Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) parandroid válasza tomcica (#31549) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Még kicsit képlékeny a naptáram, elvileg még rászánnék egy olyan hónapot egy utólagos minialapozásra, de egyre inkább tempóba hajolva (jó lenne lábügyileg is végre 100%-osnak lenni), aztán van egy jónak tűnő hathetes félmaratoni tervem, megpróbálok vele eljutni 1:45-ig. Ha minden jól megy, év végéig aztán még lehet rajta talán pár percet feszíteni. Elsődlegesen most a félmaratoni távra állnék rá, 10k-s versenyek tempófutásnak, és a versenyrutin miatt jók lesznek, szezon végén meg a maraton csak a móka kedvéért, no meg hogy legyen miért gyakorolni majd a hosszabb távokat is. Aztán novembertől februárig megint alapozás. Ahogy nézegettem, havonta egy félmaratont, és egy 10k-t fogok tudni futni addig az edzések mellett, persze nem mindet 100%-os erőbedobással, lesz köztük bőven edzőverseny is. Szezonzáró félmaraton október elején, maraton október 28-án - ahogy tavaly is volt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31552) tomcica válasza Vertigo18 (#31550) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R ADTA

az elozgetesek alatt azt erted,h a lekorozotteket kell elozgetni?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31553) Peterhappy válasza Vertigo18 (#31550) üzenetére


Peterhappy
őstag

wow grat :)

@peterkeT: hajrá, kitartást, jó egészséget!

(#31554) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Köszönöm a gratulációkat... Igen, a lekörözötteket kellett előzgetnem, kb. az állomány fele úgy gondolta, hamár van gyorsabb futó, az kerülgessen is. A másik fele, amint hallotta, hogy lihegve közeledek hátulról, sok ésszel balra ellépett, le a pályáról, így kevesebbet kellett futniuk, én meg mehettem a belső körön.

Tulajdonképpen az volt a gond, hogy a második 07:54 alatt futotta, a harmadik meg 10:20 körül. Biztos jobban sikerült volna, ha van egy futó mellettem. Nomeg elég erős volt a szél is.

Annyit hozzá kell még tennem, hogy a kiválóhoz (110 pont összesítve) 10:40 alatt kellett volna tolnom. Az én korosztályomban (3. korcsoport) a maximum, 125 ponthoz 08:35 alatt, az első korcsoport (18-25 év) maximum, 125 pontjához 07:35 alatt.

Úgyhogy büszke vagyok magamra és a tanácsaitokra... :) :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31555) Peterhappy válasza Vertigo18 (#31554) üzenetére


Peterhappy
őstag

Újra 25 évesnek érezheted magad :)

(#31556) tomcica válasza Peterhappy (#31555) üzenetére


tomcica
Topikgazda

vagy azok a 25 evesek 45-nek :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31557) tomcica válasza Vertigo18 (#31554) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Felenk itt a klubban,ha az a kellemetlenseg (khhmm-khmm szegyen) er,hogy lekoroznek mondjuk egy Cooperen,akkor mindenki tudja a helyet,megy is le a kettes palyara,kulonben puszta veletlen jon a "vonat" es esetleg vallal-konyekkel egy kicsit megtamasztja,ha nem hajlando megadni a kijaro helyet a futasra.
Persze csak finoman,nem labakasztas,vagy szogessel belepes a vadliba,semmi durvulas,csak egy leheletnyi helyreigazitas :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31558) Vertigo18 válasza tomcica (#31557) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nálunk pedig parancsuralmi rendszer működik, tehát, ha elütöm vonatként a félre nem álló parancsnokot, akkor elintézi, hogy tutira ne lássam a családomat a következő fél évben...

