Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94301) notika77 válasza AcCEsS (#94295) üzenetére


notika77
senior tag

Nézd már meg jobban, hogy a felső részen nincs érintkező, ami a magyarországi (EU) földelt dugó földelését továbbkötné az alján lévő érintkezőkhöz! -> Nem lesz földelt a gép, amit beledugsz!

Utolsó hozzászólásom volt e témában :)

(#94302) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#94303) Feketelaszlo válasza Dluinet (#94201) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

+(#94205) 66zio : Köszi, ezek jópofák, különösen a kifestő, mert találtam macskásat is (az mindig befutó).

(#94237) emre: Hát igen, nekem sajnos csak vámhatár alatti dolgok játszanak, pedig igazából ezt is lenne kinek ajándékozni. :D

Ha bárkinek van még ötlete a "Mi a fenét vegyek Karácsonyra?" jeligére ne habozzék megosztani! :R

[ Szerkesztve ]

(#94304) géeles válasza Sanyo77 (#94298) üzenetére


géeles
aktív tag

Igen; Áfa köteles a szállítási díj is, állambácsi nem szégyenlős......

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#94305) w.miki


w.miki
veterán

Megjött a Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2
Hogy kell beállítani? :DDD Kell hozzá valami Xiaomi fiók is, csak úgy magamtól nem tudom használni?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94306) wwenigma válasza w.miki (#94305) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link] 2:30-tól, MI Home app kell hozza telóra.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94307) vargalex válasza vargalex (#93796) üzenetére


vargalex
félisten

Hogy legyen valami pozitívum is: hétfőn újra írtam a Banggood-nak, hogy most sincs a nevemre csomag. Ma újraküldték a multimétert egy teljesen új rendelési számon, ráadásul normál tracking numberrel. Legalábbis az automatikus levél és az oldaluk alapján található infók alapján...

Alex

(#94308) DJ. Ru$y válasza ZsoltG60 (#94302) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Postával $1.70

Hogy miért kell az a 0.01 pk, miért nem az árba teszik bele... :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#94309) Beni2360 válasza AcCEsS (#94290) üzenetére


Beni2360
félisten

De szerintem földeljük el a témát..- részemről lehet ha az eredeti hszmet figyelembe veszed ami nem neked szólt és erre reagáltam. És ez nem földet még annak sem néz ki. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#94310) Sanyo77 válasza wwenigma (#94300) üzenetére


Sanyo77
tag

Semmit nem értek.
Mi a fenének szorozgatod a 21000-et (a termék amerikai árát) 1,27-el.

A cucc kerül 21000 ft-ba átszámítva
A szállítás kerül (a vám-ig) 6000 ft-ba
A posta szolgáltatás kerül 2500 ft-ba

Ezután amit itthon fizetnem kell az áfa + posta szolgáltatás miatt:
(21000+6000)*0,27=7290
plusz 2500

Ennyit is fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#94311) Beni2360 válasza géeles (#94304) üzenetére


Beni2360
félisten

Miért? Még senki nem találkozott olyannal, hogy egy termék 32 $ volt és a szállítás 1.5 $
Másik eladónál meg a termék 12 é és a szállítás meg 22 $ volt. Akkor ha nem kellene fizetni a szállítás után akkor ki lehetne játszani a hatóságokat. Az összegek csak példák voltak, de sajnos már találkoztam ilyen árképzéssel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#94312) Dr.NX válasza Sanyo77 (#94310) üzenetére


Dr.NX
addikt

Azért szorozgatja a termék árát, mert eddig nem írtad, hogy 6000 volt a szállítás. :U

Elfogadom a sütiket.

(#94313) w.miki válasza wwenigma (#94306) üzenetére


w.miki
veterán

köszi!
Azt nem tudtam beállítani, hogy több Wifi-t is megjegyezzen, mindig Resetelni kellett, ha máshova vittem.
Meg lehet neki adni valahogy több Wifi hálózatot is?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94314) vidaila


vidaila
aktív tag

Foxposton feladtam egy utánvétes csomagot, amit elvileg hétfőn fel is vett a címzett, pénzt viszont még nekem nem utalt ki a foxpost. mennyi idő ez körülbelül?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#94315) spidersoft


spidersoft
senior tag

Mindenki nyugodjon le, ma jött egy 48 napos csomagom banggoodról :DDD (mostanság nem egy kapdosós idegbeteg brigád, régen elég fürgék voltak az onnan jövő csomagok). A cucc két pár (így volt akciósan $1.11) kerékpárkormány szivacs fogantyú -- illetve négy pár, mert minden példány gyereket vár. Hátha tudja valaki: a csemetekapaszkodók mi célt szolgálnak? Bowdenre való?

