Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Fritz Teufel válasza Polacheck (#13649) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Köszönöm szépen a választ! Akkor a cipőre fogok koncentrálni, elsőre. Nézek majd valami felsőt és rövidnadrágot, valamint a zokni lehet még fontos, hiszen az van a cipő és a lábam között, az sem árt gondolom, ha céleszköz.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#13652) kolosanyi válasza Fritz Teufel (#13651) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én sima pamut zokniban futok elég régóta, semmi baj vele. Persze van futózoknim is, de nem mindig azokat használom. Csak arra figyelj, hogy ne ne gyűrődjön meg, mert akkor felhólyagosodik a talpad.

(#13653) Polacheck válasza Alg (#13650) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Lényegesen jobban. Néha úgy érzem, hogy teljesen elmúlt, néha visszajön kicsit. Hétfőn megyek vissza az orvoshoz, kérek még egy injekciót szerintem, az remélem végleg megoldja. Futás közben egyébként nem érzem egyáltalán, a Hoka nagyon bevált.

Megyek, maximum nem fogok beérni szintidőn belül, de azért a 8 óra szerintem meg kell, hogy legyen. Elkezdtem újra tolni, volt azóta már egy 40-es és egy 50-es túra és a futások is mennek (múlt héten volt ,~50, a héten is meglesz), de a március elejei formának sajnos úgy érzem, hogy nem vagyok a közelében. Kicsit kettétörte ezt az évet ez a sérülés, de remélem lassan túl leszek rajta. A 2015km viszont valószínűleg elúszik idén, nem járok még 600-nál sem, pedig valahol 1000 körül kellene karistolni.

less qq more pewpew!

(#13654) Polacheck válasza Fritz Teufel (#13651) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Eleinte minden ruhaneműre a decathlont javaslom. Később majd ráérsz flancolni, ha rájössz, hogy mi kell neked és megmaradsz a futásnál.

less qq more pewpew!

(#13655) umek7 válasza Fritz Teufel (#13648) üzenetére


umek7
őstag

Egy kényelmes cipőn kívül nincs szükséged másra. Feltéve, ha csak kényelmetlen rövidnadrágod és a felsőd van, mert akkor abból sem árt egy. Van pár jól bevált márka futócipőkből, viszont szándékosan nem is említenék, próbálj fel sokat és ami illeszkedik a lábadra, kényelmes benne a futás, az lesz a nyertes. Itt sem javasolnám egyből a legmagasabb árkategóriából való választás, az viszont tény, hogy mindenkinek más igénye/szükséglete van, egy jó futócipő nagyon fontos. Futottam már olyan 30+ ezres cipőben ami alig-alig adott többet egy kisebb márka jóval olcsóbb cipőjénél, szóval nem egyszerű megtalálni az igazit, pláne nem elsőre, relatíve kevés tapasztalattal.

(#13656) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Sziasztok,

Némi kihagyás után újra elkezdtem futni, bár a gyulladásom még mindig nem múlt el teljesen.

Trackernek az Endomondot használom egy hete. Anno megvettem a fizetős verziót és azt is tudtam, hogy átálltak előfizetős rendszerre, de úgy rémlik, hogy akinek megvette, annak aktiválták a nem ingyenes verziót. Ennek ellenére csak az alapot érem el. Kell esetleg ezzel vmit csinálnom?

Bár van egy alap pulzusmérőm (Sigma PC15), de gondolkodóba estem vmi komolyabb darab kapcsán. Egyelőre (idén) nincs semmi komoly célkitűzésem, de ha jól alakulnak a dolgok, akkor lehet jövőre bepróbálkoznék vmi közép távos versenyen. Bár ezt leginkább majd nyár végén-ősszel fogom látni.
Jelenleg milyen órák tudnak úgy edzés adatot, esetleg útvonalat is menteni, hogy azt vmi (online) felületen lássam? A telefon cipelése nem okoz különösebb gondot, bár nyilván kényelmesebb nélküle, de egyelőre megelégednék azzal is, ha vmilyen mobilos tracker és az óra adatait össze tudnám fésülni.
Hogy tovább bonyolítsam, nem árt, ha van az órának bringás funkciója is. :D

Utolsó kérdésként pedig, van-e itt vki, aki a Rákos-patak mentén jár futni? :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13657) deicide válasza fi:zi'k (#13656) üzenetére


deicide
veterán

Üdv,

Órából én Garmin FR220-at használok, kb 6-7 órát bír egy feltöltéssel, ez nekem 1 alkalomra bőven elég, mert már leálltam bringán a 200km feletti távokkal. Külön bringás funkciója nincs, de ezt használom oda is, mert jól tudok már fejben pace/speed átváltást csinálni. :) Külön jó, hogy endoban van funkció Garminból direkt adatkinyerésre.

