Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32901) Akcept válasza Chuck Norris (#32900) üzenetére


Akcept
tag

Köszönöm :)

(#32902) Chuck Norris válasza Akcept (#32901) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Most nézem, hogy lassan már annyiért adják mint a garminokhoz egy szíj, ha nem lenne belőle nekem kettő vennék is egyet :)
Amúgy én nagyon szeretem, leszámítva, hogy nem tud magyarul, nagyon könnyű használni, leírást nem kell hozzá olvasni annyira logikus valamint könnyű a navigálás a menüjében a négyállású kapcsolóval.
Számomra csak egy hibája van, hogy eleinte 10-11 órát bír egy töltéssel, egy év múlva már 8-at sem valamint, hogy aktivitás közben nem lehet tölteni mert újraindul.

(#32903) tomcica válasza Exodius (#32899) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Olyan ezekben a vekony talpu,zero drop cipokben futni mintha mezitlab lennel.Minden iranyba tud mozogni a labfejed,a talpad,meg piszokul konnyuek.
En biztos,h tennel be a heti edzeprogramomba 2-3x 15-30p gyors setat,kesobb nagyon konnyu kocogast ilyen cipoben.Regeneralonak + erositonek.
Persze aki keveset van mezitlab annak elotte nem art beerositeni mindem alkatreszt.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32904) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, szégyen ide, szégyen oda, már egy hete nem futottam a meló miatt, ezért ma úgy döntöttem reggel, hogy megyek egyet. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egy hete nem is aludtam, főleg négy óránál többet nem, így késztetést éreztem magamban, hogy toljak egyet. Elvittem a fiamat táborba, majd nekiálltam, nagyon szigorú tervekkel, amiből persze nem lett semmi... De most pozitív irányba. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy már nem is emlékeztem rá, hogy milyen 7 órát aludni, főleg ágyban, vagy éjjel, így eléggé éreztem magamban az erőt. A terv az volt, hogy egy 10-est fogok tolni, az első négyet bemelegítésnek szántam, aztán egy nagy pofon a szívnek egy nagyon erős km-rel. Utána a terv úgy folytatódott, hogy jön olyan 3 pihenő, majd kettő kissé erős befejezés. A végeredmény így néz ki:

km. _____terv_____ tényleges_____különbség (mp)
1., ______5:30_____ 5:08_________ -22
2., ______5:30_____ 5:13_________ -17
3.,______ 5:30_____ 5:10_________ -20
4.,______ 5:30_____ 5:00_________ -30
5.,______ 4:15_____ 3:47_________ -28
6.,______ 5:30_____ 5:04_________ -26
7.,______ 5:30_____ 4:58_________ -32
8.,______ 5:30_____ 4:31_________ -59
9.,______ 5:00_____ 4:27_________ -33
10.,_____ 5:00_____ 4:17_________ -43

Azért meglepett, hogy ekkora ereje van a tomcica által mindig emlegetett, számomra ismeretlen fogalommal bíró pihenésnek. Másik meglepetés az volt számomra, aki 100-200 méterenként nézem az órámat, hogy az 5. km-en egyszer sem néztem rá, csak arra koncentráltam, hogy haldokoljak. Aztán ami szintén megdöbbentett, az a fokozó utáni gyors regeneráció volt és hogy ezután mintha "bemelegedett volna a motor", már elég jól ment minden.

Remélem a következő két hónapban sikerül még egyszer 6-7 órát aludnom... :B

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32905) dragonfx válasza werszomjas (#32874) üzenetére


dragonfx
veterán

mér van ilyne messze baxxus.
ez irto jó ár.
de amugy a másik az uj igen az a narancs és a fehér faja.
amugy supernova vagy az adizero jobb futni ha 5-8km.eket futok?

az energyboost hova sorolható be?

voltam ohegyen a pályán futni teljesne okés nyugodt :R

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32906) Peterhappy válasza Vertigo18 (#32904) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Az igazsághoz hozzátartozik, hogy már nem is emlékeztem rá, hogy milyen 7 órát aludni, főleg ágyban, vagy éjjel"

Udv a haromgyerekesek vilagaban :D

Amugy grat :)

