Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32451) Corpuscle válasza Alg (#32450) üzenetére


Corpuscle
őstag

.eu-ról rendeltem. Nekem ez az első tőlük, nincs korábbi tapasztalatom. A szállításról az értesítést a FedEx küldte. Az SMS-t ráadásul magyar nyelven.

(#32452) ígyvanferi válasza Alg (#32450) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem is FedEx hozta mindkétszer. :)

(#32448) margithid: ja, csak tökre megszerettem a Pega 34-est, jó benne futni.

[ Szerkesztve ]

(#32453) margithid válasza ígyvanferi (#32452) üzenetére


margithid
veterán

Lesz ilyen 60 eurós akció lehet megpróbálom én is, rosszat még nem hallottam róla.

(#32454) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Jelen állás szerint nekem ez az év kuka - és jó esetben csak ez az egy. Megadták magukat a térdeim, a futást már minimális mennyiségben sem tolerálják, így szép alapos térd körüli izomépítésbe kezdek. Hamarosan bringa érkezik a "családba" és heti kétszer-háromszor (ciki-nem ciki) Béres Alexandrával izzadok együtt (na jó, csak a videóival). Aztán meglátjuk, hogyan tovább. Inkább a hosszabb pauza, mint a protézis és/vagy a műtét, harminc-egynéhány évesen...

Addig azért maradok passzív tag (lelkesítenek, motiválnak az eredményeitek, a teljesítményeitek) és beérem némi sajtófigyeléssel :)

Nagy sikert ért el Toldi Péter a 180 kilométeres terepultrán, az Olympian Race-en, amelyen 20:36:11.524-es idővel a második helyet szerezte meg, így nemcsak az idei, hanem a jövő évi Spartathlonon is indulhat.

(#32455) margithid válasza Peterhappy (#32454) üzenetére


margithid
veterán

Azért én a ehlyedben nem adnám fel, másnem gyalogolnék tempósan, télen én is azt csináltam.
Persze te érzed, ha most még az is megerőltető akkor nem szóltam.
Nekem most a viszereim fájnak, de lehet semmi köze a futáshoz.
Elég csúnya is, de amig nincs vele komoly baj nem megyek el orvoshoz.
Ja és a sarkam feltörte a cipő kicsit, gondolom a nagy meleg maitt, jobban izzadok.
Nekem régen az achilesemmel voltak problémák, de akkor valami nagyon rossz cipőben futottam.

(#32456) Peterhappy válasza margithid (#32455) üzenetére


Peterhappy
őstag

Oh, napi 5-6 km-t simán sétálok napi szinten (ma 9,7km-nél tartok), legalább hetente ötször, a sétatempóm meg van olyan, mint másnak a kocogás :)

Bringás topikban ajánlotta egy Kolléga az étkezési zselatint. Annak is adok egy esélyt, a gyógyszerári csodák (Dr. Chen, Proenzi) nem váltak be.

(#32457) parandroid válasza margithid (#32455) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem vegyél egy Pegát, és akkor végre arról is hallunk valami rosszat. :DDD Nem tudom amúgy, milyen lábad van, de ha ennyi problémád van minden cipővel, akkor már azt is megkérdezem, milyen zokniban futsz, mert akár ott is lehet a gond. Egy normális sportzokni is max egy ezres, de feleannyi is lehet akciókban, vagy pakkban, lehet, érdemes lenne többfélét is kipróbálni. De ha csak annyiról van szó, hogy itt-ott előjön egy-egy vér-vagy vízhólyag, bütyök, vagy keményedés, vagy ehy jól sikerült verseny után bevérzuk egy körömágy, az ebben a sportban szerintem full normális.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32458) margithid válasza parandroid (#32457) üzenetére


margithid
veterán

Zoknit is msot rendeltem, linkeltem is, hogy miylet, ajánlott az olvtárs.
Az achilesemnél van ilyen keményedés, kicsit sebes is.
Pega egyébként baromi szük volt mikor próbálta, örültem, hogy levehettem:)
De más kérdés a futás benne, puma speed 1000 s se egy kényelmes cipő, sétálni nem jó benne, de futni igen.
Az biztos, hogy kényes lábam van, én ezt nem is tagadom, amint kijött a jó idő most is papucsban megyek mindenhova.

