Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94451) vargalex válasza w.miki (#94450) üzenetére


vargalex
félisten

Azt láthatod egy okos karkötőn/órán is. Ehhez nem kell SIM foglalat...

Alex

(#94452) sepsi0 válasza sepsi0 (#94429) üzenetére


sepsi0
őstag

Vettem 4db-ot GB pontozva 9$.
Azért köszönöm.

(#94453) Bambuszpro válasza sepsi0 (#94436) üzenetére


Bambuszpro
tag

Bocs ha nem teljesen volt érthető erről beszéltem.

Itt van néhány kép amin látszik mennyire lóg ki.

[link]

Nekem eddig bevált. Megy a töltés és az adatátvitel is akár fejjel lefele. Egy hangyányit mint ha lasabban töltene mint ha csak simán rá kötném a telefont de engem nem zavar. Gyorstöltést nem próbáltam

Illetve ez van úton 1 dollárérért. Majd ha megjött nyilatkozhatok róla.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#94454) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Megjött egy ilyen Tecknet egerem. Sajnos nagyon kicsi :( A szélessége még csak-csak elmegy, de a magassága és főleg a hosszúsága nagyon kevés, pedig nincs nagy tenyerem. A leírásban szereplő hosszúságot nagyjából hozza, így csak magamat okolhatom a rossz rendelését.

Szóval ajánljatok nekem hasonló minőségű (és árfekvésű) egeret, ami legalább 125 - 130 mm hosszú, legalább 66 - 70 mm széles és 38 - 45 mm magas.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#94455) Robynho


Robynho
tag

Ilyen xiaomi karra szerelhetős telefontartót próbált már valaki? Kíváncsi lennék, hogy mennyire erős a mágnes. Esetleg kupon rá?
köszönöm!

(#94456) sepsi0 válasza Bambuszpro (#94453) üzenetére


sepsi0
őstag

Ja, ebből vettem 4db-ot, jobb lett volna 4$-ért :W
Köszönöm!

(#94457) Saccco


Saccco
nagyúr

Kapkodnak a kínai postán, 26-án feladott csomagom már célországba elküldve státuszban van... :Y

3D nyomtató alaplap :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#94458) bul07 válasza Saccco (#94457) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ja mert pénteken leállnak egy hétre, így kicsit dolgoznak előtte :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#94459) Rocky13


Rocky13
csendes tag

MiBand2 színes, egyszínű szíjak

a szíj 96 cent, a bolt 1 dollár fölötti vásárlásnál 1 dolláros kupont ad, (get seller coupon), így két szíj együtt 92 cent

[ Szerkesztve ]

(#94460) ANOka


ANOka
őstag

A ~15 éves A4Tech - még golyós - egerem is csak ~120 mm hosszú és ~60 mm széles! :O
Gyártanak egyáltalán ekkorát? :F

(#94461) spidersoft válasza Rocky13 (#94459) üzenetére


spidersoft
senior tag

ha már miband 2: nato szíjat nem láttál (vagy más valaki nem látott) hozzá? ez a szilikon kezd az idegeimre menni: nem szellőzik, nem takarítható rendesen...

(#94462) fateless válasza Rocky13 (#94459) üzenetére


fateless
veterán

Sőt, app-ból csak 0.90 - az még 5 Ft mínusz :B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#94463) Dluinet válasza ANOka (#94460) üzenetére


Dluinet
nagyúr

rosszul kerested, neked nem egérre van szükséged, hanem patkányra, mint nekem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94464) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Modern Snacks Melon Seeds Convenient Storage Box - GREEN

Kupon : 11nov089
$2.99+$0.94 shipping

Portable Shopping Tote Bags Organizer with Carabiner - COLORMIX

Kupon : GBTE919

$1.99+$0.04 shipping

Lumia 950XL

(#94465) vince válasza Bambuszpro (#94453) üzenetére


vince
őstag

Július óta a gyári fóliával nyomod? :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#94466) Donki Hóte válasza ANOka (#94460) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Terratec Mystify Mamba egerem 125 mm hosszú és 70 mm széles...

(Persze nem 7 dollár volt :K )

SZERK:

Úristen, megnéztem, 2004-ben vettem és azóta kifogástalanul működik :R

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#94467) Jofi81


Jofi81
őstag

Megjött a tavasszal előrendelt Digoo okosmérlegem. Másnak sikerült beüzemelnie? Létrehoztam egy fiókot a weboldalukon, be is tudok lépni. Az alkalmazásban viszont hiába próbálkozom, mindig csak annyit ír ki, hogy "Failed to get user information". Így egyelőre haználhatatlan a mérleg.