(#32907) Vertigo18 válasza Peterhappy (#32906) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kösz, már eléggé megszoktam. A gond inkább az volt, hogy az elmúlt hét napban dolgoztam kb. 80 órát...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32908) tomcica


tomcica
Topikgazda

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32909) tomcica válasza Vertigo18 (#32904) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Te siman tudnal jonni velunk a vasarnapi csapatkinzasepiteses edzesekre :K (persze elotte edzesnek napi 7-8ora alvas :DD )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32910) Vertigo18 válasza tomcica (#32909) üzenetére


Vertigo18
addikt

A második fele (zárójeles rész) a feltételednek sajnos a pénz hajkurászása miatt teljesíthetetlen... :O

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32911) tomcica


tomcica
Topikgazda

[link]

Fenix 5x Plus es a masik ket ora reszletes tesztje (angolul). Van itt minden :Y

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32912) borix válasza tomcica (#32911) üzenetére


borix
őstag

Ja és legyen az embernek 250E felesleg amit nagyon nem tud értelmesebb dologra elkölteni.

Erőltetik a fizetés,meg a zene funkciót ezek nagyon fontosak de egy watt mérés felé nem nyítnak azt meghagyják másik cégnak.Azoknak is meg kell élni valamiből nem?

(#32913) tomcica válasza borix (#32912) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en siman kihagyom :P de azert atolvastam,legalabb infokent tudjam hol is tart a vilag

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32914) bencze válasza borix (#32912) üzenetére


bencze
senior tag

Próbálkoznak teljesítményméréssel, de kicsit későn kezdtek bele, az miért baj ha támogatnak 3rd party szenzorokat? Az pont az egyik előnye ennek a plusnak, ha jól értettem, natív Stryd támogatás. Meg a hosszabb akkuidő. Kb ennyi, a többi teljesen felesleges cucc. A garmin pay-t én bizony használnám ha valami szabvány lenne de nem az, minden ilyen cég külön kell leszerződjön bankonként ahelyett, hogy visa/mastercard támogatja belerakod a bármilyen kártyád és használod mindenhol ahol rf-es fizetés lehetséges. Úgy lenne értelme...
Dcr tesztjeiben azért kicsit csalódtam, neki valahogy olyan jóra jött ki a fenix 5 sorozat is, aztán azért mégis van csomó hibája :) specifikáció listának persze jók ezek. Lehet, hogy nem véletlen szeretik a gyártók küldözgetni neki a dolgokat, főleg a garmin, van egy kis bias a dologban.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#32915) borix válasza bencze (#32914) üzenetére


borix
őstag

Szerintem most a Garmin csinálja a legjobb órákat a Suunto 9 sem lesz jobb.
Ami nem tetszik az az árazás,hogy jön egy kicsit ez egy kicsit az bele jópénzért.

(#32916) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Ha mar orak... Best buy topicbol: Polar m430 50k-ert.

(#32917) tomcica válasza borix (#32915) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na ezzel en is igy vagyok,belepakolnak "szarmafozo" funkciot is,sima futasra meg felesleges,kesobb sincs idom elemezgetni.Amire nekem kell arra a FR230 v polar m400/430 booven eleg.
Mas lenne,ha hegyen elnek,turazgatnek stb. (gyanitom akkor meg egy Fenix 3 kiszolgalna).Ugy vagyok ezzel is,mint a szamitogepekkel (cpu,grafikus kartya) az uj technologisakat vegye,akinek sok a felesleges penze.Ami meg bevallik az kesobb ugyis lecsurog a kozepszint fele,az meg 4-5evente megveheto.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32918) werszomjas válasza Peterhappy (#32916) üzenetére


werszomjas
őstag

Polar M430 Black 12AC55FD kuponkóddal 48 ezer

[link]

üdv

(#32919) ígyvanferi válasza werszomjas (#32918) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ehhez még azért nem árt egy öv is, igaz? Vagy a stabil tempójú futásoknál nincs vele nagy gond?

(#32920) werszomjas válasza ígyvanferi (#32919) üzenetére


werszomjas
őstag

Ezt nem tudom, én Garmin Fenix 5-öt használok, van övem, de nem mindig veszem fel, az öv nélkül is stabilan méri a pulzust, közel állandó tempójú futásoknál sincsenek kiugrások.

Egy öv persze mindig pontosabb.