Az endo-t én sem értettem, az új telefonra felraktam megszokásból, de nem engedte a Prot, csak a simát, amiatt, amit mondtál, de nem merültem bele jobban a témába, lévén már nem használom, csak a webes felületet a megjelenítésre.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13658) kolosanyi válasza fi:zi'k (#13656) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szia!

Többen is vettünk Polar M400-at, szerintem ár/érték arányban eléggé ott van. Csekkold le ha gondoló.gondolod.

(#13659) Cathfaern válasza fi:zi'k (#13656) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sajna a Pro userek csak par honap ingyenes elofizetest kaptak. Nem tudom ez anno altivalodott-e magatol, bar ha nem ajanlotta fel belepeskor, akkor jo esellyel eluszott mar a lehetoseg. Mondjuk sokat nem vesztettel, mert az egesznek ugyis csak akkor van ertelme, ha folyamatosan fizeted.

(#13660) kolosanyi válasza Cathfaern (#13659) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezért vettem órát amúgy. Meguntam a webes szolgáltatásokat, mindegyiket kiherélték és csak akkor kapsz normális funkcionalitást, ha folyamatosan fizetsz. Menjenek az anyjukba, több pro appot is vettem, aztán mindegyikkel így jártam. Havi 3 ezer forinttal számolva 16 hónap után már megtérül az M400, utána csak hasznot termel ilyen tekintetben. Ha csak a 2 éves garancia lejártáig használom, akkor is 24.000 Forint megmarad a zsebemben és akkor még nem is beszéltem a kényelmi tényezőről meg a plusz funkciókról.

(#13661) Rabbitf_24 válasza kolosanyi (#13660) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

+ a kezeden se lóg semmi menet közben. :) (hosszabb távoknál roppant idegesítő tudott lenni.)

(#13662) kolosanyi válasza Rabbitf_24 (#13661) üzenetére


kolosanyi
veterán

Engem is ez idegesített a legjobban. Amikor oldalt lóg a telefonból a fülhallgató és csapkod ide-oda, ááá... :W :D

Egyébként vettem egy decás Trail hátit, szépen berakom oda a telefont ha nagyon zenélni akarok, aztán a hátam mögött nem zavar a vezeték egyáltalán.

(#13663) fi:zi'k válasza deicide (#13657) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Köszi, megnézem majd, bár örülnék a bringás funkcióknak is.

(#13658) kolosanyi
Ez miben tud többet/mást mint az RC3?

(#13659) Cathfaern
Nem használtam az utóbbi időben, de akkor nyaljanak sót.

(#13661) Rabbitf_24
Én övtáskát használok, amiben most egy 5"-os telefon lifeg, de annyira nem zavaró, hogy a lakáskulcs csörgése jobban idegesít. :))

(#13662) kolosanyi
Azt gondoltam már nálad is alap a hátul vezetett kábel. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13664) Alg válasza fi:zi'k (#13663) üzenetére


Alg
veterán

A régi Polar-okba nem érdemes már beruházni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13665) Polacheck válasza kolosanyi (#13662) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ráadásul sok telefonnal egy maratont sem tudsz trackelni, nemhogy 8 órát.

less qq more pewpew!

(#13666) gombi01


gombi01
tag

Vegyetek Garmin Fenix3-at. Brutálisan jól néz ki, mindent tud, profi a webes felület jah és drága is :)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#13667) Alg válasza gombi01 (#13666) üzenetére


Alg
veterán

Vagy Ambit3 peak sapphire-t ;] ;)

Holnap 10k verseny, most kipihentnek érzem magam, nem fáj semmi, remélem jól sikerül :B

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13668) fi:zi'k válasza Alg (#13667) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Lett volna most egy jóárasított Ambit3, de még annyim se volt rá. :O

(#13664) Alg
Miért? :F Leáll a terméktámogatás és onnantól nem lehet használni?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13669) kolosanyi válasza fi:zi'k (#13663) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kompatibilis az újabb Polar Flow webes szolgáltatással, folyamatosan fejlesztik, frissítik, hosszú távú támogatás várható rá, míg az utóbbira nem. Illetve tud egész napos aktivitásmérést, alvásfigyelést, meg egy-két ilyen marhaságot, ami végül is hasznos ha van.