Ez egy ilyen klub...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31559) ígyvanferi válasza Peterhappy (#31548) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Milyen zónákban futsz vagy futnál? Ha százalékok alapján lövöd be, akkor szerintem mindegy, mit használsz, nem? Ha a Karvonen alapján számolsz, akkor eleve magasabb százalékokat veszel alapul, mint ha simán a max. pulzusból számolsz. De lehet én gondolom rosszul.
Én egyszerűen csak kiszámoltam egy alapozós pulzust (a 180-as képlettel, meg a Hadd-módszerben említett maxHR-50-nel is, előbbivel 146, utóbbival 143, így lett 145), ezzel megy most a legtöbb futás. Illetve 155 körül van egy "tempófutás". Nem százalékolok. Karvonen formulával ezek egyébként 67-68% és 75% lenne, hagyományosan számolva meg 75% és 80%.

(#31560) tomcica válasza Vertigo18 (#31558) üzenetére


tomcica
Topikgazda

na igy minden ertheto

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31561) norby_42 válasza parandroid (#31547) üzenetére


norby_42
aktív tag

Nem gyenge...
Jól értem, te kihagyod az edzést, és idén csak versenyeken indulsz? ;]

Eat pasta, run fasta

(#31562) Peterhappy válasza ígyvanferi (#31559) üzenetére


Peterhappy
őstag

A futást tavaly nyáron kezdtem, kvázi nulláról, 70-75% közötti alapozással.
Ez akkor nálam 131-140 közötti értéket jelentett (és 147-154-t jelentett volna Karvonennel - 33 éves kor, ~53-as nyugalmi pulzus mellett). Ebből eleinte 8 perces kilométereket tudtam kipréselni. Néha jobban bele kellett sétálnom a kocogásba, mint amilyen az alap hétköznapi sétatempóm (ami mondjuk nem lassú).
Így pár alkalom után a két számolás "közé" a tartományomat és 138-142 között kezdtem el futni, s így is csináltam majdhogynem végig az évet. Mivel így nagyon-nagyon lassan, de biztosan fejlődtem, icipicit mindig farigcsáltam az időimből, elégedett voltam.
Ősz végén pedig már akadt egy-egy tempósabb futásom, amikor 160-ig engedtem fel a pulzusom (futás közben ~158-162 között tartva), ami a hagyományos számítás szerint 80-85%-os zóna (UFO úr is így javasolta az összefoglalóban).
A Karvonen esetében azonban ez viszont csak alulról súrolja a 80%-ot, azaz a szerint aerob zónában teljesítek, anaerob helyett.

Télen főleg elliptikuson bohóckodtam, csak elvétve húztam futócipőt. A gépen jóval nehezebb kihajtani a pulzust, így kapóra jött, hogy alapoznom kell; ~130-as limitre lőttem, a zsírégető zóna tetejére, mivel fogyni is szerettem volna. Ugyanakkor megragadtam egy szinten, hetekig stagnált a súlyom (oké, volt egy jó evőkém...), le semmiképp sem mászott.
Akkor jött az ötlet, hogy talán rossz tartományban edzek. Felhúztam a zónámat 133-147 közé (Karvonen-formula szerinti zsírégető zóna) és ismét megindultak lefelé a kilók.

Ez alapján azt mondanám, számomra sokkal inkább a Karvonen-formula vált be, az tűnik sokkal precízebbnek.
Ugyanakkor ha ez így van, az két dolgot jelent. Az egyik, hogy az eddigi 142, de főleg 131 alatti bohóckodásaim csak "egészségmegőrzésre" voltak jók, amihez (remélem) talán még fiatal vagyok :) míg a másik, hogy a 160-as pulzus nem a teteje, hanem a legalja az anaerob zónámnak.
Azaz ha szintet akarok lépni, jó lenne az átlag 160-t 165-re felküzdeni (tartomány: 160-167). Ezt a tegnapi teljesítményem után nem látom magam előtt, persze az is igaz, hogy még csak most kezdődött a szezon, lesz ez még jobb is.

Na valami ilyesmi. Nagyon keszekusza lett, elnézést, nem is ma akartam ezt így lepötyörészni, mert már alig látok ki a fejemből és nem nagyon sikerül összefüggő gondolatokat alkotnom.

