Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) Alg válasza bandus (#31049) üzenetére


Alg
veterán

Ha jól tévedek beltram is hasonlóan tolja :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#31052) deicide válasza concret_hp (#31034) üzenetére


deicide
veterán

Ne is mondd, múlt szombaton 4 órát írt elő az edző, csak azt nem vette tekintetbe, hogy esni fog. Azé' 4 órát görgőn letolni, nem vót' egyszerű. Legalább most szombaton ki lehetett menni, mert már kezd csömöröm lenni a heti 14 óra szobában tekeréstől. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#31053) bandus válasza deicide (#31052) üzenetére


bandus
veterán

jó látni, hogy legalább titokban figyelsz néha ide is :K futás teljesen abbamaradt?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31054) deicide válasza bandus (#31053) üzenetére


deicide
veterán

Sasolok megint egy ideje, sokáig nem voltam gépközelben, esküvő, család, stb.
Igen, tavaly megfutottam a 3 órán belüli maratont és azóta nemigen futottam. Most a bringázást próbálom edző segítségével kimaxolni. Az a baj, hogy rosszul időzítettem, tavaly megnyertem a mezőny Országos Bajnokságot, csak nem volt licencem, idén lesz licenc, csak sajnos megismerték a nevem, így figyelni fognak rám, kemény lesz minden verseny. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#31055) tomcica


tomcica
Topikgazda

Ma eros tempo volt a penzum.
Motto: “The only good pace is a suicide pace, and today looks like a good day to die.”

km-ek: 3:35 - 3:32 - 3:28 - 3:25 - 3:24 - 3:23 - 3:22 - 3:24 - 3:23 - 3:12

(elso 5km 17:14 - masik 5km 16:59)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31056) tomcica válasza deicide (#31054) üzenetére


tomcica
Topikgazda

csao Deicide :C csapj a tobbiek koze,gyihhaj (motto -> ha neked faj,akkor nekik is :P )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31057) kk831228 válasza tomcica (#31055) üzenetére


kk831228
addikt

Nem is tudtam hogy lakkozod.... :U ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#31058) tomcica válasza kk831228 (#31057) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az a zasszonye,O fenykepezte :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31059) Vertigo18 válasza tomcica (#31058) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hát persze! ;]

Szerintem nem kell ezt szégyellned, elfogadunk olyannak, amilyen vagy, nyugodtan fogadd el saját magadat is! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31060) inf3rno válasza Vertigo18 (#31059) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Végülis valakinél kiderült már itt ortopédiai vizsgálaton, hogy tűsarkúban fut, szóval ez sem ciki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#31061) Zola007


Zola007
veterán

használ valaki Xiaomi telefonnal pulzusmérőt?
(főleg redmi 4a)
2 pánt van nálam (Polar H6, Tchibo BT) és nem bírom összehozni őket a telefonnal :W

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31062) inf3rno válasza Zola007 (#31061) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Elvileg nincs hardveres akadálya, hogy összekapcsold őket, a redmi4a azt hiszem BT4.1-et tud, a Polar talán 4.0-t, a Tschibo meg franc tudja. A BT szabvány visszafele kompatibilis, szóval mennie kéne mindkettővel. Én is majd Redmit akarok venni következő mobilnak.

Itt úgy tűnik ugyanezzel küzd valaki: [link], mondjuk fura a válasz, mert ANT-ot ír a csávó, pedig BT van a kérdésben. Mindenesetre alátámasztja, hogy valami szoftveres gond lehet a háttérben, mert csak az appok fele látja a HR adatot még annál is, akinél működik.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#31063) Zola007 válasza inf3rno (#31062) üzenetére


Zola007
veterán

Honor 4C-vel (BT 4.0) is kipróbáltam, azzal se működik
A Beure PM 25 órám lassan 7 éves és 10e Ft-ért hordom heti 4x, semmi baja.
A Polar RS300x órám szíja 2 év alatt szétmállott, a H6 1 év után megdöglik, a Tchibo meg újonnan se megy.
Azt ne mondja nekem senki, hogy egymás után kifogtam két rossz pántot, mert kiviszem a négysávos közepére és felgyújtom a g.cibe ezt az egész blútúsz f.szságot :(((

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31064) concret_hp válasza deicide (#31054) üzenetére


concret_hp
addikt

te full kretént nyomsz vaz' :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#31065) borix válasza Zola007 (#31063) üzenetére


borix
őstag

Milyen alkalmazásokkal próbáltad?Próbáld ki többel ha nem mennek akkor a telefonoddal van a gond.Huawei telefonokkal is szokott gond lenni hardveresen erőssek szoftveresen meg szarok ezek a telefonok net tele van nyafogással miattuk.

