Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 19:13:39

LOGOUT.hu

#AKCIÓ hashtaggel kezdd a hozzászólást, ha akciós terméket ajánlasz
OFF, ha csak kommentelsz (akciós termék keresése, vélemény, stb.)
Mellőzendő: Tetszik / gyűlölöm a régi / új rendszert, stb. ALZA kupon is mellőzendő
Nepperkedés és minden ezzel kapcsolatos téma tilos, ezek a postok törlésre kerülnek
Bizonytalan vagy egy weboldal megbízhatóságát illetően? scamadviser.com!
14 napos elállási jog gyakorlása
Kérjük, az adott kérdésed a megfelelő topikban tedd fel! (lista lent)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#27801) Lackki válasza laci1117 (#27800) üzenetére

Lackki
(senior tag)

ilyenem van :) csúcs a cucc.

Privátot hamarabb észreveszem!

(#27802) raziel01 válasza fogtunder (#27797) üzenetére

raziel01
(veterán)

Patriot Burst addig érte meg amíg lehetett kuponozni.
25-ért el lehetett hozni az 1 TB-ost alzáról.
Így most minimum WD Blue vagy Samsung Evo. 500 GB meg jól tud jönni. Azok vannak egész jó áron.

(#27803) korpicschess

korpicschess
(veterán)

Emagra nincs esetleg valami szállítási kupon? Bútort rendelnék, de 7000 Ft a szállítás a 20.000-res bútoron.
:R

Aktuális hirdetésem: Astell&Kern AK70 85k, Audio Technica SR5WH 16k (ha nincs hirdetve, írj PÜ-t :) )►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27804) Game-over válasza korpicschess (#27803) üzenetére

Game-over
(aktív tag)

Ez nincs ott a termék alatt?

"A fizetés véglegesítésekor válaszd a bankkártyás fizetési módot, így ingyenes szállítást biztosítunk minden eMAG által forgalmazott termékre."

(#27805) zsuha válasza DemonDani (#27799) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

Pedig de, egy kategória. Olvasgass róla többet. Hangzásban minőségileg ugyanaz, csak BT + táv + SPDIF miatt drágább. Akiknek az nem kell, azoknak a genius bb.

[ Szerkesztve ]

(#27806) fogtunder válasza raziel01 (#27802) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

Szerintem igazán akkor sem, mert az 500-as WD Blue és a 860 Evo is kuponozható volt, de hát ez volt a kérdés.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#27807) zsuha válasza laci1117 (#27800) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

Akkor az optika most mégsem kell? Amit rendeltél, azon ui nincs.

(#27808) maroni válasza korpicschess (#27803) üzenetére

maroni
(tag)

Emag által forgalmazott termékre 16990 felett kártyás fizetéssel ingyen szállít!

[ Szerkesztve ]

(#27809) raziel01 válasza fogtunder (#27806) üzenetére

raziel01
(veterán)

Én is 21-ért vettem az 500 GB-os 860 Evo-t kuponozva de a Patriot 25-ért 1 TB-ot kínált.
Én csak azért nem vettem meg, mert abban bízok, hogy 1 év múlva lesz 2 TB-os jó áron.

(#27810) laci1117 válasza zsuha (#27807) üzenetére

laci1117
(tag)

Jó lett volna ha van rajta, de majd valahogy össze hebrákolom a PS4-el és TV-vel. Nem tudom még hogyan, biztos vannak átalakítók hozzá. Vagy tévedek? :D BT-t azért engedtem el mert pár ezer Ft-ért lehet venni hozzá BT adaptert.

(#27811) DemonDani válasza laci1117 (#27800) üzenetére

DemonDani
(addikt)

lehet kapni olyan kütyüt, amit AUX-ra rá tudsz tolni, és lesz Bluetooth lehetőséged. ;)

(#27810) laci1117
Igen, ilyen is van, egy aktív átalakítóval simán megoldható.

