Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95101) pocokxx válasza betyarr (#95099) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

És ez tényleg többet ér, mint pl. ezek? [link] Nem szemrehányásképpen, komolyan kérdezem.

(#95097) Mr.Csizmás
Ikea sajnos nem játszik. Nincs posta, és messze van.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#95102) Janos250 válasza dugesz77 (#95073) üzenetére


Janos250
őstag

"nem egy libában játszanak a Blitzwolfal azért de nem rossz."

Minek egy libába lámpa??? :)

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#95103) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

A blitzwolf bw-f3 az szokott a jelenleg ~8100ft-nál olcsóbban menni banggoodon?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#95104) spidersoft


spidersoft
senior tag

GB: most adták fel a 28 napja rendelt világító karszalagot. Ezekkel a under One Dollar (xx%OFF$1) termékekkel nem nagyon kapdosnak... :U

(#95105) petipetya válasza Janos250 (#95102) üzenetére


petipetya
nagyúr

EU-s előírás, már csak fénnyel lehet etetni a vágóhídra szánt libát.

"nincs rá lezsóidő"

(#95106) kulup válasza pocokxx (#95096) üzenetére


kulup
tag

Én vettem ebbe G4-es LED-es izzót fillérekért, tökéletesen működik.

(#95107) betyarr válasza pocokxx (#95101) üzenetére


betyarr
veterán

hát,azért nem tudok azokról véleményt mondani,mert sosem volt velük tapasztalatom.ez viszont megvan már vagy ~3 éve és eddig tökéletesen teszi a dolgát.asszem 3 wattos és viszonylag erős a fénye.flexibilis,lehet tekergetni ahogy csak akarod.ha nem akarsz túl nagy fényt,akkor eltekergeted olyan irányba,hogy ne zavarjon.

kulup: ilyen nekem is volt,de egy idő után kipurcant az elektronikája.vettem egy ugyanilyet,de az meg zúgott.becseréltem egy másikra,de az is zúgott.ezután vettem ezt az ikeásat.

[ Szerkesztve ]

(#95108) dugesz77 válasza Janos250 (#95102) üzenetére


dugesz77
őstag

Már vártam ki üti le a magas labdát :D Mire észrevettem már nem volt idő javítani.

(#95109) pocokxx válasza kulup (#95106) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Sajnos az enyémnek nem csak izzó baja van. Fogalmam sincs mi történt vele, de új izzóval sem kapcsol be.

(#95107) betyarr
Körbenézek a környéken, hátha találok valami hasonlót. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#95110) #57527808


#57527808
törölt tag

rendeltem egy ilyen megir órát apámnak ajándékba, és fehér számlapos órát szeretett volna.
viszont kaptam egy szürke/ezüst számlapos verziót, amit nem is találtam a képek között. saját kép alapján nem tudom mennyire látszik a különbség a "reklámfotóhoz" viszonyítva, a valóságban a dátum részen látszik, hogy az tényleg fehér.
ilyenkor milyen lehetőségek vannak?
gearbest-nél még nem volt ilyen jellegű gondom.

[ Szerkesztve ]

(#95111) zoltan6


zoltan6
őstag

Megjött a bangoodról rendelt egyet fizet kettőt kap akciós kis műszerész csípőfogó [link]
egész jó éles,teljes mértékben megérte 600ft-ért a 2db :K
Aug.23. rendelés.

(#95112) HXY


HXY
addikt

Geneva Men Analog Quartz Watch

Kupon: 70%OFF$1
Ár: 0,77$
https://www.gearbest.com/men-s-watches/pp_688912.html

(#95113) xcvbxcvb válasza #57527808 (#95110) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ebből a típusból nincs is tiszta fehér számlapos, ez ilyen ezüstös fehér. Nézd meg a feedbeckeknél a képeket.
A Gbs kép valóban megtévesztő lehet .

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#95114) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Megjött a snap up-os mikroszkóp :D van még valaki aki nyert ilyent ? Driver és program fent van de valahogy nem akar összejönni, ahogy elindítom ez a hibaüzenet jön elő és kifagy . win7 64bit :F valaki kipróbálta már ezt a szerkezetet ? :D

Lumia 950XL

(#95115) cadtamas válasza ZsoltG60 (#95114) üzenetére


cadtamas
tag

Nálam frankón működik.
Ezzel a hibaüzenettel nem kell foglalkozni, egy ideig el kell vele szöszölni, hogy megtaláld, hol van a megfelelő fókusz.