(#32459) parandroid válasza margithid (#32458) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pár év acélbetkós munkavédelmi cipőzés 10-15k lépéses munkanapokkal rendbetenné, ne félj. ;] Hamar megtanul az ember értékelni egy pihepuha futócipőt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32460) borix válasza Peterhappy (#32454) üzenetére


borix
őstag

Bokasüllyedésed vagy lúdtalpad van ha igen milyen mértékben?

(#32461) Peterhappy válasza borix (#32460) üzenetére


Peterhappy
őstag

Van bokasullyedesem, nem is kicsi sajnos. Speci talpbetetem van, talan ezert is esik jobban a seta. Futasnal kb a leheto legstabilabb cipot valasztottam (aminel bemeresnel nem dolt be a labam), ezzel tavaly gyonyoruen elvoltam, most miota gyorsabbra vettem a futast, vegem van. Ugyis, ha probalok lassabban futni.

(#32462) borix válasza Peterhappy (#32461) üzenetére


borix
őstag

Az a baj,hogy az erős támasz mikor megállítja a lábad a térded kapja a feszültséget.Gyengébb támasz esetén pedig a térded nem párhuzamos terhelést kap hanem befelé dőlőt az sem jó.

(#32463) bandus


bandus
veterán

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32464) Peterhappy válasza borix (#32462) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, igazad lehet. Köszi.

Most erősítés jön, terveim szerint ősszel újra próbálkozom a futással, ha látom értelmét, bevállalok egy futó talpbetétet (15K). De nem kapkodok, nem sietek sehová, lényeg hogy megússzam súlyosabb következmények nélkül.

(#32465) borix


borix
őstag

tomcica
Mit gondolsz erről a gyorsító edzésről?Érdekelne a véleményed a hozzá tartozó 1 mérföldes teszt alapján a pulzuszóna beállításról.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#32466) bencze


bencze
senior tag

A lábam nekem is kicsit amorf gondolom, kb a tavaly lett vízhólyag a 2. lábujjamon mindkét lábamon (ahol a nagylábujjal találkozik, plusz jobb oldalin az elején, pedig bőven nagy cipőt hordok). Azóta nem múlnak, leszárad, leszakadozik nagy része a széle megmaradnak, újra lesz vízhólyag vagy valami, szóval kb 1 éve mindenféle bőrkeményedések vannak itt, meg azóta a nagylábujjam oldalán is, gondolom mert egyre jobban súrlódik a másikkal. Mostanában már sokszor leragasztom de ez nem állapot. Van erre valamiféle megoldás? Próbáltam áztatni meg lereszelgetni de nem igazán sikeresen, persze biztos béna vagyok ilyesmihez. :) van ezzel tapasztalat valakinek? Alapvetően a bőrkeményedést nem gondolom rossznak mert véd is, de ha nem múlik el akkor egyre fokozódik az sem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#32467) tomcica válasza borix (#32465) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ez egy gyors megoldas a tenyleges Vo2max felbecslesere (ami lehetne Cooper v. 3-5km idomero).Az alapjan szamol.A leegyszerusitett formula miatt nem tul pontos,a semmitol persze jobb.
Akinek a kozeptavos es hosszutavos idoi aranyosak azoknak siman mukodhet ez igy,akiknek gyorsabb a labuk,nos nekik a hosszabb es lazabb futasokat tul erosre fogja beloni.Akik hosszabb tavon (felmaraton es maraton) sokkal jobban muzsikalnak,mint az 1600m felmeron,nos nekik meg tul lazan fogja meghatarozni a tempot,lazat (ez utobbi meg nem is akkora baj).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32468) tomcica válasza borix (#32465) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Amugy jo valtozatos terv,van benne minden szepen vegigmegy a rovidebb es hosszabb resztavokon is.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32469) borix válasza tomcica (#32468) üzenetére


borix
őstag

Azt nem értem,hogy egy mérföldes időnél az átlag tempó kell neki a számításhoz vagy az idő és akkor sebességbe kapjuk meg a zónákat és felfelé csökken?

(#32470) borix válasza bencze (#32466) üzenetére


borix
őstag

Szűk a cipő orr része?

