Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32201) margithid válasza bencze (#32200) üzenetére


margithid
veterán

Hát nem tudom, a nagylábujjam után még van hely bőven, szóval kicsnek nem mondanám, ez inkább szük.
Ha fél számmal nagyobbat veszek, ez akkor is szük lenne, meg akkor is elérné a kábujjam a gyöngyvásznat.
Na midnegy, lehet bele kell rázódni, ha valaki elviszi eladom, ha nem akkor betöröm:)

(#32202) LanyUs


LanyUs
senior tag

Szekszárd borvidék - 14:00 - tűző napsütés, közel 30 fok, 674m szint meredeken fel és le, hogy minden combizmod a határig feszüljön és durranjon be a terheléstől... nincs irgalom... vagy a pálya győz le Téged vagy Te Őt :)
Frissítő 5 km-ént 2-3 dl víz, közben veszíted a többszörösét... a nap nem enged, szétperzsel... Belesétálsz - nem baj a nagy többség is sétál - Mindenki arcán keserves kín, de elégedetten beérsz -> jövőre ugyanitt :))

Tavaly felkészülten 2:10, 560 szint, idén újszülött edzéssel 2:17, 680 szint. Utána 2 óra kellett mire visszaállt a víz háztartásom :D

Béta-alanin 9g és bcaa 20g ( fogalmam sincs értek-e valamit, ahhoz újra kellene futni nélkülük :D )

[ Szerkesztve ]

(#32203) tomcica válasza LanyUs (#32202) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R :C

mas...

mindjart indul a pragai maraton,ha valakit erdekel,Galen Rupp is fut,ugye Bostonban csunyan elverrzett 30km kornyeken

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32204) tomcica válasza tomcica (#32203) üzenetére


tomcica
Topikgazda

9tol start

Praga

[link]

(a VPN-ed cseh kell h legyen,egy VPN bongeszobol valo valtoztatoval meg lehet oldani pl Hola-val Firefoxra)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32205) Akcept válasza LanyUs (#32202) üzenetére


Akcept
tag

29-et futottam 850 szinttel. Belehaltam, nem én írok (hisz meghaltam), a billentyűk maguktól süllyednek...
(Na jó, érmet azért kaptam :) )

bringasisti #32196
HIALURON-t szedtem én is pár dobozzal néhány éve (szerintem ugyanezt-ugyanígy), nem tudom ért-e valamit. Maradok a sima porcerősítőnél, igyekszem nem túlterhelni a térdem. 55 éves vagyok, ha ez számít. Ártani biztos nem árt.

(#32206) Aristeus válasza Akcept (#32205) üzenetére


Aristeus
tag

A tegnapi nap sikerült nekem is hazavágni a vádlijaimat... 43.35 km (727m szint föl, 1119m szint le)

Ma meg megírtam az összefoglalót, mert futni azt még nem tudok... ;]
Olvassátok sok szeretettel!

"A Mecsek egyszerűen gyönyörű, még úgyis, hogy a pára miatt alig kapsz levegőt, mikor felfelé kapaszkodsz az emelkedőkön. A TV toronynál / a sípálya tetején pazar a kilátás és szinte minden kilométerre jut valami érdekesség." [link]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#32207) LanyUs válasza Akcept (#32205) üzenetére


LanyUs
senior tag

:R 55 évesen, sőt 25 évesen is hatalmas teljesítmény! :Y :R Gratulálok! Te akkor átélted, amiről írtam :)) Azt tegyük hozzá, hogy idén többet sütött a nap ( végig :D ) és a pálya is keményebb lett. Állítólag már a tavalyi 28 km is egy síkon teljesített maratonnal felérő energiaszintet követelt. A kilátó előtti utolsó dombon ( Porkoláb ) hárman vonszoltuk magunkat fel a dombtetőre. Egy bajai srác, aki 1:30-as félmarcsit tud szint nélkül, egy szép korú nyugdíjas ultrafutó és a hobbi futó én :) Mindhármunkból ki volt tekerve már az élet :DD Ahogy Öcsi mondja: "Idővel megszépül" :DDD

Aristeus: Neked is gratula, bevállalós "ereszkedés" :D szép képek, gyönyörű tájon lakunk...