(#95116) fateless válasza Mr.Csizmás (#95097) üzenetére


fateless
veterán

Bakker!
Keresgéltem, milyen az az Ikea Orson lámpa, mire rájöttem, hogy azt akartad volna írni, hogy Ikea Budaörsön.
A fene a lusta mindeneteket, hogy nem vagytok képesek letölteni egy magyar billentyűzetet :(((

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#95117) finest válasza HXY (#95112) üzenetére


finest
őstag

A három további mutató vajon mér is valamit, vagy dísz?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#95118) spidersoft válasza ZsoltG60 (#95114) üzenetére


spidersoft
senior tag

Úgy gyanítom, hogy a területi és nyelvi beállítások között keresendő a hiba -- valaminek a magyar formátuma nem tetszhet neki (dátum, ékezetek, tizedes vessző/pont, stb). Ha ideiglenesen áttennéd a windóz ezen dolgait angolra, akkor lehet nem csinálná ezt.

Amúgymeg ezek általában sima webkamerák, csak spéci lencsékkel, szóval működniük kell minden webkamerás programban (skype/amcap/stb). Egyszer régebben cimborának küldtem videóhívást, oszt a frissen szedett, száraz törökszegfű mag között lelt kb. kétmilliméteres könyvskorpióra rálöktem a mikroszkópot... :U

(#95119) Mr.Csizmás válasza fateless (#95116) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] ;) :P még 20-30 db van, ismerős ma volt

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#95120) dugesz77 válasza fateless (#95116) üzenetére


dugesz77
őstag

"Orson" ebbe belefér az Örs vezér térnél lévő is meg a Budaörsi is :D

[ Szerkesztve ]

(#95121) fateless válasza Mr.Csizmás (#95119) üzenetére


fateless
veterán

Ja, elírtam, őrs vezér terét ykartam írni, mi Budaörsön voltunk ma. Nem mentünk el odáig, mert a készletinfó szerint már nem volt, pedig kellene kettő a hálóba a két telefonhoz... Persze ha holnap elmennénk (akkor a Benczúr utcába kell menünk, onnan már nincs olyan messze), akkor délutánra már gondolom elfogy...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#95122) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Én meg vettem egy ilyet végül. Majd írok róla, ha megérkezik.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#95123) Mr.Csizmás válasza fateless (#95121) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akciós sárgacímkést nem mutatja az online sztem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#95124) fateless válasza Mr.Csizmás (#95123) üzenetére


fateless
veterán

Szerintem sem.
De megbeszéltük, hogy nem megyünk el, marad a régi lámpa és a korong a qi töltéshez

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#95125) HXY válasza finest (#95117) üzenetére


HXY
addikt

Persze, és még 200m-ig vízálló is... :D

[url]

(#95126) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Zuhanyrózsa tartót nem talált valaki mostanában?
Függőleges csőre rakható kellene, ami fixen tartja a beállított pozícióban, víznyomástól függetlenül.

#?*@&!

(#95127) Imy


Imy
veterán

Megjött ma a xiaomi spart izzóm!

Letöltöttem a Yeelight programot, és elindult... Majd mikor wifin kellene kommunikálni vele, 2 perc után mintha megfagyott volna... Újraindítottam a programot, azóta semmi sem látja az izzót... Mit lehetne vele csinálni? :W

(#95128) Ra3 válasza Imy (#95127) üzenetére


Ra3
őstag

Reseteld az izzót és próbáld újra.
5x kell ki-be kapcsolni azt a kapcsolót ami a lámpára van kötve.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#95129) dugynok válasza zeon.hu (#95126) üzenetére


dugynok
senior tag

Alin pont làttam valamelyik nap 4 dolcsi körül. Linkelni nem tudok, de ìgy keresd:

1Pc New Hand Shower Bracket 18-25MM

[ Szerkesztve ]

(#95130) zeon.hu válasza dugynok (#95129) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#95131) zolikaDB válasza vacs (#95082) üzenetére


zolikaDB
veterán

Elnézést, köszönöm :R

(#95132) -cobra-


-cobra-
aktív tag

14500 as akksiból mi most a best buy? Esetleg van érvényes kupon valamelyikre? (1,5 dolcsis zseblámpába kellene, szóval sokat nem költenék rá.) Köszi.

