Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31951) bencze válasza borix (#31950) üzenetére


bencze
senior tag

Köszönöm. Hát, lehetett volna rosszabb, megúsztuk 18-20 csúccsal a 25 helyett mert borús volt.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31952) tomcica


tomcica
Topikgazda

Mi meg UB edzest mentunk megest,26km,ebbol a 3/4-e labfarasztas 4:30-4:00 koruli,majd 4x 2km (az elso ovatos 3:40-esek,a tobbi 3:30-on,utolso kort felkaptuk kicsit).

jo lesz ez,alakul :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31953) Zola007


Zola007
veterán

Tudnátok ajánlani olyan olyan ~50-55cm hosszú SPORTTÁSKAt, amiben több oldalsó/belső rekesz és zseb van?
most egy ilyenem van, de nem vagyok az elosztásával megelégedve

A legtöbbnek van a két végén, max az elején, belül meg egy nagy bödön

Nagyjából 2 sportcipő, zokni, alsó, póló, nadrág, zuhanyzós cucc,kaja, vizes palack a fő térfoglaló
és sok aprócikk menne bele, a teljesség igénye nélkül pl. telefon, powerbank, kábel, bemelegítőkrém, kaja, szemüvegtok, magnézia, mp3, kulcsok, vitaminos doboz, energiaszelet, pendrive, zsebkendő, pénztárca, irattartó, elsősegély dobozka, stb) elférne jól elosztva?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31954) tomcica válasza Zola007 (#31953) üzenetére


tomcica
Topikgazda

[link]

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31955) bencze válasza bencze (#31947) üzenetére


bencze
senior tag

Strava

Pulzusmérő betegeskedett, néha felment kicsit 170 fölé, a végén jó darabon 14x-et mutatott, de alapvetően többet kezdődött 16-al mint szerettem volna, néha visszaesett 160 alá, domb nem volt sok de ott esett lefele 155 alá, pl alagút meg hidakon lefele.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31956) Zola007 válasza tomcica (#31954) üzenetére


Zola007
veterán

köszönöm, de sajnos nem ilyenre gondolok
ezt a Quetchuat néztem már, de belül ez is csak egy nagy szatyor és nem praktikus számomra
túraboltokban van 1-2 jó, de 30-40 ezer forint egy táskáért nekem már erősen ingerküszöb feletti

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31957) tomcica válasza Zola007 (#31956) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ertelek,hat akkor passz

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31958) Zola007 válasza tomcica (#31957) üzenetére


Zola007
veterán

mindegy, azért köszönöm :R
van egy 5990-es tatyó náluk, ami nem lenne rossz, ha raknlk a felső részbe valamilyen térelosztót, de természetesen most épp nincs belőle fekete, de még a kék sem kapható a debreceni üzletben (mint általában a dolgok 80%-a, amit a decathlonnál kinézek :((( )

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31959) Chuck Norris válasza bencze (#31947) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Gratulálok, nagyon szép :C

(#31960) bencze válasza Zola007 (#31956) üzenetére


bencze
senior tag

Nekem van egy nagyon jó, 4 számjegyű ára volt nem tudom pontosan mennyi. 1 nagy rekesze van nem felezett sajnos, a másik hátránya, hogy Tescoban vettem és nincs semmi márkajelzése. Azért itt vannak a képek:
https://www.dropbox.com/sh/4nzrxlznbkeaqrh/AABB_K8Ns_Rxsg1kZoY48QcAa?dl=0

A zsebek zseniálisak, én UB / UTT miatt vettem. 2 jóó nagy zseb + 2-2 kicsi, azért elég jól engedi a pakolást. Nem tökéletes de az áráért szuper elégedett vagyok. Csak szét ne essen, anyagminőségre lehet sejteni, de egyben van még.