(#31066) bandus


bandus
veterán

ezt most akkor így itthagyom :)

"While you were sleeping peacefully tonight, the young 🇺🇸 katelyn tuohy exploded the world record in / out (-15 years) from 5 k in 15'37"12: 3'07 / km of average, passage In 3'03 "at 1 km and 9'16" at 3000 M. Calm down. His other records are also likely to make your head spin;

1000m ➡️ 2:47.86
1500m ➡️ 4:18.51
3000m ➡️ 9:05.26"

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31067) Zola007 válasza borix (#31065) üzenetére


Zola007
veterán

de mindkét telefonnal gond lenne?

strava, decathlon coach, polar beat, motifit, endomondo, stb
a telefon látja, kapcsolódik, párosodik
de az alkalmazások nem látják, ha párosítva van előtte, ha nem
van amelyik látja, de nem kapcsolódik
van amelyik kapcsolódik, de zárójelben "not connected"

Néztem az alkalmazásvéleményeket, minden 2. ember arra panaszkodik, hogy nem ismeri fel a szenzort, nem mutatja a pulzust, eldobja a kapcsolatot, stb.
Kritikán aluli ez a BT HRM piac

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31068) Zola007


Zola007
veterán

ha van köztetek debreceni, aki használ BT szenzort, írjon rám legyen szíves, összefutnék vele lecsekkolni az enyémet és az övével az én telefonjaimat :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31069) mukibuci válasza Zola007 (#31068) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Menjel be a mediamarkt-ba, ott elég sok telefon van kirakva😏

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31070) borix válasza Zola007 (#31067) üzenetére


borix
őstag

Szóval a telefon látja így a szenzor oké nincs lemerülve.Innen android gond lehet mert valamelyik alkalmazással mennie kéne ilyen felhozatalból.

[ Szerkesztve ]

(#31071) borix válasza Zola007 (#31068) üzenetére


borix
őstag

Nem kell ezzel tökölni felesleges szerintem.
Mobilos fórumban kérdezz rá a szakiktól,hogy milyem megoldás van ilyenkor mit kell a telefonon bütykölni.

(#31072) parandroid válasza bandus (#31066) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk ilyen korán reggel ezt 3x kellett elolvasnom, mire rájöttem, hogy a személyes névmás helytelen használata miatt nem tiszta... Komolyan kerestem először, hogy ki a pasi a történetben, illetve, hogy akkor ez most nő, vagy férfi (idő alapján nő, de ha valami mély-afrikai, akkor sose lehet tudni).

Zola: Ezek alapján én is inkább arra hajlanék, hogy az android bt hr kezelése lesz kritikán aluli. Én ugyan eddig csak garmint használtam, és csak almával, de sose volt velük gond. Futócsoportban van pár droidos user amúgy (bár errefelé az alma, illetve a garmin is felülreprezentált), de eddig rendszerszintű panaszok nemigen kerültek elő.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31073) bandus válasza parandroid (#31072) üzenetére


bandus
veterán

bocsi, mar nekem is este volt. a no talan meg nem is a legjobb megfogalmazas, mert az a-15 years nem 15 eves rekordot yelent, hanem egy 15 ev alatti kislanyrol van szo :O

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31074) kk831228 válasza Zola007 (#31067) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem néha a " megbízható eszköz hozzáadása" ablak kihagyása miatt szarakodott... Ott is hozzáadtad..? :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#31075) ígyvanferi válasza bandus (#31066) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az mondjuk úgy wow. :Y Akkor belőle jó eséllyel lehet még nagy futó. Már persze most is az, de világversenyen, olimpián. 15:55.75 volt a korábbi egyébként.

Csak hogy f.sz legyek, ez azért nem a világrekord, hanem "csak" az amerikai középiskolai rekord.

