Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36898) ígyvanferi válasza tomcica (#36895) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jó ám, nem véletlen szoktam én is promotálni. Most nem nagyon van sehol akcióban, nike.com-on egy színből van 84-ért, meg a shield verzió 21run-on 65-ért (ez mondjuk eléggé bestbuy), amiből szerintem még mindig lejön 15% a kóddal.

Ha már itt tartunk, a GT2000-et nem igazán tudtam megszokni. Túl merev a talpa, nem igazán tudok benne a megszokott módon elülső talppárnára érkezni, így meg folyton koncentrálnom kell a lépéseimre. A nagy hóban viszont jó volt, ez ugye a terep verzió, talán minimális vízállósága is van. Oda jó volt, meg sárban is jól tapad. De most a száraz, letaposott, fűcsomós erdei talajon össze-vissza csavarja a bokám. Na mindegy, terepezni azért még jó lesz lassú tempóban, meg túrázni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.