[ Szerkesztve ]

(#31563) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom hogy levaltsam a polar m400 oramat, de bem tudok donteni a forerruner 235 es vivoactive 3 kozott. Vagy esetleg a 245 -öt mikor jelenthetik be?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#31564) t1 válasza anorche1 (#31563) üzenetére


t1
addikt

Én a Vivo3-at választanám, ha engedi a kereted (azt mondják ez a 235 utódja nem biztos, hogy lesz 245) nagyon friss, napi viseltre is szép.

(#31565) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nah, a tegnapi 7:34-es 2km-es felmérő után aludtam egy nagyon jót, mivel hagyott a 3 hónapos kisfiam is, csak reggel hatkor ébresztett. Elég jó volt az idő, csalogatott az a hűvös nyolc fok, meg vonzott, hogy végre eltettem már a sapit, kesztyűt csősálat, így fogtam magam, beöltöztem és kicsi izomlázzal, de nekiiramodtam.
Mivel az elején, nyugalmi helyzetben 60 körül volt a pulzusom a pihenés miatt a szokásos 80-90 helyett, ezért azt tűztem ki célul, hogy tolok egy 10-est olyan 5:00 alatti időkkel, az utolsó kettőt meg eleresztem. Nah, ebből az lett, hogy az első kili 4:35 körüli lett, ha jól emlékszem, így kiváncsiságból megtoltam kicsit.

Igaz, a végére tényleg elfogytam, de nagyon büszke voltam magamra, amikor a végén kiírta az óra 10.02-nél, hogy 2 új rekord!

5km - 21:31
10km - 44:10

:B

Jah, és mindenki bekaphatja, aki a trófeavitrinemmel szórakozott, élcelődött eddig!!! MEGJAVULT! :P

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31566) tomcica válasza Peterhappy (#31562) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Neked mar lepned kell feljebb,az alapodhoz ennyi booven eleg.Innen el kell kezdeni a heti 2x temposabb edzest + a hosszu marad.A tobbi edzes az aerob alja.
A ket tempo: egyik hosszabb,de nagyjabol azon a 160 kornyeken menjen,pl 8-10km epitgetni fel,max 14-16km-ig.Abba belefer,h alapozoson indulsz neki 1-2km szep lassan felfokozod a 155-165 koze,elso 5km mondjuk 155-157 utana mar minden uzemi homersekleten van igy feljebb 165ig.Ez konnyu iram,aerob.
Masik tempo rovidebb es elesebb.Pl: 4-5km 165-175 koze.Ez is lehet fokozo,de ez elott 2-3km bemelegites legyen minimum (nehany repulo gyorsitoval).
Idore is lehet futni 15-20p eros tempo.Ha tul feszes a 175 akkor lassitasz 165ig,utana meglokod ha ugy adja,ha nem akkor aznap annyi.
Ez is meg aerob,de ez mar a felso zona.Itt mar lihegosebb,de attol meg aerob.
Addig kell ezeket csinalni amig el nem kezded megszokni oket.Foleg a 175os porgosebbet,de a 165os 14-16km is szokott embertprobalo lenni.Oda turelem is kell,mert neha indulna a lab,de tartod a konnyu tempo zonaba.
Kesobb az eros tempo 175-on megy es fokozora belenyal a 178-180ba.Na azon mar nem kenyelmes,de be tudod gyakorolni h az legyen az aerob/anaerob kuszobod hosszabb tavon (ami a cel).Persze akinek 180 a max pulzusa kortol fuggetlenul annak aranyban ezek a szamok/zobak lejjebb esnek.
Idovel viszont be kell gyakorolni edzesen heti szinten az aerob legtetejem valo utazast.Ez egy rendesen kiepitett ALAP.Utana elezed fokozo tempokkal,hosszu futasban tempokkal,resztavokkal,emelkesos kombinaciokkal.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31567) tomcica válasza Vertigo18 (#31565) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ez koszono viszonyban sincs a 2km-es idoddel.Ami alapjan az 5k-d 19:XX a 10k 40-41. :P
Tessek kifutni rendesen...el kell egyszer hozzad jutnom,vagy beugrasz velem az UB-n az elso szakaszt futom 10.6km (egy picur emelkedovel rogton az elejen) ott 3:50-es iram a terv,eljonnel feltavig es megneznenk mit mond Garmin bacsi a kezeden ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31568) Vertigo18 válasza tomcica (#31567) üzenetére