[ Szerkesztve ]

(#31076) tomcica válasza bandus (#31066) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Lattam a letsrun-on,aztan meg is neztem a Flotrak-en.Nagy tehetseg,eees az edzojevel azon vannak,h ne munka legyen az edzes hanem amennyire lehet jatekos is.Mert ugye tavalyelott volt egy hasonlo csillag Mary Cain,akit a Nike le is igazolt,de egyelore padlon van a terhelestol (amit ha tulel vilagszintu futova valik,vagy ment a levesbe - isten hozott a biznisz vilagaba).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31077) tomcica


tomcica
Topikgazda

A regiek kozul,aki nem ismeri a Del-Afrikai lanykat Zola Budd-ot nezzen utana.Hasonlo sztori,mondjuk a holgy meg most is "futkarozik",utoljara egy kisebb cross-country versenyen lattak az Usa-ban,16perc kozepet ment 5K-n 50 valahany evesen.A tobbiek azt hittek az oreglany csak viccel a tempoval amit beinditott a terepen,aztan rajottek,h ez igy fut :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31078) Zola007 válasza mukibuci (#31069) üzenetére


Zola007
veterán

Csak telepíteni nem tudok rájuk :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31079) Zola007 válasza kk831228 (#31074) üzenetére


Zola007
veterán

MIUI 8-ban már nincs ilyen funkció, biztonsági okokból kivették belőle.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31080) kk831228 válasza Zola007 (#31079) üzenetére


kk831228
addikt

Akkor passz... Ez a bluetooth mindig egy gyenge pont valamiért, nem értem miert nem tudják megoldani... :( Gobdolom ezerszer elravolítottad hozzáadtad kikapcsoltad a telót stb.... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#31081) mukibuci válasza Zola007 (#31078) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Amelyiken nincs demo mód és a suttyo kiskolykok nem kodoltak le, azzal azt csinálsz amit akarsz

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31082) Zola007 válasza mukibuci (#31081) üzenetére


Zola007
veterán

Debreceni médiában nyáron néztem utoljára telefont, mindegyik le volt kódolva, amit csak próbáltam

(#31080) kk831228: tegnap 2 órán keresztül ezzel szórakoztam és gugliztam, szerintem amit lehetett, már kipróbáltam

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31083) mukibuci válasza Zola007 (#31082) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Wi-fi-t és GPSt kapcsold ki és próbálj úgy csatlakozni hozza. Néhány huaweinel ez “megoldotta” a problémát

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31084) parandroid válasza Zola007 (#31082) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha van ismerősi körben, próbáld ki egy almás telefonnal. Nem is kell rá semmit telepíteni, rögtön ott a Health app gyárilag, ha abban működik, akkor mindenben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31085) Zola007 válasza parandroid (#31084) üzenetére


Zola007
veterán

van egyik barátomnak Jonatán 6S, majd megnézem
De ha működik is vele, az rajtam nem igazán segít, a telefon adott, emiatt nem fogok másikat keresni

(#31083) mukibuci: próbáltam, de semmi. Telefon látja, szoftveres gond lesz szerintem, pedig megadtam minden jogot az applikációknak

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31086) Upo válasza mukibuci (#31081) üzenetére


Upo
addikt

Nem a suttyó kölykök kódolják már, hanem a bolt. Múltkor a tecsóban elkezdtük nézni a gyerekkel a telókat-tableteket, mindegyikben volt jelszó. Én ott mindegyiken dobtam recovery alól egy factory resetet amelyik engedte (huawei akart hozzá a netre menni, azt nem tudtam). Aztán ahogy néztük, jött a zalkalmazott, látta hogy tudjuk használni a telót, rögtön kiabált is bélának hogy gyere, megint le kell kódolni őket. De könyörgöm, ha már kirakják a bemutató állványra hogy nyomkodjuk, akkor miért kell lekódolni a képernyőzárat? Ez szerintem nettó parasztság, mikor nagy ritkán arra járok és van annyi időm akkor mindig dobok rajtuk factory resetet, hogy lehessen próbálgatni őket...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#31087) Zola007 válasza Upo (#31086) üzenetére