[ Szerkesztve ]

asd fgh jkl éáű

(#27812) fogtunder válasza raziel01 (#27809) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

én is gondolkodtam az 1TB verzión, de a gépbe nem kell ennyi tárhely, a NAS-ba meg kevés, szóval én is várok vele.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#27813) zsuha válasza laci1117 (#27810) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

Egy ilyesmi fog kelleni, ebben van BT és optikai is [link] . Ennyiért jó az Edifier, tényleg.
De egyébként akkor már megvárhatod amíg 80 eur lesz az 1280db (kb 83 eur ÁFÁ-val), akkor árban ugyanott vagy, és nem kell külön vacakolnod, meg a távirányítón is lesznek hozzá gombjaid :P
És akkor már csak a szállítást fizeted rá amazontól, ami nem kevés ugyan (22 eur körül van most), de ha még mást is rendelnél, akkor már megéri úgy.

[ Szerkesztve ]

(#27814) -secret- válasza -secret- (#27798) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Mondom a H&M-es ügyfélszolgálatos csajnak... valahogy oldjuk már meg a dolgot 30k-t röstellek a kabátért. Azt mondja betesz egy 25%-os kupont.

Mondom tegye már be legyen szíves a feliratkozósat is.

Csaj ámult, hogy bevesz a rendszer 2 kupont. :DDD

@nemalzázott

[ Szerkesztve ]

(#27815) Beniii06 válasza -secret- (#27814) üzenetére

Beniii06
(senior tag)

Troll on:
Milyen színű a kabát, amit vettél? Nem a színe miatt volt 'akcijós'? ;]

Csak gondoltam rákérdezek, ha már beírtad a kuponok összevonhatóságát is egy hsz.-be, a kérdés adta magát.. :DDD

Revolut(ingyenes kártya kód + 1750 Ft bónusz), Transferwise(első utalás 500£-ig díjtalan)regisztrációhoz meghívót tudok küldeni/Curve kupon kódot adni 5£ neked is nekem is, így mindkettőnknek megéri. Érdeklődni privátban!

(#27816) szabi__memo válasza Beniii06 (#27815) üzenetére

szabi__memo
(addikt)

Alzás(sárga) ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#27817) -secret- válasza szabi__memo (#27816) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Nem. Fekete ami tök jó mindaddig amíg be nem zipzározom. Akkor derékban, alul szűk(ös).

[ Szerkesztve ]

(#27818) laci1117 válasza zsuha (#27813) üzenetére

laci1117
(tag)

Köszönöm szépen, el is raktam kedvencekbe a küyüt, ezzel már tuti össze tudom varázsolni a TV-t meg PS-t :R türelmetlen vagyok, nem tudok várni :D remélem nem döntöttem rosszul, egy kb 10 éves 5.1 rendszert fog leváltani.

(#27819) Smallberry válasza -secret- (#27794) üzenetére

Smallberry
(újonc)

Több email címről rendeltem már, az egyikhez küldték. Ingyenes szállítást is ad hozzá. Ha van régi regisztrációd, érdemes megpróbálni, hátha működik. ( H&M HM025)

(#27820) sb válasza Degeczi (#27795) üzenetére

sb
(veterán)

Fura. Én anno kértem át meleg levegős sütőt.
Akkor is eltelt 3-4 nap a visszajelzésig. Fel is hívtam őket, hogy legalább egy "OK/Folyamatban" jöhetne válaszként. Akkor elmesélték, hogy kb. 3 nap az átfutása mire megvan a válasz.
Ezután visszajeleztek és intézték a szállítást vidékről, az ország másik feléből. Pár nap múlva jött az sms, hogy átvehető.
Szóval nagyon korrektül ment a dolog, pedig nem a szomszédból szervezték.

eladó cuccok: Phenom II X4+GTX460 1GB konfig, Samsung SSD-k, Tp-Link WDR3600, Modecom Feel 202 mITX ház...

(#27821) Begi

Begi
(senior tag)

Philips webshop.
Bizonyos termekekre van 40%-os kupon: MKBAdvent

(#27822) grafnet válasza Begi (#27821) üzenetére

grafnet
(Topikgazda)

Most adtam le rendelést... :O :W
Kivert a víz! :))
De akciósra nem jó ez sem, csak a linkelt oldalon lévő termékekre.

