Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37451) inf3rno válasza ígyvanferi (#37448) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lol, ez nekem is új, de most, hogy így mondod van üzleti érzéke annak, aki kitalálta. :DD

Buliban hasznos! =]

(#37452) JackFeryll válasza Chuck Norris (#37416) üzenetére


JackFeryll
őstag

bocsánat a spam posztért, csak szeretném követni a fórumot

Az is ott van, hogy azok az emberek akik anyagi helyzetükből/szenvedélyükből/maximalizmusukból adódóan megveszik a high-end termékeket, gyakorlatilag kifizetik azt kutatás&fejlesztés költséget ami miatt x év múlva az alsó kategóriákban is fejletebb termékeket lehet majd kapni.

Igaz hogy a klasszik futócipőkben kevés világmegváltó újítás született, ott talán a grammhuszárkodással lehet versenyezni a jó tulajdonságok megtartása mellett.
Egy téliesebb membrános, boás, integrált kamáslis,szöges cipőnél már talán komolyabb fejlesztések vannak.

(#37453) inf3rno válasza JackFeryll (#37452) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azt írják, hogy évi 100 milliárd forint környékén költenek a legnagyobb sportszer cégek kutatás fejlesztésre. Mondjuk ez azért rendesen szétoszlik annyi mindent gyártanak. Franc tudja a futócipőkre mennyi jut belőle. Azért szerintem a legtöbbet még mindig a névért fizetünk és nem a minőségért vagy a k&f-ért, de ez inkább csak megérzés.

Buliban hasznos! =]

(#37454) #78687232 válasza inf3rno (#37446) üzenetére


#78687232
törölt tag

Dobtam egy jelölést endomondon. :R

(#37455) tomcica


tomcica
Topikgazda

Megvettem a Saucony Freesom ISO-t learazva,egyelore meg csak itt a melon van rajtam.Erzetre olyan Adios es Boston kozott van.Kemenyebb es pattogosabb,mint egy Pega.Jo baratok leszunk,mindenes neutralis cipo,tempokra es hosszabb kozepes sebessegu futasokra tervezem.Palyara,interval v porgosebbre azert puha.
Mivel jott a kettes modell igy ra lehet szaladni neten is jo aron.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37456) tomcica válasza tomcica (#37455) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Freedom akart lenni,csak a mobil "javit".
Ja,es ennek a ciponek a sarka sokkal puhabb,mint az eleje.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37457) Vertigo18 válasza kk831228 (#37426) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ennek a faszinak milyen lehet a biztosítása? :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37458) danielsz válasza tomcica (#37455) üzenetére


danielsz
tag

Amúgy pont azt nézem a Sauconynál, hogy amelyik cipőből van a ronda koszos fehér verzió, azt mindig ki lehet fogni olcsón, pl. a fehér Freedom ISO 2 70 font, míg alapból 100 felett van.
Guide ISO-n gondolkoztam 50 fontért, stílusra ugyanaz, mint az Asics GT-1000 7, de a talp belső fele még keményebbnek tűnik. Azon filóztam, hogy jobban járok, ha visszatérek inkább a neutrális cipőkhöz.

(#37459) #78687232


#78687232
törölt tag

Rettenetes ez a mostani időjárás. Reggel nulla fokban indulok és másfél óra alatt felkúszik tizenegyre. Rendesen lefáradok a végére, ruhával sem tudok ehhez igazodni. Remélem lassan megint egyenletesebb lesz.

(#37460) inf3rno válasza #78687232 (#37459) üzenetére


inf3rno
nagyúr

De lehet. Reggel sál, sapka, kesztyű, utána ahogy melegszik az idő szépen leveszed őket fordított sorrendben. Nekem elég volt a kesztyűtől megszabadulni.