Vertigo18
addikt

Agyonlőnélek! ;]

De legszívesebben már most is! ;]

Egy ilyenre, amiket mondasz rá kell készülni. Nekem se időm, se energiám, se affinitásom már ezekhez, örülök, ha tudok menni kicsit magamnak, örömfutni.

De szívesen várlak pár napra, ha van egy hosszú hétvégéd, vagy bárkit, aki erre járna!

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31569) norby_42 válasza Vertigo18 (#31565) üzenetére


norby_42
aktív tag

Csak megvan a haszna annak a sok gyaloglásnak :)

Eat pasta, run fasta

(#31570) Vertigo18 válasza norby_42 (#31569) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah kösz, optimistán kell szemlélni a világot! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31571) norby_42


norby_42
aktív tag

Én tegnap lefutottam a verseny másik felét. Napsütés, kicsit saras, de futható földút a fele, tök jó volt. Meghúztam, de nem teljesen, így lett 5:40 körüli átlag oda-vissza 7,55,8 km-en. Ha összerakom a kettőt, akkor jónak tűnik a belőtt 1 óra 30-as szintidő (13,5 km, 480 m szint)
Addig van másfél hét, futok még pár emelkedőset, meg hosszabb tempót, lehetőleg földúton.

[ Szerkesztve ]

Eat pasta, run fasta

(#31572) ígyvanferi válasza norby_42 (#31569) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezek szerint mondjuk pont nincs. Ahogy tomcica is írta, a 2K ideje alapján jóval jobb 5 meg 10K-t kéne futnia. Nincs szorosabb kapcsolat a tempók között, ergo nincs megfelelő aerob alap. Nálam is ugyanez van.

(#31573) norby_42 válasza ígyvanferi (#31572) üzenetére


norby_42
aktív tag

Igazad van, csak vigasztalni akartam, hogy futás helyett masírozik fel-alá

Eat pasta, run fasta

(#31574) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Szeretek ide járni, mert mindig annyira vígasztalnak, meg dícsérnek!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31575) ígyvanferi válasza norby_42 (#31573) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De nem a pozitív megerősítés az elfogadott motiváció itt, ezt már tudhatnád. ;]

[ Szerkesztve ]

(#31576) tomcica válasza ígyvanferi (#31572) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ebbol is latszik h milyen elannal masiroznak manapsag...bezzeg a romai seregben napi 30-35km volt a penzum (teljes menetfelszerelesbeb,amiben az akkori tabori sator egy resze is benne volt + kaja + fegyver)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31577) tomcica válasza Vertigo18 (#31574) üzenetére


tomcica
Topikgazda

El vagy te itt kenyrztetve,de tenyleg :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31578) norby_42 válasza ígyvanferi (#31575) üzenetére


norby_42
aktív tag

Próbáltam emberi lenni, nem UFO :U

Eat pasta, run fasta

(#31579) ígyvanferi válasza tomcica (#31576) üzenetére


ígyvanferi
addikt

#régenmindenjobbvolt

:DDD

(#31580) inf3rno válasza ígyvanferi (#31579) üzenetére


inf3rno
nagyúr

:C :C :C

Buliban hasznos! =]

(#31581) tomcica válasza ígyvanferi (#31579) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hehe :)
jut is eszembe a regi vicc,az oreg nemet meseli az unokanak,h az o idejukben milyen jot nyaraltak Parizsban.Ettek-itak,csajoztak,nem fizettek semmit.
Elmegy az unoka is,hazaer kek-zoldre van verve.Kerdezi az oreg,h mi tortent.Meseli a kolok,h ettek-ittak,csajoztak,de amikor fizetseg nelkul akartak tavozni jolmegvertek oket.
Csodalkozik az oreg,rakerdez,h "de hat kivel utaztatok?!"
"hat a Neckermannal"..."jaaa,hat mi az SS-el"

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31582) Peterhappy válasza tomcica (#31566) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm a segítséget! Előre is elnézést kérek, nagyon sok kérdésem van/lesz.

