Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) Alg


Alg
veterán

Nike running fekete bokazokni ha kell valakinek jelképes összegért(1k) vagy egyéb használható dologért (gél, iso, mg...) elvihető. (2k-ért vettem)

42-46 van ráírva, 45-46-os lábamra esélytelen felhúzni. :(

Városligetnél

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14102) gombi01 válasza inf3rno (#14100) üzenetére


gombi01
tag

(#14100) inf3rno: jól gondoltad 8 kili körül van felfelé aztán ott van a forduló, mindenképp érdemes felmenni a tetejéig tartogat meglepetéseket :)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#14103) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

(#14104) tomcica válasza Rabbitf_24 (#14103) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ez igy rendben volt :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#14105) inf3rno válasza Rabbitf_24 (#14103) üzenetére


inf3rno
nagyúr

zsír :))

Buliban hasznos! =]

(#14106) concret_hp


concret_hp
addikt

no a héten átléptem az 500km-t idén, asszem nem lesz meg a 2014 :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#14107) t1


t1
addikt

Nah megvolt a reggeli menet :) Éhgyomorra csak egy kv volt bennem, sikerült egy PB 16km-en, így talán meglehet jövőhéten a 2:00:00 alatt félmaraton :)
[link]

Katt a képre és nagy lesz :B

(#14108) gombi01 válasza t1 (#14107) üzenetére


gombi01
tag

(#14107) t1:
hol futsz félmaratont, a füredi fáklyáson?

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#14109) t1 válasza gombi01 (#14108) üzenetére


t1
addikt

Igen :K

(#14110) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kis UB feeling :)

less qq more pewpew!

(#14111) concret_hp válasza Polacheck (#14110) üzenetére


concret_hp
addikt

te miért minden snittnél eszel? ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#14112) Alg válasza Polacheck (#14110) üzenetére


Alg
veterán

Faszagyerekek a Balatonparton :DDD

Fasza lett a videó ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14113) gombi01 válasza t1 (#14109) üzenetére


gombi01
tag

(#14109) t1: megyek én is csak 2x annyi köröm lesz :)

(#14110) Polacheck: így videón nézve az UB-t jó kis buli, talán jövőre összejön majd egy csapat.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#14114) Polacheck válasza concret_hp (#14111) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

En bufezni jarok a futoversenyekre :)

less qq more pewpew!

(#14115) Polacheck válasza gombi01 (#14113) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Persze, jól lett összevágva a videó. Mutatok egyet ami közben készült. Háttérinfó: Hajnali 2, mindenki büdös, fáradt, rohadtul lemerevedeve indulj el egy 16-osra úgy, hogy a lábadban már van 30 és szarráégtél a balatonfelvidéken délután. A srác aki befutott itt járt 40 körül és még 4 után várt rá egy 5-ös. A párbeszédet érdemes figyelni :)

less qq more pewpew!

(#14116) tomcica válasza Polacheck (#14115) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hehe ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#14117) bandus válasza Polacheck (#14087) üzenetére


bandus
veterán

ez határozatlan ideig van így egyébként, vagy valami projekt munka?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14118) bandus válasza Polacheck (#14110) üzenetére


bandus
veterán

kurvjó videó :C a narancssárga a kedvenc színem :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14119) deicide


deicide
veterán

Kékes csúcsfutáson nem volt innen valaki?
Nekem a tegnapi volt az első, ennek megfelelően már az első 300 méter után levegőért kapkodtam, 170-es pulzussal. Azért bírtam végig a 30-32 fok ellenére, a befutó előtt meglett a max pulzus is, 182bpm.

A terv 1 órán belüli idő volt a 11.6km-re, ez meg is lett, 23. lettem így az 1740 őrült között, 58:50-es idővel. De a 671m szint azért nem gyerekjáték, azt el kell ismernem. :B

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14120) gombi01 válasza deicide (#14119) üzenetére


gombi01
tag

Deicide: ott voltam én is, gondolom nem fáztál Te sem. Nekem edzésnek volt tervezve, az elején viszonylag könnyen mentem aztán meg nem :) jah lassítanom azt nem kellett az emelkedő elintézte :) 64 perc körül értem be aztán meg lekocogtam az erdőn keresztül. Jó buli!

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#14121) deicide válasza gombi01 (#14120) üzenetére


deicide
veterán

Háát, a 64 perc azért nem az az edzés kategória. :)
Mi is futottunk vissza, nem volt aki felhozza a kocsit utánunk, csak mi az aszfalton, ahol felfelé is. A visszautat jobban élveztem. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14122) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Elhatároztam, hogy elkezdek futni haverommal. Először a városmajorban gondoltuk, utána ha belejövünk akkor pedig a szigeten.
Ez a cipő kezdésnek jó lenne szerintetek: Link?
:R

(#14123) concret_hp válasza deicide (#14119) üzenetére


concret_hp
addikt

én velence 51.5-n voltam ma, nem fáztam :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#14124) jani_gy_22


jani_gy_22
csendes tag

Hello!