Xiaomi Mi Mix 2S (XA: 6/128, EU 10 dev) + Mi Band 3 és Honor 8 + Mi Band 2

(#27823) F74

F74
(csendes tag)

Sziasztok! Akció Osram CL A 100 14W/2700K E27 1521lm LED - 100W izzó kiváltására ! 1.090 Ft (Budapesten az áruházban személyesen is átvehető!)[link]

Ingyenes Átvevőpontok (Budapest-Debrecen-Hajdúböszörmény)[link]

[ Szerkesztve ]

(#27824) Begi válasza grafnet (#27822) üzenetére

Begi
(senior tag)

Igen, csak a linkelt oldalon levo termekekre el.

(#27825) MasterMark válasza F74 (#27823) üzenetére

MasterMark
(titán)

E14 nincs esetleg akciós valahol? Ahogy nézem ugyanott az is olcsóbb most.

[ Szerkesztve ]

There is no replacement for displacement

(#27826) Begi

Begi
(senior tag)

Akcio:
iSTYLE BEATS SOLO3 fejhallgató adventi kedvezmény: 49.900Ft - ISTYLEBEATS
Extreme audio bizonyos termekek
Book24 - 26%: MKB-BOOK19 (nyomtatott könyvekre érvényes)
Scholl (Revans2000.hu) - 20% kedvezményre jogosít a teljes áru Scholl, Clarks, Fly Flot, Berkemann, Skechers lábbelire, valamit Beurer termékekre : MKBPlaza20

[ Szerkesztve ]

(#27827) Pumma válasza Degeczi (#27795) üzenetére

Pumma
(veterán)

Mostanában sokan keresték ezt, és éppen ki is fogyhatott. Amúgy már nekem 2x segítettek ilyen módon.
De minek a dupla off, így alig lehet elolvasni.

Ha kérdésed van írj privit!

(#27828) gyuri104

gyuri104
(csendes újonc)

#akció
Garmin [link] Fenix 5 plus okosóra 99 990 Ft, -
Ha volt már akkor elnézést kérek. :R

(#27829) Bornie127 válasza F74 (#27823) üzenetére

Bornie127
(aktív tag)

:R

#gyuri104: rossz a link

[ Szerkesztve ]

(#27830) F74 válasza MasterMark (#27825) üzenetére

F74
(csendes tag)

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#27831) Degeczi válasza Pumma (#27827) üzenetére

Degeczi
(nagyúr)

De nem fogyott ki, mert a forgalmazás kezdetének napján délelőtt adtam le az igényt, és még napokkal később is többfelé jelezték, h merre láttak belőle az országban.

Szóval keresett cuccnál nem jól működik az Aldi átkérős rendszere (sem az elosztás, ha Szegedre 1-1 db-ot küldtek a két üzletükbe...), ezért írtam.

(#27832) Gergőke88 válasza gyuri104 (#27828) üzenetére

Gergőke88
(addikt)

Mi a jó link?

(#27833) Richie146 válasza Gergőke88 (#27832) üzenetére

Richie146
(senior tag)

ez

(#27834) krypton válasza -secret- (#27814) üzenetére

krypton
(senior tag)

Megosztanád/megosztanátok velem is esetleg a H&M kódokat? :U
Mindet! ;]. Nekem HM025 és HM027 kódokat nem fogadja el :(. Ingyenes szállítás kódja esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#27835) -secret- válasza krypton (#27834) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Nem tudom megosztani, felhívtam őket és a csaj rakta be nekem a kódot a rendelésemhez. Ő is adta le a rendelést én csak annyit mondtam neki, hogy "mehet".

(#27836) blaca83 válasza Richie146 (#27833) üzenetére

blaca83
(őstag)

Brutál jó ár érte! :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#27837) Ciccuka válasza laci1117 (#27800) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

Edifier R1280T 2.0 Aktív hangfal
igen eléggé megéri most

🏎️ 🏁

(#27838) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)

ADATA merevlemez tok 2.5"
Ez se rossz

🏎️ 🏁

(#27839) Pumma válasza Degeczi (#27831) üzenetére

Pumma
(veterán)

Akkor valami zavar van vagy volt a rendszerben. Vagy a központi vagy a helyi résznél vagy elakadt a kérés, ezt már sose tudjuk meg. De talán megint bekerül a kínálatba, ha ennyire fogy.
1-1 darab egy ekkora városba az nem semmi.