Ezek szerint heti három futással kalkuláljak?
Ez még jól is hangozna, jelen állás szerint épp ennyit tudnék biztosan beilleszteni a heti rendembe.

Csak hogy mennyire értettem meg, amit írtál:
Tempo v1: 0-5km: 155-157 között, 5-10km: 158-161 között, 10-15 km: 162-165 között
Tempo v2: 0-3km: 155-160 között, 3-8km: 165-175 között
Hosszú: pl. 18-20km/2 óra? Itt a pulzustartomány mi legyen? 70-75% (~150-155 között)?

A Tempo v1-nél idővel igyekezzek minél kevesebbet futni az alsóbb tartományokban és fokozatosan növelni a mennyiségeket a magasabban? Pl. 2 hónap múlva: 0-3km: 155-157; 3-9km: 158-161, 9-16km: 162-165?

Repülő gyorsító = ami a csövön kifér? :) 500 vagy 1000 méterenként, 100m hosszan? Itt érdemes esetleg lejtőn vagy épp inkább emelkedőn gyorsítani?

Igyekezzek a három nap között szünetet beiktatni, vagy szombat: hosszú, vasárnap: tempó mehet?
Milyen típusú edzést iktassak be pluszban, ha egy héten ki tudok jutni negyedszer is? Milye(neke)t, ha még többször?

A "későbbön" még nem merek agyalni, úgy érzem, most jó pár hónapra való házi feladatot kapok :)

És elnézést a rengeteg kérdésért és hogy ennyire szájbarágós magyarázatra van szükségem, az én szintemen ez fontos mérföldkő lesz és szeretnék mindent jól csinálni, pontosan elsajátítani.

A bemelegítésre és nyújtásra már komolyabb hangsúlyt fektetek, mint eddig és szeretnék kiegészítő core-edzéseket is beiktatni heti egy-két alkalommal.

Köszönöm az eddigi segítséget és előre is a továbbiakat!

(#31584) tomcica válasza Peterhappy (#31582) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Sorolom,ez a harom a kulcs,de ezen kivul MINDEN egyes kiegeszito edzes jol jon.
A hosszu 1.5 - 2ora,mindegy mennyi km,kb 145-155 pulzussal.Egyelore,egy ev mulva azt is cifrazhatod (vegen felkapod 160-ra egy 5-8km-t stb.)
Tempo v1-nel erzesbol csinald,csusszanj bele,mint egy kenyelmes ruhaba (nem erdekes az arany).
Repulo = kontrollalt porgos kb 800-1500-as iram (nem full sebesseg,esetleg 10-20m-en erinted a maxot benne,felporogsz).Elejen lehet LEJTON az segit visszanyerni az alap sebessegedet,kesobb sikon menjen.Emelkedon nem kell (emelkedo es terep mehet a hosszu lazabba,de lazan,erositse csak a labad,de ne terhelje tul).
Legyenek kozte laza napok.Ne egymas utan csinald ezt a harom napot.
Kozte napokon laza 5-8km aranyat er,ez 135-145 pulzus,szoval amin eddig dolgoztal az okes regeneralni.Ha faradt vagy lassithatod ezt,meg a gyors seta is belefer.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31585) tomcica


tomcica
Topikgazda

Amugy heti 4 edzessel sok lesz a ket tempo,azt muszaj ketszer annyi alapozos aerobbal "alulrol" tamogatni,kulonben nem fogod tudni tartani.
Szoba johet egy tempo v1 fajta,azzal h a veget felkapod 2-3km a 165-175 zonaba.Hosszu marad,a masik tempo helyett kozepes hosszusagu 145-155 konnyu + 1 laza rovidebb nap.Ez negy edzes + barmi keresztedzes (elliptikus,bringa,tura,edzoterem).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31586) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Hááát, ti aztán tudjátok, hogyan kell töröltetni egy topikot a kedvencek közül! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31587) ígyvanferi válasza Vertigo18 (#31586) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ne felejtsd el az itt szóltam hozzá részből is!

