Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31645) bencze válasza anorche1 (#31639) üzenetére


bencze
senior tag

Nekem 5X van. Nagy, de nem zavar annyira amennyire féltem tőle fényképek alapján. Ezért eredetileg a sima 5-öst rendeltem, aztán egy hónap múlva jó nagy buktával cseréltem 5x-re, többek között a szenzor kihagyásos bug miatt ami az 5x-et nem érinti. Én 173cm magas vagyok 75-80 kg mikor hogy. :p a képernyőméret minél nagyobb annál olvashatóbb edzés, verseny alkalmával. Ez a kerek forma szerintem nem annyira funkcionális mint a szögletes ilyen szempontból de ha úgy vesszük egy okosóra amit lehet viselni szinte minden alkalomra, ilyen casual / smart business vagy mifene öltözékekhez is, úgy értem a puccosabb klasszikus öltözékhez nem megy de többségünk soha nem jár olyan rendezvényen.. :) ezek a Garminok kicsit sznob cuccok mint az Apple úgy vettem észre.

Eredetileg főleg Orient Mako XL-t hordtam, az is nagy, az 5X félcentivel nagyobb kb (47mm vs 52mm átmérő).

Ha minden igaz a 3 HR akkora kb mint a Mako XL.

Ez a 80-as ár nagyon jó, én annó 217e-ért vettem az 5X-et külföldről kedvezménnyel mert itthon 275 volt, és a 3 nem sokkal tud kevesebbet, azt hiszem inkább csak a felszínesebb szoftveres különbségek.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.