Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) inf3rno válasza Danika256 (#31499) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az is édesítőszer függő, hogy melyik jó, vannak köztük károsak. Bolti szukralózos meg aszpartámos lötyiknél jobb, ha keversz magadnak eritrittel egy limonádét. Az éhségre nem tudok mit mondani, vizet kell inni rá, aztán akkor néhány liter után elmegy az étvágyad. :D Én egész jól bírom az éhezést amúgy, van, hogy nem eszek egész nap, mert el vagyok foglalva valamivel, és eszembe se jut, csak este. Akkor meg már nem zabálom tele magam, mert akkor nem tudok aludni. Így is meg lehet oldani. :)) Szerintem az már fél siker, hogyha észben tudod tartani, hogy ne nassolj, amikor megéhezel, hanem egyél valami normális kaját, ami megtölti a gyomrodat, és nem leszel fél óra múlva ugyanolyan éhes tőle. Engem mondjuk most nem érdekel, hogy hízok, amiatt van, mert nem mozgok már egy hónapja. Nincs kedvem. Azt akarom elérni, hogy magamtól menjek el futni, azért mert kedvem van, meg szeretek futni, nem azért, mert "kell". Eddig sajnos így volt, és sokszor motiváció hiány miatt ingadozott, hogy mennyit futok havonta. Fejben valahogy ezt helyre kellene raknom, mert ha idén maratonozni akarok, akkor ahhoz folyamatos edzés kell majd az egész évben. Nem számít ez az 1-2 hónap, maximum őszre teszem a maratont, nem nyár elejére, és kitolom az alapozást.

Buliban hasznos! =]

(#31502) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ejj, de tudományossá vált ez a topik... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31503) tomcica válasza Vertigo18 (#31502) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Epp egy "tudomanyos" 30km-re indulok,20 lesz 4:30-on,majd 4x2km eros tempo,piheno nincs,kozte 4:30-as farasztas a menu kb 500m-ek.

Mire jo? Arra,hogy tudj sirni a tus alatt es utana egesz delutan zen szerzetes modjara csak nezz ki a fejedbol,neha-neha egyetlen gondolattal: "-Rendben,hogy elutott a vonat,de ki vezette?!" :P

gyihhaj

zene hozza:

[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31504) Vertigo18 válasza tomcica (#31503) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én meg kimegyek délután és tötyögök egy 22-öt, nah? :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31505) bencze válasza Vertigo18 (#31504) üzenetére


bencze
senior tag

végülis majdnem ugyanaz

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31506) Vertigo18 válasza bencze (#31505) üzenetére


Vertigo18
addikt

Okés, csak én ember vagyok, tomcica meg egy Ufo... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31507) tomcica válasza Vertigo18 (#31504) üzenetére


tomcica
Topikgazda

- Edesapam,csukli a tehen!
- Ha' itasd meg fiam.
- De nem uuugy,hanem ossze!

;]

20km hoban 4:20-4:30 szepen elmorzsoltam,majd palyan (ott egy sav el van takaritva)
4x 2K 7:17 - 7:02 - 6:56 - 6:54 (piheno 400 mert nem akartam az 500-al ugyetlenkedni,azok 4:20-as sebesseg)

-1 volt amikor indultam,most 0 korul van,szinte melegnek erzodott a mult hethez kepest.Meg is indult a lab,ahogy illik :K

es most ebedelek kb 3x

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31508) bencze válasza tomcica (#31507) üzenetére


bencze
senior tag

hááát én el vagyok szokva, kimentem Margitszigetre, 10km 6 perc, 5km 5:30, 5km 5 perc és haza, eléggé el vagyok anyátlanodva már ennyitől is. gyűjtök kicsit erőt aztán keresek egy borjút a környéken amit megehetnék. mondjuk ez az első normálisabb hosszú amit csináltam november óta, ez van

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31509) tomcica válasza bencze (#31508) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nagyon jo egy ilyen reality check,fejbebax ahogy kell,de legalabb tudod hova csusztal vissza,tokeletes pont elkezdeni felepiteni az evet,es meg mindig nem keso,oszre ebbol olyat mehetsz amilyet csak szeretnel :K
tavasz vegeig gyujtesz km-t,utana jobb idoben kigyorsitod (jobban is jarsz,mint en most ebben a 20-30cm hoban,es nem totyoghetek hiszen gyorsulok ki) nyaron meg elesited,megnezed mi hianyzik jobban (kitartas a tempohoz vagy sebesseg inkabb,azon meg faragsz) es osszel berobbantod a WC ajtajat :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31510) tomcica


tomcica
Topikgazda

4:30-40-el ugy fogod erezni,hogy "mi ez,ha' ez semmi leulom a WC-n" es csurogsz rajta