Buliban hasznos! =]

(#37461) danielsz


danielsz
tag

Közben tegnap elrajtolt a Balaton Szupermaraton. A férfiaknál Beda Szabolcs vezet, aki a 48,4 km-es első szakaszt lenyomta 4 perces tempón belül. Gyanítom, nem igazán fog lassulni, bár 4 napig ez már lehet, hogy neki is durva lesz :D

(#37462) bandus válasza danielsz (#37458) üzenetére


bandus
veterán

szerintem az baromi jól néz ki :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37463) danielsz válasza bandus (#37462) üzenetére


danielsz
tag

Legalább van indok a tisztítás mellőzésére, már újkorában koszosnak néz ki :D

(#37464) tomcica válasza danielsz (#37461) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na az nagyon rendben van !

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37465) #78687232 válasza inf3rno (#37460) üzenetére


#78687232
törölt tag

Hosszú nadrág+felül aláöltöző. Nekem ennyi a téli szett, nem sok mindent tudok menet közben levenni.

(#37466) inf3rno válasza #78687232 (#37465) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja az más, akkor csak az olló marad. :-)

Buliban hasznos! =]

(#37467) danielsz


danielsz
tag

Ma 52,9 km volt a terítéken a BSZM-on. A Fonyód-Szigliget 52,9 km-es távon megint Beda Szabolcs volt a leggyorsabb, 3:39:27-es idővel - 4:08/km. A nőknél nagyot ment Cseke Lilla, aki a mai szakaszon a pasiknál is 2. lett volna (4:36-os tempó).
Azért itt baromi jól kell regenerálódni, én meg már az UB-s 4 vagy 5 részre szétcincált 55 km-emtől fosok :D Pedig a tervezett tempóm is szerény 5:30 és 6:00 között valahol :D

(#37468) kk831228 válasza Vertigo18 (#37457) üzenetére


kk831228
addikt

Gondolom nem kötött vele egyik társaság sem... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#37469) tomcica válasza danielsz (#37467) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Gondolom tud 1:15 koruli felmaratont,igy a 4:00-as iram az konnyu tempo,amit mas regeneralni,mint amikor a voros zonaba futyul vegig a vernyomas a fuledbe majd masfel oraig :P
Ilyen back-to-back edzesekkel lehet ezt szimulalni,pl. akit keszitettem fel 50km-re,ment vasarnap 30km 4:30-4:00 fokozosat es ra hetfon hulla labra 20km 4:00-an.Meg ugyanigy a verseny elott 4hettel ment 30km felmerot,az 3:47-el sikerult neki es jol erezte magat,erre futttattam vele masnap 20km 4:00,ami ugy szetcsapta,mint vasari kurvat a ringlispil :DDD 2nap pihenot kapott jutalomkent.
Viszont amikor a versenyen jott a nehez resz,akkor nem eloszor talalkozott vele,sem a test,sem a fej.

Van olyan akinek viszont nem megy a viszonylag eros tempo es annak a gyors regeneralasa,foleg akik sok gyors izomrosttal rendelkeznek,nekik jobb ha erosebb az iram es utana rendes piheno van egybol.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37470) Vertigo18 válasza kk831228 (#37468) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kicsit azért érthető is a részükről... ;]

Mindenesetre a kamerák képei csodálatosak, lélegzetelállító a táj...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37471) danielsz válasza tomcica (#37469) üzenetére


danielsz
tag

Persze, a csávó konkrétan szenior Európa- és világbajnok maratonon. De azért a 4 x 50 km azért mindenkit megterhel. Mondjuk ez gondolom egyéni adottságoktól is eléggé függ, van, aki odatol egy nagyon jó félmaratont meg elég korrekt maratont, de egy 6 órás köröző versenyen már utolérik jóval lassabbak. Mondjuk egy Muhari Gábor pl. nem esik ki a tempóból :D

(#37472) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Ma elmentem kicsivel több mint 10 km-ig, persze még mindig sétával megszakítva.

Lassacskán igyekszem inkább kintre tolni a futást a futópad helyett, de azért örülök, hogy eljárok rendszeresen.

Érdemes heti háromnál több alkalommal menni vagy az úgy nagyjából megfelelő?