(#94316) norbert1998


norbert1998
veterán

Ez az EU Express akkor tehát hogy működik? Tegyük fel 150 dolcsi a cucc, 7 dollár az EU express. Akkor 157 dollárból megvan mindenestől? Vagy hogy megy ez?

(#94317) Krogoth válasza norbert1998 (#94316) üzenetére


Krogoth
senior tag

Pontosan.
Kifizeted a ternék árát és a szállítást, utána egyszer csak Angliában terem és a DPD házhoz viszi.

(#94318) AllTheBest válasza norbert1998 (#94316) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Yep, annyi, hogy elég sokáig tart :D 11-én rendeltem egy vernee mars pro-t, a dpd csomagkövetési szám már régen el lett küldve, de még mindig nem csináltak vele semmit, egy chuwi tabletet is rendeltem már így, az is kb 1 hónap alatt ért ide.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#94319) gixxergabi válasza spidersoft (#94315) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Sztem a fékkarra való a kicsi...

(#94320) MADcat válasza w.miki (#94313) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

nem

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#94321) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Universal Silicone Tablet Finger Stand Holder - BLUE

Kupon : Tablet99

$0.99+$0.02 Shipping

Universal Monopod Tripod Mount Stand Clip Bracket Holder - BLACK

Kupon : standclij

$0.39 Free Shipping

Lumia 950XL

(#94322) lacko6


lacko6
senior tag

Xiaomi yeelight USB Powered Small Night Light - WARM WHITE LIGHT WARM WHITE LIGHT [link]

9usd AUFB1

(#94323) w.miki válasza MADcat (#94320) üzenetére


w.miki
veterán

:( tehát nálad is reseteli kell, és újra felvinni a mi app-ban, ha másik wifit továbbítanál?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94324) Beni2360 válasza vidaila (#94314) üzenetére


Beni2360
félisten

Általában 2-3 nap de lehet több is az attól függ mikor vette át.
Nekem most Péntek Du vette át és még mindig nem kaptam meg a pénzt.
Ugye ez hétfőtől indul amikor megkapják a pénzt, nem kapkodják el.
Na és még ott van a bank könyvelési ideje is kb 2 nap.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#94325) cadtamas


cadtamas
tag

2x5 m színes led szalag
9.99$, pontozva 7$ körül hozható

(#94326) spidersoft válasza géeles (#94251) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mennyire jók ezek a Tecknet egerek? Egy már ránézésre nem rossz egér itthon 15-20.000 körül mozog... belbecs terén hozza azt a szintet, mint egy közepesen drága Logitech harmadáron, vagy ne reméljem? Melóban most egy kéklámpást Trustot használok: méretre, fogásra nem rossz, de ugyanúgy sprézgetni kell az enkóderét, mint a filléres ebayeseknek... Tudom, don't trust in Trust ;]

Amire szükségem van:
- drótos,
- kényelmes és elég nagy (a lentebb linkelt színejátszó csodaszép széltében/magasságban kb. az alja, ami nekem még kényelmes),
- mindenképp matt festésű/festetlen, és idővel önmagától megf!kásodó TPE bőrözéstől mentes, valamint nem gumibetétes,

extrák, amiknek örülnék:
- korrekt scrollwheel (lehetőleg valami fém/más módon súlyozott),
- a három gomb (a középső is) tisztességes mikrokapcsoló legyen, amit nem kell kontaktsprézgetni, illetve az enkódere se legyen kontaktos (az is a gombokhoz hasonlóan valami normális/márkás legyen benne).

Nem kell százezer DPI, sem lézernyaláb, de funkciógombokra sincs szükség (a három alapgombon felül kikötök belőle mindent, mert csak a bajt csinálják), és súlyozhatóságra sem (úgyis kitermelek belőle minden plusz súlyt, a könnyű egeret szeretem). A Gigabyte GM-M6880-amat kedveltem, de nagyon gyűjtötte a koszt a fényes lakkozása miatt, a gumibetét meg tisztíthatatlan volt rajta. A kistesóját, a GM-M6800-at melóban használtam. Az már korrekt matt festésű, de abban meg a középső gomb sima egyszerű "tactile button" nyomógomb, azt folyton cserélgetni kellett...

