Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94051) XtremLor válasza B-L-A-C-K (#94050) üzenetére


XtremLor
őstag

+27% +2500huf kezelesi dij.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#94052) B-L-A-C-K válasza XtremLor (#94051) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt sehogy se lehet kikerülni mi?

(#94053) Dluinet válasza B-L-A-C-K (#94050) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ráadásul nekem ezt írja ki: 12% of buyers are dissatisfied with products of the seller.

Olvasd el a feedback részt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94054) spidersoft válasza Kernel (#94048) üzenetére


spidersoft
senior tag

A "kettőhuszas" cuccokban pont az a rossz, hogy műszerfalban jellemzően nincs hova dugni (ok, inverterbe lehet...). Ugyan erre a célra még nem próbáltam, de autóban szerintem egy USB forrasztópáka pont jó lehet zsugorcsőzsugorításra ;) Powerbankról elballag, vagy ha van az autóban szivargyújtó aljzat, akkor combosabb (2A) autós töltőről is. Esetleg lehet szó gázos pákáról is (ez volt az egyik topicindító :DDD ).

Amikor a fenti pákát vettem, akkor még csak majdnem páka-árban volt a tartalék hegy hozzá (valami 8-900Ft-ra emlékszek), de már kapni 500Ft környékén is.

(#94055) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Volt már igaz olcsóbb is :)
Quelima SQ11 Mini kamera 1080P HD DVR - BLACK

Kupon: SQ11AB

$7,99+$0,03 Shipping

Lumia 950XL

(#94056) B-L-A-C-K válasza Dluinet (#94053) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én meg értékelésnél 4,8 csillagot látok az 5ből...

[ Szerkesztve ]

(#94057) Dluinet válasza B-L-A-C-K (#94056) üzenetére


Dluinet
nagyúr

-trükközik az eladó
-nem ajánlott

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#94058) B-L-A-C-K válasza Dluinet (#94057) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na fasza, pedig kell egy ilyen cucc max 150 dollárért valahonnan....:/

(#94060) smithsys válasza gabe_ (#94045) üzenetére


smithsys
aktív tag

Akár ez is jó lehet... ha sokat kell zsugorítani.

Egyébként érdemes alin körülnézni zsugorcső ügyben, ki lehet fogni olcsó ajánlatokat.

Nem akarja a linket...
12V Portable Hot
http://s.aliexpress.com/rQZfmMBv
(from AliExpress Android)

[ Szerkesztve ]

(#94061) Dzsolo válasza Atomgeszi (#94028) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Szentmihályi út, China Mart 800 Ft egyszínű, a linkeden látható fazonban. évek óta ott veszem, elég minőségi volt eddig szárítógépben szárítom a ruháimat 1-2 évet biztos bírnak, (még egyet sem kellet kidobnom belőle hasonlóan jó mint a Pepco egyszínű) mondjuk nekem van belőle 14-20 db meg zokniból is úgyhogy nem kopnak annyira :D (tegnap vettem 8 db-ot kocsit vékonyabbnak tűnik az anyaga most de majd eldől a dolog, az első mosáson és szárításon már túl vannak :) Ha gondolod lefotózom :D

(#94062) Beni2360 válasza B-L-A-C-K (#94052) üzenetére


Beni2360
félisten

37.300 Ft-re jönne ki. Ezt itthon nem kapod meg kb ennyiért és garival?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#94063) jerry311 válasza B-L-A-C-K (#94050) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ja, de szerintem ennyiért itthon is kapsz hasonlóan kicsi és könnyű babakocsit.

(#94064) B-L-A-C-K válasza Beni2360 (#94062) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Eredetibe 150 ezerért igen.

(#94065) kcsa válasza B-L-A-C-K (#94058) üzenetére


kcsa
veterán

Inkább nézz körül a használtak között. Komolyan. Anno egy fapados új áráért minőségi márkás (de ha agyonvernek se fog eszembe jutni a márkanév így hat év után) használtat vettem. Nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#94066) B-L-A-C-K válasza kcsa (#94065) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az baj nekem pont ilyen kellene, használtan is ha van 80-100ezrek, annyit is sajnálok kiadni, a kínai változata meg kb ugyan ez márka nélkül ahogy olvasgatom, így erre 150 dollárt rászánnék ha találnék kintről.

[ Szerkesztve ]

(#94067) zoltan6 válasza gabe_ (#94045) üzenetére


zoltan6
őstag

Én aldis gázos forrasztópákát használok erre a célra,nem emlékszem már mennyi volt,de nem volt drága:
ilyen,van ilyen szúróláng funkciója is,de a fej végén levő nyíláson is jön ki annyi meleg,ami elég zsugorcsövezni

[ Szerkesztve ]

(#94068) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Fejlámpára valami best buy?