(#27840) Paxker315

Paxker315
(aktív tag)
LOGOUT blog

Kedvenc megfizethető SSD-m miért kap ilyen kevés szeretetet?

Crucial MX500 :) Jobb, mint a Blue, nem sokkal rosszabb, mint a 860 Sammie. Mondom ezt úgy, hogy olcsójancsiként én is 2db wd blue-t használok. A crucialt jobb vételnek tartom.

Szokásos termékajánló: Vittoria Rubino Pro Grafénplüss isotech 4db ingyé postával 70 eur Merlintől.
[kép]

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=516baby_santa_penguin.png

(#27841) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)

Néha itt is vannak kiváló SSD meghajtók (középkategóriások).

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#27842) NoOne1976 válasza Degeczi (#27831) üzenetére

NoOne1976
(senior tag)

Én is adtam le átkéréssel igényt, semmilyen visszajelzést nem kaptam eddig. Pedig kifejezetten figyeltem, hogy volt aki írta, éppen hol volt még kapható, ahol vett is, mikorra az én igényem elvileg rögzítve volt.

(#27843) paolinho válasza gyuri104 (#27828) üzenetére

paolinho
(őstag)

Gond nincs, de ez a link értelmezhetetlen. Van valami jobb opció erre?

(#27844) Dr.NX válasza paolinho (#27843) üzenetére

Dr.NX
(őstag)

Akkor még egyszer:
Garmin Fenix 5 Plus - ezüst, fekete
Alza
99 990 Ft
https://www.alza.hu/sport/garmin-fenix-5-plus-silver-black-band-d5568598.htm
#akció

(#27845) Bear válasza Vertigo18 (#26738) üzenetére

Bear
(tag)

Biztosan tévedsz. Nekem Microsofttól vásárolt WIN-em van (2db is, kb. 1/2 év különbséggel vásárolva), érdekes módon nem kaptam egyikhez sem matricát. Maga a számla is egyszerű kinézetű. Szóval a matrica hiánya nem bizonyítja a jogtalan használatot.

MasterMark: diák ajánlat volt pár éve, még 8.1, nem 10-es. Retail, ez is...

[ Szerkesztve ]

(#27846) MasterMark válasza Bear (#27845) üzenetére

MasterMark
(titán)

Hol vásároltad azt az MS-től?

Itt most a retail verziókról van szó.

(#27847) gyuri104 válasza Richie146 (#27833) üzenetére

gyuri104
(csendes újonc)

Köszönöm a kijavítást! :R

(#27848) csumpa93 válasza Dr.NX (#27844) üzenetére

csumpa93
(tag)

Ez jó árnak számít? :)

(#27849) gyuri104 válasza csumpa93 (#27848) üzenetére

gyuri104
(csendes újonc)

ÁK 2. Legjobb ár 190 ezer

(#27850) aron89 válasza Dr.NX (#27844) üzenetére

aron89
(aktív tag)

Annyi szart összevásároltam, ezt már nem tudnám beadni itthon :( pedig de kellene. Vagy azt mondom, hogy nepperkedni veszem, de aztán hopp rajtam maradt ;]

(#27851) Zoty4 válasza csumpa93 (#27848) üzenetére

Zoty4
(őstag)

Garmint csakis a garmin.hu (navigate) vagy zerge boltokbol szabad venni. Ha nem lesz gond a termekkel akkor no problem, de ha igen, akkor ott azonnal cserelik, sot gari idon tul egy fix osszegert szinten cserlik. Nem tudom alzan milyen gari van ra. De teny, baromi jo aron van.

[ Szerkesztve ]

(#27852) agabe válasza Begi (#27826) üzenetére

agabe
(addikt)

Betas solo 3- as van olcsobban is, igaz truf zold, de azert ennyiert nem rossz:
[link]

#AKCIÓ

[ Szerkesztve ]

(#27853) Timeola válasza Ciccuka (#27837) üzenetére

Timeola
(tag)

Ne röhögjetek ki, mert csajból vagyok :DDD de ez tévéhez is jó lehet? És ha igen, hogy csatlakozik (?), mert ahogy olvasom nem Bl.-os. Jó vélemények vannak róla, ideális lehetne a nemrég vett Q70 Samuhoz.