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#37473) Danika256 válasza tomcica (#37469) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hali

Ehhez kapcsolódóan lenne egy kérdésem.. Ugye tudvalevőleg én nem futhatok, de futásra edzek tekeréssel.. :)) :DD

Nálam inkább a gyors izomrostok vannak túlsúlyban, ezért is szeretem a csapatást. ;]
De mostanában dilemmában vagyok a regenerációt illetően ..Én főként a trainingpeaks-et használom, hogy minden adatom meglegyen, így nagyjából talán el tudom kerülni a túledzettséget, de azért sokszor a száraz adatok nem fedik igazán a valóságot, mármint a szervezetem visszajelzései alapján.. Általában jóval fáradtabb vagyok, mint ahogy az adatokból látva kellene..

Felteszek 2 képet, amin látszik az átlagos terhelésem a spinracing, meg a spinning órákon..

Spinracing

Spinning:

Spinracing 2 órám van egy héten és átlagosan spinning is. Egy nap pihenőt tartok, ezen kívül a többi nap görgőn tekerek, fáradságtól függően vagy intervalt / hegyimeneteket sok kiállással, vagy regeneráló jellegűt..
Olyan is van, hogy spinracing után még egyből bevállalok egy spinninget is, de jól el szoktam fogyni a 2. óra közepére.. és beesik a pulzusom is..

Ami a fő kérdésem lenne az az, hogy érdemes e erőltetni úgy az edzéseket, hogy egyelőre nem tudom teljesen kiregenerálni őket és sokszor fáradtan, az izmok esetleges visítása mellett is erőltetni csak azért is az edzést..
Ezáltal fel tud e gyorsulni a regeneráció ha kényszerítve van a szervezet, vagy jobban járnék több pihenő nappal és ezáltal jobban kipihenve még intenzívebben tudnám tolni a tekerést.. Pihenőnap után általában azért jobban megy, több erőm van!

Várom a véleményedet vagy véleményeteket! :) Köszi előre is!

(#37474) 6030D válasza Danika256 (#37473) üzenetére


6030D
Ármester

Bár én a bringás végről jövök, de részemről:
- ha nem szabad görgőn edzel, ne nagyon tekerj kiállva, mert eltöröd a vázat a hátsó papucsnál. Nem úgy vannak tervezve a vázak, hogy nagy erőfeszítésnél fixen álljon a hátsó része a bringának.
- Nekem a 7 napból kettőn regenerálás van. Hétvége két hosszú, hétfő reg, kedd (kettlebell) + csütörtök (hegyi intervall) erő-állóképesség, szerda állóképesség (kb a hétvégi menetek fele), péntek reg.
Futás akkor van, ha nincs kéznél a bringa.
Nekem működik regenerálás részről, de majd a többiek írnak rá sajátot (futás specifikust).

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#37475) tomcica válasza Danika256 (#37473) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ez a ket edzes amit feltettel siman hozhato barmelyik heten,en ezeket nevezem kozepes "tempoju" edzeseknek.
Erdemes blokkokban gondolkodnod eloszor 4het ilyen amit most csinalsz,es utana 1het laza(bb).Majd 6het + 1het,kesobb pedig fel 8het eros 1laza.Utana el lehet kezdeni 1-1 pihenos het elotti hetet extran megtolni,de lentrol kezdve megint ergo -> 3het eros + 1het extra eros + 1het laza,majd fel 5+1+1 es 7+1+1.
Ez szepen ki fogja tolni a tubusodbol,ami meg ott van :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37476) Danika256 válasza tomcica (#37475) üzenetére