Zola007
veterán

rám is rámszóltak a Mediaban, mikor látták, hogy reseteltem és nyomkodom
a srác szerint azért vannak kirakva, hogy meg lehessen őket nézni, mert mindenki bejön, kipróbálja és megveszi interneten.
Mondtam neki, hogy fasza lenne, ha cipő/ruha üzletekben is csak megnézni lehetne a cipőket, talán azért tart itt a magyar gazdaság, mert ilyen a kereskedői gondolkodásmód.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31088) parandroid válasza Zola007 (#31085) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ezért lett elegem a droidból, az össze-vissza szoftverfrissítések, a gyári gányolások, meg amiatt, hogy rootolás, és mókolás nélkül semmi nem akart normálisan működni. Ezek szerint az elmúlt kb 5 évben nem sok minden változott... Az almának is van egy rakás f*szsága, de elnézem neki, mert bekapcsolom, és működik minden, amit hivatalosan tud, nemhogy nem kell hozzányúlni, de nem is lehet, és ez nekem egyre jobban bejön.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31089) inf3rno válasza bandus (#31066) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát elég fura egy írás. Nemet változtatott, de a nevét megtartotta? :D Egyébként kemény idők az én szemszögemből.

szerk:
Közben olvasom másnak is feltűnt.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#31090) inf3rno válasza Zola007 (#31067) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem órával párosodott a cucc, telefonnal még nem próbáltam, de lehet ugyanígy járnék.

Buliban hasznos! =]

(#31091) bencze válasza parandroid (#31088) üzenetére


bencze
senior tag

"Össze-vissza" szoftverfrissítést pl biztonsági hibák javítása céljából szoktak jobb helyeken csinálni, ebben szerencsére egyre jobbak a gyártók. Csodálkoznék ha az apple nem csinálná, igaz nem sokáig használtam, nem tudom. Olyan közel 10 éve használok Androidot de olyan még nem volt, hogy rootolni kellett volna a telefonom, ha sűrűn csináltál ilyet nem csoda, hogy problémák voltak vele. A harmadik világbeli olcsó eszközökkel lehettek ilyenek, pl a családban van Vernee Thor amivel voltak kisebb problémák egy ideig, igaz ez 35e ft-os okostelefon volt 1 éve szóval nem ugyanarról a szegmensről beszélünk, tízszer ennyiért nem ez van.
Nem mondom, az alma akár jó is lehetne, ha végre feltalálnák a widgeteket hogy a képernyőkre ki lehessen tenni contentet mint naptár, időjárás vagy mail, és implementálnának néhány innovatív funkciót mint pl vissza gomb meg értesítő led...

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31092) inf3rno válasza parandroid (#31088) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A redmi-ben az a jó, hogy megkéred a gyártót, hogy oldják fel neked és bármilyen ROM-ot felszórhatsz rá. Nekem legalábbis ez a terv, de még nem tájékozódtam, hogy mik a lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#31093) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Azt mondják, hogy régi nevén Cyanogen, vagy mostani nevén Lineage, amik jó androidos változatok. Mondjuk fogalmam sincs, hogy mitől olyan jók, de majd kiderül. :D

Buliban hasznos! =]

(#31094) bandus


bandus
veterán

nike epic react
ez asszem must have lesz, csak jelenjen meg :) [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31095) tomcica válasza bandus (#31094) üzenetére


tomcica
Topikgazda

azert varjunk meg nehany tesztet,mert a Nike uj cipok durvan tularazva jonnek,ne mi legyunk a kiserleti nyulak

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31096) parandroid válasza bencze (#31091) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Félreértesz. Az össze-vissza szoftverfrissítés alatt azt értettem, hogy hol jött, hol nem. Amikor a Samsung bejelentette, hogy az egyéves Galaxy S-emre nem jön már több szoftverfrissítés, ha frissebb verziót akarok, akkor vegyek S2-t, akkor átálltam Nexus S-re, merthogy arra mindig lesz friss, ráadásul nem összegányolt, samsungos, hanem szűz android frissítés. Aztán amikor ez nem működött, az nem működött, és mindenre az volt a válasz, hogy tegyél fel 'főzött' romot, akkor lett elegem (meg a stabilitási problémák miatt, meg mert ha melegedett a telefon, akkor nem volt hajlandó töltést felvenni, inkább diszkréten lemerült töltőre dugva, meg ilyenek). De ahogy az utánad következő hozzászólást elnézem, azóta sem sok minden változott... Egyik készülékem sem kimondott dzsunka-phone volt, sőt, még olcsónak sem mondanám őket, simán akkori felsőkategória volt mind. Távol álljon tőlem, hogy bárkit bármire rábeszéljek, az meg pláne, hogy olyanokat mondjak, hogy az alma a világ legjobb telefonja, de nekem ez a jobban bevált kompromisszum. És megy vele a BT HR...