[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31511) inf3rno válasza tomcica (#31510) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A taládájéű, nem MÁTÉ! :N :DD

Buliban hasznos! =]

(#31512) inf3rno válasza Vertigo18 (#31502) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez van, ezt dobta a gép. :P

Buliban hasznos! =]

(#31513) Vertigo18 válasza inf3rno (#31512) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én inkább csak... futok. :) :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31514) tomcica


tomcica
Topikgazda

Megjott a jo idooooo :C

csapassatok skacok,nincs kifogas :P

nalam ma 1 ora emelkedozes + 4km fokozo tempo a palyan (3:39-3:29-3:32-3:17 ADTA)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31515) Alg válasza tomcica (#31514) üzenetére


Alg
veterán

Meg bizony :) Nálam is fokozó volt ma, igaz más kategóriában :B 5k: 5:45-5:35-5:20-5:00-4:40, plusz a sallang, 10k összesen reggel. Jól esett, pulzus rendben, fejlődök.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#31516) norby_42 válasza tomcica (#31514) üzenetére


norby_42
aktív tag

Én is abbahagytam a lustálkodást, toltam tegnap egy (nekem) tempósabb 7.5 km-t. Nem is néztem az órát közben, meglepett, hogy az eddigiekhez képest 1 perccel volt gyorsabb, pedig csak pár gyorsítást tettem bele.

Eat pasta, run fasta

(#31517) Vertigo18 válasza Alg (#31515) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah, egy ilyen fokozót nekem is kellene tolnom 10k-val... 2km-enként kapkodnám fel.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31518) inf3rno válasza norby_42 (#31516) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Holnap vagy holnapután ha felszáradt az eső én is kimegyek délután.

Buliban hasznos! =]

(#31519) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Én is voltam, a töltés még jó cuppogós volt, árnyékos helyen meg havas. Figyelni kellett, mert a sár ragadt, a hó meg csúszott, szóval a 'hopp, épp beszartam' mozgás volt a jellemző.

Kicsit nehezebben tartom lent a pulzust az elmúlt időben, ez lehet a torokgyulladás hatása? Már kb. rendben vagyok, egy-két extra orrfújás van még. A múlt hetet érintette, ki is hagytam 5 napot, szombaton mentem először, viszont kb. 10-12-vel volt magasabb a pulzus a szokásos tempón. Most már javult a dolog, de még mindig kicsit lassabb voltam tegnap, hogy 146-on tudjam tartani. De mivel javult, így talán nem én lettem hirtelen puhányabb, csak a betegség az oka. Remélem most a hétvégi hosszú már a szokásos tempó-pulzus párossal fog menni, vagy már lassan mutatkozhatna valami javulás is.

(#31520) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Találós kérdésnek felteszem, hogy hány futópályát érintettem tegnap? [link]

(#31521) mukibuci válasza Chuck Norris (#31520) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Regisztráció nélkül nehéz lesz kitalálni :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31522) Chuck Norris válasza mukibuci (#31521) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Így már látszódik: [link]

(#31523) borbelyfer


borbelyfer
csendes tag

Sziasztok, nem lattatok sehol akciós nike pega 34et (75-80 eur környékén)

(#31524) tomcica válasza borbelyfer (#31523) üzenetére


tomcica
Topikgazda

playmax v. playersroom vagy valami play nevure kezdodo az Arkadokban szokott lenni

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31525) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ma futottam reggel egy 10k fokozót a kolléga mintájára, bár Ő 5km-en tolta. Elég jól esett, lehet erre kellene ráállni, hogy reggel kimegyek futni. Az eleje 5:45-ös, a vége egy 4:10 alatti kili lett.

Bár majd megmondom, hogy jó ötlet volt-e, ha éjjel végzek a 18 órás gyalogos határszolgálattal...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31526) tomcica válasza Vertigo18 (#31525) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az lesz a levezetes,jo lesz az.Jol van skacok alakul ez...