[ Szerkesztve ]

(#32208) inf3rno válasza Aristeus (#32206) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gratula mindhármótoknak! Ezek a szintkülönbségek halálosak. :-)

Buliban hasznos! =]

(#32209) bandus válasza tomcica (#32204) üzenetére


bandus
veterán

Rupp eleg szepet futott, mondhatni oriasit, respect neki :R egy olyan lyuggatott triko nagyon kellene, de sehol sem talalok :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32210) Akcept válasza LanyUs (#32207) üzenetére


Akcept
tag

Köszönöm a dicséretet, de nem érdemelem meg. Átélni viszont átéltem minden kínját. Kell ilyen is.
Amúgy az „öregek” – mint én – határozottan jól futnak, köztük én kimondottan rosszul. A pálya számomra idén sokkal nehezebb volt mint korábban. Az utolsó kilenc kilométer csak a túlélésről szólt.

Aristeus: Szép beszámoló, olvastam Tőled már korábban is. A teljesítményen túl fontos az írás minősége, a magávalragadó lendület, a stílus. Ezekért külön köszönet.

(#32211) bringasisti válasza Akcept (#32205) üzenetére


bringasisti
őstag

Én 68 vagyok és 20 éve szedek porcépítőt. De azzal is az a gondom hogy ha orvoshoz megyek megkérdi mit szedek, mondom erre választ: az nem jó szedjek másikat. De a következő orvos meg arra mondja hogy szar és mond egy harmadikat. Most a CARTINORM porcépítőt szedem folyamatosan megszakítás nélkül. Egy alkalommal 55 kilométert tekerek de iszonyúan fáj a csípő ízületem. Erre mondták hogy a fent említett hialuronsav tartalommal rendelkező készítményt szedjem mert ez a porc víztartalmát megnöveli és nem kopik a használat során. Csak az a gondom hogy ilyen probléma minden idős embernek jelentkezik, ha ez a szer megoldás akkor miért nem normál patikai forgalomban kapható mert így kicsit úgy fest számomra a klub kártya rajta sorszám hogy a komoly cégek nem mernek ilyen termékekhez a nevüket adni. Van egy ismerősöm akinek egy rejtélyes betegség miatt rengeteg foga hiányzik. A fészen egy időben rendszeresen fogfehérítőt reklámozott ami hasonló konstrukcióban volt üzletileg felépítve.

BENEFON DELTA--------N8

(#32212) Akcept válasza bringasisti (#32211) üzenetére


Akcept
tag

A közelben nincs egy jó ortopéd orvos? A hangsúlyos. Esetleg MR, CT nem mutatja k?A hialuront nekem anno reumatológus ajánlotta térdfájásra, porckenésre, de nem éreztem hogy használt volna. Nem tudok tanácsot adni.

(#32213) bringasisti válasza Akcept (#32212) üzenetére


bringasisti
őstag

Igen nekem is az az érzésem hogy humbuk az egész, csak a doki a saját bizniszét építi

BENEFON DELTA--------N8

(#32214) tomcica


tomcica
Topikgazda

Gratula skacok,combos szintek :)
Bandus- szerintem egy sima kalenjit te is ki tudnal otthon lyuggatni,eguly pribat meger.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32215) Vertigo18 válasza Aristeus (#32206) üzenetére


Vertigo18
addikt

Basszus, nem is tudtam erről a "versenyről", még lehet érdekelt is volna és nem kellett volna egyedül menned. Ráadásul nekem tényleg itt egy köpésre a Mecsek...

Mindenesetre Gratula! :C

Valaki jön 12-én Csúcsot támadni május 12-én?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32216) tomcica válasza Vertigo18 (#32215) üzenetére


tomcica
Topikgazda

aaa,majus 12. mi mar a csucson leszunk :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32217) Alg


Alg
veterán

UB:

Úgy néz ki be kell vállalnom az utolsó 4 szakaszt, azaz ~34km lesz a két nap összesen, így már ér is valamit talán... mondjuk kicsit félek attól a 18km-től, főleg az utolsó 5-től de rá egy hétre Visegrád trail szóval mennie kell valahogy.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#32218) Alg válasza Alg (#32217) üzenetére


Alg
veterán

Ilyekor egyébként mit szokás enni/inni/szedni a két futás között? Szombaton is lesz egy 4-5 óra pihenőm, meg szombatról vasárnapra is vagy 7-8 óra...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#32219) tomcica válasza Alg (#32218) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Potolni kell az elhasznalt szenhidratot es folyadekot (elektrolitokkal es soval egyutt) ez a ketto a legfontosabb.Aki hajlamos ra es konnyen gorcsol,annak magnezium szedese is javallott,de azt ha tultolod,akkor hasmenes lesz belole.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32220) Alg válasza tomcica (#32219) üzenetére


Alg
veterán

Köszi,

Magna shot-ot mindenképpen viszek mert szokásom görcsölni sajnos, figyelni kell majd a folyadékbevitelre is (úgy vettem észre az többet számít görcs ellen bármi magnéziumnál).