(#27854) Laox válasza Timeola (#27853) üzenetére

Laox
(aktív tag)

Ha profikat kérdeznél, azt mondanák, hogy a jack csatlakozóból kijövő hang minősége ócska, de nekünk átlagembereknek teljesen jó, a hangfalban beépített erősítő van, tehát fel tudod "tuningolni" a hangokat vele. Szerintem nem rossz. Ha meg nem tetszene, visszaküldöd, ők kérdés nélkül visszaveszik. De szerintem egészen jó lesz, én is rendelek egyet.

(#27855) MasterMark válasza Laox (#27854) üzenetére

MasterMark
(titán)

Az erősítő erősíti a hangot.

(#27856) maross válasza zsuha (#27785) üzenetére

maross
(veterán)

pont hf1250b-m van, es behuztam az edifiert, koszi annak aki linkelte. kivancsi vagyok botfuleimmel hallok-e barmi kulonbseget.

eladó új/használt társasjátékaim: https://www.boardgamegeek.com/collection/user/maross80?own=1&subtype=boardgame&ff=1

(#27857) Albigator válasza aron89 (#27850) üzenetére

Albigator
(senior tag)

"menstruációs ciklus nyomon követése"
Ezzel featurel tuti meg tudod majd magyarázni. :D

Nem vagyok nagy órás nekem egy sima MI Band 4 aktivitásmérő bőven elég de ez is tetszik, csak nem nekem való ezek szerint... ;]

Apropo mik a "legmenőbb" megbízható online bútorboltok MO-n?
Fotel, kanapé érdekelné a családot de tudtommal erre nincs külön topik. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS ROG STRIX RX 5700 - https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/albigator/index.html

(#27858) zsuha válasza maross (#27856) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

Én nem tennék ilyet, inkább gyűjtenék a helyedben egy olcsó kis erősítőre/passziv hangsugarzokra hasznaltan, és nem sokkal többért egy kategoriaval jobb minőséget kaphatnál. Nézegess be a hifi topikba.
Vagy PC hangszóró kell változatlanul? Akkor is igaz amit írtam, vegyél használtan aktív hangsugarzokat.

De ha maradsz az otletednel, azert ird majd be, hogy mit hallottal :)

[ Szerkesztve ]

(#27859) maross válasza zsuha (#27858) üzenetére

maross
(veterán)

Ugy erzem mindegyik altalad vazolt otlet tobbe fajna, mint egy huszezres kiadas (amit mar kifizettem amikor irtam az elozo kommentet). Van ala egy asus xonar hangkartya a gepben, az elvileg kiszolgalja. Nekem nem kell semmi extrara, youtube zene/játék szoljon normalisan. Ha nem hallok kulonbseget, majd eladom, most tenyleg nagyon jo aron volt emagnal. Nem a gyujtogetessel van gond, amire kell van penz, egesz egyszeruen nem eri meg, mert felek ugyse fogom hallani a difit, vagy még ha hallom is, max egy vallranditas lesz reszemrol.

eladó új/használt társasjátékaim: https://www.boardgamegeek.com/collection/user/maross80?own=1&subtype=boardgame&ff=1

(#27860) Pumma válasza Timeola (#27853) üzenetére

Pumma
(veterán)

Nem igazán ajánlott, mert se HDMI, se BT. nincs rajta. A tévéből jack/fejhallgató kimeneten gyenge hangminőséget kapsz, ez inkább olyan eszközökhöz való, aminél van RCA kimenet, de megkérdezheted a házimozis topikban is[link], hogy mi való a tévédhez. Szerintem egy hangprojektor/soundbar is alkalmasabb ennél[link].

(#27861) Gombinyó válasza Timeola (#27853) üzenetére

Gombinyó
(őstag)

Teljesen jó tv-hez csak kell mellé egy stereo dac is. Pl egy fiio d03k meg egy optikai kábel. A ilyen 40-50 ezres soundbaroknal jobb lesz a hangja.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.