]

(#100659) FireKeeper válasza Yamaha R1 (#100658) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezektől az almárkáktól kivagyok teljesen. pedig jó cuccokat csinálnak, de így semmi márka identitást nem tudnak építeni. példát vehetnének a Lamzutól.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100660) Evil Snowman válasza Yamaha R1 (#100658) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Az az X1 shell olyan szép Viper V3 rip-off, hogy beszarok.

(#100661) Mephike válasza Evil Snowman (#100660) üzenetére


Mephike
senior tag

Szép egér lett :DDD

(#100662) dqdb válasza Mephike (#100661) üzenetére


dqdb
nagyúr

És még Synapse-ot sem kell telepíteni hozzá, szóval eléggé egyértelmű, hogy melyik a jobb ;] /s

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#100663) Evil Snowman válasza Mephike (#100661) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Csórók Viper V3-a. :DD

(#100664) Mephike válasza Evil Snowman (#100663) üzenetére


Mephike
senior tag

A hardver adott, meglátjuk milyen lesz az anyag használat, de itt ugye a szoftver is nagyon jó. Szóval én ezt így nem merném kijelenteni.

(#100665) Synthwave válasza Evil Snowman (#100663) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig a Rajzer annyira high-end és formabontó.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100666) Evil Snowman válasza Synthwave (#100665) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Keverjük a szezont a fazonnal. Amit linkeltél cikket, semmi köze ahhoz, amit írtam.
Mindig jön a nyígás, hogy jajj milyen túlárazottak a termékeik etc. Bezzeg fele, harmad annyiért más legyártja ugyanazt.
Úgy könnyű fele, harmad annyiért legyártani ugyanazt, ha egy az egyben lekoppintják a formát. Vagy szerinted egy új shape kialakításához nem kell idő meg pénz? És persze folytathatnám a sort. De felesleges belemenni, mert csak parttalan vita lenne. :R

(#100667) Santi22 válasza Evil Snowman (#100666) üzenetére


Santi22
aktív tag

Nehéz eldönteni, hogy itt a kínai fanboykodás túlzásba vitele vagy a te állandó önkéntes razer nagykövetséged a probléma. Szerintem félúton van valahol az igazság.
Semmi nem indokol 180 dolláros árat, de abban igazad van, hogy Kína másol. (micsoda meglepetés Kínában másolnak :DDD ) Mindig is azt csinálták csak legfeljebb eddig nem voltak az "egér iparban" ennyire jelen.

edit: Illetve még1 dolog, hogy ami változott talán még, hogy az olcsó hitvány másolatok helyett/mellett, mostmár minőséget is látunk.

[ Szerkesztve ]

(#100668) Szellem. válasza Santi22 (#100667) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Lassan ott tartunk, a fanboykodásban, hogy elmegy a topik témája elmegy egy egyoldalú irányba mind két oldalon.
Erről egy régi zene jut eszembe:
Cypress Hill - Hand On the Pump (Official HD Video) - YouTube

[ Szerkesztve ]

(#100669) Mephike válasza Santi22 (#100667) üzenetére


Mephike
senior tag

edit: Illetve még1 dolog, hogy ami változott talán még, hogy az olcsó hitvány másolatok helyett/mellett, mos tmár minőséget is látunk.

Megfogtad a lényeget. Nekem mindegy, hogy kínai, koreai vagy más a gyártó. Ha jó a cucc, akkor én szeretném kipróbálni. Sokszor volt téma, hogy a keleti márkák szoftverei nem eléggé jók (most nem mennék abba bele, hogy kinek milyen szoftver jó, meg kell-e hogy az mindent is tudjon, stb.) de a VGN/VXE/ATK (agyrém ez a minden egérhez új márkanév) által használt V-Hub nagyon jó lett.
Nekem tökre megfelel, ha Evil szereti a Razert, én kiszerettem már belőlük, de ez legyen az én bajom. Ugyanakkor azt el kell ismernem, hogy tudnak ott azért valamit ha tényleg őket másolja a fél világ. Szerintem egy ilyen topicban el kell férnie (még ha csipkelődünk is egymással) a "mindent ki akarok próbálni" és a csak a "bejárt márkaneveket akarom használni" embereknek.

(#100670) FireKeeper válasza Mephike (#100669) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Ugyanakkor azt el kell ismernem, hogy tudnak ott azért valamit ha tényleg őket másolja a fél világ.
Felépítettek egy rohadt erős brandet, jó termékekkel és jó marketinggel, évek-évtizedek alatt. Most pedig ennek a munkának a gyümölcsét aratják le az árazásukkal, néhányunk szerint (nem) kicsit indokolatlan mértékben. Főleg ezért kopizzák őket szvsz és nem azért mert az adott lemásolt modell a non-plus-ultra. de amúgy ennél (ATK X1) szerintem sokkal nagyobb ripoffok a Delux egerei, ha már valamin felháborodunk, azon kéne inkább.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#100671) Synthwave válasza Evil Snowman (#100666) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

;)


Mindenesetre abba a maszkba nem sok effortot öltek. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#100672) Synthwave válasza Synthwave (#100671) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy a Model O ~2,5 hónappal megelőzte a releváns Vipert (a 2004-es teljesen más történet).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.