(#31959) Chuck Norris
Köszönöm, munkás volt mert erőn felüli effort nem erre edzettem. Ezt be kéne fejezzem mert egyszer pofára esem. Majd őszire célzottabban edzek, hogy minimum megismételjem komfortosabban, vagy akár menjek mondjuk 1:27 irányába mint következő lépés. Ha nem csábulok el kajával persze. Azért ma fagyi nap van...
1 hét laza utána kezdem az edzést, minimum május közepétől kell rendes edzésterv, de addig sem fogok tétlenkedni már építek valamit.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31961) tomcica válasza Zola007 (#31958) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En multkor lerendeltem valamit a szegedi Decathlonba,nem volt vele gond,ott vettem at.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31962) tomcica válasza bencze (#31960) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Terv az kell :K toljad

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31963) Zola007 válasza bencze (#31960) üzenetére


Zola007
veterán

ez tetszik, benézek a helyi Tescoba
ha nincs, akkor megrendelem kékben a Decathlonost
A mostanival a legfőbb bajom, hogy megpakolva olyan 63 cm hosszú és az öltözőszekrény csak 55 mély.
A Decas pedig 53cm és inkább magas

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31964) inf3rno válasza bencze (#31947) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gratula, állat! :C

Buliban hasznos! =]

(#31965) inf3rno válasza bencze (#31955) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szép ez! A grafikon alapján még bőven volt benned tartalék, szerintem őszre le tudnál menni 1:22-1:23 környékére (3:50), ha feljebb engednéd a pulzust 170-175 körülre. Persze nem lesz kellemes, és kellenek hozzá a kigyorsító edzések. Kérdés, hogy félmaratonra gyúrsz e, vagy hosszabb távokra.

Buliban hasznos! =]

(#31966) Peterhappy válasza bencze (#31947) üzenetére


Peterhappy
őstag

Csatlakozom az előttem szólókhoz :R

(#31967) bencze válasza inf3rno (#31965) üzenetére


bencze
senior tag

Köszönöm.
Ki kellene mérni a maxot, addig csak spekulálni lehet. Garmin szerint 178, de nem biztos, hogy van annyi érzetre, 2x próbáltam erőltetni és 175-öt láttam eddig legtöbbet. 178-hoz viszonyítva ez általában olyan 88-90% effortnak jött ki, néha picit fölötte, néha alatta (pl hídról lefutó).
Látszik a 8-9-10km 160 fölötti átlag, a tempón nem lazítottunk utána sem.

A 175 hülyeség párszor ilyet is mutatott, szerintem mert víz jutott a mérőre frissítéskor. A végén meg 14x körül volt nem tudom miért de az effortban biztos nem ott volt. Azt hiszem gyengélkedik a pulzusmérőm. De a 160 körüliek helyesek kell legyenek, érzésre az őszi 156-7-ekhez viszonyítva az csak feszes volt ez meg öngyilkos... azt tudtam, hogy nem jó nekem 157 fölött lenni félmaratonon :D

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31968) tomcica


tomcica
Topikgazda

apa kezdodik...Boston maraton,naaagyon durva idojarassal

[link]

ez reklam nelkuli,de kell hozza German VPN (ha chrome-al netezel akkor VPN Hola bovitmenyt hozzaad es kivalaszt Nemetorszag,utana mesz a linkre )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31969) bandus válasza tomcica (#31968) üzenetére


bandus
veterán

uhh, de szörnyű az időjárás :Y viszont mi a fenéért egy hétfőn van, ez nem fér az én fejembe.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31970) bandus válasza bandus (#31969) üzenetére


bandus
veterán

oké, már megvan, hogy mindig április 3. hétfőjén rendezik :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31971) tomcica válasza bandus (#31970) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Aki nem nezte,tessek vegignezni mind a noi,mind a ferfi versenyt EBBOL LEHET TANULNI....aaaa kesz kimegyek futok egyet,ezt igy nem lehet birni :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31972) inf3rno válasza bencze (#31967) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Bár szeretek számolgatni, de szerintem nincs értelme, mert csak közelítő értéket fogsz kapni, ha meg PB intenzitást akarsz beállítani, akkor 5 ütés is sokat számíthat. Érdemesebb kitapasztalni. Ez is egy módszer, ahogy most csinálod, hogy minden versenyen csavarsz rajta egyet, de úgy is lehet, hogy elindulsz 10k tempón egyik edzésen, és megpróbálod kitolni, ameddig csak tudod 10k fölé. Következő edzésen csökkented az intenzitást 5 ütéssel, és újra próbálod, és így tovább, amíg el nem éred a félmaratoni távot.