Danika256
aktív tag

közepes tempójú?? :DD :O azért ez hideg zuhanyként ért :O :DD
Remélem a pulzus terhelést nézted nem az ott szerepló sebességet, mert az nem valós, csak a fordulatszám miatt van fent a szenzor..
Hát nekem azért anaerob alján heti 2 szer 40 perc ráadásul teljes testes edzéssel + a z intervalos spinningek eléggé betesznek és a saját edzések sem éppen könnyűek még ha éppen hosszúak akkor sem azok..
Ráadásul ezek a pulzus tartományok amiket itt láttok futáshoz vannak beállítva, a bringás az nálam kb 5 ütéssel lejjebb vannak, de az polaron nincs beállítva csak TP-ben..
Tehát annyival erősebbek az edzések..
De ha azt mondod simán belefér, akkor tolom! Meg akkor próbálom variálni a heteket az ötleted alapján! Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#37477) Danika256 válasza 6030D (#37474) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hát az a helyzet, hogy gondolkozom egy spinning bringa beszerzésén ezen dolgok miatt, de nem filléres beruházás..
Muszáj rengeteget kiállnom a vádli miatt, mert különben nem fog menni a futás. Mint írtam, futásra edzek! :B
Ha meg addig eltörik, akkor IJ, nem egy nagyon drága monti, úgyhogy ez van. szegény nehezen bírja, ahogy én is ;)

(#37478) inf3rno válasza Danika256 (#37476) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerintem ha nem bírod folyamatosan az erőset, akkor váltogasd, hogy egyik nap lazább, másik nap erősebb edzés. A blokkozás is jó, úgy is szokták, hogy 3 hetet egyre erősebben tolnak meg, aztán 1 hét laza.

Buliban hasznos! =]

(#37479) tomcica válasza Danika256 (#37476) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A pulzusodat neztem,nem azt mondom h lassu vagy konnyu,hanem azt h okes.Ha erzed h faradsz nagyon,akkor a gorgos edzesek legyenek mind regeneralosak.
A vadlit tudod lepcson lassu pipiskedessel is edzeni (sarkad menjen le teljesen,egy 5x20-20db naponta mar sokat segit.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37480) Danika256 válasza tomcica (#37479) üzenetére


Danika256
aktív tag

Oksa köszi! A külön láberősítést egyelőre nem csinálhatom, amíg a talpamban a sérülés nem gyógyul meg, addig csak tekerés közben tudok erősíteni. De amint nem lesz fájdalom akkor elkezdem külön is.
Egyelőre hordom a bokarögzítőt, így nem fáj, úgy nézem ez beválik, de így még a nyújtás is nehézkes.

Igazából pontosan még nem válaszoltad meg azt a kérdésemet, hogy a regeneráción vagy annak gyorsaságán dobhat e valamit az edzés erőltetése, vagy akkor mindenképpen regeneráló tekerés legyen vagy pihi..
Hogyan lehet felpörgetni a szervezet regenerációs képességét??

(#37481) tomcica válasza Danika256 (#37480) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A regeneraciot tudja segiteni a konnyu atmozgatas,nyujtas,masszazs/hengerezes...hideg/meleg valtott zuhany/furdo.
Ezek mind foleg az izombol a salakanyag eltavoltiasat celozzak.A masszazs tud segiteni a nyirokrendszered keringesen,ami szinten hatekonyabba teszi a hulladek ellszaliitasat.
A tul sok eros edzes az IDEGRENDSZEREDET meriti ki,azert nem ajanljak,h igy cibald kondiba magad.
Tehat a laza napon minden a megnyugvast es atmozgatast celozza.A passziv pihenes szinten kerulendo.

Felporgetni a napi dupla edzessel tudod,amibol egyik regeneralo,a masik eros.De ezt egymas utani napokon csak tobb evnyi hasonlo terheles utan szabad,mert kieget.A napi kettonel lehet azt h egy eros,aznap egy rovid regeneralo es masnap ket edzes egyik aerob laza,masik rovid regeneralo.Na igy mukodhet.Kesobb ezt is lepcsozetesen fel lehet vinni,akar kozepes terheles heti 3-4x is elviselheto.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37482) freelanced


freelanced
addikt

Érdemes Vivoqctive 3-at választani az FR235 helyett?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#37483) t1 válasza freelanced (#37482) üzenetére


t1
addikt

Ha akarsz úszni is benne akkor igen.

