Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82470) #56573440


#56573440
törölt tag

Sziasztok

Érdekes hibám van, hátha látott már valaki ilyet...

-120/10-es net a max a házban, más szolgáltató meg nincs, mivel nast is használok, így benyeltem a 6k-t és egy darabig egész szépen ment is.
-Kb egy hete a nast nagyon akadozva értem el, de külföldön voltam, úgyhogy nem nézegettem túl sokat...

Most amit látok az több mint érdekes...

-A letöltési sebesség nasra, pcre, telefonra a szokásos, 140 körül megy, a feltöltés viszont alig 1, 120KB/s csúcsokkal...
-A speedtest szerint viszont a net 40/10-et tud
-A t szerint a vállalt minimumot hozzák, és sorry

Egyáltalán nem a torrent zavar, mert azt maximálisan lesajnálom, de így konkrétan használhatatlan a nas arra amire kéne, helyenként 1-2 gigát lerántani róla ha kell, ezen tárolom több gép mentését, és jó lenne ha bárhol elérném, de persze így egy nap amire bármi lejön róla...

Restartok meg társai megvoltak. Valami más ötlet amerre nézzek? Nincs switch meg semmi más a hálózaton, csak a t-s routermodem, arra csatlakozik mindenki

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.