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31527) Vertigo18 válasza tomcica (#31526) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah, akkor gyere velem! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31528) tomcica válasza Vertigo18 (#31527) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Rendben, XS-es menetfelszerelest kerek :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31529) Vertigo18 válasza tomcica (#31528) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kapsz a hátadra menetfelszerelésként egy afgánt, úgyis olyan XS-s méretűek... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31530) tomcica válasza Vertigo18 (#31529) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ennyi :K

a mai vegen 5km laza mezitlab a fuvon,mar ianyzott

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31531) tomcica


tomcica
Topikgazda

..nincs az a dolog,amin ne segitene egy kis tulzas ;] 22km iramjatek laza terepen

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31532) borix


borix
őstag

Lassan,hogy melegszik az idő nem kell nagy meleg sem hozzá ha magas az UV hatás a hamari leégéshez.Ti mit csináltok hosszabb futásoknál kenegetitek közben magatokat?

(#31533) Vertigo18 válasza borix (#31532) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk "közben" semmiképp... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31534) mukibuci válasza borix (#31532) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Utána szoli, hogy osszebarnuljon :DD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31535) tomcica válasza borix (#31532) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Japan szuzlanyverrel :DD az olyan,mint a dizsnozsir (mostanaban mangalica dizsnozsir) mindenre jo,ha magas a koleszterined aze' ,ha alacsony akko' aze' ' szoval a nap ellen is jo az.

[kép]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31536) Vertigo18 válasza borix (#31532) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah, jó ötlet volt feltenni a kérdést, sok választ kaptál rá! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#31537) tomcica válasza Vertigo18 (#31536) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Egy jo futosforum aranyat er,ez meg plane :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31538) borix válasza Vertigo18 (#31536) üzenetére


borix
őstag

Érzékenyebb a bőröm az átlagnál.Városliget,Margitsziget fás terület ahhol mostanában nyomom kint a szántóföldes réten se fa se közkút nem a csajok kedvelt futóhelye. :)

(#31539) bencze válasza borix (#31532) üzenetére


bencze
senior tag

lebarnulok esetleg kicsit leégek itt-ott nyár elején
van valami naptejem de asszem 1x jutott eszembe használni futás előtt

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#31540) beltram válasza borbelyfer (#31523) üzenetére


beltram
tag

Max 18 ezer körül már szokott lenni a biatorbágyi outletben is, ha meg tudod oldani érdemes ott kezdeni.
Ha nem, akkor http://www.runningwarehouse.eu/Nike_Zoom_Pegasus_34_Mens_Shoes_Black_White_Grey/descpage-NP34M7.html 15%-os kuponnal 68EUR alatt. 100-tól van ingyen posta.

pace be with you

(#31541) borbelyfer válasza beltram (#31540) üzenetére


borbelyfer
csendes tag

Köszönöm szépen. Kupon azt honnan szerzek? Vagy a női 15%? :)

(#31542) norby_42


norby_42
aktív tag

Szombaton végre eljutottam hegyet futni. Nem sok, kb. 300 m szint, felfelé meredek ösvény, lefelé köves út, meg kanyargós ösvény. Összesen kicsit több, mint 3,5 km. (Feltöltöttem a Garminra)
Látatlanban 20 percet adtam magamnak a csúcsig, 18 alatt sikerült, pedig futni nem tudtam, csak tempósan mentem. A végén pár perc nyújtás, aztán még egy kör, fáradt lábra, ahogy tomcica tanítja :)

[ Szerkesztve ]

Eat pasta, run fasta

(#31543) zaskar válasza borbelyfer (#31541) üzenetére


zaskar
senior tag

Pl. ATHLE15, hétvégén próbáltam, működött.

(#31544) tomcica válasza norby_42 (#31542) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igy is kell :K itt a tavasz,most mar nem eleg a totymorges,szepen el kell kezdeni itt-ott belopni a tempokat,erositest.Kesobb ne legyen egy sokkolo dolog az elso resztavozos het.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31546) tomcica


tomcica
Topikgazda

nalam ma laza oromfutas ebben a szep idoben,konnyu fuves terepen 16km

tegnapi utan kellett is,mert igazi UB-re keszulos edzes ment = 30km,ebbol 15km 3:50-en,hogy elfaradjon a lab,de rendesen,5km 4:30 kornyeke,majd palyan 5km fokozo tempo 3:46-rol 3:30-ra (3:37-es atlag lett) valamint 5km 4:30-rol 4:00-ra mezitlab a fuvon....utana 10orat aludtam

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31547) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lassan igyekszem visszarázódni a futásba, meg felmérni, hogy mit buktam...