Buliban hasznos! =]

(#31973) Melorin


Melorin
addikt

Megérkezett ma a FR 735XT óra. Érdekes, mert azért nem a Fenix 3 HR-t választottam mert a képeken nagyon nagynak tűnt, féltem, hogy bumszli lesz a karomon. Viszont most meg a 735 tűnik csenevésznek rajtam. Így jár aki nem próbálja fel valahol előbb :DDD
Az a baj, hogy vissza sem tudom vinni mert külföldi rendelés volt. Úgyhogy most imádkozok, hogy valaki megvegye aprón, vagy kezdhetek hozzászokni a méretéhez.
Csak úgy leírtam.

(#31974) bencze válasza Melorin (#31973) üzenetére


bencze
senior tag

már miért ne tudnád visszaküldeni, miféle boltból vetted? általában jobb a visszatérítési politikájuk mint az itthoniaknak, plusz a 14 vagy akárhány napos szabály eu-s, nem?

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31975) Melorin válasza bencze (#31974) üzenetére


Melorin
addikt

Igen, EU-s ahonnan vettem. Végülis most megnéztem és tényleg van 14 napom visszaadni. De ilyet még sosem csináltam, még itthon sem, nem tudom baj-e, hogy felbontottam meg ilyenek.
szerk. inndítottam ebayen egy requestet, meglátjuk mi lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#31976) borix válasza Melorin (#31973) üzenetére


borix
őstag

Hagyj időt magadnak pár hét alatt megszokod.

(#31977) Aristeus válasza tomcica (#31940) üzenetére


Aristeus
tag

Kedvenc "mesehősünk" Mr. Jim Walmsley sem tétlenkedett a hétvégén: Behúzta pályarekorddal a Lake Sonoma 50-t. Ráadásul úgy, hogy megint egyedül ment, végig vezetve, gyilkos tempóban.

Az új rekord: 5 óra 51perc 16mp. -> 80 km, +3200 méter szintemelkedés, -> 4:22min/km pace. :Y

Részletes összefoglaló

[ Szerkesztve ]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#31978) inf3rno válasza Melorin (#31973) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Órából szerintem jobb minél nagyobbat venni.

Buliban hasznos! =]

(#31979) inf3rno válasza Aristeus (#31977) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Durva.

Buliban hasznos! =]

(#31980) tomcica válasza Aristeus (#31977) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31981) bandus válasza tomcica (#31971) üzenetére


bandus
veterán

brutál verseny volt, le a kalappal a japper előtt :R meg persze mindenki előtt aki ezt így végig tolta.

egy nagyon szimpatikusnak tűnő kis edzés, ezt szerintem egy hétvégén kipróbálom, de 1:1-ben váltva a km:mérföld arányt:5-4-3-2-1 workout

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31982) Vertigo18 válasza Aristeus (#31977) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ő még mindig bolond... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31983) tomcica válasza bandus (#31981) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Egy ilyen lefele letra gyorsulosra nagyon jo elezo,ha viszont a 3-2-1-et nem tudod fesziteni,akkor jobb,ha csinalsz 5-4-3-3-at felmaratonos sebesseggel.
Nekem a mult heten volt 2000-1500-1000-400 ami ennek a kistesoja.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31984) bandus válasza tomcica (#31983) üzenetére


bandus
veterán

mondjuk ez alapvetően maratonra van kitalálva, én pedig csak fm-re készül(getek), akkor hogyan lőnéd be a pace-eket?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31985) tomcica válasza bandus (#31984) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az 5-ot futnam a FM ritmusomtol egy picivel lassabbra,a 4-et FM ritmuson,a 3-at picit feszesebbre a FM-tol,a 2-1-et 10k ritmuson.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31986) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#31769) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezt még mindig nem fejtettem meg. :DDD

(#31987) bencze válasza ígyvanferi (#31986) üzenetére


bencze
senior tag

Egy kis google "why is boston marathon on monday" kiadta első oldalon a wikipédia oldalt, ami szerint egy ünnephez van időzítve, valami Patriots day nevű függetlenségi háborúhoz köthető katonai ünnep, amit ezen a napon tartanak.

http://bfy.tw/HglV

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31988) ígyvanferi válasza bencze (#31987) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A-a, 200-zal korábbi hsz.-re válaszoltam.