(#94468) Sanyesz. válasza Jofi81 (#94467) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Türelmesen kivártad a mindössze fél évet. :B

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#94469) sambenez válasza Robynho (#94455) üzenetére


sambenez
addikt

Ha megnézed ezt nem csak a mágnes tartja. Van ott 2 kis fül is ami bekattan amikor felrakod.

(#94470) fateless válasza ZsoltG60 (#94464) üzenetére


fateless
veterán

Tök jó ez a táska, majdnem be is raktam a kosárba, de megint jött a szokásos módszerem:

- Megkérdeztem magamtól, hogy mit tud ez a termék, amire nekem szükségem van.
- Miután volt erre elfogadható válaszom, megkérdeztem magamtól, hogy van-e erre a célra más eszközöm (összecsomagolható táskából van itthon 8 darab, háromféle)
- Következő kérdésem az volt: többet tud-e ez a termék, mint az, ami már van, és ha igen, megéri-e a cserét az anyagi ráfordítás

Hál' Istennek ez sem ment át ezen a teszten, így megint maradt egy kis pénzem, pedig nagyon tetszik az egész köncepció.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#94471) BullZeye válasza ZsoltG60 (#94464) üzenetére


BullZeye
veterán

Hótziher, hogy a pinked dobálják ki :D

(#94472) ANOka


ANOka
őstag

Az előző válasz akart volna lenni (#94454) Donki Hóte üzenetére. :U

(#94473) Saccco válasza bul07 (#94458) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen, pont emiatt vagyok meglepődve. Azon gondolkoztam, hogy ennek kakukk... most felcsillant a remény. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#94474) Rocky13 válasza spidersoft (#94461) üzenetére


Rocky13
csendes tag

Sajnos nem láttam még ilyesmit.

(#94462) fateless: :D

[ Szerkesztve ]

(#94475) Atomgeszi válasza maross (#94442) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pedig haverom is innen vette, neki rendesen megjött. Csak engem szopat úgy néz ki.
Nekem az is jó lenne, ha kamerát is találnék hozzá.. De fogalmam sincs, hogy mi kommunikálna vele normálisan. :F

(#94476) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Ma megjött nekem is a chinese Mi WiFi repeater. Hát nem semmi. Bedugtam a router (ASUS RT-N18U, 3*5dBi) hátsó USB portjába, így gyakorlatilag egy helyről szórták a jelet. Tudom, nem egészséges ugyanazon a frekin egymás mellett, de kíváncsi voltam melyiknek erősebb a jele. Hát kicsit meglepett.
A repeater 0-10dBi-vel erősebben volt fogható kb mindenhol. 2 vályogfal + egy rakat zöld bokor takarásában is élt még a netkapcsolat, speedtest nagyságrendileg ugyanazt mérte mindkét eszközről, ping sem nőtt vele észrevehetően.
Beállítás is zökkenőmentes volt teljesen.

Az egyik legjobban elköltött 7 dollárom volt, köszi a kupont hozzá, aki beírta! :C

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#94477) csadi0011 válasza Atomgeszi (#94439) üzenetére


csadi0011
őstag

A héten rendeltem meg ezt: 4022D 4.1 Inch Car MP5 Player with Remote Control Camera - WITH CAMERA BLACK
Ha ilyen is érdekel, csinálhatok majd róla videót, tesztet.

[ Szerkesztve ]

(#94478) gingerbalm válasza fateless (#94462) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

ugyanennél a boltnál a kétszínű szíj appban 1,34, lejön az 1 dolcsi, így darabja csak 34 cent (a szürke-fehér meg csak 26)

[ Szerkesztve ]

(#94479) betyarr válasza BullZeye (#94471) üzenetére


betyarr
veterán

pontosan ezért hagytam ki... ;]

(#94480) ZsoltG60 válasza BullZeye (#94471) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

A kupon csak arra a színre érvényes amit linkeltem. :K

Lumia 950XL

(#94481) Atomgeszi válasza csadi0011 (#94477) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ilyen nem, mert ehhez a fejegységemet kéne kiszedni. Mondjuk elférne alatta..

De, ha már megvettem ezt [link] Ebből kéne valamit kihozni.
Szóval minden van ebből a szettből, csak a kamerát nem küldte...

Szóval ilyen csatlakozós ez.[link]

Ötlet? Most, ha a PP vissza is adja a pénzem, szerintem rendelnék még egy komplett kit-et.. De,ha ehhez lehetne okosba kamerát, akkor megcsinálnám ezt is.. Akár előrefelé nézne, akár egy másik autóba majd.

Rendszámtáblába épített kamera?

Ennek is RCA csatija van. Van vajon ezeken árnyék, vagy szétvágom és összeforrasztom azt kész? :DDD
Ez az 5 méter bél még talán elég sem lesz, mert kombi ez a car..