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#32221) inf3rno válasza bringasisti (#32211) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lehet, hogy azért ajánl mindenki mást, mert mindenkinél másik orvoslátogató ígért maláj utat, ha rádumálnak betegekre x darabot. :-)

Azt mondják MSM, glükózamin, kondroitin, amik fontosak. A hialuronsavról mint porcépítőről még nem hallottam, de lehet külön is kapni, nem muszáj mindent egyben. A folyamatos szedéssel az a gond, hogy a kondroitin-szulfát enyhe immunszupresszáns, és valószínűleg hosszú távon gyengül tőle az immunrendszered. Ezen kívül azt mondják, hogy reflux jellegű mellékhatásaik vannak ezeknek.

Buliban hasznos! =]

(#32222) bandus válasza Alg (#32220) üzenetére


bandus
veterán

engem a magnézium shotok mindig iszonyatosan megfosatnak, én azt nem annyira ajánlom, kivéve ha te nem így reagálsz rá. én ma megyek átvenni a rajtcsomagot, lehet nézek 1-2 dolgot a két futás közé, főleg bcaa jellegűt, meg valami koffeines szeletet/gélt ami felpörget majd hajnal 3-kor :D illetve hengert viszek magammal, az szerintem az első futás után életmentő lesz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#32223) bringasisti válasza inf3rno (#32221) üzenetére


bringasisti
őstag

Igen ez a gondom a kikényszerített borravaló. Szoktam nézni a BBC Earth csatornát a Telekom adja és ott foglalkoznak ilyen kérdésekkel hogy ha valaki elkezd szedni nyakló nélkül valamit akkor a szervezet nem termel mert minek úgyis van rengeteg. Ez a hialuronsav elvileg a porc olajozását végzi de rákeresve leírják hogy mekkora csodaszer, és ha kicsit lejjebb görgetem az oldalt már meg is jelenik hogy hogy tudod megrendelni, innentől nincs hitele az oldalnak.

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#32224) bencze válasza bandus (#32222) üzenetére


bencze
senior tag

A koffeinnel vagyok gondban, éjfél után biztos szépen elkókadok én is, és lassú csapat vagyunk, reggel 8-9 előtt nem hiszem, hogy beérjünk. A decathlonban találtam valami koffeines löttyöt de tiszta undorító alig folyik, nem lesz könnyű lent tartani. Tablettában vagy valami könnyen fogyaszthatóban kellene só meg koffein.
Én ha jól emlékszem a kiosztásra talán 4 szakaszt csinálok, nem fogom maxon tolni de 4:30 környékét kéne hozni (+ amit a Pécsely - Vászoly domb ad hozzá) és lesz összesen vagy 35km-em, ha valakinél beüt a ménkő - megfájdul a lába, esik az eső, nincs kedve - kicsit több.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#32225) tomcica


tomcica
Topikgazda

zajlik itt is a TAPERING :DDD ma 7 csoffadt km-t totyogtem mezitlab a fuvon es ennyi az egesz,ha jol remlik egy jo 7 honapja volt utoljara,h ilyen alacsony km-es futos napom legyen,pedig a heten meg lesz egy olyan is amikor csak 5-ot futok,meg valszeg penteken es szombaton 5+3km reggel..ugye mi szombat 15:50-kor kezdunk,pontosan kezdek 11.3km kicsit megtoldottak az elso szakaszt,de legalabb lesz ido bemelegedni :P nem tudom azok a csapatok,akik 9-10korul kezdenek ha ilyen meleg lesz,meg fognak pusztulni,mire en egyaltalan elkezdek futni

az egyik kocsink nekunk is pentek korai orakban megy fel,es atveszi a rajtcsomagokat

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32226) borix válasza bencze (#32224) üzenetére


borix
őstag

Lehet variálni.Pl koffein+taurin kapszula 1db 80-200 mg koffein bevitel vagy elnyújtva 3 db zselében 90-100mg.
Ki kell tapasztalni kapszulának ha többszöröse is a koffein tartalma mint egy adag kávénak nem ha olyan hirtelen de tovább tart a hatása és nem ejt vissza gyorsan.