;]

(#31588) inf3rno válasza Peterhappy (#31583) üzenetére


inf3rno
nagyúr

:C

Buliban hasznos! =]

(#31589) Peterhappy válasza tomcica (#31585) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nagyon szepen koszonom a segitseget! :R
Iranyba lettem allitva, innen mar minden rajtam mulik :)

(#31590) tomcica válasza Peterhappy (#31589) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Innen mar ne allj be ennyire alappulzusra az alapozasnal,a kovetkezo evekben se.Ugy ertem a max sebessegeden minden heten dolgozz,a max pulzust is kozeliteni kell 2-3 hetente,ha nem mas 2-7perc erejeig.(mondjuk a tempo legvegen adja magat).
Tempo is legyen hetente,ha nem mas 15-20perces intenzivebb,vagy 40-60perc konnyebb.Ez mind az alapozasra vonatkozik.
Amikor a versenyzesrol allsz le 1-2 hetre es csak atmozgatokat csinalsz,mintegy restartolsz,utana 2-3het alappulzusos kilometergyujtes,hogy visszaallj a megszokott heti ritmusodra,na annal az atmenetnel csinalod csak azt,amit most csinaltal (135-145os pulzuson felnoveled a tavokat) de utana minden peridosuban futni kell minden zonaban,csak az aranyok tolodnak el.Lesz ahol,csak erinted a felso zonakat,lesz amikor mennyiseget dolgozol rajtuk (resztavozos kigyorsitas periodusa - ott az alappulzusos futasbol lesz kevesebb,tehat tolodnak az aranyok).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31591) Peterhappy válasza tomcica (#31590) üzenetére


Peterhappy
őstag

Értettem! Köszönöm a tanácsokat, nagyon sokat segítettél! Be-bejelentkezem majd, hogy áll a szénám.

(#31592) beltram


beltram
tag

Közben nekem is elkezdődött a szezon, vasárnap a tavalyihoz hasonló napsütésben, de elképesztően saras pályán futottam a https://www.strava.com/activities/1447422462-en.
Idén nem tévedtek el elegen a dobogóhoz, de így is sikerült egy kicsivel jobb időt futni a rosszabb körülmények ellenére. A pulzusmérőm a táv harmadánál lecsúszott, azt ne nézzétek. :)

pace be with you

(#31593) norby_42 válasza beltram (#31592) üzenetére


norby_42
aktív tag

Ez szép! :R

Eat pasta, run fasta

(#31594) Vertigo18 válasza beltram (#31592) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem nem jön be a link, pedig nagyon szívesen megnézném... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31595) tomcica válasza Vertigo18 (#31594) üzenetére


tomcica
Topikgazda

detto

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31596) Vertigo18 válasza tomcica (#31595) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor ezesetben kivételesen nem voltam gyökér... :) Próbáltam pár variációt, kötőjelekkel, egyben, de nem sikerült.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31597) Peterhappy válasza Vertigo18 (#31594) üzenetére


Peterhappy
őstag

LINK

Es tenyleg szep :) :R

[ Szerkesztve ]

(#31598) tomcica válasza Peterhappy (#31597) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Gratula! (mar latom is)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31599) ígyvanferi válasza Vertigo18 (#31594) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kijelölöd - jobb klikk - ugrás, úgy jó. De Peti javította.

(#31600) Vertigo18 válasza beltram (#31592) üzenetére


Vertigo18
addikt

Emberes!!!! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.