(#94069) sepsi0 válasza B-L-A-C-K (#94064) üzenetére


sepsi0
őstag

Nézz szét az agol és német ebyen. Angolon van 150 fontért.
Vagy ez, innen nemrég vettem 50 eur-ér lte antennát, megérkezett, paypalal fizettem egy haverom intézte nekem, mert ő tud németűl. Kicsit paráztam, de minden rendben volt. Nem írta nekem sem, hogy postáz ide, de megoldottuk.

Ja bocs, most nézem ez már lejárt hírdetés, ha jól látom, de példának jó.
Egy a gond, hogy nincs értékelési rendszer, de a haverom azt mondta nyugodtan megbízhatok a németekben ;] ő kint él.

[ Szerkesztve ]

(#94070) sepsi0 válasza sepsi0 (#94069) üzenetére


sepsi0
őstag

Ja most segített a google fordító, ez keres :B
Nem bírom én ezt a német nyelvet, bocs...

(#94071) jerry311 válasza B-L-A-C-K (#94066) üzenetére


jerry311
nagyúr

Akartam mondani, hogy nem muszáj 150-ért babakocsit venni, de ha pont ilyen kell, akkor nicns miről beszélni.

(#94072) w.miki válasza B-L-A-C-K (#94066) üzenetére


w.miki
veterán

nincs tapasztalatom, meg ebből is baj lesz, hogy off-olunk, de nem jobb egy mell/hátizsák szerű babahordozó?
könnyebb eltenni, és folyamatosan szűlőközelben van a baba, nem érzi magát elhagyatva
Egyébként nekem nincs ilyenem eladó :(((

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94073) Beni2360 válasza B-L-A-C-K (#94064) üzenetére


Beni2360
félisten

Ok, értem, hogy van akinek telik rá. :C
De mit keres itt a eB-- kis pénzért topikban? :F
töröltem 180 $ lenne a vége.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#94074) jerry311 válasza w.miki (#94072) üzenetére


jerry311
nagyúr

Kinek mi, meg mikor mi...
Egy hordozó (nem feltétlenül a hátizsák szerű) simán jó első naptól. Hugomnak is van.
De van babakocsija is, mert 40 fokos nyárban sokkal jobb. 40 fokban nem akar a gyerek sem az anyjára/apjára kötve lenni.

(#94075) hardline válasza ZsoltG60 (#94055) üzenetére


hardline
senior tag

Ez amúgy mire/hol használható? Néztem tesztvideót, de nagyon pocsék (szerintem) a videó minősége.

(#94076) B-L-A-C-K válasza sepsi0 (#94069) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi szépen, rálesek az oldalra hátha van még.

(#94071) jerry311: Ezaz, 150 ezret, de még 80-at is sajnálok egy kis lom sport babakocsiért, de ez praktikus király, és a kínaiak megcsinálták töredékéért, így annyit emennyibe kerül kint megéri szerintem.

(#94072) w.miki: Nem, babakocsi kell még, a nagyot akarjuk lecserélni, már 9 hónapos a lurkó, csak a nagynak a sport részét használjuk már, így tök felesleges a nagy babakocsi, és egy ilyen kicsi praktikusra gondoltam, ami könnyen összecsukható, és jó is, illetve ajánlották.

(#94073) Beni2360: Telejesen jogos, elfelejtettem van sima ebay topik is erre, sorry.

Más mindenkinek: Egy utolsó kérdésem lenne még ezzel kapcsolatban. Tegyük fel alin megrendelem 130 dollárért, ilyenkor hogy lesz a vám, mennyit kell tökölni az egész folyamattal? Rendeltem már vagy 300 dolgot innen onnan, de egyiket se vámolták még meg, meg kis érték volt, de ezt ugye 100% megvámolnák, de lehet kifizetném még azt a +10 ezret ha nem macera nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#94077) Atomgeszi válasza Dzsolo (#94061) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Még megpróbálom más kínaiakban is megnézni én is.. Hátha.. :B