Hátul nem jó, ha a karodon van a telefon karpánttal. Ezt úgy lehetne megcsinálni, hogy leragasztod a kábelt, de a fene foglalkozik ezzel futások előtt. A technikai felsőm az jó, mert ruha alatt el lehet vezetni, van a karnál egy kivezetőlyuk a kábelnek és frankón oda lehet húzni a karpánthoz, így nem csapkod a kábel, de most már nincs olyan hideg, hogy az kelljen. :)

(#13670) fi:zi'k válasza kolosanyi (#13669) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Miért nem? Ezt a gyártó mondta, vagy csak tippeltek?
Van karórám és Mi Bandem, így ez csak sportoláshoz kell.

Ja, nekem sosem volt a karomon. Inkább övtáska, vagy ritkán zseb. De egy ideje nem hallgatok zenét, mert így jobban ki tudok kapcsolni.
Használj Shure fülest, azt nem kell ragasztgatni. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13671) szabop27 válasza kolosanyi (#13669) üzenetére


szabop27
csendes tag

Egyszer még pont ebben a fórumban ajánlotta egy futótárs: [link]

Pont olyan hosszú a kábel, hogy a karpánttól "csapkodás", de ugyanakkor megfeszülés nélkül ér el a fülekig. Ami még fontosabb, rég volt ilyen jól szóló fülesem.

[ Szerkesztve ]

(#13672) kolosanyi válasza fi:zi'k (#13670) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ragasztani azt nem, de ha véletlenül megcsap, tuti gipszelni kell. :D

(#13671) szabop27
Köszi, de egyelőre elvagyok a Metallicsszal futás közben. Igazából csak akkor viszek zenét, ha tudom, hogy hosszabb távra megyek, 10 km alatt feleslegesnek tartom már, akkor meg ott a táskám. :)

(#13673) fi:zi'k válasza kolosanyi (#13672) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tehát honnan az infó?

Mit kell gipszelni? :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13674) kolosanyi válasza fi:zi'k (#13673) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyelőre nem lehet biztosan kijelenteni, hogy ekkor és ekkor leáll a támogatás a régi modellhez, de előbb-utóbb biztosan le fog. Ahhoz még a régi webes felület tartozik, frissíteni nem frissítik, ellenben a Polar Flow - ami az új termékcsaládhoz tartozik, Loop, M400, V800 stb - folyamatosan fejlődik, az új kütyükre tolják ki a firmware frissítéseket, szóval elég sok figyelmet fordítanak erre. A logika azt diktálja, hogy nem sokáig fogják a régit is támogatni az új mellett, nem sokára szépen kivezetik majd.

Gipszelni? Akármit, aminek nekicsapódik az a vastag kábel! :DDD (Nyilván csak hülyéskedek.)

[ Szerkesztve ]

(#13675) deicide válasza gombi01 (#13666) üzenetére


deicide
veterán

Sapphire-t ebből hol lehet kapni? Illetve eladó lesz akkor a FR220-am olcsón, ha valakit érdekel. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13676) Newboy911


Newboy911
tag

A Polar M400 jó óra, de engem szívat.
Szinkronizálás hiánya miatt volt már szervizben.
Kaptam egy új kábelt, azzal egy darabig jó volt.
1-2 hete már elkezdett sz@rakodni, ma pedig
futottam egy 15K-t 10K részidő tuti PB lett.
Erre nem tudom feltölteni. :W :D
Most sírjak vagy nevessek ?
Vegyek egy másik kábelt, igaz. :)

(van itthon másik 2 kábel, azzal sem műxik)

(#13677) kolosanyi válasza Newboy911 (#13676) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem az vált be, hogy jó erősen benyomom a csatlakozóba. Van, hogy a takarófedél kicsit elnyomja a kábelt és azért nem megy a szinkron, próbálgasd, hátha. Illetve ha van droidos vagy iOS-es eszközöd, akkor az app tud vezeték nélkül is szinkronizálni.