üdv

(#32921) Vertigo18 válasza werszomjas (#32920) üzenetére


Vertigo18
addikt

Próbáld ki fartlek közben az optikai pulzusmérést! ;] ;)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32922) bencze válasza ígyvanferi (#32919) üzenetére


bencze
senior tag

Szerintem elég fair a csávó a leírásaiban, nem tűnik komersz reviewernek.

http://fellrnr.com/wiki/Polar_M430

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#32923) borix


borix
őstag

Az alza hivatalos viszonteladó a Polar szervíz elfogadja vagy csak az alzán keresztül működik a gari?

[ Szerkesztve ]

(#32924) Exodius válasza tomcica (#32903) üzenetére


Exodius
őstag

Módfelett tetszik. :)

(#32925) tomcica válasza Exodius (#32924) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Iktass be ovatosan/fokozatosan ilyen futast(v gyors setat) jot fog tenni,meg a ludtalpra is.
Csak nem szabad hirtelen sokat.
A kiegeszito gyakorlatok pedig: lepcson labujjhegyre emelledes (es leengedes negativba) eloszor paros labbal kesobb felnovelni 100-100db egylabasra (pl 5-5x20 felosztasban),emelkedore setalas nagy lepesekkel (kitores jellegu) kesobb kocogas majd futas fel,ugralokotel paros labbal kesobb egylabassal is,mezitlav seta,labujjhegyen is,befele doltve a labat is,kifele doltve is,sarkon is.
Torolkozot felvenni a foldrol a labujjakkal,vagy kavicsokat.
Kesobb szokdelles valtott labbal,kesobb emelledokre is.
Homokban seta,kocogas mezitlab,terdig ero vizben seta,terdemeleses futas.
Dobozrol v asztalrol "melybe" ugras paros labbal (fel meterrol kesobb masfelig novelni) ahogy leersz berogyasztott terddel ugye egybol felpattansz es ugras meg egyet elore.
Diohejban ennyi...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32926) Exodius válasza tomcica (#32925) üzenetére


Exodius
őstag

Az nem baj, ha elmúltam 27? Úgy tudom ilyenkorra már kötöttek lettek az izmok a talpon és nehezebben alakítható ki az egészséges boltozat. :U

(#32927) tomcica válasza Exodius (#32926) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nem baj,csak annyi h turelmesebben kell

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32928) ígyvanferi válasza Exodius (#32926) üzenetére


ígyvanferi
addikt

27 az új 70 vagy mi? ;] Persze biztos van benne igazság, na, csak furának hangzott kicsit. Én 3-mal vagyok öregebb, rám mi vár?

[ Szerkesztve ]

(#32929) sharp4


sharp4
őstag

Sporttársak!

A jelenlgei öreg Garmin órámat szeretném lecserélni egy sport/okosórára, amibe van GPS is. Jelenleg a Garmin mellett van egy Amazfit Pace-m is, ami nem váltotta be a reményeket. Eddig a Garmin Fenix 3-at nézegettem, de ahogy olvastam csak értesítéseket tudja, némítani, elutasítani nem lehet a vele a hívásokat. Vagy rosszul tudom? A másik kinézett a Huawei Watch 2 lenne. Alkalmas futásra? Használja vki?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#32930) borix válasza sharp4 (#32929) üzenetére


borix
őstag

Garmin az nem okosóra 1
Mp GPS használat mellett kb 20óra üzemidővel rendelkezik nem arra van,hogy nyomogassák egész nap bohóckodjanak vele.
Az okosóra ezzel szemben arra van amivel sportolni is lehet alap színten sportolás nélkül is lemeríted egy nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#32931) parandroid válasza sharp4 (#32929) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Huaweit felejtsd el! Fenix 3 jó cucc, jó árban, vagy Forerunner 235. Ha találsz akciósan olcsón, akkor bármelyik 35-re, 45-re végződő számú Forerunner. Esetleg kivárni, hogy a frissen bejelentett Fenix 5 Plus mit művel a Fenix 5 jelenleg csillagászati árával.