(#94078) w.miki válasza B-L-A-C-K (#94076) üzenetére


w.miki
veterán

ahogy gondoljátok, még csak annyit, hogy a kínaiak kis kütyükben jók, de amibe kell anyag, meg stabilitás, precízitás, ott még nincsenek a szeren, túl gyenge a minőségellenőrzés.... szerintem...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94079) oszy válasza Kernel (#94039) üzenetére


oszy
veterán

Szóval még mindig keresem. De igen jól értetted a mondandóm vagy a "bajom". :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#94080) DeFranco válasza jerry311 (#94074) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez ennél sokkal bonyolultabb... van vagy 5-7 működési elvű hordozó (rugalmas kendő, gyűrűs kendő, kenguru, mai tai, stb.) amiből mindből van de kb. 1-re mondják, hogy elvileg jó újszülött kortól.

a gyakorlatban meg ez sem, mert kb. doktorátus kell az anatómiailag helyes viseléshez (ránk a hordozási tanácsadó 20 perc alatt adta fel, úgy hogy neki ez a munkája), amit a harmadik alkalommal már lesz.rsz mert kisebb gondod is nagyobb, onnantól kezdve meg kapja a kicsi gerince az amorf terhelést.

szóval szokásos jereváni rádió ez is. no offense de a tényszerűség kedvéért ezt azért idetettem.

@BLACK: caretero monaco-t nézzétek meg. komolyan. ne szivasd magad külföldi rendeléssel, felesleges, amire neked kell az bőven fasza. nem egy atombunker de kb. egy tizest buksz rajta, ha megveszed és használat után tovább adod. ha vigyázol rá, annyit sem.

(#94081) hardline válasza B-L-A-C-K (#94076) üzenetére


hardline
senior tag

Nekem elég rég volt már, de nagyjából ahogy emlékszem:
jött értesítés, hogy vámkezelnek
kitöltöttem a papírt, visszaküldtem, meg csatoltam a vásárlásról a szükséges bizonyítékokat
vártam vagy három hetet, majd megérkezett a csomagom és átvételkor kell fizetni az áfát meg a 2500 pízt
Arra figyelj, hogy már javában megy a rendelős szezon, sok a csomag, lassú a szállítás. Az meg gáz, ha a gyerek felnő, mire megjön a babakocsi... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94082) jerry311 válasza DeFranco (#94080) üzenetére


jerry311
nagyúr

Lehet...
A másik fele meg, hogy van ismerős, aki a 4-ből 3 gyereket kendővel "nevelt", mind a 3 egészséges, jól működő, ortopédiai problémák nélkül. Szóval annyira mégsem lehet bonyolult.
Egyetlen problémája volt ketteskével: ha a kendővel lehajolt valamiért az alsó polcra, akkor tarkón hányta a gyerek. :DDD

(#94084) Atomgeszi válasza Zeki (#94083) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Először azt hittem ez valami emberméretű szalmazsák rizslámpa. :DDD

(#94085) zzola válasza Zeki (#94083) üzenetére


zzola
félisten

Ez mekkora! **na nincsen véletlenül? :DDD

(#94086) Zeki válasza zzola (#94085) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt nem találtam. :)

(#94087) 4ron


4ron
senior tag

Üdv!

Tudna valaki ajánlani olyan hangfalat laptophoz, ami napi zenehallgatásra, hétvégi F1 nézésre alkalmas? A hangfal csoportban a Genius SP-HF1250B-t ajánlják, körülbelül fele ennyit tudok most rászánni, tehát épp az a lényeg, hogy olcsó legyen, de jó.

Ha ilyen árkategóriában nincs használható, akkor nem érdekel más termék, inkább várok kicsit és marad a Genius.

Köszi előre is :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#94088) Ghard válasza 4ron (#94087) üzenetére


Ghard
őstag

Nézz rá emag.hu-n a Serioux 2.1 hangfalakra, 4990Ftért és 6500ért vannak elég jó értékeléssel. Ennyiért ebayen se lesz jobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#94089) Laca1212 válasza Atomgeszi (#94043) üzenetére


Laca1212
őstag

"Aldiban viszont van tapadós boxer, az elég korrektnek néz ki.(varrás nélküli)"

Ma vettem, korrekt.

(#94090) ReFleXx válasza B-L-A-C-K (#94066) üzenetére


ReFleXx
addikt

jezusom, 150k egy babakocsi? mar elore felek :Y

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#94091) maross válasza ReFleXx (#94090) üzenetére


maross
veterán

Mi 55ert vettunk, hibatlan, multifunkcios, még autoba is jutott kulon ules. Szukseg eseten hasznaltan véve még olcsobb + vannak am ennel olcsobb modellek is, ez mar egy kulturalt darab. Nem kell panikolni :). Tudod, olyan mint a bicikli, itt sincs felso hatar.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#94092) Indy1 válasza jerry311 (#94071) üzenetére


Indy1
tag

Hasznaltan vettem ilyet 80 ert. AZ hogy holengedik a repulore, veled egyutt, oriasi kenyelem.