(#95133) FingR86 válasza lacko6 (#93842) üzenetére


FingR86
őstag

nekem most jött meg a napokban GB-ről, és volt a doboz alján 3db narancs színű elem mellékelve.

(#95134) Silent77 válasza lacko6 (#93842) üzenetére


Silent77
veterán

Írja is, hogy nem jár.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#95135) FingR86 válasza Silent77 (#95134) üzenetére


FingR86
őstag

Én is ugyanezt rendeltem, írja is, h nem jár hozzá. Mégis volt benne.

Xiaomi MiJIA IR Sensor and Photosensitive Night Light - WHITE
Battery Type: 3xAA batteries ( Battery Not Included )

(#95136) KisApám válasza FingR86 (#95135) üzenetére


KisApám
addikt

Én vettem 2 db-ot. Egyikhez sem volt elem.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#95137) FingR86 válasza KisApám (#95136) üzenetére


FingR86
őstag

gondolom súlyánál fogva mindenképp észre vettétek volna, hogy üres maradt e a doboz vagy nem.
De én véletlenül pont a doboz alján kezdtem el kibontani és az egybe csomagolt 3db elem volt az első amibe bele botlottam. pont ilyenek: [link]

(#95138) AtiSnatch válasza FingR86 (#95137) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

A GB-sben nekem is volt, a BG-st még várom :))

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#95139) Freddycom válasza FingR86 (#95137) üzenetére


Freddycom
őstag

A Xiaomi egérben meg "7"-es jelzésű elem volt. Nagyobb kapacitás vagy mit jelenthet?

(#95140) Saccco válasza FingR86 (#95135) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha már így feljött, az Arilux jobban a érzékel, mint a Xiaomi Mija, viszont a dizájn szebb ezen. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#95141) FingR86 válasza Freddycom (#95139) üzenetére


FingR86
őstag

az 5 és a 7 sztem az AA és az AAA-t jelenti

[ Szerkesztve ]

(#95142) endruboy1


endruboy1
senior tag

Hello,
ez a rajzoló tablet (WUXING LZS85 LCD 8.5) vajon csatlakoztatható számítógépre, lementhetőek a képek róla?

(#95143) FingR86 válasza endruboy1 (#95142) üzenetére


FingR86
őstag

nem hinném, korábban már írták itt, hogy milyen elven működik. nem vmi űrtechnika, csak vmi e-ink-hez hasonló elv lebutítva. szerintem nincs ilyen módszer amit kérdeztél.

(#95144) endruboy1 válasza FingR86 (#95143) üzenetére


endruboy1
senior tag

Igen, de ez a Ainol A1001 pl. szerintem ugyan azon az elven megy és oda van írva hogy le lehet róla menteni a képet...

(#95145) Mr.Csizmás válasza Freddycom (#95139) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] ilyesmi? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#95146) szabolcs77


szabolcs77
tag

Sziasztok!

Autóba keresek GPS tracker-t. Nem gagyit, hanem valami használhatót. A legjobb az lenne, ha lehetne valamennyire konfigurálni, hogy ne egy kínai oldalra küldje fel a pozíciót, ami meg pár hónap múlva bezár.

Van ilyen normális áron? (50k körül már itthon is tudok venni)

(#95147) Bendegúz98 válasza endruboy1 (#95142) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

(#95148) oszy válasza Dr.NX (#95088) üzenetére


oszy
veterán

Jól tudom, hogy az UTC +8 az 6 óra pluszt jelent az itteni időhöz képest? Mert rendelnék valamit, amihez UTC +8 van írva.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#95149) Kernel válasza oszy (#95148) üzenetére


Kernel
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#95150) Gabócza válasza Bendegúz98 (#95147) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ezek közül egyik se tud képet letölteni. Ha megnézitek az appot, amit említenek, akkor azzal le kell fotózni a a rajztablet képernyőjét és abból készít egy képet.
Egyébként nekünk is van ilyen $10-os, beraktam a kocsiba, hosszú utakon a lányok jól elszórakoznak vele...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.