(#13678) gombi01 válasza deicide (#13675) üzenetére


gombi01
tag

Zerge-nél hirdetik de esélyes a multinavigátor vagy talán a mediamarkt. Elkezdtem rakni a malacperselybe (kell vagy 5 perselyre való 200-as :) )

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#13679) deicide válasza gombi01 (#13678) üzenetére


deicide
veterán

Köszönöm, megnézem őket. Kicsit mondjuk félek a fém szíjtól, hogy nehéz és futásnál kényelmetlen is, lehet maradok a grey-nél, mert amúgy utcára nem tervezem hordani.

Na igen, pár perselynyi kétszázas kelleni fog. ;]

Más: megnyertem ma az Optivita Velencei 2 órás futamát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13680) fi:zi'k válasza kolosanyi (#13674) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jó, hát ilyen alapon sose vegyél semmit. :D
Mondjuk ez furcsa, hogy a csúcsmodellhez nem jár a legújabb szoftver. Tudom inkább a V800 most már a csúcsmodell, de az talán korlátoltabban multisport, ahogy olvastam.

Azért cserélhető a kábel, hogy az ilyen problémákat orvosolni tudd. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13681) fi:zi'k válasza deicide (#13679) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Megúszol néhány OPC-s huligánkodást, mindjárt nem kell perselyt törni. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13682) deicide válasza fi:zi'k (#13681) üzenetére


deicide
veterán

Na igen, akkor én a "perselybe" a blokkolások számát gyűjtöm és amit "megspóroltam", abból veszek órát. Nem rossz ötlet. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13683) fi:zi'k válasza deicide (#13682) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vagy csak úgy mész, hogy még blokkolni se kelljen. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13684) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ma eljött az idő hogy vegyek egy normális futócipőt, felpróbáltam vagy 10-et, de a legjobban a Nike Lunarglide 6 jött be. Meg is vettem akciósan, ma már futottam is benne, csak ajánlani tudom, nagyon kényelmes.

(#13685) Jojo5 válasza gombi01 (#13678) üzenetére


Jojo5
őstag

Engem a Zerge-nél az zavar, hogy a Suunto-t nem lehet Egészség Pénztárra megvenni csak a Polart... :((

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13686) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Nos, pár óra ráment a próbálgatásra, de sikerült kiválasztani egyet cipőt:
Adidas Energy Boost 2 ESM M

Elég jó áron sikerült megszerezni, 22.990.- nem fájt annyira. Picit szokatlan, hogy a lábfeje a cipőnek gyakorlatilag szabadon hagyja a lábfejemet és csak a sarok tart valamennyire, de a talpa nem kényszeríti semerre a lábamat, hagyja a lábamat a természetes lépésívemben mozogni. A többi cipő ebbe vagy abba az irányba így-vagy úgy tolták a lábam, ami nem tetszett, nem tűnt kényelmesnek. Még valami elasztikus cipőfűzőt kell keresnem hozzá, mert ehhez normált adtak és hajlamos vagyok szorosra fűzni a fűzőt. Szeretem, ha a cipő szorosan illeszkedik a lábamra, de annyi tapasztalatom van, hogy a láb idővel picit megduzzad és ha statikus a fűző, akkor az akár fájdalmat is okozhat. Gondolom futásnál akár sérülést is. A Decathlonban vásároltam egy kompressziós rövid gatyát, futósortot és pólót, ami nem kompressziós. Egyenlőre abban nem mutatnék túl előnyösen... Jah, és néhány pár Kalenji futózoknit.

Jövő héten ki is lesznek próbálva... egyenlőre olyan 5km-t irányoztam elő magamnak lassú tempóban, heti három alkalommal, két nap pihenőkkel. Az időből próbálok majd faragni az első hetekben-hónapokban és majd meglátom, hogy mit bírok.

Ha van itt is ötlet tőletek, akkor nagyon szívesen veszem. Az eddigi hozzászólásokat is nagyon köszönöm!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#13687) Jojo5 válasza Fritz Teufel (#13686) üzenetére


Jojo5
őstag

merrefele vetted ?
valasztek volt dogivel ?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#13688) gombi01 válasza deicide (#13679) üzenetére


gombi01
tag

Gratulálok az első helyhez!!!