Borix: Nekem elég okos már az FR235 is. Sportolni lehet vele, hívásokat, üzeneteket, értesítéseket mutatja folyamatosan, akár sport közben is. Zenét is lehet vele irányítani, lépést számol, mér pulzust (úgy, ahogy), GPS pozíciót, ezekből számolgat mindenfélét. 2-3x ennyi pénzért sem igen kapsz senkitől semmi többet, szóval nem tudom, nálad mit tud egy okosóra. Elmosogat? Megcsinálja a matekházid?

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32932) mukibuci válasza sharp4 (#32929) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fenix 3 felvenni illetve elutasítani is tudja a hívásokat. folyamatos használat mellett 8napot 80-90km futással elketyeg egy töltéssel.

messenger üzeneteknél a smileyk helyett csak kérdőjelek vannak, ennyi hibája van talán az okos részének

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32933) sharp4 válasza borix (#32930) üzenetére


sharp4
őstag

1. Garmin Fenix 3 egy hibrid megoldás, okosóra és sport óra között.
2. A két eszközt szeretném kiváltani egyre.
3. Üzemiő, ha kibír 1-2 napot az már jó.
4. Nem bohóckodásra használom, hanem munkára.

Olyan eszközt keresek, mely közel megfelelő mindkettőre. Nem vagyok profi sportoló, tehát kompromisszum képes vagyok. A lényeg, hogy mellkaspántot kezelni tudja az óra!

Mindenkinek köszönöm a választ. A Watch 2 ennyire nem jó?

[ Szerkesztve ]

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#32934) parandroid válasza sharp4 (#32933) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Normál használat mellet (félve írom, hogy okosóraként használva) kibír egy hetet a Forerunner 235 is, aktív sport módban (másodpercenkénti gps, és optikai pulzusmérés, vagy külső öv-kapcsolat), nálam olyan óránként 10% körül merül.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32935) sharp4 válasza parandroid (#32934) üzenetére


sharp4
őstag

Nehéz döntés lesz. A Fenix 3-al az a bajom, hogy lehet túl nagy lenne a kezemre. Design tetszik. Watch 2 talán kisebb. De ha nincs pánt akkor a felejtős. Optikai pulzus mérés nekem nem vált be.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#32936) borix válasza parandroid (#32931) üzenetére


borix
őstag

Pl beleraksz egy sim kárnyát fejeden egy Bluetooth fülhallgatós headset és a telefont akár egész napra nélkülözni tudod.
Lényegében az óra egy mini telefon.

(#32937) sharp4 válasza borix (#32936) üzenetére


sharp4
őstag

AZ már telefon/óra páros. Okosórára van szükségem, nem erre..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#32938) LanyUs


LanyUs
senior tag

Ízületvédő készítményeket a kondis korszakból hoztam a futás mellé. Arthro Guard + Collagen Liquid, de készítettem egy összehasonlító táblázatot és a Proenzi 3 hatóanyagban elverte az összes "kondis" cuccot ( Joint-X, Arthroxon Plus , NEM Forte, Arthro )

Proenzi 3
A napi (3 filmtabletta) aktív összetevői:
Glukózamin-szulfát 1500 mg
Kondroitin-szulfát 600 mg
MSM 900 mg

ExPur komplex a napi 3 filmtablettában:
Kollagén II-típusú 20 mikrogram
C-vitamin 12 mg

Tudtok esetleg jobbat? Illetve néztétek már össze őket?

(#32939) borix válasza sharp4 (#32937) üzenetére


borix
őstag

Bár én ezzel úgy vagyok mint a testépítőknél szokták mondani,hogy sokan lemennek edzeni elnyomogatják a telefonjukat ,közben elröhögcsélnek elrázogatják a shaker-t alig fejlődnek sehogy nem néznek ki. ;]
Vannak akik meg lemennek keményen edzenek odateszik magukat és meglesz az eredménye.

LanyUs
Jutavit Glükozamin+Kondroitin+MSM 72db 2200Ft akciósan vagy 144db 3800Ft

Napi adag: 2x1 tabletta tartalmaz
Glükozamin-szulfát 1000mg
Kondroitin-szulfát 400mg
MSM 600mg

[ Szerkesztve ]

(#32940) la_cc válasza ígyvanferi (#32928) üzenetére


la_cc
addikt

30 föllött már csak nyugdíjt várhatod... :O :P ;] :DDD :DDD

(#32939) borix

Lehet mindent jól és szarul is csinálni, ez független a sporttól. :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32941) parandroid válasza borix (#32936) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ezen az alapon egy nem lte-s tablet sem okos. Vagy egy PC dsl nélkül.