Szeretnem ujrakezdeni a futast, most mar kicsit komolyabban veve. Mi az amit mindenkepp tudnom kell mielott belevagok? Esetleg valami iOS-re elerheto kozossegi futos, tav- es idomeros alkalmazast tudnatok ajanlani? Kulon jo lenne, ha lenne benne valami fele challenge rendszer, olvastam hogy letezik ilyen.

(#14125) inf3rno válasza kerxy (#14122) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Talán olvasd el mit írtak róla mások: [link]

Szerintem kezdésnek jó, ha nem akarsz sokat rákölteni. Szigeten jó gumiszalagra, betonon nem futnék egy ilyennel, nem hiszem, hogy 5k-ért normális csillapítás kerül bele, de ezt nyilván te érzed, hogy mik a határaid ezen a téren.

Buliban hasznos! =]

(#14126) inf3rno válasza jani_gy_22 (#14124) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Strava-ban van challange rendszer, de van vagy ezer másik ilyen app is. [link]

Buliban hasznos! =]

(#14127) deicide válasza concret_hp (#14123) üzenetére


deicide
veterán

Azt nem csodálom. Még a vízben jó lehetett talán. :)
Mi lett a vége?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14128) Alg


Alg
veterán

Óbudai Nyúlcipőboltban is lehet lábállást méretni:

A vizsgálat ingyenes, sőt egész júniusban a vizsgálattal együtt cipőt vásárlók 10% engedményt kapnak a futócipő árából és egy ajándék izotóniás ital por is a cipő mellé kerül.

Illetve:

Újbudai boltunkban A LEGGYORSABB VÁSÁRLÓK, akik

ASICS GEL-NIMBUS 17-ET, vagy
ASICS GT-3000 3-at,
NIKE ZOOM VOMERO 10-et,
ADIDAS SUPERNOVA SEQUENCE 6, vagy SEQUENCE 7 cipőt vásárolnak

AJÁNDÉKBA KAPNAK tőlünk egy pár ASICS GEL-SUPER J 33, VAGY ASICS GEL-LYTE 33 teszt futócipőt, amíg készletünk tart!

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14129) bandus válasza concret_hp (#14123) üzenetére


bandus
veterán

Meselj, hogy ment? En csak egy 60ast tekertem tegnap, jol esett es az elozo idomon is sikerult javitanom, remeljuk ez folyamatos lesz :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14130) beltram válasza Polacheck (#14115) üzenetére


beltram
tag

:C jók a videók, mindkettőben benne van minden. :)

pace be with you

(#14131) concret_hp válasza deicide (#14127) üzenetére


concret_hp
addikt

bringa is jó volt, ott még van menetszél :D
301 ffi célbaérkezőből:
29:50(151) 03:05 01:22:06(107) 01:53 53:18(120) szumma 02:50:10 , 109. hely

úsznom jobban meg kell tanulni, hogy a mezőny első negyedében legyek (most én voltam a medián elem :DDD) ahol már kevesebb aki összevissza megy, random megáll és a többi, nagyon idegesítő volt...

bringán láttam jópár bukásnak a nyomait, ami sztem főleg szervezési hiba volt.

a futás volt ami nem volt olyan jó, ugye 11:10 volt a rajt, szóval kb. 1kor kezdtem futni, szinte semmi árnyék, ráadásul az erdős részre is kimentünk, ott tuti allergiás vagyok valamire.

még azért lehet erősödni bőven mindenben, de tavaly pl. kaposváron bringán voltam a leggyorsabb aránylag, az is csak a mezőny kb. 2/3ánál volt, szóval a mezőnyben jöttem előre :) majd 3 hét múlva fog látszani jól :)

nőknél ez az idő amúgy 4. helyre lenne jó ~100ból :DDD férfiaknál meg itt a középmezőny eleje van, 2:38 az már top 50, 3:00 meg 160-on kívül van.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#14132) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Csak mondom, hogy megjött a Smart Notification az M400-ra. Nem olyan fasza, mint amilyennek képzeltem ezt a featuret, de nem rossz :)

less qq more pewpew!

(#14133) jani_gy_22 válasza inf3rno (#14126) üzenetére


jani_gy_22
csendes tag

Koszonom, a Strava-ra ranezek!

(#14134) inf3rno válasza Polacheck (#14132) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Te sem tréfáltál, amikor lassan gyógyuló vízhólyagokról beszéltél, nekem holnap vannak egy hetesek, de még mindig látszanak. Úgy néz ki, most már visszanőtt a bőr nagyja, úh. tudok menni újra edzeni, végre valahára.

Buliban hasznos! =]

(#14135) Cathfaern válasza Polacheck (#14132) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mi vele a gond?

(#14136) Aristeus


Aristeus
tag

Megérkezett az új terepfutócipőm: Inov8 Trailroc 245 (3mm drop, és nagyon közel van a talajhoz. Stack Height: 18mm (Heel), 15mm (Forefoot)).