Bandus: Jól néz ki, de jó lesz az év végén fekete pénteki akcióban 60 EUR-ért, addig kitart a két Pega34, amit a mostani akcióban vettem, és még szűzen kuksolnak az ágy alatt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31097) bencze válasza parandroid (#31096) üzenetére


bencze
senior tag

Csodálkozom. Az S volt a második telefonom, az én emlékeim szerint kifejezetten jól támogatták, több verzió is kijött rá, 2.1, 2.2 és 2.3.6 volt az utolsó android rajta ami egy igazán jól sikerült stabil verzió volt. 2.5 évesen adtam el 13-ban. Kb 1 éves volt az utolsó update kiadásánál. A 4-re már elavult volt a hardvere, akkoriban jobban pörgött az R&D, évente nagyobb különbségek voltak mert az OS is jobban fejlődött. Csak egyet mondjak a hifis zenelejátszásom a telefonról vezéreltem 2011-ben és gyakorlatilag már akkor ugyanezt a kezdőképernyőt használtam mint most, a céges naptárammal meg időjárás előrejelzéssel, nem featurephone-szerű app gombok voltak kirakva hanem customizálható volt a kinézet, szerintem már nova launcher is volt ahol megadhattad a rács méretét (standard 4 x 5 helyett mondjuk 6 x 8 kisebb ikon stb)

A fw update egy lehetőség volt nem létszükséglet, a 4-es androidot én is Cyanogenmodból tettem fel. Ekkoriban még ugye nem létezett OTA csak drótos update, ugyanazzal a szoftverrel raktam fel a cyanogenmodot mint a gyárit (Odin). A következő, s3-amnál amire váltottam 2013-ban már gyakorlatilag nem lehetett a knox miatt (védelem), azóta nem is próbáltam ilyesmikkel foglalkozni.

Hogy egyes készülékekkel voltak gondok pl iphone 4 antenna vétel mizéria vagy samsung note megsülés, lehet, voltak hibák itt-ott, nekem ilyen készülékem nem volt szóval csodálkozom mintha arról beszélnél, hogy ez valami kísérleti technológia, pedig már elég sok éve felcserélődtek a szerepek innováció terén és a szubjektívebb szempontok maradtak mint trendiség vagy egyszerűség vs tudás.
Az "elévítés" meg ugye, most megy ez az iphone lassításos sztori, szóval nem gondolnám android standardnak, persze régebben jobban pörgött a technológia rövidebb életciklusokkal, mostanában 2 évig supportálnak mindent rendesen általában szerencsére, ami általában elég is, ha meg nincs budget akkor tovább is lehet használni, nem sok technológia jön be ami ne menjen, oké usb-c vagy bluetooth 4.1 de ez gyártófüggetlen mert a belegózott hardvertől függ.
p.s. most látom a nexus s is 2010-es telefon volt, szóval ha 11 vagy 12-ben arra váltottál azt megértem, hogy okozhatott meglepetéseket... kellemetlen...
szóval 2017-ben gyakorlatilag googlera kenni, hogy 2 random eszköz valamiért nem kapcsolódik, nyilván lehet csak nem biztos, hogy objektív.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31098) kk831228 válasza parandroid (#31096) üzenetére


kk831228
addikt

Már most azert nem ott tart a droid, mint régen... Pl a mostani lenovot meg az előző is akkor lett újraindítva amikor véletlenül lemerült... Ráadásul 10-12 órakijelző időt nem nagyon tud egyik alma se... :B Mondjuk droid se sok...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#31099) tomcica


tomcica
Topikgazda

Tegnap megkezdtem a heti emelkedos edzest.Igaz erintve van az emelkedo minden heten,de csak kicsit.Viszont ahhoz,h egy-egy teljes edzes emelkedos edzes lehessen ra kell jobban allni.20perc volt az elso alkalom,hetente 5-10perccel novelem,aprilisre lesz felepitve a szokasos kb masfel ora.
Toljatok skacok,most kell lerakni a gyorsabb munka alapjat.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31100) norby_42 válasza tomcica (#31099) üzenetére


norby_42
aktív tag

Domboldal, vagy lépcső?
Én március végére akarok egy kis dombtűrést összeszedni, de sajnos nem megy a fejembe, hogy ugyanott fussak fel többször, így meg tekergek a városban össze-vissza.

Eat pasta, run fasta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.