(#32471) tomcica válasza borix (#32469) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ugy ertelmezem,hogy egyenletesen (tehat ne indits ugy be hogy belassulj a tulso felere) fusd le alapos bemelegites utan az 1600m-t,majd ezt az idot kerekitve pl: 8:20 = 8.0 vagy 9:30 = 9.5 ami megfelel 1MP-nek a kepletben,amit aztan kulonbozo ertekekkel szoroz be,h megkapd a zonakat.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32472) bencze válasza borix (#32470) üzenetére


bencze
senior tag

Nem, elférek bennük rendesen, ami szűk azt nem nagyon használom.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#32473) borix válasza tomcica (#32471) üzenetére


borix
őstag

Speed Zone 1 (easy/recovery pace)
1MP x 1.35 = 1A
1MP x 1.30 = 1B
SPZ 1 = 1A to 1B

Speed Zone 2 (marathon training pace)
1MP x 1.25 = 2A
1MP x 1.20 = 2B
SPZ 2 = 2A to 2B

Speed Zone 5 (5K training pace)
1MP x 1.09 = 5A
1MP x 1.05 = 5B
SPZ 5 = 5A to 5B

1600m legyen 5 átlag tempóban ami 8 percre jön ki.

tempóból számolva
1A 6:75
1B 6:5
2A 6:25
2B 6

5A 5,45
5B 5,25

Időből számolva
1A 10,8 tempóra átszámolva 5:33
1B 10,4 ----------------------------5:46
2A 10 ------------------------------6:00
2B 9.6 -----------------------------6:15

5A 8,72 ----------------------------6:53
5B 8,4 -----------------------------7:09

Szóval érted,hogy mit nem értek?Mert én is úgy értelmeztem ahogy te.

[ Szerkesztve ]

(#32474) tomcica válasza borix (#32473) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha az 1600m-ed 8perc maxon (ami meg egyenletes) akkor 10.8 a lassu futasod /merfold,a speed zone meg 8.7 es 8.4 perc/merfold stb.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32475) bencze válasza borix (#32473) üzenetére


bencze
senior tag

A leírásban mile paceről van szó nem km paceről, ne keverd a metricet az imperiallal egy számításon belül. Mérföld pace = az idő ami alatt lefutsz 1 mérföldet. Kiszámolod a zónáid és a végén számolod át őket metricre ha úgy jobban tetszik amikor minden ki van számolva.
A 'tempóból számolva' számításodban km pacet raksz be miközben nem km hanem mile (mérföld) paceről van szó a cikkben.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#32476) parandroid válasza bencze (#32466) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amikor tyúkszem lett a bőrkeményedésemből, asszony addig erőszakoskodott, hogy csinált egy időpontot pediátria (nem tudom magyarul mi ez, kb lábápolás, olyan, mibt egy kozmetikai szalon, csak lábra). Ott 2 perc alatt szedték ki a tyúkszemet, további 5 perc alatt pedig rakták rendbe a nagyobb bőrkeményedéseket (nekem a nagy lábujjaim talprésze volt nagyon csúnya. Fizettem érte valami 15 eurót, de minden centet megért.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32477) borix


borix
őstag

Köszi elnéztem a számításokat most már jó. :R

(#32478) tomcica válasza borix (#32477) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az 1600m-es felmerot rendesen fusd ki,kulonben nem lesz jo a szamitas.Cooperes v 5k iramtol erosebbre!
Ehhez rendes bemelegites kell kulonben nem lesz teljesen aktiv a felso aerob es anaerob,ami ehhez szukseges.
Ergo 3-4km fokozo bemelegites,nehany eros kigyorsitas 70-100m,valamint egy 200m es egy 300m eros iram (picit erosebb mint ahogy az 1600-at akarod)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32479) borix válasza tomcica (#32478) üzenetére


borix
őstag

Köszi.Elrakom későbbre most még nem tartok ott örülök,hogy ismét tudok redszeresebben futni.Gondoltam berakom ide valakinek hátha jól jön mostanság+ kérdezek is mellé .Én ezeket a gyorsító edzéseket annyira nem vágom,hogy kell felépíteni úgy,hogy jó lesz ha van rá egy edzésterv.

(#32480) #78687232


#78687232
törölt tag

Nagyjából helyreraktam mindent, most tíz km-kel kezdek, egyelőre csak lassan hogy az élvezet is megmaradjon.
20 és 25 között így alakult:
asd

(#32481) inf3rno válasza parandroid (#32476) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Öreganyám küzd már egy ideje egy hatalmas tyúkszemmel. Szerinted nálunk is van ilyen intézet? Rákeresve a pediátria inkább gyerekgondozást jelent. :S Lézerrel szedték le?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#32482) Corpuscle válasza inf3rno (#32481) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tyúkszemtapasz? Nekem az ecsetelővel ellentétben segített.