[ Szerkesztve ]

(#94482) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Ilyen:

vagy ilyen villásdugót keresek:

Nem tudtok rá linket? Nem találok... :B

Köszi előre is!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#94483) Bambuszpro válasza vince (#94465) üzenetére


Bambuszpro
tag

Szeretem ha van rajta fólia és más nem volt, de pont ma jött meg az üvegfólia gearbestről. Volt is öröm mert másik 10 csomaggal együtt jött.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#94484) Dluinet válasza embe (#94482) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ilyeneket magyar villamossági boltban tudsz venni $2-3-ért
nem érdemes 200ft-ért olcsóbban megvenni Kínából, mert vagy hamar tönkremegy, vagy önmegsemmisítés végez.
Ami meg jó lenne és Kínából rendelnéd, azok jó esetben is csak egy árban vannak az itthoni bevizsgálttal.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94485) TheProb válasza Jofi81 (#94467) üzenetére


TheProb
veterán

Én kb 2 hét után refundot kértem, mert az istenért nem akart bekapcsolni a mérleg az elemek/akkuk berakását követő napon... Konkrétan ilyen gondom nem volt vele, viszont még olyannal találkoztam, hogy nem csatlakozott a telefonnal.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94486) embe válasza Dluinet (#94484) üzenetére


embe
nagyúr

Lehet igazad van.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#94487) Bornie127 válasza gingerbalm (#94478) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nekem nem dobja be hozzá az 1 dolcsis kupont. Why?

(#94488) mzso válasza Bambuszpro (#94453) üzenetére


mzso
veterán

Nekem ilyennel csak rossz tapasztalatom van. Visszafelé se kábelen sem ilyen átalakítón nem működött az adatátvitel ráadásul köröm sem volt a csatlakozón és (mivel elég laza a telefonom portja) kicsúszott amikor levettem a kábelt/átalakítót... Tök használhatatlanok.

Pontosan azokat rendelted amiket linkeltél? Lehet megint megpróbálkozok...

(#94489) gingerbalm válasza Bornie127 (#94487) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

azt biztosan tudod, hogy automatikusan nincs kupon, a get store couponra rá kell menni, még onnan is előhívhatod, hogy már a fizetés véglegesítése előtti lépésben vagy :)

[ Szerkesztve ]

(#94490) mzso válasza Donki Hóte (#94454) üzenetére


mzso
veterán

Az egeret nem tenyérrel kell használni, hanem az ujjaiddal. :P
Az ilyen 13 centis ormótlan dögöktől mindig rosszul voltam. :)

Én a lehető legkisebbet vettem az egeres téma ajánlott egerei közül. (Razer Salmosa Pro-gaming Edition - 95,9 x 54,4 x 33,3 mm)

Egyébként ez mekkora? A leírásban nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#94491) maross válasza embe (#94482) üzenetére


maross
veterán

En ilyet vettem, nincs vele gond (amig meg nem hal :) ). Keress ra switch e27 -re , vagy eu plug switchre. 1-2$ kozott mozognak, bar ha lattam volna itthon barhol, biztos itthon veszek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94492) CHIPman válasza gingerbalm (#94489) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nálam sincs már.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#94493) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Power Bankot keresek, mi most a bestbuy vétel? 10000 mAh feletettit. Még mindig a xiaomi a No. 1 ?
Most ezt a Yoobao 20000 mAh-t néztem. Elég jó áron van ez is.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#94494) gingerbalm válasza CHIPman (#94492) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

nem értem, egyik barátom például még az elmúlt percekben aktiválta, és gond nélkül ment a kuponkedvezmény :F

fejenként egy kupon van, közvetlenül fizetés előtt vonja le, ha aktiváljuk

[ Szerkesztve ]

(#94495) Bornie127 válasza gingerbalm (#94489) üzenetére


Bornie127
senior tag

Akkor pont elfogyhatott a kupon

(#94496) gingerbalm válasza Bornie127 (#94495) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

akkor sanszos, gondolom, népszerű volt :K

(#94497) szabifotos


szabifotos
senior tag

Megint akciós a Mantistek Wr500. Tényleg annyira lassú a wifije? Olvastam itt, hogy nem túl nagy sebességet bír... :F

(#94498) Jarod1 válasza embe (#94482) üzenetére


Jarod1
addikt

Felsővel vigyázzál nekünk ilyen durrant égett el...

(#94499) Czimby válasza Jarod1 (#94498) üzenetére


Czimby
addikt

Mi volt rá kötve?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#94500) Beni2360 válasza Czimby (#94499) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nálunk az egyikre egy mosó gép a másikra egy mosogató gép van dugva. Ha itthon veszed kb 700 Ft és rajta van, hogy hány amperig használható. Egy háztartásban vígan elmegy amint látod. A mosó gép és a mosogatógép is 200 wattos és évek óta használjuk.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.