A február 18-i, elsietett félmaraton után megint tartottam egy hét pihenőt, 25-én próbálkoztam újra, óvatosan, rövid távokkal, kímélve. Botrányosan ment, pulzus az egekben, a lábam hol jó volt, hol nem, nyilván szó sem lehetett terhelésről, vagy tempóról. szerencsére odáig már eljutottam, hogy volt egy pont, ahol éreztem, hogy mindjárt fájni fog, ha ott belesétáltam, szépen ki lehetett bekkelni, ráadásul ez a pulzusnak is jót tett. Az önérzetemnek kevésbé... Igyekeztem fokozatosan legalább a kardio-rendszert terhelni, a lábat csak úgy, ahogy biztosnak éreztem, már annak örültem, amikor 6 alá sikerült letolnom a tempót, hát még, amikor 2 km ment egyhuzamban fájdalom nélkül 5:30-on!

A múlt hétvégi félmaratonon el sem akartam indulni, továbbadtam a nevezésemet a futócsoporton belül, aztán a verseny előtt két nappal jelzett az illető, hogy mégsem tud futni, visszaadná, hátha kell valaki másnak. Csináltam egy 7 km-es tesztet, az első felét 6-os, a másodikat 5:30-as tempóval, és nem volt gond, szóval gondoltam, ha mást nem, akkor az első félmaratonosokkal végigtötyögöm a távot az ő 2:30-as célidejükkel.