Személy szerint úgy vagyok vele, hogy az óra-formátumnak megvannak a korlátai. Internetezni, telefonálni eszembe sem jutna róla, de a tevékenység kiértékelése is nagyságrendekkel hatékonyabb egy mobil appon (számítógépről nem is beszélve). Épp ezért, nekem a mobil hiányzik, ha nincs velem akár sport közben is, bár nagyon ritkán használom, inkább csak a ‘kötelező’ futós szelfihez a végén.

A most integrálni próbált nfc-t viszont jó ötletnek tartom, és a közeljövő másik nagy ötletét, a kütyükbe integrált miniatűr sim-kártyát is örömmel fogadom, bár én inkább adatforgalomban, vagy akár automatikus segélyhívásban látom értelmét.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32942) Exodius válasza ígyvanferi (#32928) üzenetére


Exodius
őstag

Persze, hogy fura, de amikor csináltattam lúdtálbetét, akkor ott mondták, hogy ezt fiatal korban kellett volna nagyon megnyomni és akkor nem lenne lúdtalpam. Mondom, de jó, hogy 2018-ben ezzel csak annyit tudnak kezdeni, hogy adnak egy betétet. Micsoda innováció. :D

(#32943) emvy válasza sharp4 (#32935) üzenetére


emvy
nagyúr

FR 935.

Fenixet eleve felesleges venni szerintem, kicsit 'elegansabb', mint az FR de dupla a sulya, es azert annyira megsem elegans.

while (!sleep) sheep++;

(#32944) parandroid válasza Exodius (#32942) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De mit vársz attól, aki lúdtalpbetétek gyártásából él? Valszeg még fejfájásra is lúdtalpbetétet javasolna. Ami amúgy egy hasznos dolog, csak na...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32945) Peterhappy válasza LanyUs (#32938) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kollégaúr a bringás az étkezési zselatinra esküszik. Azt mondta, próbált már mindent (Proenziéket is) és toronymagasan az vált be neki a legjobban. EZT használta eddig, a minap találkoztunk, azóta már váltott még "tisztábbra", ERRE. Személyes tapasztalatom nincs, bár már nagyon tervezem, hogy teszek egy próbát magam is.

Szerk:

Borzasztó nagy off, de ha valakinek esetleg vashiánya is lenne, gördítsen a lista aljára és vállalja be a legdrágább zselatin készítményt :D

[ Szerkesztve ]

(#32946) borix válasza Peterhappy (#32945) üzenetére


borix
őstag

Kenegetni is jó vele vagy csak étkezve használható?

(#32947) Peterhappy válasza borix (#32946) üzenetére


Peterhappy
őstag

Fogalmam sincs. Ő étkezve használja.
HSZ 1
HSZ 2

Hangsúlyozom, én nem próbáltam még.

Anno mikor sokat bringáztam, javasolták is, hogy havonta-kéthavonta főzzek egy jó nagy adag körömpörköltet :) Nem mondom, hogy Norbi update kaja, azt sem, hogy kifejezetten vega, de állítólag a porcoknak nagyon jó. Tomcica a körömpörit nem favorizálja annyira, de ha a Házi sárkányunkat kérdezed, Ő már sokkal inkább :)

(#32948) Alg


Alg
veterán

Nézem az UTH infografikát, kicsit meglepődtem hogy az átlagéletkor ~40 év...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#32949) parandroid válasza Alg (#32948) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én nemrég léptem át M35-ből M40-be, fel kell kötnöm a gatyámat, ebben a korcsoportban ugyanaz az idő jelentősen rosszabb helyezésekre elég csak. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32950) zaskar válasza parandroid (#32949) üzenetére


zaskar
senior tag

Hazudnék, hogy annyira várom az októbert, hogy betöltsem az 50-et, de legalább inspirál, hogy majd korosztályos díjazású versenyeken többet hozzak ki magamból. Persze ehhez rendbe kéne jönni a sérülésből, de sajnos még nem érzem magam 100%-osnak...
M35-M40 váltásnál sajnos még néha rosszabbul jár az ember, a 40-es korosztály még igen jó szokott lenni :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.