Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95751) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Néhány napja olvastam itt (kellett nekem fórumot olvasni! :DDD) a DIY PowerBankról. Van ajánlott típus ebből? Olyan lenne jó, aminek a kimenete 2 vagy 2.1 Amper.

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#95752) gingerbalm válasza pprod94 (#95748) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Szerintem előbb azért nézz szét, hogy most mi a helyzet itthon, hátha találsz. Én sok nyerget megnéztem pár hónapja webáruházas képen, katalógusban, videón, teszteken, aztán élőben is, de a többségével volt valami bajom. Ugye, a lyukasokat eleve elvetettem, emiatt kevesebb közül tudtam válogatni. Ami szintén kizáró tényező (nekem), hogy csomó nyergen volt valami, akár varrás, akár kifelé vagy befelé domborodó embléma, akár tapadós rész, de valami felületről kiemelkedő zavaró izéke, ezzel megint szűkült a kínálat. Végül a Selle Royalok között találtam számomra megfelelőt, de az ennél drágább. Ez ránézésre is tetszett, árban is, és végül abszolút bevált, olyan, amilyenre számítottam. Elég hamar meg is érkezett.

[ Szerkesztve ]

(#95753) Zola007


Zola007
veterán

kérnék ajánlást jó minőségű USB-microUSB kábelre hosszú csatlakozóval :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#95754) Jofi81 válasza DeFranco (#95736) üzenetére


Jofi81
őstag

Akkor lehet, hogy megvárom, hátha lesz ilyen Dremel klón.

Dani_kp: Ahhoz képest, hogy csak gravírozó, vannak ehhez is mindenféle tartozékok. De a DeFranco által linkelt tényleg más és az 160W-os.

(#95755) FingR86


FingR86
őstag

pár napja jött email a hobbyking-től, abban volt ilyen Dremel masina
most épp van EU raktárban is, csak a posta innen elég húzós
da ha esetleg mást is rendel innen az ember, akkor megérheti.

160W Dremel Style Rotary Hand-Tool w/ 33pc Set 230V
11.58 Euro

[ Szerkesztve ]

(#95756) Avicularia válasza adamos0606 (#95659) üzenetére


Avicularia
veterán

Nálam is hasonló, aug 17.én rendelt livolo kapcsolóról aug 23 az utolsó tracking bejegyzés. Most egyezkedek az eladóval refund ügyben.

(#95757) retesz147


retesz147
addikt

RendeljKínait fb oldaláról:
"A Magyar Posta Zrt. 3000 forintra emelte a vámkezelési szolgáltatás díját! " :W
Amelett hogy iszonyat lassúak, még az árakat is emelik :(

Xiaomi 13 eu dev...

(#95758) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!
A számítógépen monitorának hátára akarnék felszerelni (ragasztani) egy USB LED színes szalagot (2835-öst).
Melyiket érdemes megvenni?
Illetve hol kapható hozzá - a sarkok miatt (téglatest alakú ugye a monitor) - az az "L" alakú kiegészítő, hogy a vágásoknál össze lehessen forrasztani szalagot egészbe?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#95759) hunaqua válasza retesz147 (#95757) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem evvel párhuzamosan emelik a dolgozói létszámot.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#95760) spiky03


spiky03
veterán

Kérnék egy kis segítséget Tőeltek!

3-án letelt a postázási határidő az Alin az egyik rendelésemnél.
Ítam az eladónak üzenetet, hogy helló merre van a cucc mert még nem jött meg.
Ő adott egy számot, hogy menjek vele a postára és ott érdeklődjek, de mivel nem RAG számot adott így ott nem tudtak nekem segíteni.
Gondoltam nyitok egy Dispute-t, de ott miket kell beírni?
Gondolom a Refund only-t kell választanom, a Refund amount, hogy a max összeget kell beírni, a leírásba meg beírom ugyan azt amit elküldtem neki, hogy nem jött meg az árú.

Bocsi, de nem csináltam még ilyet. :B

Köszönöm a segítséget. :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#95761) cadtamas


cadtamas
tag

Ragasztópisztolyba való hengert rendelt már valaki?
Valami jobb minőségű kellene.

(#95762) vasi89 válasza KisApám (#95758) üzenetére


vasi89
addikt

A legolcsóbbat :) Sokszor sok helyről rendeltem LED szalagot, se soha egyik eladóval sem volt gond.

Csatlakozóból pedig van több féle. 1, 2. Nekem a 2. fajta van. Könnyű rá forrasztani.

(#95763) retesz147 válasza hunaqua (#95759) üzenetére


retesz147
addikt

A posta vezérigazgatója beszéljen belőled! Úgy legyen, akkor nem sajnálom a +500Ft-t, ha felnőnek a feladathoz. De ugyan azért a lassú szolgáltatásért nem esik jól többet fizetni.

Xiaomi 13 eu dev...