(#37484) Danika256 válasza tomcica (#37481) üzenetére


Danika256
aktív tag

Okés köszi, így már világos! :)
Az biztos, hogy változtatnom kell, mert már most érzem a kiégést, heti 5 erős edzést, még ha mindegyik más is, + egy regenerálóval, meg egy nap pihivel nem tudom hozni, vagyis úgy érzem 12 órás meló mellett eddig bírtam.. Már 2 hónapot letoltam, egyre jobban feszítve..
Hulla vagyok! Köszönöm a tanácsokat, ezek alapján fogok változtatni!

(#37485) #78687232


#78687232
törölt tag

~14 km-en február elejétől számítva sikerült közel 30-35 másodpercet javítanom a tempón. Nagy nap a mai :K

(#37486) danielsz válasza tomcica (#37431) üzenetére


danielsz
tag

Engem is érdekel a lökéshullám terápia, a jobb sarkamon van egy kis csontkinövés, úgy hallottam, többeknek eredményesen kezelték így. Nem szeretnék rá drasztikus beavatkozást, ha nem muszáj.

(#37487) tomcica válasza Danika256 (#37484) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O hat innen neked akkor most meg kellene mesztened amit terheltel,ergo 1-2het regeneralo (benne csak heti 2db eros edzes,tobbi laza es rovidebb is!)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37488) inf3rno válasza danielsz (#37486) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azt mondják működik erre a sarok biszbaszra. Gondolom azért nem mindenkinek. Egyik ismerősöm sugárral csináltatta a sarkát, az is működött. Azt, hogy felvágják én sem vállalnám be a helyedben.

Én közben voltam futni megint. Most egyben futottam le 8k-t, és a 7. után újra kezdett zsibbadni a jobb lábfejem. Visszanéztem közben. Az egész 2017 ápr 30-án kezdődött egy terep versenyen, az UB-s anomália meg a későbbiek csak utána jöttek. Nekem egyre inkább az a gyanúm, hogy ez nem szimpla visszaér betegség, hanem lesérültem azon a versenyen, és részben elzárja a visszeret valami duzzanat, ahányszor egy kicsit többet vagy nagyobb terheléssel futok. Megpróbálok csináltatni MR-t rá, de kétlem, hogy meg tudnám úgy szervezni, hogy közvetlenül futás után menjek egyből a gépbe, anélkül meg elég kétséges, hogy bármit látni lehet majd a felvételen.

Maga a futás olyan 10-15 ütéssel jobb ugyanezen az útvonalon, mint amit 19-én mentem: [link], de nehéz pontosan megmondani, mert a felénél lecsúszott a pulzusmérő annál az edzésnél. Ami most tisztán látszik, hogy az első 4k simán ment 5:50-6:10 körüli tempóban, miközben a pulzus 140-ről lassan felkúszott 170-re. Onnantól még 1km-en tartottam a tempót, aztán amikor 180-at karcolta a pulzus, akkor inkább visszavettem. A vége már 170-es pulzussal ment 6:30 körül. Van némi fejlődés. Ami tisztán látszik, hogy nincs alap, mert folyamatosan emelkedik a pulzus még ilyen lassú tempónál is, a dombok meg kimondottan betesznek neki. Most melegben futottam, ami szintén nem kedvezett annyira. Ezen felül nem várok már annyira látványos javulást a jövő hétre. Általában ez az első hét, amikor tisztul az érhálózat, amikor ilyen 15 ütést tud csökkenni a pulzus. Utána dolgozni kell rajta, és egy kicsit több idő kell, de 3 hétnél és 2-3 hónapnál is számítok még 10-10 ütésre, ha tudom tartani ezt a heti 3 edzést (k-cs-v), neadjisten még a bringát is be tudom venni mellé (h-sz-p). Szerintem 3 hétnél már menni fog az 5:50 min/km 170 körüli pulzussal ilyesmi távon. Nagyjából onnantól fogom tudni szétszedni lassúra és kevésbé lassúra az edzéseket.