(#32227) parandroid válasza bencze (#32224) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én vagy aldiban, vagy lidlben találtam anno edzés előttre ajánlott koffeines pezsgőtablettát (optisana van ráírva). Annyira olcsó volt, poénból vettem. Az egyik legfinomabb pezsgőtabi, amit valaha ittam, kicsit energiaitalos íze van. Amikor a hajnali műszakból hazaérve elájulok ebéd után, és utána ébredés után pont olyan 3-4 körül (ami nálam amúgy is a nap mélypontja) ki kéne menni futni, akkor szoktam betolni egyet belőle, egész hatásos.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32228) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

Újra nekikezdtem kocogni. A mai futásommal már átléptem a 100 km-t idén (március óta).
Decathlonos órával mérem a távot (+a pulzust is)
Most egy kicsit büszke vagyok magamra, ha így folytatom jövőre akár reális cél lehet egy félmaraton is :)

...csak én vagyok helikopter?

(#32229) tomcica válasza borix (#32226) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ha jol remlik 600mg koffein a felso engedelyezett hatar,mondjuk aki nem szokott magas koffeinnel dolgozni az mar 4-500tol is elegge rosszul van,nekem 100mg-os tablettaim vannak,az minden ejjeli futasra 1db tabletta lesz (ugye ahogy haladsz elore a futastol egyben urul is ki) arra vigyazni kell,h kihajthatja a vizet,azt nem art fokozatosan potolni

taurin,tyrosin,citrulin malate meg ilyenek az iden kimaradnak,nincs kedvem mini vegylabort vinni es ott kevergetni,oda van teve az alap menni fog az magatol is :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32230) tomcica válasza tomcica (#32229) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ja,BCAA+Glutamin kis zacsis adagokat vettem 6db-ot azt szerintem minden hosszabb szakasz utan tolok,a rovideknel meg minden masodik utan (valszeg szilard kajabol rendeshez nem jutok)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32231) bencze válasza borix (#32226) üzenetére


bencze
senior tag

ööö köszönöm, a második mondat nem volt teljesen kerek, lassabban hat és lassabban múlik el a tabletta mint a kávé? vagyis akkor futás előtt x idővel érdemes tolni?

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#32232) bringasisti válasza inf3rno (#32221) üzenetére


bringasisti
őstag

[link]
Egy ismerősöm kinek elsirtam magam hozzám vágott egy ilyen tasakot pár napja. Voltam ma úszni 1 órát de keményen. Lehet hogy használ.

BENEFON DELTA--------N8

(#32233) borix válasza tomcica (#32230) üzenetére


borix
őstag

Talán még a Beta Alanine nem ártana a savasodás kitolása végett.Abból mi az igaz,hogy csak kb 2 hét használat után hatásos?

bencze
A sima kávé hamarabb érezteti a hatását hirtelen feldob majd x idő múlva hirtelen ismét fáradság érzet.Kapszulánál én úgy tapasztaltam,hogy kiegyenlítettebb.
Már ne nagyon kisérletezz szerintem az UB előtt ami a gélben van az is elég lehet,ha túltolod a koffein és kiűt fejfájás,gyomorfájás egekbe elszállt vérnyomás nem segít.

(#32234) tomcica válasza borix (#32233) üzenetére


tomcica
Topikgazda

2honap toltes napi 3-4gr

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32235) #78687232 válasza Sethdobaloah (#32228) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én meg teljesen eljutottam odáig, hogy befejezem. Lehet csak egy rövidebb pihenő időszak lesz, de ebben a formában már egyáltalán nem élvezem.

(#32236) inf3rno válasza bringasisti (#32232) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az emésztőrendszer a fehérjéket aminosavakká bontja, és úgy veszi fel, szóval ez nem sokban más, mintha valamilyen fehérje kiegészítőt szednél vagy húst ennél. Lehet, hogy valamelyik esszenciális aminosavból nem viszel be eleget, és azért érzed úgy, hogy használ, vagy csak szimplán placebo, passz. Szedd, ha úgy gondolod, hogy jobb tőle, ártani nem árt.

Buliban hasznos! =]

(#32237) inf3rno válasza bencze (#32224) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem hiszem, hogy annyira kell a koffein, nem fogsz elaludni futás közben, nem több napos verseny...

Buliban hasznos! =]

(#32238) 6030D


6030D
Ármester

Olvasgatom itt a vegyészkedéseket, sok mostani kérdésemre választ is találtam. Viszont még egy kérdés: állóképességi sporthoz jó a kreatin vagy nem? Mondtak már pro/kontra, valaki szerint sérülésveszélyt "okoz", valaki szerint meg jó a víz az izmok között az oxigén miatt. Persze nem testépítős, rendesen feltöltős kúra érdekelne, csak hosszabb edzés vagy verseny előtt pár gramm. Vélemény?