(#32483) inf3rno válasza Corpuscle (#32482) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az a baj vele, hogy nem tud már lehajolni hogy kenegesse meg tapasztgassa napi 2x. Mi meg annyiszor nem megyünk el hozzá, hogy komolyabb hatása legyen a dolognak.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#32484) parandroid válasza inf3rno (#32481) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hülyeségeket beszélek hajnali háromkor még. Eh, természetesen nem pediátria, hanem podológia (podiatry) itt felénk ‘medizinische Fusspflege’ néven kínálják a szolgáltatást. Hetek óta küzdöttem akkor már tyúkszemtapasszal, már nem mertem rátenni újat, mert marta a bőrömet, volt már egy négyzet alakú lyuk a lábamon körülötte, de hiába próbáltam többet is, egyik féle sem hozta ki. Valam speckó fúróval szedte ki a közepét, utána meg egy elektromos csiszolóval (kb mint egy elektromos fogkefe, csak ennek a feje nem rezeg, hanem forog) ledolgozta a bőrkeményedéses részeket. Teljesen fájdalommentes, és pár perc az egész. Mondta a nő, hogy ott valami nyomáspont van, ha nem váltok cipőt, vagy betétet, vissza fog nőni, de szívesen lát majd ismét, ha úgy adódik. Eddig egyébként nem kezdett újra nőni, és a bőrkeményedések is teljesen rendben vannak még - nem tökéletes a bőr, de korábban már úgy el volt szarusodva a nagylábujjaim alja, hogy egyre nehezebben mozogtak, és fájt, amikor ráléptem. Ez is megszűnt. Lehet, hogy hülyén hangzik, de szerintem ilyen futásmennyiségek mellett én legalább félévente visszajárok majd, rakja csak rendbe, egészen más érzés utána, no meg nem kummulálom a bőrkeményedéseket évekig.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32485) jackbacsi87 válasza tomcica (#32478) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Szia!
3200m felmérőre készülök. Arra is jó ez a bemelegítő?
Eddig 2km-t futottam előtte, első km lassabb, másodikba raktam 100-200m-es tempósabb részeket, de nem igazán sikerült felpörögnöm.

(#32486) inf3rno válasza parandroid (#32484) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nálunk szerintem nincs ilyen, pedikűrös van, aki kivágja vagy bőrgyógyász, aki lézerezi.

Buliban hasznos! =]

(#32487) tomcica válasza jackbacsi87 (#32485) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igen,jo arra is,hosszabb aerob melegites kell az 1-2km atmozgatas es par repulo NEM eleg,a 200-300m erosebb meg arra kell,hogy az anaerob is erintve legyen

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32488) parandroid válasza inf3rno (#32486) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én egy nagyobb pedikűr-szalonban érdeklődnék azért. Ha mást nem, talán segít, hogy merre indulj el.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32489) margithid


margithid
veterán

Új rekord!
12 km, 4.56 az átlagperc! Szokásos szinten fáradtam el, szóval nem nagyon.
Most úgy érzem, hogy határ a csillagos ég:)
Komolyra fordítva, tényleg úgy érzem, hogy van még bennem tartalék bőven
Azért örömmel konstatálom, hogy elég hamar visszarázódtam a futásba.
Télen kb futottam háromszor, másfél-két hónapja kezdtem el megint futni.
Első 12 km-em egy hónapja volt, 1 óra 10 perc alatt, most meg lassan 59 perc alatt leszek!

(#32490) tomcica válasza margithid (#32489) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32491) tomcica


tomcica
Topikgazda

Ekozben Walmsley ma 70km-t futott 3000m szintemelkedessel 32C fokos napon :Y komolyan keszul a western States-re :R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32492) borix válasza margithid (#32489) üzenetére


borix
őstag

A kb max pulzus érték és egy pulzusgörbe nem ártana a tempó mellé.Mellkasöv 12E a Decathlon-ba nem egy nagy beruházás.

(#32493) tomcica válasza borix (#32492) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ja-ja,mert ereztem mar en is magam jol ugyanugy 4.30-on mint 3:50-en,kozben meg egesz mas zona a ketto (mondjuk nala szep fokozatos fejlodes van szoval lehet aerob alap javulas,pulzus megmutatna pontosabban)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32494) margithid válasza tomcica (#32493) üzenetére


margithid
veterán

Egyszer majd elkeveredek decatholnba akkor beruházok egyre.
Ezek a kínai pulzusmérő órák vajon mennyire lehetnek pontosak? Xiaomi és társai.
100$ alatt is vannak már. Mellkaspánttal nem nagyon van kedvem szenvedni.
Egyébként mikor érzem, hogy kezdek kifulladni, akkor lassítok.
Mikor teljesne elszáll a pulzus, akkor bele kellene sétálnom valószinű, nem?
Pár futással ezelőtt az odlalam szúrt féltávnál, de akkor is lassítottam és elmúlt.