Szóval ezeket nézve, lehet nekem való a Tecknet, vagy gyűjtsek még egy kicsit egy Logitechre? Hozzátenném, boldogan használok egy 0,99CAD áron vásárolt egeret jó egy éve... bár már kellett néhányszor kontaktsprézni, a nagyobb baja inkább az, hogy a scroolwheel tengelyét képező vékony hatszögprofil beletört az enkóderbe, így beesett a kerék: se középső gomb, se gördítés... kifúrtam a kereket és kapott egy méretre faragott fogpiszkálódarabot, amivel látszólag teljesen jól működik, de nemtom meddig bírja falábbal, jó lenne valami korrekt felmentő sereg :K Köszönöm az infót! :R

(upsz, ez megszaladt... bocsánat a terjedelemért)

@(#94319) gixxergabi: mondjuk fékkarra nemigen tennék ilyet, mert megcsúszhat... másrészről meg ha rátenném, nem lenne fékem -- mióta fejlesztettem V fékre, azóta eléggé tövig kell húzni a gázkart, hogy legyen hatás (igaz, jóval jobban fog, de nagy a bizonytalansága, így eléggé szét kell állítani, hogy ne húzzon rá hol balról, hol jobbról a ráfra). Valamire csak jó lesz majd fogantyúnak :U

[ Szerkesztve ]

(#94327) CHIPman


CHIPman
nagyúr

GB Eu Express mennyi idő kb? 13-án rendeltem, másnap kaptam egy smst dpdtől, hogy pár munkanapon belül kiszállítják, és azóta ugyanúgy áll a tracking (A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé).

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#94329) cris78 válasza CHIPman (#94327) üzenetére


cris78
őstag

Egy kis csúszás van a csomagokkal Angliában. Nekem is 13-ai így áll. A 7-ei tegnap érkezett meg.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#94330) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott mára sok más mellett ez a Snap -up on megcsípett(1,11$-ért) gumi cipőfűző.
Sajnos így alapon elég drága de nagyon jó. Elég könnyű belefűzni de szinte kitéphetetlen a helyéről. Nagyon jól tartja a lábat. Ha valami nagyobb akcióban sikerül még rá lecsapni ,biztosan veszek belőle.


(#94331) w.miki válasza dugesz77 (#94330) üzenetére


w.miki
veterán

Majd írj egy rövid tesztet, hogy vált be.
Én Ali-ról rendeltem, ott olcsóbb, de még nem jött meg.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#94332) AllTheBest válasza CHIPman (#94327) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nálam egy augusztusi csomag kb 12 nap alatt ért ide a dpd-hez kerülés után, előtte kb 10 napig nálam is így volt, most egy 11-es rendelést várok én is, szintén az adatok továbbítva a dpd felé...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#94333) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött a 09/12-én rendelt Xiaomi fém toll.

Jelentem, valóban jó bele a pax/parker betét. Sőt szinte kívánja magába a gyári pax kinézetű műanyag betét helyett. Joggal nevezhetjük az evolúció csúcsának, a megfizethető árú tollak cápájának.

Persze azért már úton van egy filléres töltőtoll (és pár patron) a teljesen átlátszó színben, mert megtetszett: Ha megjön, erről is beszámolok.

"nincs rá lezsóidő"

(#94334) bul07 válasza dugesz77 (#94330) üzenetére


bul07
nagyúr

Ali 1.01$ és úgy nézem még márkára is ugyan az

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#94335) TheProb


TheProb
veterán

VEITHDIA-khoz nem tud véletlen valaki valamilyen kupont?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94336) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#94337) Feketelaszlo válasza petipetya (#94333) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Olyan Jinhao töltőtollat én is vettem korábban, de idővel folyni kezdett és pacát hagyott. Hasonló árban kapható itthon Platinum Preppy is, ami garantáltan problémamentes és légiesen finom mozdulatokkal lehet vele írni. Ha egy golyóstoll lehet az evolúció csúcsa, akkor az nem tudom mi lesz :)

(#94338) attiati válasza petipetya (#94333) üzenetére


attiati
veterán

mitől lesz egy toll a tollak csúcsa?

Mondjuk egy Uni Laknock Line tollhoz képest?

Ez tényleg mindent tud, amit egy toll tudhat :D
Egy bal kezes toll+betét pedig még jobb, mert kevésbé súrlódik a papíron.