Gyorsan el is vittem egy próbakörre, egészen másképp viselkedik, mint a Pega. Egyszer sem sikerült eddig megcsúsznom benne, pedig pörgettem a lábakat néha rendesen. Volt ösvény, fű, kavics, patakon is átmentem, a vizes kövön sem csúszott meg. Szóval eddig nagyon tetszik. Azért még át kell menjen egy alapos dombedzésen és a "hétvégi hosszú" tesztjén is.

Ha majd több kilométer lesz benne (és esetleg más időjárási körülmények: sár, latyak, hó, stb), még beszámolok a tapasztalatokról.

[ Szerkesztve ]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#14137) tomcica válasza Aristeus (#14136) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nekem roclite 243 van,de anno a masik ket opcio a trailroc 245 es az X-talon 212 volt,de azokban akkor nem volt meretem,porgos cipok az egy biztos :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#14138) Polacheck válasza Aristeus (#14136) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem egy hoka az biztos :) Sokan toltak ilyenben az UTH-t es ahogy olvastam a beszamolokat, pont a tapadas miatt jol bevalt nekik.

less qq more pewpew!

(#14139) Aristeus válasza Polacheck (#14138) üzenetére


Aristeus
tag

Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy dagonyás körülmények között hogyan teljesít! :) Tomcica a tiéd hasonló, próbáltad már csúszkálós/dagonyás terepen, vagy vizes füvön, stb?

Polacheck tudnál egy-két beszámoló linket megosztani az UTH-ról?

[ Szerkesztve ]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#14140) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Akiknek M400 van, csinált már nektek olyat, hogy nem csatlakozott a géphez? Most azt írja ki, hogy ismeretlen USB eszköz és nem látja az órát. (Ami egyébként tölt..)
Ha volt ilyen, akkor hogyan oldottátok meg? :R

Amit megpróbáltam: gép újraindítás, flowsync újratelepítés, másik usb portok.

[ Szerkesztve ]

(#14141) kolosanyi válasza Rabbitf_24 (#14140) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, néha csinál ilyet. USB kábel mozgatás, idegesen ki-be huzigálás megoldotta eddig nekem. :D

(#14142) Rabbitf_24 válasza kolosanyi (#14141) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Tegnap 2 óra próbálkozás után semmi, ma reggel elsőre felismeri, szinkronizál..... :D

(#14143) tomcica válasza Rabbitf_24 (#14140) üzenetére


tomcica
Topikgazda

futottam benne csuszos fuvon,enyhen saros dongolt foldon es par centi hoban (fuvon) ezeken az enyhebb terepeken nagyon jol muzsikalt,igazi dagonyaba meg nem volt velem

kicsereltem az usb kabelt egy minosegibb Hama-ra es megoldotta ezt a problemat )ami egyebkent ket masik kabelnal is jelentkezett es igen idegesito)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#14144) Rabbitf_24 válasza tomcica (#14143) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Én a tegnapi felhőszakadásban voltam kénytelen Szentkirályszabadjától hazafutni, azt bírta. :D
Kábelcsere lesz a megoldás akkor erősen valószínűsítem. Kössz a tippet.

(#14145) Alg


Alg
veterán

Hétvégére 35 fokot mondanak, kellemes lesz vasárnap délben a KH - szerencsére csak váltó, de elég lesz az a 7k is szerintem

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#14146) tomcica válasza Alg (#14145) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O igen,olvad a palya is,mi meg lent leszunk a szerb fovarosban az orszagoson,en konkretan 15.10-kor porgetem a 800-at,hat aki nem szokta meg meg a meleget annak az kulon kihivas lesz az tuti

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#14147) deicide válasza tomcica (#14146) üzenetére


deicide
veterán

Nyomjad majd, ahogy írtad, már az első körön hugyozzák magukat össze az ellenfelek. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#14148) Mukorka válasza Alg (#14145) üzenetére


Mukorka
addikt

Ja, szombaton egész nap evezés, másnap 2x7 KH. Ma reggel résztávoztam de már akkor is 25 fok volt + napsütés :(

Viszont vicces módon 3:30-al kezdtem az első etapot, végül visszavettem és 3:43 lett a vége az 1 kilinek ami pb :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#14149) GabN73 válasza Alg (#14128) üzenetére


GabN73
addikt

Hát nekem a Spuri sokkal jobban bejött...
Ma elmentem az Októberhuszonharmadika utcai Nyúlcipőbe, de a hullahangulaton kívül nem kaptam mást :U
Bemegyek, köszönök, sehol senki, bemegyek a bolt közepéig, akkor látom hogy egy idősebb nő ül a monitor előtt. Odamegyek, elmondom hogy mit szeretnék, miből próbálnék fel, meg mit vennék.
Bólogatott meg aházott, aztán inkább el is jöttem.
Pedig egy Adidas Revenge Boost 2, vagy ha akciósan lett volna Supernova Sequence 7 jött volna velem.
Meg volt Nike LunarGlide 6 is, de az nekem sajna kényelmetlen. :(

(#14150) kolosanyi válasza GabN73 (#14149) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kényelmetlen egy Lunar? Ilyet se hallottam még. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.