(#95764) L4mie válasza retesz147 (#95757) üzenetére


L4mie
veterán

Köszönöm nem kérem szolgáltatást. ;]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#95765) retesz147 válasza L4mie (#95764) üzenetére


retesz147
addikt

A gond az, ezt nem mi választjuk meg. Van ugye még pl DHL, ott ez 6000Ft, cserébe 1 max 2 nap.
Vannak még különböző szállítások, mint eu express, de nem minden terméknél érhető el....Nagyrészt a magyar posta szállítja a kínai cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#95766) TiMoN


TiMoN
senior tag

Mivel az első nem érkezett meg így újra küldték GUUDGO GD-SC02 camerát.
Valaki más vett ilyen camerát akciósan?
Érdekelne egy kis tapasztalat, no meg ez ilyen Cloud wifi camera ha lejár a trial remélem akkor is használható lesz csak nem menti le a videot.

Nincs szükségem arra, hogy vissza tudjam nézni a történéseket, csak hogy rálássak a területre ha úgy van.

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#95767) johniee válasza cadtamas (#95761) üzenetére


johniee
senior tag

Nemrég rendeltem 7mm-est. [link]
szerk.: Még nem jött meg

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#95768) hunaqua válasza retesz147 (#95763) üzenetére


hunaqua
addikt

Reggel a "balázsék" is ezen a helyzeten szórakoztak.Szerintem lesz változás,több ember több csomagot tud feldolgozni,plusz folyamatosan emelni fogják a díjakat,ami bizonyos árfekvésű csomagoknál visszaesést is fog jelenteni. Az apró sz@rt csak lapátolni kell,a 30-40 usd.- cuccot már nem feltétlenül éri majd meg kínából ,.a drága dolgokon meg van rendesen Áfa és Vám tartalom.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#95774) pn4hvq válasza TiMoN (#95766) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nekem az eggyel nagyobb van, a GUUDGO GD-SC03. Így első ránézésre annyival tud többet, hogy nem 720p, hanem 1080p.
15 napos próbaelérést adnak az Amazon Web Service-hez, aztán az fizetős lesz. Előnye, hogy távolról is vissza tudod nézni a rögzített eseményeket. Ha nem fizetsz elő, akkor az a megoldás, hogy SD kártyára menti a felvételeit, amit viszont távolról nem tudsz visszanézni. Ezt nem próbáltam, mert egyelőre nem mozgatott meg a dolog. Még nekem is pörög az Amazonos próba (elméletileg ez nem fogja befolyásolni az SD kártyás mentést és az élőkép alternatív elérését).
Az én kamerámhoz van olyan firmware, amivel onvif eléréssel tudok képek kicsiholni belőle. Ennek előnye, hogy pl. android telefonon keresztül online képet látsz, irányítani tudod a kamerát, és nem úgy, hogy a képet elküldi a felhőbe, onnan pedig vissza hozzád a telefonra (halkan megjegyzem, ettől függetlenül lehet, hogy megy a kínaiak felé is a kép és hang).
Ha csak élőképet szeretnél, akkor ahhoz nem kell semmi a 15 nap után sem.
Én snap up-ban vettem, azért az árért otthagyhatatlan volt (1.1$).

(#95775) cadtamas


cadtamas
tag

Kipróbálom ezt a ragasztópisztoly betétet.
A feketére kíváncsi leszek.

Csak előtte otthon letesztelem az átmérőt.

[ Szerkesztve ]

(#95776) vasi89 válasza hunaqua (#95768) üzenetére


vasi89
addikt

A korábban linkelt videoban ami törölve lett annyi van, hogy most rendelj ha karácsonyra azt akarod ide érjen. :) illetve plusz munkaerőt is bevetnek idén. Ennyi a posta ezzel hárította is a felelősséget.

(#95777) Chris Kiki válasza cadtamas (#95775) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Létezik ezekhez a betétekhez olyan pisztoly, amelyik motorosan tolja ki magából a matériát (tehát nem kézzel kell pumpálni), és nem hül vissza a feje egy nagyobb adag kitolásakor?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#95778) Zeki válasza spiky03 (#95760) üzenetére


Zeki
nagyúr

Így van.
Refund, és amibe neked került, bírod az összeget.
Ha nem nemzetközi trackingot adott meg, akkor bachatja a kis kínai az egyéb számokkal. Nem hiteles.

(#95779) TiMoN válasza pn4hvq (#95774) üzenetére


TiMoN
senior tag

Köszi a választ! Akkor minden ok lesz.
Bár azt hittem IP alapon simán elérem a kamerát lesz valami alap webes felület, de gondolom az a drágábbaknak van.

-TiMoN-

(#95780) adamos0606 válasza Avicularia (#95756) üzenetére


adamos0606
tag

Sajnos nem egyedi eset.... :(((
Tied is Bpost International csomag? Tracking szám LVS kezdetű?

(#95781) Janos250 válasza cadtamas (#95775) üzenetére


Janos250
őstag

Valaki egy másik topicban azt írta régebben, hogy vigyázzunk, mert a fekete vezet!

