Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14250) inf3rno válasza gombi01 (#14249) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ezek szerint olyan 75p elég a dobogóhoz. 16,4km-en. Az 4:30 körüli pace. Hát elég erős, meglátjuk. Most 5:00 körül lehetek valahol. Nehéz megmondani, mert strava elgányolta a logjaimat, meg ezen a héten amúgy is csak alapozókat futok, talán még a jövő héten is, hogy szokjam a távot. Persze, össze kell kapnom magam, de én sem ma kezdtem, világ életemben futottam, meg addig még úgyis van fél év. :) Holnap, ha nem fáj semmim, akkor felfutok lassú tempóban. Aztán majd a hetek során fokozom a sebességet, hogy tudjam hozni a 4:30-ot meg a távot is legalább 30km-ig kitolom. Herend-Bánd-Márkó-Hárskút-Lókút oda-vissza kb 40 kili, Herend-Szentgál-Zsófia-puszta-77-es-út oda-vissza szintén 40 kili, mindkettő jól futható kemény emelkedőkkel minimális forgalommal. Ősszel szeretnék egy maratont is futni, ahhoz meg kellenek a hosszabb távok is. Ha minden jól megy, akkor a Hajag kupa ezek után nem lesz kimondottan megerőltető.

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.