[ Szerkesztve ]

(#94339) TheProb válasza dugesz77 (#94330) üzenetére


TheProb
veterán

Utcai cipővel is jó lehet ez vagy csak sportcsukához? Nekem Tiszám van és kb félévente kell benne fűzőt cserélni, így jó lenne valami "okos" alternatíva.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#94340) kcsa válasza attiati (#94338) üzenetére


kcsa
veterán

De arra nincs ráírva hogy xiaomi, úgy már nem is kell :(

(#94341) DJGABI


DJGABI
addikt

Megjött a Roidmi 3S,egyelőre csak álló helyzetben próbáltam, így jobbnak tűnt mint az olcsóbb transmitterek. Sistergés nem volt. Ellenben amiről mások is panaszkodtak a topicjában, basszusnál a recsegés jelentkezett. Ha a telefonon lejjebb vettem a hangerőt, és a rádión fel, úgy jól szólt.
Az mondjuk fura/vicces hogy a mihome app nem ismerte fel -pedig ott van egyik változata a listában- külön alkalmazás kell neki :(((
Mondjuk megjött elvileg a gyorstöltés a 4X-re így a töltő része picit ehh...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#94342) Feketelaszlo válasza attiati (#94338) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Golyóstollak közti különbségről nem tudok beszámolni, mert azt a toll-o-fíl társadalom barbár íróeszköznek tartja és még a létezését is elutasítja, de töltőtollak között óriási különbségek vannak - nincs olyan toll, ami univerzálisan mindenki kezében jól ír. Van, aki a fejnehéz tollakat szereti, míg más a kiegyensúlyozottabb darabokat. Van, aki karcosan ír, megint más a szélesebb profilú hegyeket részesíti előnyben. A hegy anyaga sem mindegy, mert máshogy hajlik a nyomás alatt az iridium, arany, acél hegy. S persze az is fontos, hogy mennyire engedi folyni a tintát a toll.
Aztán persze ott vannak az extrém drága tollak, amiket gyakran óriási testbe bújtatnak és mindenféle aranyozott képzőművészeti díszítésekkel látnak el, de ez már teljesen más kategória, gyakorlatilag a keleti kultúrában ez tölti be a herendi porcelán szerepét (bár nem is oly rég még Európában is nagy hagyománya volt). Ennek ellenére szerintem annak is érdemes több típust kipróbálni, aki nem tervez több százezer forintot kidobni a tökéletes toll megtalálása érdekében, mert a filléres kategóriában is óriási különbségek lehetnek (még tán golyóstollak között is).

(#94343) dugesz77 válasza bul07 (#94334) üzenetére


dugesz77
őstag

:C Ennyit a nagy BG Snap-upról. Rendelek is Aliról, legalább letesztelem,hogy ugyan az jön-e. Köszi.

TheProb. Szerintem simán passzol hozzá. Úgy néz ki mint egy sima fűző ami egyenesen van fűzve. Én régen mindig így fűztem minden cipőmet az utcai cipőknél sem nézett ki rosszul.

(#94344) bul07 válasza dugesz77 (#94343) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is rendelek egy adagot

Mennyire néz ki rendes fürdőznek?
Nem néz ki nagyon műanyagnak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#94346) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#94347) attiati válasza Feketelaszlo (#94342) üzenetére


attiati
veterán

kösz, rég olvastam ilyen átérzéssel egy tollról :)

És miért jó a töltőtoll egy golyóstollal szemben? Körülményes, maszatol, nehezebb jót találni.
De amit a leginkább nem értek, hogy manapság az emberek 90%-ban gépelnek és 10%-ban írnak. Akkor is csak alig valamit. És olyankor is villámgyorsan kell írni, nem az írás szépségére vagy élvezetére figyelni.
Például főiskolán jegyzetelni vagy aláírni valamit. Megértem, hogy van egy réteg, akinél a 90-10% pont fordítva van, mondjuk szakmából kifolyólag. De nem annyi ember, mint ahányan odavannak ezért a Xiaomi tollért.
Nekem ez a felfoghatatlan kategória :)

(#94348) Latency válasza ZsoltG60 (#94321) üzenetére


Latency
senior tag

Universal Monopod Tripod Mount Stand Clip Bracket Holder - BLACK
A kupon és az app használatával sikerült $0.01-ért megvennem :D

(#94349) Ghard válasza attiati (#94338) üzenetére


Ghard
őstag

mitől lesz egy toll a tollak csúcsa?

Attól, hogy rögtön betétet kell cserélni benne :DDD
Az Uni toll pedig elég hamar elkezd pacákat hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#94350) Dani_kp válasza petipetya (#94333) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nekem ez vált be. :K :U

https://ingatlan.com/33821564

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.