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#95782) Avicularia válasza adamos0606 (#95780) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem, nekem China Post Registered Air Mail van és normális TN van hozzá, RU*********CN

(#95783) pn4hvq válasza TiMoN (#95779) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nincs elérhető webes felülete az enyémnek.
Elérhető rtsp-vel (akár vlc lejátszóban is) vagy a firmware csere után általános onvif kameraként is.
Konfigurálni a saját appjából tudtam.

(#95784) DJ. Ru$y válasza adamos0606 (#95780) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az LVS az nem nyomkövetési szám, csak csomagszám.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#95785) pprod94 válasza gingerbalm (#95752) üzenetére


pprod94
aktív tag

Nézelődtem itthon is, főleg boltok weboldalán, be is mentem 2 helyre, de nem volt túl nagy a választék, és még a minőség sem tűnt jobbnak a hasonló árkategóriás nyergenek. A másik, hogy munka miatt még néha a kerék felfújása is elmarad, így gondoltam kényelmesebb és gyorsabb lesz. :)

(#95786) w.miki válasza pn4hvq (#95783) üzenetére


w.miki
veterán

hol találni ehhez firmware-t, és hogyan tehető fel?
nekem SC-02 van, gyári, azzal az SDre mentett felvétel mobilneten is visszanézhető.
Viszont ami nem működik az a riasztás, azt sehogy nem tudtam beállítani, hogy mozgás esetén, értesítést küldjön

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#95787) adamos0606 válasza DJ. Ru$y (#95784) üzenetére


adamos0606
tag

Mint tracking number adta meg az eladó, de nyomonkövetésre valóban alkalmatlan, ami a kisebb baj.
Nagyobb baj az, hogy már 60 napja se híre se hamva a csomagnak, pedig 30 napra vállalta az eladó a szállítást... :((

(#95788) adamos0606 válasza Avicularia (#95782) üzenetére


adamos0606
tag

China Post-os csomaggal se nekem, se a kollégámnak nincs eddig negatív tapasztalata.
Kínai szállításhoz képest, egész gyorsan beérkeznek ezek a csomagok 2-4 hét között.
Sajnos a tiedet ezek szerint jól elkeverték...
Ha már termék nincs, marad a refund kérése... :(

(#95789) HXY


HXY
addikt

Xiaomi Mijia Toll

Kupon: GBHSC125
Ár: 0.99$
[link]

(#95790) Czimby válasza D0zeR (#95741) üzenetére


Czimby
addikt

Xiaomi Roidmi 3S Pl pont erre való.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#95791) hunaqua


hunaqua
addikt

Közel egy időben rendeltem több CN számos cuccot. Az a tapasztalat,hogy ami RG-s elejű az nagyon gyors.Abból 3 volt,mind 2 hét alatt itt volt.Az RF-es elejűekről meg semmi hír.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#95792) opti06 válasza HXY (#95789) üzenetére


opti06
aktív tag

fixed priceot beírja, de paypalnál már 2,55€ akar fizetni.. másnak megy?

(#95793) tomcsi23 válasza opti06 (#95792) üzenetére


tomcsi23
veterán

Postát átállítottad? Forintot fizetve nem lenne jobb?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#95794) sysrq


sysrq
őstag

Xiaomi dafang 1080P Smart Monitor Camera DAFANG kód 19.99 dollár.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#95795) Czimby


Czimby
addikt

Ismerősömnek keresek QC 3-as legalább 2portos töltőt + 2db Type C kábelt.

Mi most az ár/érték arányban a jó vétel?

UGREEN kábelekre gondoltam egy sima + egy farmer huzatos, de töltőt nem igazán találok,
Blitzwolf már nem ajánlott ugye?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#95796) -secret- válasza HXY (#95789) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ma érkezett meg a tollam, valami nagyon jól fog. Tollon érezhető, hogy nem gagyi műanyag. Van súlya. Zebra toll elbújhat. :D

(#95797) st6969 válasza HXY (#95789) üzenetére


st6969
őstag

thx, behúzva :R

(#95798) Donki Hóte válasza Czimby (#95795) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért nem találsz 2 portos, QC3.0-s UGreen töltőt? Ugyanabban a boltban kapható, ahol a UGreen kábelek :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#95799) davenport válasza Czimby (#95795) üzenetére


davenport
aktív tag

Nekem most egy CRDC (gyanúsan Tronsmart), és egy EasyAcc érkezik. Nézz ezeknél körül, mert én csak QC2-es töltőt rendeltem, viszont árulnak QC3-as töltőket is, és lehet hogy látsz valamit jó árban. A Tronsmart sem rossz szerintem, és van Blitzwolf-om is, igaz az csak normál, nem QC-s verzió.

No money, no honey.

(#95800) ANOka válasza hunaqua (#95759) üzenetére


ANOka
őstag

:D :DD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.