[ Szerkesztve ]

(#94093) B-L-A-C-K válasza ReFleXx (#94090) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekünk a nagy ilyen, ez 110 volt, és sok részes, full király, csak már nem kell ilyen nagy. Az a kicsi 150 ezerért hülyeség, biztos nem venném meg. Amúgy gyerkőc születése előtte 1 millió heló, (vizsgálatok, doki, szoba festés, bútorok, babakocsi, millió apróság), szóval úgy kalkulálj... :P

Más mindenkinek: Ha így kérem hogy: "US $78.05 to Hungary via Fedex IE" akkor is van vám?

[ Szerkesztve ]

(#94094) kcsa válasza B-L-A-C-K (#94093) üzenetére


kcsa
veterán

Nem győzöm hangsúlyozni, hogy rosszindulat nélkül. Tényleg. De "Amúgy gyerkőc születése előtte 1 millió heló" ez csak azért volt így, mert volt ennyi pénzed "elszórni". Ennek töredékéből ki lehet jönni, és nem putriban lakom a disznók mellett :) peace

(#94095) B-L-A-C-K válasza kcsa (#94094) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aki ismer tudja nem veszek hülyeséget, mindennek utána nézek, és a pénzt se szórom. Így semmiből sem vettünk hülyeséget, és plusz felesleges dolgokat. Persze kilehetett volna hozni jóval olcsóbban ahogy mondod, pl ha nem megyünk el + fizetős vizsgálatokra, ha nem magán dokinál szülünk, ha nem festjük ki a szobát, nem veszünk új bútorokat, illetve használt babakocsit veszünk stb stb. De szerintem ezeket alap hogy megadom a gyerekemnek, mert ezek kellenek, viszont a bútor átalakítható ággyá, íróasztallá, azaz még sokáig elég, a babakocsi 110 ezer volt, most 80 ezerbe eladható hibátlan állapotban van, azaz alig bukok rajta...Akkor vettem pl etetőszéket pár hónapja 50 ezerért (új volt, boltba 63 ezer lett volna), ezen is sokan ledöbbentek hogy atyavilág ott az ikeás jó az is minek ilyen drága, de azt senki se gondolja át hogy 2 akár 3 évig jó, minden funkciója megvan, és neten ezek olyan keresettek hogy 35-40 ezerért egyből elmegy használtan, azaz bukok rajta 2 év alatt 10-15 ezret, kit érdekel?
Szóval persze ki lehet hozni egy gyerek születését 150 ezerből is, de ha pl nem mész el minden vizsgálatokra és utólag mikor már nincs visszaút kiderül valami gáz van, lehet egész életetekben végig fog kísérni hogy erre sajnáltad a pénzt, na meg utólag mikor baj van lehet 100x annyit költesz a betegségére (tudok is ilyen példát sajnos). Az meg hogy egy kifestett szobába érkezik, új bútorokkal (amit már levezettem hogy sokáig lehet hazsnálni) normális környezetbe, alap nálam. A sok kis kiegészítőt meg be kell szerezned mert kell, ezt nem tudod elkerülni egy babánál.

[ Szerkesztve ]

(#94096) BullZeye válasza kcsa (#94094) üzenetére


BullZeye
veterán

Full gyerekszoba berendezése ahogy nézem alap hangon 300k (ágy+pelenkázó,kényelmesebb fotel anyukának, textíliák, stb.), babakocsi 100k, autóba gyerekülés 60k, vizsgálatok 100k, Orvos 200k, egyéb apróságok mint mellszívó, játékok, pelenka stb, simán benne van 1 millióba legalább az első gyerek, amikor tényleg mindent meg kell venni.

(#94097) B-L-A-C-K válasza BullZeye (#94096) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bútor az 150ért már van fullos, dokinak ki mennyit ad, de nekünk minden vizsgálatokkal, kontrollal, szüléssel 250 volt kb, szóval így össze adva mindent durván ez az 1 milla hasra ütés volt, ez kb inkább ~750 ezer cakk pakk.

(#94098) beg


beg
veterán

Kispapa klubnak van külön topikja, linkeltük már párszor ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#94099) petipetya válasza maross (#94091) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az már gáz, ha az Mi-t nem személyes névmásként, hanem (Xiaomi) MI-ként olvastam nagy hirtelen? Költői kérdés volt.

"nincs rá lezsóidő"

(#94100) fateless válasza petipetya (#94099) üzenetére


fateless
veterán

Egy ilyen fórumban az a gáz, ha nem úgy olvasod :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.