(#32495) tomcica válasza margithid (#32494) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Neked egyik kovetkezo lepes az ilyen eros aerob temponal az lehetne,h a 10-12km helyett futsz 2x 5-6km-t,de 4:50-55-os irammal odafigyelve ezrenkent az iramra,h ne lassuljon.Vagy GPS-es oraval,v olyan helyen ahol minden 1000m-t tudsz ellenorizni.Ez heti 1x csak,a masik ilyen minosegi alapozos edzesed 12-15km 5:15-rol 5:00-ra fokozo,de nem a preciz tempo a lenyeg,hanem h kontrollaltan meg jol erezd magad (aerob,van levego,szep mozgas) de mar erzed h ez azert szep sebesseg es tempo.A masodik futas tehat erzebol megy egy bizonyos sebesseghataron belul.A tobbi nap laza atmozgato,regeneralo es erosito (technikak,kis lepcso v emelkedo,terdemeles,akar ugrokotel is ok + torzs /plank,fekvotamasz stb).
Meg egy hosszu kozepes 15-20km.Az eleje extra laza 5km,aztan minden 5km-n kicsit erositesz (ilyen 6-6:15-os sebesseg 5km,aztan 5:45 kornyeke 10ig,majd 5:30 es a vegen par km 5:15-5:00 ahol elfogysz abbahagyod.Fokozo hosszu,vegen kis tempo).
Minden masodik heten mesz csak sima laza hosszut 6:00-5:30 korulit.Minden negyedik het lazabb (de mennyisegben es nem minosegben,tehat fokozo tempo csak 2x3-4km,hosszu tempo 10-12km,hosszu futas 15km).
A ciklust addig forgatod igy,amig a kontrollalt 2x 5-6km-ed nem kezd el emeszthetonek tunni,akkor a negyedig pihenobb het utan ujrairod a celokat (erosited) es folytatod az epitest.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32496) margithid válasza tomcica (#32495) üzenetére


margithid
veterán

Itthon is edzegetek, most éppen fekvőtámaszozom:)
Meg vannak súlyzóim, azokkal is büvészkedem.
Azt tudom, hogy jobban oda kellene figyelnem a kontrolra, szerintem menne ez sokkal jobban is, csak ugye nincs nagy rutinom az erőbeosztásban.
Az elejét azért se merem megtolni, mert közepe felé jönnek az emelkedők, mert ezt a tempót nem sík terepen futom! A végét jobban megkapom, ahogy tudom.
Arra azért oda akarok figyelni, hogy élvezzem a futást, ne muszájból csináljam.

(#32497) kk831228 válasza margithid (#32494) üzenetére


kk831228
addikt

Felejtsd el, pánt nélkül a legdrágább garmin is fos... :B

Ha pontos értéket akarsz akkor csakis pánt, ha csak szórakozni akkor jó a csuklós is... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#32498) margithid válasza kk831228 (#32497) üzenetére


margithid
veterán

Köszi.
Majd meglátom még. Lehet hogy csak futok tovább és élvezem :)

(#32499) Alg


Alg
veterán

Voltam Adidas outletben (Boráros) - nem akartam futócipőt venni, de nem tudtam otthagyni az utolsó előtti pár Adios Boost-ot (15k, még a v1-es 2014-es verzió, bordó).

Van pár Boston közepes méretekben (42ből több, 44 egy pár talán) 21k meg még egy láthatóságimellény-citromsárga Adios szintén 15k-ért 46-os.

Pure boost végtelen mennyiségben, meg némi DPR verzió (nekem ez is tetszik) is, de csak kb. 44-45-ösig.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#32500) borix válasza margithid (#32498) üzenetére


borix
őstag

Szerintem pedig ezt így ahogy csinálod,nem lehet sokáig élvezni.
Heti 4-5 futással szinte ugyan azt a távot ugyan abban a tempóban nem lehet sokáig kiégés nélkül csinálni.
Most még fel vagy dobva jönnek a siker élmények majd mikor stagnálsz a rossz edzésmódszered miatt jön a belefásulás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.