Nem volt nyomás, beálltam a 2 óra fölötti zónába, szép nyugodtan kezdtem, pulzusmérő öv száraz volt, mint egy jó martini, szóval csak vigyorogtam a 175-ös, 180-as értéken, ehhez már hozzászoktam. Aztán ahogy kezdtem felvenni a tempót, szépen beállt 160 körülre, gondoltam ez korrekt, csak abban reménykedtem, hogy marad is ekörül, no meg, hogy a lábam nem kattan be. Az előbbi kapcsán kevésbé voltam optimista, tekintve, hogy azért több, mint egy hónap esett ki normális futóedzés nélkül, az utóbbiért pedig azzal próbáltam tenni, hogy nagyon odafigyeltem a lábtartásra, meg arra, hogy hova lépek. 4,5 km körül kiértünk az erdőből (ott is aszfalt volt szerencsére), a városi utakon már könnyebben ment ez, aztán 7 körül leértünk a Majna-partra, ami hazai pálya. Minimálisan gyorsítottam is, behoztam az első egy-másfél ellazázott km-t, meg még pár sec tartalékot, hogy ha valami történne, akkor legyen játék, illetve eleve úgy terveztem, hogy kicsit lazábbra veszem a frissítőpontokat, arra is legyen olyan fél perc körüli tartalék. 10 km-nél elhagytuk a folyópartot, volt egy rövid emelkedős, macskaköves szakasz. Készültem rá, előre a pokolba kívántam, lassítottam, óvatos is voltam, de még így is éreztem, hogy nincs rendben, szóval inkább a második felén felsétáltam. 57 percnél volt a 10k ellenőrzőpont, és még mindig teljesen rendben volt minden, némiképp a saját meglepetésemre. Kanyarogtunk kicsit a városban, aztán elindultunk kifelé, volt némi aluljárózás a hozzá tartozó emelkedő-lejtő kombinációval, 12 km körül, ott éreztem először, hogy kicsit kezd alábbhagyni a kedv, de ezen még pszichésen tovább lehetett lendülni. Korábban még az 5., és a 8. km-nél is betoltam egy iso-s gumicukrot, talán az is segített. Frissítőpont 5 és 10 km-nél volt, mindkét helyen látszik is szépen a pace-görbén a rövid szünet, de mindkét pihenő után sikerült szépen megindulni újra. 14-nél értünk ki a városból, ráadásul innét emelkedett a pálya, cserébe volt egy frissítőpont. Itt kezdett emelkedni a hősi halottak száma is, egyre több csapattársat hoztam be, és hagytam el, aztán irány a fordító felé. Ez azért jó, mert szembe már futnak azok, akik már előrébb vannak, cserébe lehet nagyokat köszöngetni, meg egymást bíztatni, ráadásul itt voltak a szurkolóink is - idén párom is kihagyta az eseményt, cserébe ő is szurkolt. Tavaly egy bődületes holtpontom volt itt nekem is, idén ezen sikerült rutinból túllendülni. Éppen azon gondolkoztam közben, hogy vajon az edzettség, vagy a versenyrutin segített-e többet? Aztán a fordító után ugyanitt vissza, még egyszer pacsi mindenkinek, akit addig elhagytam, vissza a frissítőpontig, de itt már 17 km fölött volt az óra, és vissza az erdőbe a stadion felé. Az átlag még mindig 5:38-on volt, pulzus is szépen tartotta magát a 160-165-ös tartományban, szóval volt benne egy kevés tartalék, itt már egészen optimista voltam. Olyannyira, hogy megpróbáltam kicsit még rákapcsolni, de a lábam azonnal jelzett, hogy azért nem kéne túlfeszíteni a húrt. A stadion előtt van még egy autópályafelüljáró, aminek a második felén szintén sétáltam egy kicsit - nem is annyira szükségszerűségből, mint inkább, hogy kíméljem a lábam, illetve, hogy ne nézzek ki olyan szarul a befutón. Utána óvatos lejtőzés (valahol olvastam, hogy a futás az egyetlen sport, ahol pozitív töltettel bír az a mondás, hogy 'innét már csak lefelé van'), még egyszer megkerültük a stadiont, és befutó a játékosbejárón át a stadion körpályájára. 1:58:55-nél állítottam meg az órát (Garmin link), ezzel ez életem harmadik leggyorsabb félmaratonja, alig 2 perccel elmaradva a tényleges leggyorsabbtól (tavaly októberben 1:56:44-et mentem egy teljesen sík pályán). A győzteshez képest is alig több, mint 50 perc volt a csak a lemaradásom, nekem már ez is komoly fegyvertény, még a körülményektől függetlenül is, ezzel megcsíptem a nagyon előkelő 2306. helyet összesítettben, és 300. helyet a korcsoportomban (M40). Közel 5000-en fejezték be a versenyt, a nap híre a dupla-babakocsis futás világrekordja volt, egy német hölgy 1:31:45 alatt tolt be két (nem is apró!) gyereket egy ikerbabakocsiban. :C :Y

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31548) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na én tegnap délben 18 km-et bírtam, átlag 160 pulzuson. Rég szabadultam ki a falak közül, nem is kíméltem a rendszert, adtam neki, le is durrantam mára :)
A nehezebb útvonalra mentem, tele kisebb emelkedőkkel és lejtőkkel, jó lehetőség volt ez a pulzuskontroll gyakorlására. 100 percig futottam, haza kellett sietnem, a Középsőnek volt a születésnapja és köszöntöttük, de megmondom őszintén, nem tudom, bírtam-e volna még húsz percig. Viszont a részidőket elnézve, szinte biztos, hogy be tudtam volna vinni két óra alá a félmaratoni időmet, ami azért mindenképp biztató, főleg annak függvényében, hogy egész délelőtt szinte semmit sem ittam.

Nem is az a legnagyobb baj, hogy a végén teljesen kikészültem, hanem hogy nem éreztem és nem érzem magamban azt, hogy 165 vagy akár 170 pulzuson huzamosabb ideig tudnék futni - nem hogy órákig. Ez viszont a zónáim szempontjából marhára nem mindegy. Egyre inkább hajlok arra, hogy áttérjek a Karvonen-formulára a hagyományos számítás helyett, de erről majd a héten később, ha lesz időm.

(#31549) tomcica válasza parandroid (#31547) üzenetére


tomcica
Topikgazda

bravo,szepen - esszel megcsinaltad :K ha ilyen tartalekolos pulzussal PB kozeli lett,akkor megertel te mar az 1:45-re ha minden passzol es epp jol kapod el

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#31550) Vertigo18 válasza tomcica (#31549) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem ma volt a felmérő, kicsit elfutottam az elejét, ráadásul az előzgetések miatt 2060 méterre jött ki... 07:34... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.