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#13689) Fritz Teufel válasza Jojo5 (#13687) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A Premierben Budaörsön. Többet is kipróbáltam több márkából. Ez volt az egyetlen, ami úgy tűnt, mintha nem lenne semmi a lábamon. A nyárra mindenképpen jó lesz, aztán ősszel úgy is venni kell valamit, ami bírja a zordabb időjárást is. Addigra már lesz tapasztalatom.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#13690) deicide válasza gombi01 (#13688) üzenetére


deicide
veterán

Köszi! Picit a meleg megint hirtelen jött a második órában, de szerencsére az ellenfelekre is hatott.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13691) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Jó hosszú kényszerpihenő után - szakdolgozat leadása, szakmai gyakorlaton őrült pörgés stb. - ma végre elmentem futni egy jót. Igazából nem lett volna szabad, mert még nem végeztem a mára kijelölt tétel adagommal a hétfői vizsgámra, de olyan szinten telítődtem a szarságokkal, hogy nem érdekelt már semmi, csak edzeni akartam egy kicsit. Az időeredménnyel végül is elégedett vagyok. csak a pulzusom nagyon elszállt. Stresszes időszak, kialvatlanság, sok kávé meg a hasonlók megteszik a hatásukat sajnos. 10 km, 1:01:12 lett a vége, az utolsó 2 km-ből 1,5 végig meredek emelkedőn, nagyot küzdöttem vele, de nem győzött le. Eddig 59:50 körül volt a legjobb eredményem 10 km-en jóval könnyebb terepen, szóval a körülményeket figyelembe véve tényleg elégedett vagyok ezzel most. :)

link

(#13692) fi:zi'k válasza kolosanyi (#13691) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kemény vagy. :D
Tanulási időszakban nem jártál el futni? :Y

(#13679) deicide
Neked meg grat!

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13693) vans?


vans?
őstag

Akik hosszabb idot hagytak ki, adjanak tanacsot, hogy lehet birni? Meg csak 2-3 honapja futok (futottam), de a terdemet muszaj megnezetnem, 2 hete nem tudtam futni menni, jarni is nehezen tudok. Nagyon hianyzik az irodai munka es otthoni tanulas mellett...

hábm bábm

(#13694) concret_hp válasza vans? (#13693) üzenetére


concret_hp
addikt

bringázni köll az kíméletesebb :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#13695) fi:zi'k válasza vans? (#13693) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mármint a nem futást hogy lehet bírni? Más mozgás, esetleg bringa vagy úszás?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13696) vans? válasza fi:zi'k (#13695) üzenetére


vans?
őstag

Igen, a futas hianyat. Foci meg squash, amit mellette szoktam, de a terdemmel jelenleg az sem megy... Az uszas jo lenne, de a borom miatt csak termeszetes vizben tudok uszni, ugyhogy tenyleg vennem kell egy bicot Bp-n is ugy nez ki.

hábm bábm

(#13697) fi:zi'k válasza vans? (#13696) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát ez a két sport még jobban szétvágja a térdet, úgyhogy tényleg ne erőltesd. Marad a bringa.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13698) kolosanyi válasza vans? (#13693) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csinálj otthoni, saját súlyos erősítő edzést. Egyrészt kell a törzs, felsőtest ereje, stabilitása is a futáshoz, másrészt fillérekből megvan hozzá a felszerelés, csak egy húzódzkodó kell ugyanis. Ugyanúgy ki tud kapcsolni és átmenetileg pihenteted a térded.

Egyébként ha csak túlerőltetted és azért fáj, akkor a fájdalom megszűnése után amúgy sem árt megerősíteni a lábad kicsit, ebben mondjuk az egylábas guggolás - szépen fokozatosan felépítve, nem mindjárt a legnehezebb variációval kezdve - sokat tud segíteni.

(#13699) bandus válasza concret_hp (#13694) üzenetére


bandus
veterán

Ne is mondd, megvolt az elso tekeres, alig birok labraallni is, meg ulni is, ugy faj a seggem :D asszem cseres lesz a gyari nyereg.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13700) concret_hp válasza bandus (#13699) üzenetére


concret_hp
addikt

majd megszokod :D

én is most mentem egy jókis dobogókő kört 93km 1047m szinttel, hát leszakad a lábam :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.