Buliban hasznos! =]

(#37489) Chuck Norris válasza JackFeryll (#37452) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Igen meg a KF-re jó nagy számokat be lehet írni a számítógép elbírja, ahogy írtad én is nagyjából csak a grammhuszárkodást, meg a tervezett avulást látom mint "fejlesztést". A membrán is csak plusz egy réteg műanyag szövet.

(#37490) Peterhappy válasza tomcica (#37475) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Ez szepen ki fogja tolni a tubusodbol,ami meg ott van :K "

Sok kifejezést hallottam már "eme" testrészre, de ezt még sosem :)

[ Szerkesztve ]

(#37491) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Jajjj, én ma nagyon elégedett voltam magammal... Kb. két éve azért panaszkodtam itt, hogy ha egyszer felviszem a pulzusomat 175 fölé, akkor az istennek nem tudom már levinni megállás nélkül ismét 150 , ne adj isten 145 alá...

Ma kocogó közben sikerült találnom egy dombot, ami felvitte a pulzust 170 fölé aztán később sikerült visszaállítani 135re!

Boldogság van... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37492) tomcica válasza Vertigo18 (#37491) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Azt is mondd el,hogy mikozben lement 135-re epp a bokorban csinaltad a nagydolgodat ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37493) seadrone válasza inf3rno (#37488) üzenetére


seadrone
őstag

Nekem is a jobb lábfejemben jön elő olyan 3-4 km után egy tompa fájdalom, de ha visszaviszek, minimálisra csökken, nem tudom mitől van. 2 éve vettem észre,de van hogy elő sem jön, érdekes.

Most próbálom kitalálni, hogy egy maratont milyen tempóval lenne érdemes futnom, ha valakinek van ötlete, szóljon :) köszönöm

Nekem ez egy 10 km síkon, 133as pulzus 5:40es tempón

Ez pedig 29 km-en 130-as átlag 6:46-os tempóval.

(#37494) Vertigo18 válasza tomcica (#37492) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nagydolog közben éppen felmegy a pulzus! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#37495) inf3rno válasza seadrone (#37493) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Olvasgattam most egy csomót a témában. Ezer oka lehet. Csináltam egy listát, hogy miket érdemes kipróbálni, hátha segít valamelyik. Annyiban jó, amiket találtam, hogy a legtöbbnek rendszeres edzéstől szép lassan elmúlt.

Nekem az 5:40 sem tűnik erősnek ez alapján. Azért egy másfél órás edzés többet mondana.

Buliban hasznos! =]

(#37496) tomcica válasza Vertigo18 (#37494) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En kerek elnezest a tudatlansagomert :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37497) tomcica válasza seadrone (#37493) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Fuss egy felmerot 30km ezen az 5:40-en es utana tudni fogod.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37498) seadrone válasza inf3rno (#37495) üzenetére


seadrone
őstag

Tomcica:

Már nem fér bele, lájtosak vannak, jövő hétvégén maraton a cél.
30-on 5:40 nekem az instant kékhalál :D

Báár van egy 5: 36-os tavalyi félmaraton, most talán 5:25 és 5:30 között tudnám hozni, de az e feletti távokban nagyon kevés futásom van eddig.

Ennél már jobb formában vagyok, ezt hat hete futottam,de csak ez van másfél órás.

[ Szerkesztve ]

(#37499) tomcica válasza seadrone (#37498) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ja,h ilyen kozel van,akkor semmi,mesz erzesbol es kesz.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#37500) inf3rno válasza seadrone (#37498) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Amíg nem emelkedik hosszú távon, mint pl ez [link], addig jó a tempó pulzus alapján. (Ennél is inkább a vízhiány nyírt ki anno.) Jó lenne látni 30-on azt az 5:40-et. Ha jó a frissítés, akkor nem hiszem, hogy fejre állnál tőle. Ha nem próbáltad, akkor meg ne versenyen kísérletezz vele.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.