(#31989) tomcica válasza ígyvanferi (#31769) üzenetére


tomcica
Topikgazda

DIOfenek,csak elirta ;)

(a diofeneket ugye nem kell ecsetelnem,gyk "diot lehet torni a feneken" )

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31990) bencze válasza ígyvanferi (#31988) üzenetére


bencze
senior tag

Oops, csak a 69-et néztem elnézést ;)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31991) Melorin


Melorin
addikt

Nem gondolkozott itt valaki egy Stryd beszerzésén?

(#31992) Melorin


Melorin
addikt

Titeket az optikai HR kidudorodása nem zavar, nem nyomja be a karotokat hosszú távon? Nekem volt kb 1 évig egy VAHR és a végefelé kezdett zavarni a dolog.
Ha jól látom az újabb órákon már sokkal enyhébb a kidudorodás, vajon a sok panasz miatt?
Épp emiatt gondolkozok egy sima Fenix 3 beszerzésén és hozzá egy mellkaspánt, mert a heti néhány óra pánthordás kellemetlensége a 24/7 kényelmével szemben elhanyagolhatónak tűnik.

Egyáltalán van valami haszna a napközbeni pulzusmérésnek, vagy csak geek dolog? :D

(#31993) bencze válasza Melorin (#31991) üzenetére


bencze
senior tag

powercenter

connect

Nem gondolom, hogy feltétlenül hülyeség lenne csak nekem kicsit össze-vissza mér (néha a mellkaspánt is, az mondjuk konzisztensebb). A fenix 5-ön nem zavaró, és így látom az rhr-t.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31994) inf3rno válasza Melorin (#31992) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én csak futáshoz hordom, nekem külön szenzor van. Arra az 1-2 órára elviselhető, egész nap viszont biztosan nem hordanám.

Buliban hasznos! =]

(#31995) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Szerintetek mennyit jelent tempóban és/vagy pulzusban az, hogy egyszer 13 fok és borult, máskor 27 fok és szikrázó napsütés van?

(#31996) werszomjas válasza ígyvanferi (#31995) üzenetére


werszomjas
őstag

Szerintem egyénfüggő, rám rossz hatással van, holnapra PB-t terveztem füreden, de örülök, ha túlélem :D

üdv

(#31997) kk831228 válasza werszomjas (#31996) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem 5-8 ütést simán pulzusban...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#31998) inf3rno válasza ígyvanferi (#31995) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Baromi sokat tud számítani, leginkább akkor tudja felverni a pulzust, ha kiszáradsz és nem pótolod a folyadékot.

Buliban hasznos! =]

(#31999) Vertigo18 válasza inf3rno (#31998) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugyanezt tapasztaltam.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32000) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Jól van, sejtettem azért, hogy akár jelentős is lehet.

Azért kérdeztem, mert az a ragyogó ötletem támadt, hogy mivel eltelt 6 hét, megfutom megint a Hadd-tesztet. Ugye egy (akármilyen) tesztet érdemes hasonló körülmények között megismételni, hogy releváns infót adjon. Ez még oké is lett volna, ha mondjuk reggel 8-kor indulok el, de csak fél 1 lett, mire összecihelődtem. Tehát kb. hasonló körülmények: 13 fok és borult vs. 27 fok és napsütés. :D Plusz vizet sem vittem magammal. Fuck logic ugye.

Van jó hír is, 140-en és 150-en javult a sebességem, előbbinél jelentősen: 140-en 6:59-es tempó volt először, most 6:19 lett, 150-en pedig 6:17 volt, most 6:07 lett. Nyilván az elején még nem ütött be a meleg, nem volt jelentős a folyadékvesztés. Innentől jött a fordulat (lehet mert valahol 150 és 160 között van a laktátküszöböm? Vagy most ennek nem biztos, hogy volt jelentősége.), 10, 15 másodperccel lettek rosszabbak a tempóim az adott pulzushoz. Éreztem én már az első 2,4 km-nél, hogy ez most f.sság volt, de mindegy, nem volt kedvem mást futni.
Szóval azt nem tudom, hogy magasabb pulzuson is gyorsultam-e, viszont alacsonyon igen, ami király. Éljen az alacsony pulzusos futás!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.