Magnéziumból én a dm-est veszem, ~1500 ft/~350 tabi, 375 mg/2 tabi naponta, versenynapon 4 tabi (meg jelentős alkohol után...). Korábban hajnalban sokszor vádligörcsre riadtam, amióta szedem, megszűnt.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#32239) inf3rno válasza 6030D (#32238) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A robbanékonyságon javíthat valamit. Rövidebb távokon van értelme, ahol sprintelni kell meg számít a rajt, a hosszabb távokon többet érsz vele ha szénhidrátot töltesz.

Buliban hasznos! =]

(#32240) tomcica válasza 6030D (#32238) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jol tudja Inferno,a rovid 5-15mp-ig tarto robbanekony mozgasnal segit.Ha nagy husevo vagy,akkor mar eleve viszel be belole,ez esetben nem tul sokat dob.Vega-vegan na ott erezhetobb.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32241) tomcica válasza #78687232 (#32235) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jott a jo idi,tudsz turazni,uszni valami aktivitas menjen,aztan ha neha radtor a futhatnek akkor egy-egy rovidebb edzest beiktatsz.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32242) beltram


beltram
tag

Én ezt tolom mostanában, nagyon finoooooooooom. :) Mennyien leszünk lent UB-n? Ki mikor rajtol?

pace be with you

(#32243) tomcica válasza beltram (#32242) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mi heten megyunk,csupa fiu,15:50-kor startolok (ha jol remlik) az elso szakasz az enyem epp.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32244) 6030D válasza inf3rno (#32239) üzenetére


6030D
Ármester

+tomcica: :R Akkor 3-4 órák előtt felesleges. Húst eszek. Viszont akkor ha más nincs, a kreatin ne legyen kizáró ok?
Biotech-et a legegyszerűbb beszerezni egyesével, városon belül. Van a Nitrox, meg a BB CAF. Az elsőben van kreatin a másikban nincs, de rengeteg a koffein. Azért azt így nyáron nem húznám le verseny előtt egyben. Bár szerintem a 200 mg is sok lehet, a napi két kávé azért más.
Tavaly a Scitec Fireworks-öt ittam, de azt megszüntették. :((

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#32245) Vertigo18 válasza #78687232 (#32235) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mi van, Öcsi, mi a baj? :U

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#32246) tomcica válasza 6030D (#32244) üzenetére


tomcica
Topikgazda

scietec-tol az AminoCharge alacsonyabb koffein tartalmu (100mg),az Ami-NO Xpress meg teljesen mentes,azt megfejeled sima karnitinnel (1-2gr) es ennyi eleg is.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#32247) 6030D válasza tomcica (#32246) üzenetére


6030D
Ármester

Köszi, szerintem az Ami-NO lesz a nyerő

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#32248) beltram válasza tomcica (#32243) üzenetére


beltram
tag

Mi 9.40-kor rajtolunk, szívás lesz az eleje, én Balatonfüredről futok fel Pécselyig pont a legnagyobb melegben.
Utána 18:00 körül indulok a Varga pincészettől, 22:30 Balatonmáriafürdő, 02:30 Zamárdi a terv.
Talán nem vertek minket hátba, ha 4 percesekkel toljátok, akkor is reggel 6 körül értek célba. :)
Majd küldj rajtszámot vagy csapatnevet, hogy drukkolhassak!

[ Szerkesztve ]

pace be with you

(#32249) Alg válasza beltram (#32248) üzenetére


Alg
veterán

Ultrabalaton:
Mi Deloitte Mosoly Madvisory néven megyünk, reggel 8 órási rajttal. Ahol én futok:

Aszófő-Pécsely-Vászoly a legnagyobb melegben délben 1 körül (nem tudom milyen a csapatotok de szerintem már hamarabb megelőztök minket);
Balatongyörök-Vonyarcvashegy kb. 8 körül;
Utolsó 4(5) szakasz: Széplaktól a végéig valamikor hajnalban/kora reggel.

Időkép szerint szerencsére nem lesz kánikula, 25 fok körül várható, de a tavalyihoz hasonló zivatar is jöhet...

U.I.: a legnehezebb szakasz és a legtöbb km is az enyém a csapatból magasan, hurrá :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#32250) bringasisti válasza inf3rno (#32236) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha tényleg segít amit a szedek akkor kicsit ideges leszek mert 10 éve járok a dokihoz mert akkor 5* voltam Balatonon és azóta vannak fájdalmaim. Vagyis ha nem placebo akkor kicsit későn tudtam meg a gyógymódot!

BENEFON DELTA--------N8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.